Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5800 XpressMusic - Part 1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά γειά σας. Εχω διαβάσει σχεδόν όλο το φόρουμ, αλλά είναι η πρώτη φορά που ρωτάω κάτι.

Εχω το 5800 μια εβδομάδα. Κανένα πρόβλημα. Είναι τέλειο.

Το μόνο ερώτημά μου είναι: γιατί; όταν μεταφέρω τραγούδια, από το pc, με ενημερωμένες ετικέτες στα ελληνικά, στο τηλ. είναι Κινέζικα.

Έψαξα και στην αναζήτηση. Δεν βρήκα τίποτα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων .

 

Υ.Γ. Με το pc suite αφού τα μετατρέψει σε aac τα αναγνωρίζει μια χαρά.

Με την μαζική μεταφορά, τίποτα.

έχω δώσει απάντηση πολλές σελίδες πρίν..ψάξε στο προφίλ μου με τα ποστ που έχω κάνει..δεν ει΄να πολλά θα βρείς απάντηση

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1)Αυτος ειταν και ενας απο τους λογους που φτιαξαμε το S60 5th Edition Platform FAQ.

2) Εαν εχεις καποια προταση μπορουμε να την συζητησουμε μεσω pm. :)

 

1) Και που δυστυχως ειναι ζητημα αν το διαβαζει το 5% των επισκεπτων του topic.

 

2) Εχω κατι στο μυαλο μου , μολις το ολοκληρωσω , θα σου στειλω pm.

 

Ευχαριστω.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Μαλλον θα αγορασω το 5800. Δε μπορω να διαβασω ολες τις σελιδες, για αυτο θα κανω λιγες ερωτησεις και οποιος μπορει και θελει ας με βοηθησει.

 

Θα ηθελα να μου πειτε απο ποιο ελληνικο site ή καταστημα αξιζει να το αγορασω; Εννοειται να μην ειναι Myview ή VLive. Επισης αν υπαρχει και το εναλλακτικο πενακι, οπως αυτο που θα εχει το N97, καθως και η δερματινη θηκη krussel.

 

Ποιο κατα τη γνωμη σας ειναι το καλυτερο χρωμα; Εγω νομιζω το μαυρο-κοκκινο.

 

Οταν λετε προβλημα με την σχισμη, τι ακριβως εννοειτε;

 

Τι ακουστικα δινουν στο πακετο; Ειναι in-ear; Μου προτεινετε να αγορασω και ασυρματα ακουστικα; Βολευουν πιο πολυ για να ακους μουσικη και να μιλας; Αν γινεται, να ταιριαζουν και για samsung κινητα.

 

Οι εγαρμογες, θεματα και παιχνιδια απο προηγουμενα λογισμικα ( 9.1 - 9.4 ) λειτουργουν σε αυτο το κινητο;

 

Απο ποιοτητα στον ηχο απο ηχεια και ακουστικα ειναι καλος; Εμενα παντως απο το λιγο που ακουσα μου αρεσε αρκετα. Βεβαια πολυ καλυτερος ηταν ο ηχος του Samsung Μ3200 beat.

 

Τελευταια και ισως πιο σημαντικη ερωτηση... Εχω ενα rye traveler για gps, εχω το N82 για φωτογραφιες.. Αξιζει να παρω το 5800 μονο και μονο για την οθονη αφης και την μουσικη του ή να στραφω σε ενα καθαρα μουσικο τηλεφωνο;

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Όλα όσα ρωτάς έχουν γραφτεί δεκάδες φορές.

 

Δεν χρειάζεται να διαβάσεις όλες τις σελίδες.

Χρησιμοποιείς τη δυνατότητα της Αναζήτηση σε αυτό το Θέμα http://www.myphone.gr/forum/images/misc3/menu_open.gif και βρίσκεις τα πάντα!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Νικολι, πήγαινε Τοποθεσία - Εντοπισμός θέσης - Μέθοδοι εντοπισμού θέσης και απενεργοποίησε το Υποβοηθούμενο GΡS.

