Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5800 XpressMusic - Part 1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδία,έχω ψιλοαπογοητευτεί από τις μουσικές δυνατότητες του κινητού,που διαφημίζεται ως μουσικό υπερκινητο. Η έντασή του είναι αρκετά χαμηλή και με το ζορί ακούω στο μετρό ή όταν έχει πολύ θόρυβο,σε αντίθεση με το i pod, που χτυπάει δυνατά. Δεν μπορεί να παίζει μουσική πιο δυνατά;;;

 

Το κινητό τα σπάει στη μουσική του... Αυτό που πρέπει να κάνεις είναι να έχεις καλά ακουστικά!!!! Γιατί αυτά που δίνονται μέσα στη κούτα, είναι επιεικώς για τα Μπ@@ζα...

 

Προσωπικά έχω κάτι AKG (για όσους γνωρίζουν είναι ακουστικά που χρησιμοποιούνται σε στούντιο), ιδανικά για mp3 players (το συγκεκριμένο μοντέλο)!!!

Αν δοκιμάσεις με καλά ακουστικά θα αλλάξεις γνώμη σίγουρα...Το κινητό ανταποκρίνεται απλά τέλεια..(Αν πας στις ρυθμίσεις έχει και επιλογή για ενίσχυση ήχου και διερεύνηση- αλλά εμένα με κουφαίνει μετά)

 

Μπορείς να πάρεις κάτι καλό από τα 15 ευρώ, και αν θές και είσαι λάτρης της ποιότητας φτάνεις μέχρι τα 50 (αν συνεχίζεις να πορώνεσαι πας και παραπάνω)..:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα παιδιά.Μία μεγάλη βοήθεια.

Έχω το κινητό 2 μήνες χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα,εκτός της σχισμής βέβαια το οποίο το γνώριζα εξ'αρχής.

Χτες το βράδυ διαπιστώνω ξαφνικά ότι στην οθόνη δεν εμφανίζεται το ρολόι και το όνομα του προφίλ.Κάνω μία επανεκκίνηση αλλά το κινητό καπούτ!!!!Με πέταγε σε μία άσπρη οθόνη με το λογότυπο της ΝΟΚΙΑ και δεν προχώραγε.Δοκίμασα αρκετές φορές αλλά τίποτα.Αναγκάστηκα και έκανα ένα HARD FORMAT μιας και μόνο αυτό μπορούσα να κάνω.

Όντως η συσκευή άνοιξε κανονικά και έκανα και ανάκτηση δεδομένων από παλαιότερη δημιουργία αντιγράφων που είχα κάνει παλαιότερα.

Όλα καλά μέχρι που δοκιμάζω να συνδεθώ στο Ιντερνετ από το κινητό.

Είτε με Vodafone Live,είτε μέσω WI-FI μου βγάζει πάντα την ένδειξη "Δεν διατίθεται σύνδεση" και αμέσως μετά "Ιστός: Η εκτέλεση της ενέργειας είναι αδύνατη"

Την βοήθειά σας!!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω πως βγαίνει.

Cosmote έχεις;

 

Πριν αρκετά χρόνια (εποχή 6600) που πειραματίστηκα μια φορά με τις ρυθμίσεις προώθησης κτλ το αποτέλεσμα ήταν να απενεργοποιηθεί το εν λόγω μήνυμα αλλά μαζί απενεργοποιήθηκε και η δυνατότητα ειδοποίησης μέσω sms χαμένων κλήσεων όταν έχω κλειστό το κινητό.

Δεν ξέρω κατά πόσο συσχετίζονται αυτά τα δύο μεταξύ τους. Απλά αναφέρω τι είχα πάθει εγώ τότε.

 

Απο την στιγμη , που ειναι ενεργοποιημενη η προωθηση για χαμενες κλησεις , εκτος συνδεσης η σηματος κ.λ.π και με οποιο δικτυο αυτο θα βγαινει παντα.

