Jump to content

[Επίσημο] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δε την έβαλα και πολύ καλά σαν ατζαμής

Ουτε και γω την ειχα βαλει καλα και ελεγα να παρω αλλη και τωρα τελειωσε!:(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 907
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

προφανώς αφού μόνο εδώ στο φόρουμ πήρε ένα σωρό κόσμος και 2-3 πολλοί λογικό να εξαντληθεί. Ήταν και το πρώτο κατάστημα που έφερε οπότε, λογικά θα ξαναφέρει. Εγώ πάντως παρείγγειλα από ebay μια 6άδα ίδιες στα 3,5€ να έχω γιατι αυτή από το e-shop δε την έβαλα και πολύ καλά σαν ατζαμής

 

Φίλε δίνεις το link γιατί εδώ τις πληρώνουμε 3.5 ευρώ τη μία!!

Δεν έχω κάτι να πω, γιατί όλοι κάτι λένε. Έχω όμως να κάνω, γιατί κανείς δεν κάνει τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Thanks man, θα τις προτιμήσω!

 

 

Πακέτο Βάσης Αυτοκινήτου Nokia CR-103 για το 5800

 

Απο ότι φαίνεται στο παρακάτω Link γύρω στα 40 euro..

[www.e-click.gr] Nokia Car Holder CR-103 for 5800

 

Ακριβή μου φαίνεται, με 9 λιριά παίρνεις από το ebay μαζί με φορτιστή αυτοκινήτου http://cgi.ebay.co.uk/NEW-ECELL-CAR-CHARGER-WINDSCREEN-HOLDER-FOR-NOKIA-5800_W0QQitemZ200314534202QQcmdZViewItemQQptZUK_MobilePhones_MobilePhoneAccessories_MobilePhoneBatteries?hash=item200314534202&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1683%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1308

Τώρα που έπεσε η λίρα είναι σαν να λέμε 1 λίρα=1 ευρώ!

Δεν έχω κάτι να πω, γιατί όλοι κάτι λένε. Έχω όμως να κάνω, γιατί κανείς δεν κάνει τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

κι εδώ η ίδια ακριβώς μάρκα σχεδόν μία λίρα πιο φθηνά για όσους ψάχνουν http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280324810221&ssPageName=ADME:B:EOIBSA:UK:11

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Eιχα παρομοια στο Ν82! Απο πλαγια καθεται καλα?
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Eιχα παρομοια στο Ν82! Απο πλαγια καθεται καλα?

 

Πήρα μια ολόιδια από άλλον, είναι πολύ καλή και στιβαρή με μόνο πρόβλημα ότι είναι δύσκολο να πατηθούν τα τρια hard πλήκτρα επειδή εξέχει η θήκη.. Δεν με πολυπροβληματίζει γιατί στο μενού μπαίνω μέσα από συντόμευση και για να πάρω τηλ. ή να το κλείσω χρησιμοποιώ την οθόνη

Δεν έχω κάτι να πω, γιατί όλοι κάτι λένε. Έχω όμως να κάνω, γιατί κανείς δεν κάνει τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Εφεραν την silicon case στο e-shop..http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.006071

Ακομα δεν εχουν βαλει φοτο ομως..:p

"ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ"

"SUPER3*FAMILIA"

Link to comment
Share on other sites

Κανένα παλικάρι που έχει βάλει κάρτα 16gb και να μην του έχει παρουσιάσει πρόβλημα, υπάρχει; Έχει αναφερθεί ότι μόνο οι class 4 δεν έχουν πρόβλημα, ισχύει;
Δεν έχω κάτι να πω, γιατί όλοι κάτι λένε. Έχω όμως να κάνω, γιατί κανείς δεν κάνει τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Με φορτιστές αυτοκινήτου τι ισχύει. Μου προκαλεί εντύπωση ότι στα παρελκόμενα δεν βγάζει σαν συμβατό τον φορτιστή Nokia dc - 4 , αλλά βγάζει μόνο τον ποιό ακριβό Nokia dc - 9. Τι ακριβώς παίζει...
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση!επειδή γνωρίζω ότι κυκλοφορούν screen protectors για το κινητό,αυτά κάνουν κάποια δουλειά?δλδ αν π.χ. σου πέσει κάτω δεν θα γρατζουνιστεί η οθόνη,όπως υπόσχεται?ή γενικά άμα προσέχεις είναι όλα οκ,κ δν χρειάζεται screen protector?
Link to comment
Share on other sites

