Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5800 XpressMusic - Part 1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

-- Ασχετο . Με εχει χαλασει πολυ το youtube ,δεν δειχνει της προκοπης, ιδιως με απ'ευθειας αντιπαραθεση με το iphone ,ειναι να ανοιγω το παραθυρο και να το πεταω εξω :mad:. Τι γινεται , να φταιει η αναλυση, ή οι διαστασεις της οθονης που εχει αυτο το αποτελεσμα; Δεν γινεται ο player να καλυπτει το μεγιστο δυνατο καδρο στις διαστασεις της οθονης; :rocket:

Εγώ μπήκα στο youtube και έβαλα να παίξει ένα βίντεο και ήταν μια χαρά η εικόνα του. Μάλιστα όταν το έβαλα και σε full screen ήταν ακόμα καλύτερα. Μπήκες στη έκδοση mobile ή desktop? Εγώ επέλεξα την desktop.

 

EDIT: Δεν ξέρω πόσοι το είχαν καταλάβει όταν είχα την v11 αλλά όταν πατούσες Επιλογές > Οργάνωση > Επιλογές > Αφαίρεση δεν μπορούσες να αφαιρέσεις εγκατεστημένες εφαρμογές που είχες στο μενού. Αυτό όμως διορθώθηκε με την ν20 το οποίο είναι πολύ σημαντικό, γιατί αποφεύγεις όλη την διαδρομή μέσα από τις Ρυθμίσεις.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά σας λειτουργει η ovi suite ? Εμένα εχει τρελαθεί τελείως ,δεν αναγνωρίζει το τηλ. δεν μπορώ να περάσω μουσική με τίποτα!

Καμμιά ιδέα???

Link to comment
Share on other sites

Διέγραψέ τη και πέρνα το PC Suite.:p

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παίδες και το δικό μου είναι 0578313 κόκκινο (απο Multirama), έκανα την αναβάθμιση με το που βγήκε, και ούτε πρόβλημα με τα ελληνικά είχα, ούτε τίποτα. Ας μην δημιουργούμε θέμα απο το τίποτα...
Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς μόνο 4 και καλά για να τις πατάμε άνετα με το δάχτυλο αν και χωράνε άνετα πέντε μη πω έξι. Την αναζήτηση, της πληροφορίες ημερολογίου και πληροφορίες όταν ακούμε mp3 ή ράδιο

 

 

Και ειναι κριμα ρε γμτ , γιατι ειναι πολυ χρησιμες τελικα στην επιφανεια εργασιας:(

Link to comment
Share on other sites

Και μενα το OVI δεν συνδεεται με το καλωδιο παρα μονο με bluetouth!

Ρε παιδια το ακουστικο οταν το εχω σε μεγαλη ενταση τριζει ειναι φυσιολογικο?

To πηρα την Δευτερα μπορω να το αλλαξω?

Link to comment
Share on other sites

Και ειναι κριμα ρε γμτ , γιατι ειναι πολυ χρησιμες τελικα στην επιφανεια εργασιας:(

δυστυχώς η νοκια σε αυτό το τομέα υστερεί πολύ ενώ θα μπορούσε να σε αφήνει να επιλέξεις πως θα παραμετροποιήσεις την αρχική οθόνη, να βαζεις περισσότερες συντομεύσεις, να βαζεις μαζί και τη γραμμή επαφών που επίσης με βολεύει απίστευτα εμένα αλλά τίποτα σου πετάει ξερά κατι συγκεκριμένο κι αν σ΄αρέσει

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον μπερδεύτηκες. Αν έχεις product code το 0559395: Balkans BLUE ή το 0559299: Balkans RED τότε το κινητό σου είναι Ελληνικό και δεν θα χάσεις τα Ελληνικά μετά από αναβάθμιση.

 

@hitech Αν το κινητό είναι από χώρα της Ευωπαϊκής Ένωσης τότε καλύπτεται με εγγύηση μόνο στο hardware για 2 χρόνια (όπως είναι το δικό σου 5800 και το δικό μου και πολλών άλλων). Εγώ όταν αγόρασα το κινητό από ένα μέλος του myphone του είχε περάσει τα Ελληνικά σε nokia shop. Τώρα που βγήκε η αναβάθμιση ν20 την πέρασα μέσω FOTA αλλά δεν χάθηκαν τα Ελληνικά.

 

και εγω απο pc μεσω nsu και ουτε σε εμενα χαθηκαν τα ελληνικα.και ειναι red απο γερμανια.