Μονο αν απενεργοποιηθουν ολες οι προωθησεις κλησεων γενικα , τοτε δεν θα βγαινει.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανεις αν υπάρχει η δυνατότητα να βάλουμε τις συντομεύσεις της αναμονής πιο χαμηλά απο εκει που ειναι; π.χ. λιγο πιο κάτω απο την μέση

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω ... όποιον ξέρει ή θυμάται. Η τελευταία αναβάθμιση τι διορθώνει και τι ..... χαλάει ? το ρωτάω αυτό επειδή έχω διβάσει μερικές σελίδες από το θέμα αλλά είναι πάρα πολλές και ψιλοζαλίστηκα. Τέλος αξίζει να κάνω αναβάθμιση ή να το αφήσω όπως έχει?? Επίσης είναι αλήθεια ότι μετά την αναβάθμιση τα εικονίδια στην οθόνη αναμονής από 4 έγιναν 5 ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

¨ακυρο τελικά παιδιά .. το βρήκα αυτό που ζητούσα.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανεις αν υπάρχει η δυνατότητα να βάλουμε τις συντομεύσεις της αναμονής πιο χαμηλά απο εκει που ειναι; π.χ. λιγο πιο κάτω απο την μέση

 

Oxι δεν γινεται αυτο...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα παιδιά.Μία μεγάλη βοήθεια.

Έχω το κινητό 2 μήνες χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα,εκτός της σχισμής βέβαια το οποίο το γνώριζα εξ'αρχής.

Χτες το βράδυ διαπιστώνω ξαφνικά ότι στην οθόνη δεν εμφανίζεται το ρολόι και το όνομα του προφίλ.Κάνω μία επανεκκίνηση αλλά το κινητό καπούτ!!!!Με πέταγε σε μία άσπρη οθόνη με το λογότυπο της ΝΟΚΙΑ και δεν προχώραγε.Δοκίμασα αρκετές φορές αλλά τίποτα.Αναγκάστηκα και έκανα ένα HARD FORMAT μιας και μόνο αυτό μπορούσα να κάνω.

Όντως η συσκευή άνοιξε κανονικά και έκανα και ανάκτηση δεδομένων από παλαιότερη δημιουργία αντιγράφων που είχα κάνει παλαιότερα.

Όλα καλά μέχρι που δοκιμάζω να συνδεθώ στο Ιντερνετ από το κινητό.

Είτε με Vodafone Live,είτε μέσω WI-FI μου βγάζει πάντα την ένδειξη "Δεν διατίθεται σύνδεση" και αμέσως μετά "Ιστός: Η εκτέλεση της ενέργειας είναι αδύνατη"

Την βοήθειά σας!!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Κάνε ξανά hard format, αλλά αυτή τη φορά πριν επαναφέρεις το back up δοκίμασε να συνδεθείς.

Πες μας τα αποτελέσματα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε πως μπορουμε να βγαλουμε, αν βγαινει, το μηνυμα ''Σημειωση: ενεργες προωθησεις.'' που εμφανιζεται στην αρχη καθε κλησης?

Μου εχει σπασει τα νευρα. :mad:

 

Αυτό το μήνυμα το βγάζει γιατί έχεις ενεργοποιήσει την εκτροπή κλήσεων κατά τη διάρκεια μιας κλήσης δηλ. όταν μιλάς στο τηλέφωνο και κάποιος σε καλεί.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ειμαι κι εγω κατοχος του Nokia 5800 και θα ηθελα να ρωτησω μηπως εχετε παρατηρησει καποιο χαλαρομα στο πενακι και τι εννοω με αυτο.

Το πενακι βγαινει σχεδον για πλακα απο την συσκευη με αποτελεσμα να μου πεσει και να το χασω οταν το βαζω στην θυκη της συσκευασιας αυτο βγαινει ενω στην αρχη δεν ειχα καποιο προβλημα

σημειωση οτι το πενακι το εχς βγαλει 2-3 φορες σε διαστημα 3 μηνων που εχω την συσκευη.

Μηπως εχει καποιος παρομοιο προβλημα μπορω να κανω κατι γι αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το μήνυμα το βγάζει γιατί έχεις ενεργοποιήσει την εκτροπή κλήσεων κατά τη διάρκεια μιας κλήσης δηλ. όταν μιλάς στο τηλέφωνο και κάποιος σε καλεί.

 

Δε νομίζω, το βγάζει και σε εμένα χωρίς να έχω βάλει εκτροπή κλήσεων.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ειμαι κι εγω κατοχος του Nokia 5800 και θα ηθελα να ρωτησω μηπως εχετε παρατηρησει καποιο χαλαρομα στο πενακι και τι εννοω με αυτο.

Το πενακι βγαινει σχεδον για πλακα απο την συσκευη με αποτελεσμα να μου πεσει και να το χασω οταν το βαζω στην θυκη της συσκευασιας αυτο βγαινει ενω στην αρχη δεν ειχα καποιο προβλημα

σημειωση οτι το πενακι το εχς βγαλει 2-3 φορες σε διαστημα 3 μηνων που εχω την συσκευη.

