Jump to content

[Επίσημο] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν χρειάζεσαι πιστωτική!!!!!!!!!!!!! οποιαδήποτε κάρτα σε τράπεζα και μετά ένα λογαριασμό στο παυπαλ.... και τέλος!
Από Ελλάδα πουθενά;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 907
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από Ελλάδα πουθενά;

 

τι να σου πω... εγώ και πάλι θα προτιμούσα εξωτερικό http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=35326

Yparxoun 10 eidi anthrwpwn panw sti gi...autoi pou katalavainoun to diadiko sistima kai....autoi pou den to katalavainoun....:D
Link to comment
Share on other sites

εβαυ χωρις δευτερη κουβεντα για μενα!Εχω αντικαταστησει σε πανω απο 10 κινητα το digitizer χωρις κανενα προβλημα :)

Για την περιπτωση σου καπου στα 5 δολαριακια υπαρχει :D

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Έχω το εξής πρόβλημα. Άλαξα την οθόνη αφής του κινιτού μου μόνος μου(NOKIA 5800)μετά από πρόβλημα που είχε με μία όχι γνήσια και τώρα αλλού πατάω και αλλού δείχνει. Το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να του κάνω βαθμονόμηση γιατί έχω την συσκευή κλειδωμένη. Καμία λύση για να την ξεκλιδώσω ώστε να προσπαθήσω με βαθμονόμηση να την επαναφέρω; Υ.Γ: Αυτά παθαίνει όποιος προσπαθεί να την γλιτώσει με κάποια φθηνή λύση. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:Ξέρετε πόσα παίρνει η NOKIA;;;;;; Edited by stoilas2312
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Έχω το εξής πρόβλημα. Άλαξα την οθόνη αφής του κινιτού μου μόνος μου(NOKIA 5800)μετά από πρόβλημα που είχε με μία όχι γνήσια και τώρα αλλού πατάω και αλλού δείχνει. Το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να του κάνω βαθμονόμηση γιατί έχω την συσκευή κλειδωμένη. Καμία λύση για να την ξεκλιδώσω ώστε να προσπαθήσω με βαθμονόμηση να την επαναφέρω; Υ.Γ: Αυτά παθαίνει όποιος προσπαθεί να την γλιτώσει με κάποια φθηνή λύση. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:Ξέρετε πόσα παίρνει η NOKIA;;;;;;

 

εγω φιλε μου οπως ειπα και στο προηγουμενο μου ποστ εχω αλλαξει αφη σε πανω απο 10 τηλεφωνα (οχι φυσικα γνησια εκτος απο ενα) και προβλημα μεχρι στιγμης δεν μου εχει τυχη..απο που το αγορασες?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

εγω φιλε μου οπως ειπα και στο προηγουμενο μου ποστ εχω αλλαξει αφη σε πανω απο 10 τηλεφωνα (οχι φυσικα γνησια εκτος απο ενα) και προβλημα μεχρι στιγμης δεν μου εχει τυχη..απο που το αγορασες?
http://www.parts-shop.gr/shop/products
Link to comment
Share on other sites

 

τι να σου πω..εγω αγοραζω απο ebay.Το μονο που μπορεις να κανεις ωστε να καταφερεις να το ξεκλειδωσεις ειναι να προσπαθησεις να πατησεις οπουδηποτε για να ξεκλειδωσει

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

και εγω το ιδιο προβλημα εχω μπορει καποιος να με βοηθησει αν υπαρχει λυση?

 

----- προσθήκη μηνύματος 80 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λίγο περίεργο αυτό που αναφέρεις,αν έγινε όπως το λες.

Οι κάρτες μνήμης δεν έχουν κωδικό από την <<μάνα>> τους οπότε δεν υπάρχει κάποιος προεπιλελεγμένος για να βάλεις.

Δοκίμασε να την βάλεις σε υπολογιστή και αν την διαβάσει να κρατήσεις αντίγραφο και μετά να την κάνεις φορματ,και μετά φορματ μέσα από το κινητό.

 

και εγω το ιδιο προβλημα εχω μπορει καποιος να με βοηθησει αν υπαρχει λυση? :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...