[sIGPIC][/sIGPIC]AEK FC. FUN
Link to comment
Share on other sites

Δεν έιναι ό,τι έχει μείνει πίσω. Απλά τις συγκεκριμένες λειτουργίες τις χρησιμοποιεί σε συγκεκριμένα κινητά της. Για παράδειγμα η σειρά Ε έχει μεγάλη παραμετροποιήση στην οθόνη αναμονής, διότι επικεντρώνεται σε ένα συγκερκιμένο γκρουπ αγοραστών και επιβάλεται να έχει τέτοιες ρυθμίσεις.

Τέτοιες παραμετροποιήσεις θα έχει και το Ν97 που θα σου επιτρέπει να προσαρμόζεις εσύ την οθόνη στα μέτρα και να εμφανίζει ό,τι απαραίτητο χρειάζεσαι σε αυτήν. Το 5800 δεν ανήκει σε καμία από τις 2 ομάδες, είναι απλά ένα κινητό μεσαίας κατηγορίας που επικεντρώνεται στην μουσική (όπως λέει και τ' όνομα του) και μην ξεχνάμε ό,τι είναι η πρώτη της συσκευή με αυτό το λειτουργικό (S60 5th Ed). Δεν γίνεται να έχει τα πάντα από την αρχή. Έπρεπε να είναι λειτουργικό και απλό για να μπορέσει να τραβήξει και νέους χρήστες. Δεν είμαστε μόνο εμείς που είχαμε εδώ και καιρό κινητά με S60, υπάρχουν και άλλοι χρήστες που δεν είχαν ποτέ S60. Δεν έχετε δει πόσα άτομα από εδώ μέσα μπαίνουν πρώτη φορά στην πλατφόρμα S60 με το που βγήκε το 5800? Mέσα από την χρήση και την έρευνα θα γίνει καλύτερο το νέο λειτουργικό. Και τέλος κανένα λειτουργικό στον κόσμο δεν είναι τέλειο από την αρχή, όλα έχουν τις ελλείψεις τους και τα bugs τους.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Δεν έιναι ό,τι έχει μείνει πίσω. Απλά τις συγκεκριμένες λειτουργίες τις χρησιμοποιεί σε συγκεκριμένα κινητά της. Για παράδειγμα η σειρά Ε έχει μεγάλη παραμετροποιήση στην οθόνη αναμονής, διότι επικεντρώνεται σε ένα συγκερκιμένο γκρουπ αγοραστών και επιβάλεται να έχει τέτοιες ρυθμίσεις.

Τέτοιες παραμετροποιήσεις θα έχει και το Ν97 που θα σου επιτρέπει να προσαρμόζεις εσύ την οθόνη στα μέτρα και να εμφανίζει ό,τι απαραίτητο χρειάζεσαι σε αυτήν. Το 5800 δεν ανήκει σε καμία από τις 2 ομάδες, είναι απλά ένα κινητό μεσαίας κατηγορίας που επικεντρώνεται στην μουσική (όπως λέει και τ' όνομα του) και μην ξεχνάμε ό,τι είναι η πρώτη της συσκευή με αυτό το λειτουργικό (S60 5th Ed). Δεν γίνεται να έχει τα πάντα από την αρχή. Έπρεπε να είναι λειτουργικό και απλό για να μπορέσει να τραβήξει και νέους χρήστες. Δεν είμαστε μόνο εμείς που είχαμε εδώ και καιρό κινητά με S60, υπάρχουν και άλλοι χρήστες που δεν είχαν ποτέ S60. Δεν έχετε δει πόσα άτομα από εδώ μέσα μπαίνουν πρώτη φορά στην πλατφόρμα S60 με το που βγήκε το 5800? Mέσα από την χρήση και την έρευνα θα γίνει καλύτερο το νέο λειτουργικό. Και τέλος κανένα λειτουργικό στον κόσμο δεν είναι τέλειο από την αρχή, όλα έχουν τις ελλείψεις τους και τα bugs τους.

ενταξει αυτή δεν είναι λογική όμως. Δηλαδή ένας μη advance user δε θέλει πολλές συντομεύσεις ή περισσότερες λεπτομέρειες στην επιφάνεια εργασίας; αντίθετα αυτός θα θέλει που δε θα βολεύεται να ψάχνει στα μενού του κινητού, κάποιοι συνηθισμένοι από WM φαντάζομαι ότι θα ξενερώνουν απίστευτα. Θα μπορούσε απλά να σε αφήνει να επιλέξεις εσύ τι θα βάλεις δε νομίζω ότι ειναι δα και μια τόσο τρομερή δυνατότητα που να μη πρέπει να τη δίνει στα φτηνά κινητά για να τ΄αφήνει για τα ακριβότερα. Απλά είναι μια ακόμα απροσεξία που με την ιστορία από τη v3 του symbian δε θα έπρεπε απλά να υπάρχει και εδώ σκέψου μείωσε κι ολας τις συντομεύσεις