Μηπως εχει καποιος παρομοιο προβλημα μπορω να κανω κατι γι αυτο?

 

 

Δεν εφαρμοζει το σχοινακι στην εγκοπη μεσα στο κινητο? Εχει κατι σαν μικρο γαντζο... Δες και τις οδηγιες του manual για να καταλαβεις...

Link to comment
Share on other sites

Δεν εφαρμοζει το σχοινακι στην εγκοπη μεσα στο κινητο? Εχει κατι σαν μικρο γαντζο... Δες και τις οδηγιες του manual για να καταλαβεις...

Μαλλον δεν το εθεσα καλα το θεμα οταν λεω πενακι ενοοω το stylus

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το μήνυμα το βγάζει γιατί έχεις ενεργοποιήσει την εκτροπή κλήσεων κατά τη διάρκεια μιας κλήσης δηλ. όταν μιλάς στο τηλέφωνο και κάποιος σε καλεί.

 

Ειναι ανακριβες αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Παιζει να χαλαρωσε το πλαστικο που το κραταει. :( Εγω για να το αποφυγω αυτο χρησημοποιω την πενα ή το δευτερο stylous στο σπιτι.
Link to comment
Share on other sites

Παιζει να χαλαρωσε το πλαστικο που το κραταει. :( Εγω για να το αποφυγω αυτο χρησημοποιω την πενα ή το δευτερο stylous στο σπιτι.

Μπορω να κανω κατι γι αυτο?

Πχ αν παω στην Alphacopy?

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να κανω κατι γι αυτο?

Πχ αν παω στην Alphacopy?

 

Προσωπικα δεν γνωριζω αλλα πηγαινε στην alpha copy και θα σου προτεινουν μια λυση για το προβλημα σου.

Link to comment
Share on other sites

Ρε γμτ πάλι αρχίσανε τα προβλήματα με το 5800 :(.........

 

Έχουμε 2 συσκευές και οι 2 με το τελευταίο firmware. Το πρόβλημά μας είναι με τα bluetooth handsfree.

Και στα 2 τηλέφωνα κάνουμε δοκιμές με 5 handsfree (2 ericsson, 2 nokia και 1 orbit) και με τα 5 και τα 2 τηλέφωνα κάνουν το ίδιο ακριβώς.

Κάθε τόσο αρχίζει σαν τρελό το τηλέφωνο και τα αποσυνδέει και μέσα σε μερικά δευτερόλεπτα τα ξανασυνδέει. Έχει αρχίσει και γίνεται απίστευτα εκνευριστικό το όλο θέμα μιας και μου το έχει κάνει και κατά τη διάρκεια κλήσης.

Το όλο γέλιο είναι ότι δεν μπορώ να καταλάβω πότε το κάνει. Σβήνω το pairing με το bluetooth το ξανακάνω και μπορεί να δουλέψει κανονικά για 1 ώρα και μετά να αρχίσει. Και εντελώς ξαφνικά να σταματήσει να το κάνει. Και μετά να ξανααρχίσει.

 

Και κάτι ακόμα. Έχει παρατηρήσει κανείς ότι το bluetooth του 5800 κάνει διακοπές στον ήχο ακριβώς όπως όταν δεν πιάνει πολύ καλά και το κάνει πολύ εύκολα?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν όλοι έχουν αναφέρει προβλήματα με Bluetooth handsfree.

Λύση μέχρι στιγμής δεν υπάρχει.

Ευελπιστούμε να δώσει λύση κάποια αναβάθμιση.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το μήνυμα το βγάζει γιατί έχεις ενεργοποιήσει την εκτροπή κλήσεων κατά τη διάρκεια μιας κλήσης δηλ. όταν μιλάς στο τηλέφωνο και κάποιος σε καλεί.

 

κ εγω εκανα ακυρωση ολων των προωθησεων κ παλι βγαζει αυτο το μηνυμα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια και εγω το 5800 με την 21 κ σημερα μετα απο5 μερες λειτουργιας με bh700 ξεκινησε τα κουλα του.δουλευω σε nokia store εχω στειλει μαιλ στα κεντρικα αλλα τιποτα ακομα.αν τυχει κ ενημερωθω θα σας πω.κατα τα αλλα ειναι ωραι ο τηλεφωνο παρολο π το εχω φαει στη μαπα λογω του σερβις.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω ... όποιον ξέρει ή θυμάται. Η τελευταία αναβάθμιση τι διορθώνει και τι ..... χαλάει ? το ρωτάω αυτό επειδή έχω διβάσει μερικές σελίδες από το θέμα αλλά είναι πάρα πολλές και ψιλοζαλίστηκα. Τέλος αξίζει να κάνω αναβάθμιση ή να το αφήσω όπως έχει?? Επίσης είναι αλήθεια ότι μετά την αναβάθμιση τα εικονίδια στην οθόνη αναμονής από 4 έγιναν 5 ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

¨ακυρο τελικά παιδιά .. το βρήκα αυτό που ζητούσα.