 

Το ελυσα το προβλημα πειραζοντας λιγο τις ρυθμισεις...

Παντως ευχαρηστω για την απαντηση.

 

Μια ακομα μικρη ερωτησουλα...

 

Πανω δεξια κατι γραμμουλες - δεν ειναι το σημα π πιανεις απο τον δορυφορο???

 

κατω δεξια ομως π δειχνει μια κεραια και κατι γραμμουλες π γινονται πρασινες και κιτρινες τι ειναι???

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει δοκιμάσει κάποιος αν λειτουργεί το ραδιόφωνο, αν παίζει μουσική και video χωρίς SIM;

Επίσης video από το iphone μπορούν να παίξουν στο 5800;

Ευχαριστώ

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Το ελυσα το προβλημα πειραζοντας λιγο τις ρυθμισεις...

Παντως ευχαρηστω για την απαντηση.

 

Μια ακομα μικρη ερωτησουλα...

 

Πανω δεξια κατι γραμμουλες - δεν ειναι το σημα π πιανεις απο τον δορυφορο???

 

κατω δεξια ομως π δειχνει μια κεραια και κατι γραμμουλες π γινονται πρασινες και κιτρινες τι ειναι???

Αν κατάλαβα καλά μιλάς για το Nokia Maps. Σωστά;

Αν ναι, το σήμα των δορυφόρων βρίσκεται κάτω δεξιά. Όταν αυτές οι κίτρινες κάθετες γραμμές γίνονται πράσινες, σημαίνει πως έχει κλειδώσει δορυφόρους και είσαι έτοιμος να κάνεις πλοήγηση.

 

ΥΓ: Για το Nokia Maps υπάρχει σχετικό θέμα.:ninja:

 

 

Μήπως έχει δοκιμάσει κάποιος αν λειτουργεί το ραδιόφωνο, αν παίζει μουσική και video χωρίς SIM;

Επίσης video από το iphone μπορούν να παίξουν στο 5800;

Ευχαριστώ

Μπορείς να κάνεις τα πάντα χωρίς κάρτα sim, εξαίροντας φυσικά οτιδήποτε έχει σχέση με το δίκτυο κινητής τηλεφωνίας.

Ωστόσο για το ραδιόφωνο δεν είμαι 100% σίγουρος. Λογικά σκεπτόμενος πιστεύω πως θα παίζει, αλλά δεν μπορώ να το επιβεβαιώσω.

 

Όσο αφορά τα βίντεο από iPhone, εξαρτάται από τη μορφή στην οποία τα καταγράφει.

Το 5800 εξορισμού μπορεί να αναπαράγει αρχεία 3GPP formats (H.263), Flash Video, H.264/AVC, MPEG-4, RealVideo 7,8,9/10, WMV 9.

Αν το iPhone τραβάει σε μορφή mov (quicktime-movie) δεν μπορεί να το αναπαράγει με αποτέλεσμα να χρειαστείς κάποιον video converter.

Έχουν δοθεί αρκετοί στο θέμα των εφαρμογών. Κάνε μια αναζήτηση.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Το ελυσα το προβλημα πειραζοντας λιγο τις ρυθμισεις...

Τί έκανες δηλαδή ;

 

Φιλοι διαχειριστες του συγκεκριμενου topic , δεν μπορει να γινει τελικα , κατι με τα τοσα πολλα , αλλα και τα τοσο κοντινα επαναλαμβανομενα μυνηματα , τα οποια σε παρα πολλους απο εμας , που ειμαστε απο την αρχη σε αυτο το topic , η που καναμε τον κοπο να διαβασουμε πριν ρωτησουμε και να κανουμε και αναζητηση , αρχιζει πλεον και γινεται εκτος απο κουραστικο , και εκνευριστικο , οταν συνεχως μπαινουμε καθημερινα στο topic και βλεποντας οτι υπαρχουν και νεα post , μπαινουμε πιο πολυ , ειτε για να πληροφορηθουμε , ειτε για να βοηθησουμε , αλλα πλεον οπως αναφερω , αυτο ειναι οχι απλα κουραστικο που γινεται με τα ιδια και τα ιδια , αλλα και φοβερα εκνευριστικο , με αποτελεσμα να μας αποτρεπει πολλες φορες να μπουμε και στο topic.