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

ενταξει αυτή δεν είναι λογική όμως. Δηλαδή ένας μη advance user δε θέλει πολλές συντομεύσεις ή περισσότερες λεπτομέρειες στην επιφάνεια εργασίας; αντίθετα αυτός θα θέλει που δε θα βολεύεται να ψάχνει στα μενού του κινητού, κάποιοι συνηθισμένοι από WM φαντάζομαι ότι θα ξενερώνουν απίστευτα. Θα μπορούσε απλά να σε αφήνει να επιλέξεις εσύ τι θα βάλεις δε νομίζω ότι ειναι δα και μια τόσο τρομερή δυνατότητα που να μη πρέπει να τη δίνει στα φτηνά κινητά για να τ΄αφήνει για τα ακριβότερα. Απλά είναι μια ακόμα απροσεξία που με την ιστορία από τη v3 του symbian δε θα έπρεπε απλά να υπάρχει και εδώ σκέψου μείωσε κι ολας τις συντομεύσεις

 

Τα ερωτήματά σου είναι εύλογα. Μόνο που υπάρχει και το θέμα του marketing, το οποίο επιτάσσει να εμφανιστεί νέο μοντέλο που θα καλύπτει όλες αυτές τις ελλείψεις, θα ανήκει σε άλλη σειρά μοντέλων (Nseries) και σε άλλη κατηγορία τιμής, και όπως είναι αναμενόμενο θα κοστίζει πολύ περισσότερο από το 5800 (-> βλέπε Ν97, το οποίο ήδη έχουμε δει από screenshots ότι προσφέρει πολύ περισσότερες συντομεύσεις και περισσότερο παραμετροποιήσιμη οθόνη αναμονής από το 5800). Έτσι λειτουργεί και κινείται πολλά χρόνια τώρα η Nokia, δεν είναι κάτι καινούργιο. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Τα ερωτήματά σου είναι εύλογα. Μόνο που υπάρχει και το θέμα του marketing, το οποίο επιτάσσει να εμφανιστεί νέο μοντέλο που θα καλύπτει όλες αυτές τις ελλείψεις, θα ανήκει σε άλλη σειρά μοντέλων (Nseries) και σε άλλη κατηγορία τιμής, και όπως είναι αναμενόμενο θα κοστίζει πολύ περισσότερο από το 5800 (-> βλέπε Ν97, το οποίο ήδη έχουμε δει από screenshots ότι προσφέρει πολύ περισσότερες συντομεύσεις και περισσότερο παραμετροποιήσιμη οθόνη αναμονής από το 5800). Έτσι λειτουργεί και κινείται πολλά χρόνια τώρα η Nokia, δεν είναι κάτι καινούργιο. ;)

αυτό ναι και προφανώς εννοείται πάντα αυτό έκανε η νοκια εγώ διαφώνησα στο ότι είναι έτσι επειδή απευθύνεται σε συγκεκριμένο target group που είπε o stendor. Κάτι τέτοιο φυσικά και δεν ισχύει ούτε επειδή είναι καινούργιο το λειτουργικό γιατί όλοι ξέρουμε ότι το Ν97 που θα χουν το ίδιο λειτουργικό θα χει παραμετροποίηση απλά λόγω marketing δε θέλει να τα δώσει όλα στο 5800.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Μείωσε τις συντομέυσεις για να βολεύει στο να τις επιλέγεις. Αν είχε 5 ή 6 εικονίδια θα ήταν και πιο μικρά και κοντά μεταξύ τους, ετσι θα χρειαζόσουν γραφίδα για να τα επιλέξεις ή θα σου έσπαγαν τα νεύρα μέχρι να επιλέξεις αυτό που θα ήθελες και τότε είναι που θα παραπονιόταν και η κουτσή Μαρία.

Όσο για το marketing, πάντα σε κάθε εταιρία έχει σχέση με το αγοραστικό κοινό. Από την στιγμή που το κινητό είναι για μουσική κυρίως δεν χρειάζεται να έχει πιο πολλές συντομέυσεις στην οθόνη αναμονής, αυτό που χρειάζεται είναι να έχει πρόσβαση στα multimedia αρχεία με ένα πάτημα ενός πλήκτρου που όπως έχετε δει υπάρχει στο 5800. Το Ν97 που έχει άλλο αγοραστικό κοινό και αφορά άλλους χρήστες δεν έχει τέτοιο πλήκτρο αλλά έχει μεγαλύτερη ποικιλία επιλογών στην οθόνη αναμονής για παράδειγμα. Αν ένας ψαγμένος και απαιτητικός χρήστης θέλει ευχρηστία και πληθώρα επιλογών απλά δεν θα πάρει το 5800, γιατί δεν κάνει γι αυτή την δουλεια. Έτσι μπορεί να πάει σε άλλη κατηγορία π.χ. σειρά Ε ή να πάει σε άλλο λειτουργικό όπως είναι τα WM. Από την στιγμή που υπάρχει εσωτερικός ανταγωνισμός στην εταιρία κανένα μα κανένα μοντέλο.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