 

CHANGES AND IMPROVEMENTS: (total of 225 fixes).

 

The following issues are solved with this software release:

 

Lock code does not work after FOTA update

 

 

new features

 

New Features and applications

Notification Lights according to Nokia Design specification

Touch usability improvements:

Finger touch support for Special Character Table

Size of arrows (tab pane & navi pane) in touch UI

Arrows in forms, date & time selection, touch UI

Profile, date area in touch UI

Calendar Finger usability: change single row list items in day view wider

 

Logs: Info cannot be seen in missed calls if name includes special charcter(')

 

The envelope icon doesn't open after reading the sms.

 

Autolock requested via MfE but not activated.

 

MPX harvester server crach with DRM files

 

Oper. menu application icon missing after NSU update

 

CDP Displays: CDP Clock and Data Have To Be Transmitted 2 Frames Before Sleep Out (SLPOUT 11h) Command

 

"Program closed: Idle" after Restoring factory settings

 

Video telephone: Phone reboots after tap call button several times when answer an incoming video call.

 

Music Player crashes when user tries to refresh Real audio into Music library

 

Dialer: The cursor is not displayed in dialer panel.

 

Audio disappears after playing music long time with BT

 

Music player the album art in Now Playing view is downscaled

 

Access point password is not provisionable

 

Voice commands application crashes after language change

 

Synchronization cannot be done using PC Suite Sync application.

 

FL3.0: Inline Text editing from browser plugin is not successful

 

Browser does not show some MIME-types of type image correctly

 

Browser: Not possible to move the cursor when typing in a <textarea> field.

 

Browser: Page scroll wobbles if user scrolls with flash while page is in scroll motion

 

Browser: Page does not scroll if drag is started from the edge of flash window

 

Browser: Page scroll does not work after stopping going to new page opened via flash banner

 

Bluetooth causing extra current consumption when activated

 

Predictive search not working properly in country selection

 

Music Player application crashes if album art is selected to be changed.

 

Duplicate contacts after restore

 

Music Player: White screen displayed if change orientation between landscape and portable mode

 

MO/MT calls will not work when restoring backup from old phone to more recent version

 

σε περιπτωση που το τηλεφωνο σβηνει μονο του

 

Customer complaints concerning following symptoms in RM-356 have been

received:

- Auto switch off

- Doesn’t switch on

- Switches off

- Power switches off

These symptoms are typically seen after using the phone like one month.

These cases are observed when user takes off the battery and battery

contacts loosen.

Repair action:

If the customer complaint concerns above described symptoms, repair action

is to add new battery side pusher as follows:

1. Remove battery cover and battery

2. Add new gaskeτ.

βαζετε ουσιστικα δυο αυτοκολλητα δεξια κ αριστερα για να μην μετακινηται η μπαταρια.

 

και κατι τελευταιο.προφανως τα ξερετε αλλα τα εκθετω κ εγω αν δεν σας πειραζει.αυτο εχει να κανει με το γνωστο σε ολους κενο στην προσοψη

 

GAP BETWEEN A-COVER AND SIDE BAND – HOW TO REPAIR

In some cases due to part tolerances there could be noticeable gap between

A-cover and side band. If the customer complaint concerns ‘gap between Acover

and side band’ the following procedure should be followed.

Procedure:

Note: This measurement should be done this way: Do not use any force

when using that gap measurement fool.

Parts required:

1. New side band

2. New side band and also new A-cover

3. Antenna module assembly and LCD frame assembly

 

 

οποτε απο οτι καταλαβενετε πατε κατευθειαν se nokia store.

 

TOUCH SCREEN ACTIVATION ISSUES – HOW TO REPAIR

If the customer complaint concerns symptoms:

1. Touch buttons cannot be activated during call alerts

2. Touch button inaccuracy (when pressing one button, another button

activates)

3. Slow response when pressing touch screen

4. Activation force too high

5. Xpress Music media bar (button) doesn’t work

following repair actions needs to be followed.

Repair action:

1. Touch buttons cannot be activated during call alerts

- Check that there is no screen protector foil added to top of proximity

sensor area and remove the foil if there is an extra foil added.

