Jump to content

Καλύτερο κινητό για GPS


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προς αποφυγη παρεξηγησεων δεν σε αμφισβητω.Πληροφοριακα ρωταω.

Εννοείται οτι ουτε εγώ σε παρεξηγω. Αν εχεις android κατέβασε το beta here maps και δες. Χτες να φανταστεις ξατεβαινα το Κηφισό και απο εξόδους ιερά οδο έως Πέτρου ραλη είχε πηξιμο. Μόλις κολισα ανοιξα την εφαρμογή και όντως είχε κίτρινη ένδειξη σε αυτό το σημείο. Μου έβγαζε οτι σε ενα χλμ πιο κάτω η κινηση ηταν φυσιολογική. Ε λοιπόν χονδρικά στο ενα χλμ άνοιγε παλι ο δρόμος.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 204
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πολυ καλη φαση!Θα το δοκιμασω.Απο που να αντλουν αραγε τα δεδομενα αυτα?

 

Παρόμοιος χάρτης υπάρχει εδώ και κάποιαο χρόνια εδω: http://www.naftemporiki.gr/traffic

 

Τώρα είτε και αυτή τα πέρνουν από την ίδια εταιρεία (Telenavis) είτε έχουν δική τους υπηρεσία είτε μιας και πλέον κυκλοφορούν πολλά lumia τα καταγράφουν από τους χρήστες. Αυτή είναι η γνώμη μου.

 

Στο site τους το αναλυουν πιο πολλύ αλλά δεν αναφέρουν συγκεκριμένους παρόχους στοιχείων κίνησης. Δες εδω: http://360.here.com/2013/07/09/how-to-really-outsmart-traffic/

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται οτι ουτε εγώ σε παρεξηγω. Αν εχεις android κατέβασε το beta here maps και δες. Χτες να φανταστεις ξατεβαινα το Κηφισό και απο εξόδους ιερά οδο έως Πέτρου ραλη είχε πηξιμο. Μόλις κολισα ανοιξα την εφαρμογή και όντως είχε κίτρινη ένδειξη σε αυτό το σημείο. Μου έβγαζε οτι σε ενα χλμ πιο κάτω η κινηση ηταν φυσιολογική. Ε λοιπόν χονδρικά στο ενα χλμ άνοιγε παλι ο δρόμος.

 

Επειδή κάνω ταξίδια Εγνατία - Γρεβενά - Άρτα - Φιλιπιάδα, ανανεώνεται συχνά με τις αλλαγές στον δρόμο; Ή κάθε χρόνο; Γνωρίζει κανείς;

ME45, S55, SX1, CX65 for ever!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Πήγαινε στο m.here.com και κάτω δεξιά στα layers επέλεξε "live traffic view" και θα δεις τη κίνηση αναλυτικά!!

Μονο που σήμερα δεν επιλέγεται καν.... :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...