αυτό ναι και προφανώς εννοείται πάντα αυτό έκανε η νοκια εγώ διαφώνησα στο ότι είναι έτσι επειδή απευθύνεται σε συγκεκριμένο target group που είπε o stendor. Κάτι τέτοιο φυσικά και δεν ισχύει ούτε επειδή είναι καινούργιο το λειτουργικό γιατί όλοι ξέρουμε ότι το Ν97 που θα χουν το ίδιο λειτουργικό θα χει παραμετροποίηση απλά λόγω marketing δε θέλει να τα δώσει όλα στο 5800.

Πάντα τα μοντέλα που ήταν εκτός της σειράς Nseries ήταν κάπως "αδικημένα". Απόδειξη ακόμα και το γεγονός ότι το 5800 βγήκε πριν από το Ν97, ώστε να εισπράξει το όποιο ρίσκο θα εμπεριείχε η πρώτη απόπειρα της Nokia στην 5th edition καθώς και την επανεμφάνιση touch μοντέλου μετά από αρκετό καιρό (τελευταία φορά που είδαμε touch κινητό τηλέφωνο της Nokia ήταν στη σειρά series 90, 7700 και 7710). Το ίδιο είχε συμβεί και στην πρώτη εμφάνιση 3rd edition συσκευής (το 3250 - ούτε αυτό ήταν Nseries, το Ν80 βγήκε λίγο πιο μετά). ;)

 

Σταύρο θενξ για τη διόρθωση. :p

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ σε μπλε χρώμα από nokia store. :yahoo:

Έκανα αναβάθμιση και όλα λειτουργούν άψογα εκτός από το ακουστικό μάλλον :angry: που νομίζω κάνει διακοπές.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμένα...Μολις σημερα και εγω κρατησα ενα 5800 στο Nokia shop της Καβαλας...!Αρχικα να πω οτι η κοπέλα που με εξυπηρετησε ηταν πολυ φιλικη και γενικως μιλουσε ωραια κατι που μου αρεσε και μου εκανε εντυπωση....!Οσο για την τιμη στα 348 Ευρωπαικα...!Βεβαια υπαρχουν 3 ερωτησεις που θελω να κανω...!

 

Αρχικα η μια ειναι οτι η κοπελα μου ειπε οτι υπαρχει μια μικρη περιπτωση να ερθει μεχρι αυριο (Σαββατο) στις 13:00....και εγω ρωταω υπαρχει τετοια περιπτωση?εστω και μικρη?

 

Επισης θελω να πω οτι εμενα η κοπελα δεν μου ειπε τιποτα για το bt αν και ειχε μια αφισα που το ελεγε...!Και ρωταω...λετε να μου το δωσουν και να μου πουν για το δωρο οταν παω να το παραλαβω?η θα το παιξουν κινεζοι αν δεν πω τπτ...?

 

Τελος ηθελα να πω οτι ενω πηγα και σε vodafone και ρωτησα οπου μου ειπαν οτι απο τριτη θα ειναι εδω...και μετα πηγα και στο Nokia shop και μου ειπαν οτι μπορει και αυριο αλλιως την Δευτερα...τελικα αποφασισα να το παρω απο το Nokia shop...!Και επειδη δινουν δωρο το bt και επειδη το θεωρω πιο σιγουρο και πιο αξιοπιστο....!Ε?εσεις τι νομιζεται?

 

Υ.Γ.: Συγνωμη αν σας κουρασα απλως εχω λιγες αποριες...Ευχαριστω εκ των προτερων....!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμένα...Μολις σημερα και εγω κρατησα ενα 5800 στο Nokia shop της Καβαλας...!Αρχικα να πω οτι η κοπέλα που με εξυπηρετησε ηταν πολυ φιλικη και γενικως μιλουσε ωραια κατι που μου αρεσε και μου εκανε εντυπωση....!Οσο για την τιμη στα 348 Ευρωπαικα...!Βεβαια υπαρχουν 3 ερωτησεις που θελω να κανω...!