This is the tape which causes proximity problem if it is on proximity area.

- Proximity sensor functionality check

Touch button inaccuracy (when pressing one button, another button

activates)

1. Carry out touch screen calibration (settings -> phone -> touch

screen -> touch screen calibration)

2. If step 1 didn’t solve the case, disassemble the device and remove

touch panel connector from its place and put it carefully back.

Check functionality again.

3. If step 1 and 2 didn’t solve the case, replace the touch panel

3. Slow response when pressing touch screen

- Update the SW to version 20.0.012 or later

4. Activation force too high

- Check that there is no screen protector foil added. Remove the foil if there

is an extra foil added

5. Xpress Music media bar (button) doesn’t work

- Update the software to version 21.0.025 or later

- Carry out touch screen calibration (settings -> phone -> touch screen ->

touch screen calibration)

- Disassemble the device and remove touch panel connector from its place

and put it carefully back. Check the functionality again.

Link to comment
Share on other sites

Nομιζω αντικατασταση γινεται μονο μεσα στο 7ημερο?

Αν κανω λαθος διορθωστε με.

 

ναι, ετσι λενε αλλα δεν ισχυει...εγω το ειχα 10 μερες κ ξαφνικα αρχισε να μην μ ξεκλειδωνει αμεσως, αλλα μετα απο λιγο χρονο...το πηγα στ γλυφαδα στ κεντρικα κ την επομενη μερα μου αλλαξαν 4 μερη του κινητου μου...πριν βγω απο το μαγαζι το δοκιμαζω και................αργουσε πιο πολυ απο πριν :worry: ....τους κραζω λιγακι κ μου το ξαναπαιρνουν...μετα απο 3 μερες μ εδωσαν ολοκαινουριο κ ειπαν κ συγγνωμη...

 

1 ερωτηση σχετικα με την καμερα του που ειναι η πιο μουφα ever:

παιζει με καποιο νεο firmware να μειωθει ο τραγικος αυτος θορυβος στις φωτος ή αδικα χαιρομαι?? υπαρχουν σχετικα πλανα στν νοκια??

 

δεν γινεται ρε παιδια καινουριο κινητο ν εχει πολυ μικροτερο φακο στην καμερα, συγκριτικα με πολυ παλιοτερα κινητα (μη φωτογραφικες συσκευες εννοω παντα, μην γινομαι κ αδικος)

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

και κατι τελευταιο.προφανως τα ξερετε αλλα τα εκθετω κ εγω αν δεν σας πειραζει.αυτο εχει να κανει με το γνωστο σε ολους κενο στην προσοψη

 

GAP BETWEEN A-COVER AND SIDE BAND – HOW TO REPAIR

In some cases due to part tolerances there could be noticeable gap between

A-cover and side band. If the customer complaint concerns ‘gap between Acover

and side band’ the following procedure should be followed.

Procedure:

Note: This measurement should be done this way: Do not use any force

when using that gap measurement fool.

Parts required:

1. New side band

2. New side band and also new A-cover

3. Antenna module assembly and LCD frame assembly

 

 

οποτε απο οτι καταλαβενετε πατε κατευθειαν se nokia store.

 

Μα εγω που ρωτησα μου ειπαν οτι δεν ειναι προβλημα που μπορει να γινει κατι. Οτι η νοκια δεν το αναγνωριζει ως σφαλμα. Τωρα προσφατα σας τα στειλανε αυτα?

Θελω να σε ευχαριστησω που τα μοιραζεσαι μαζι μας :)

Link to comment
Share on other sites

Μα εγω που ρωτησα μου ειπαν οτι δεν ειναι προβλημα που μπορει να γινει κατι. Οτι η νοκια δεν το αναγνωριζει ως σφαλμα. Τωρα προσφατα σας τα στειλανε αυτα?

Θελω να σε ευχαριστησω που τα μοιραζεσαι μαζι μας :)

 

και απο μενα ενα thanx...αλλα οντως αν ηταν ευκολο να μας εξηγουσες αν ειναι καινουριες οδηγιες απο νοκια αυτες,μιας και οντως το "κενο" δεν αντιμετωπιζεται ως ελαττωμα απο τη νοκια...αν τους το πεις θα σου πουν "ολα ειναι ετσι,ειναι φυσιολογικο κλπ.αυτο σημαινει οτι τα τηλεφωνα που θα ερθουν μετα απο αυτες τις οδηγιες δεν θα εχουν κενο????ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...