Κανένα παλικάρι που έχει βάλει κάρτα 16gb και να μην του έχει παρουσιάσει πρόβλημα, υπάρχει; Έχει αναφερθεί ότι μόνο οι class 4 δενclass έχουν πρόβλημα, ισχύει;

 

Εχει αναφερθει και εδω μεσα και σε αλλα φορουμ,μαζι και της nokia,οτι κατα πασα πιθανοτητα ισχυει αυτο που λες για τις class 2.Εμενα η sandisk 16 gb class 2 βαρεσε μπιελα στις πρωτες μερες.Εδω και αρκετο καιρο ειμαι με την ιδια μαρκα-χωρητικοτητα σε class 4 και δεν εχει βγαλει προβλημα μεχρι τωρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ηρθαν και τα screen protector πάλι στο e-shop.........ευτυχως γιατι δεν γινοταν!!.............ολο δαχτυλιές καθαρισμα........!!!!!

Μόλις παρήγγειλα μια και μια...για να δουμε.....;););););););)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση!επειδή γνωρίζω ότι κυκλοφορούν screen protectors για το κινητό,αυτά κάνουν κάποια δουλειά?δλδ αν π.χ. σου πέσει κάτω δεν θα γρατζουνιστεί η οθόνη,όπως υπόσχεται?ή γενικά άμα προσέχεις είναι όλα οκ,κ δν χρειάζεται screen protector?

 

Το screen protector δεν προφυλάσσει την οθόνη αν πέσει κάτω το κινητο, την προφυλάσσει από μικρογρατζουνιές. Εγώ πχ, δεν έχω βάλει αλλά το προσέχω και δεν έχει ούτε μια πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Εχει αναφερθει και εδω μεσα και σε αλλα φορουμ,μαζι και της nokia,οτι κατα πασα πιθανοτητα ισχυει αυτο που λες για τις class 2.Εμενα η sandisk 16 gb class 2 βαρεσε μπιελα στις πρωτες μερες.Εδω και αρκετο καιρο ειμαι με την ιδια μαρκα-χωρητικοτητα σε class 4 και δεν εχει βγαλει προβλημα μεχρι τωρα.

 

Thanks man, μάλλον θα δοκιμάσω και'γω μία, από ebay γιατί αυτή που έχει στο e-shop δεν αναφέρει τί class είναι

Δεν έχω κάτι να πω, γιατί όλοι κάτι λένε. Έχω όμως να κάνω, γιατί κανείς δεν κάνει τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ηρθαν και τα screen protector πάλι στο e-shop.........ευτυχως γιατι δεν γινοταν!!.............ολο δαχτυλιές καθαρισμα........!!!!!

Μόλις παρήγγειλα μια και μια...για να δουμε.....;););););););)

 

Επιτέλους!!! Αλλά τη κλάση είναι γνωρίζει κανείς γτ στην περιγραφή δεν αναφέρει κάτι.

Εστω και για προσορινή λύση καλή είναι

Link to comment
Share on other sites

Thanks man, μάλλον θα δοκιμάσω και'γω μία, από ebay γιατί αυτή που έχει στο e-shop δεν αναφέρει τί class είναι

Απο e-shop ειχα παρει την πρωτη και ητανε class 2.Αν δεν κανω λαθος καπου φαινεται.Γιατι δεν παιρνεις απο τον Καταρελο που ειναι και σιγουρη επιλογη;Απο εκει πηρα την δευτερη.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Απο e-shop ειχα παρει την πρωτη και ητανε class 2.Αν δεν κανω λαθος καπου φαινεται.Γιατι δεν παιρνεις απο τον Καταρελο που ειναι και σιγουρη επιλογη;Απο εκει πηρα την δευτερη.

 

Φίλε μου στο site αυτές που έχει η μία είναι class 2 http://www.katerelos.gr/product_info.php?cPath=42_210&products_id=6776

και η άλλη class 6! http://www.katerelos.gr/product_info.php?cPath=42_210&products_id=7640

 

Όαν βρω χρόνο ίσως περάσω από'κει μήπως έχει και καμια άλλη, ¨δίπλα" είμαι

Δεν έχω κάτι να πω, γιατί όλοι κάτι λένε. Έχω όμως να κάνω, γιατί κανείς δεν κάνει τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...