 

Αρχικα η μια ειναι οτι η κοπελα μου ειπε οτι υπαρχει μια μικρη περιπτωση να ερθει μεχρι αυριο (Σαββατο) στις 13:00....και εγω ρωταω υπαρχει τετοια περιπτωση?εστω και μικρη?

 

Επισης θελω να πω οτι εμενα η κοπελα δεν μου ειπε τιποτα για το bt αν και ειχε μια αφισα που το ελεγε...!Και ρωταω...λετε να μου το δωσουν και να μου πουν για το δωρο οταν παω να το παραλαβω?η θα το παιξουν κινεζοι αν δεν πω τπτ...?

 

Τελος ηθελα να πω οτι ενω πηγα και σε vodafone και ρωτησα οπου μου ειπαν οτι απο τριτη θα ειναι εδω...και μετα πηγα και στο Nokia shop και μου ειπαν οτι μπορει και αυριο αλλιως την Δευτερα...τελικα αποφασισα να το παρω απο το Nokia shop...!Και επειδη δινουν δωρο το bt και επειδη το θεωρω πιο σιγουρο και πιο αξιοπιστο....!Ε?εσεις τι νομιζεται?

 

Υ.Γ.: Συγνωμη αν σας κουρασα απλως εχω λιγες αποριες...Ευχαριστω εκ των προτερων....!

 

Και εγω χθες το έκανα κράτηση εδώ στην θεσσαλονίκη αλλά εμένα μου είπε μέχρι τετάρτη...Αν τα φέρουν στην Καβάλα αύριο τότε είσαι τυχερός! Όσο για το Bluetooth κάνε μια βόλτα το απόγευμα απο'κει και πες τους. Λογικά θα στο δώσουν απλά πάνε να το επιβεβαιώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω χθες το έκανα κράτηση εδώ στην θεσσαλονίκη αλλά εμένα μου είπε μέχρι τετάρτη...Αν τα φέρουν στην Καβάλα αύριο τότε είσαι τυχερός! Όσο για το Bluetooth κάνε μια βόλτα το απόγευμα απο'κει και πες τους. Λογικά θα στο δώσουν απλά πάνε να το επιβεβαιώσεις.

 

Λες να υπαρχει περιπτωση να κανει παραδοση η μεταφορικη αυριο?!!!Παντως μου εξηγηθηκαν και μου ειπε η κοπελα να ξερω οτι αν δεν ερθει αυριο δεν ειναι γιατι με δουλευαν(οτι θα ερθει γρηγορα δηλαδη) για νε με κρατησουν σαν πελατη...απλως δεν θα τους κανουν παραδωση απο την μεταφορικη...!Παντως καλοριζικο....!Εσενα σου ειπαν για το bt?Αν δεν μου το δωσουν δεν ξερω πως να τους το ζητησω...δεν θελω να φανω γυφτος:O:O...!:D:D:):D

Link to comment
Share on other sites

Λες να υπαρχει περιπτωση να κανει παραδοση η μεταφορικη αυριο?!!!Παντως μου εξηγηθηκαν και μου ειπε η κοπελα να ξερω οτι αν δεν ερθει αυριο δεν ειναι γιατι με δουλευαν(οτι θα ερθει γρηγορα δηλαδη) για νε με κρατησουν σαν πελατη...απλως δεν θα τους κανουν παραδωση απο την μεταφορικη...!Παντως καλοριζικο....!Εσενα σου ειπαν για το bt?Αν δεν μου το δωσουν δεν ξερω πως να τους το ζητησω...δεν θελω να φανω γυφτος:O:O...!:D:D:):D

 

Καλορίζικο και σε σενα αδερφέ...Δεν ξέρω ρε συ...μπορεί να την κάνουν και αύριο την παράδοση..εγώ πάντως έδωσα και προκαταβολή για να μου το κρατήσει όταν έρθει. Εσένα σου ζήτησαν τπτ τέτοιο?

Για το bt μου το είπε η πωλήτρια...γτ ρε να φανείς γύφτος???!?!? Πες τους ότι άκουσες οτι σε άλλα νοκια σοπ δίνουν bt..αποκλείεται να μην σου δώσουν..αφού υπάρχει και η αφίσα!

Link to comment
Share on other sites

που θα το κανω update απο το PC να βγαλω την memory card ή να την αφησω μεσα στο κινητο ??

 

και ποσο χρονο περιπου θα φαει το update?

Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα χθες από Πλαίσιο. Είχε περασμένη την 11. Του έκανα σήμερα update μέσω PC και χάθηκαν τα Ελληνικά από τις επιλογές των γλωσσών! Γιατί συνέβη αυτό; Τι μπορώ να κάνω;
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...