Ειναι κριμα ενα τοσο ενδιαφερον topic , να εχει κατακλυστει απανωτα , με ρυθμο πλεον καθημερινο με τις ιδιες ερωτησεις αλλα και απαντησεις φυσικα.

Παντα ολα αυτα τα λεω με πολυ καλη θεληση και φιλικα.

Ευχαριστω.:)

Μπορεί να είναι λίγο κουραστικό αλλά είναι δύσκολο να βρείς αυτά που θέλεις ψάχνοντας μέσα σε 430+ σελίδες. Εγώ ψάχνω διάφορα how-to και βρίσκομαι ήδη στην 360

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.7.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Τί έκανες δηλαδή ;

 

Μπορεί να είναι λίγο κουραστικό αλλά είναι δύσκολο να βρείς αυτά που θέλεις ψάχνοντας μέσα σε 430+ σελίδες. Εγώ ψάχνω διάφορα how-to και βρίσκομαι ήδη στην 360

 

Οπως γραφει πιο πανω , και ο itchrist86 , μπορεις να κανεις μια αναζητηση σε αυτο το θεμα , εκτος απο το διαβασμα , ολων των σελιδων.

Βαζεις την η τις λεξεις που θες παντα με Ελληνικους χαρακτηρες , και θα σου βγαλει ολα τα post , που περιλαμβανουν , την Η τις λεξεις που εχεις βαλει για αναζητηση.

Επισης ειναι καλο και φυσικα δεν ειναι τοσες σελιδες , να διαβαστει και το s60 οσα πρεπει να ξερετε , που κι αυτο εχει post παραπομπης πιο πανω.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια κανενα eshop που να ειναι σιγουρο οτι φερνει ελληνικα υπάρχει? Γιατι δεν έχει νόημα να δινω 350 ευρω αν μπορω να το παρω με 300
1,2Tbytes
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανείς το πίσω καπάκι της μπαταρίας πόσο το πουλάει η Nokia? μου έσπασε το μικρό πλαστικάκι που κρατάει το πενακι :( και τώρα γλυστράει
Link to comment
Share on other sites

8 με 10 € περίπου πηγαίνει.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΙΝΗΤΟ.ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΝΟΚΙΑ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΕΙΧΑ .ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΟΚΙΑ ΘΑ ΠΑΡΩ .

ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ 5800 ?? ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ 5800:

- KRATAEI H ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΤΟΥ ??(ΟΣΟ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΤΟΣΟ ΚΡΑΤΑΕΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΟΡΜΑΛ ΧΡΗΣΗ ΜΙΛΑΩ)

- ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΛΛΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ?

- ΜΕ ΤΟ GPS ΜΕΙΝΑΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ ?

- ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ PLAYER ( ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ 5800) ΠΟΥ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟ 5800?

- ΕΧΕΙ QuickOFFICE KAI AN OXI MΠΟΡΕΙ NA EΓΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ??

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ Σ ΟΠΟΙΟΝ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ

 

 

 

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες.

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΙΝΗΤΟ.ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΝΟΚΙΑ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΕΙΧΑ .ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΟΚΙΑ ΘΑ ΠΑΡΩ .

ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ 5800 ?? ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ 5800:

- KRATAEI H ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΤΟΥ ??(ΟΣΟ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΤΟΣΟ ΚΡΑΤΑΕΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΟΡΜΑΛ ΧΡΗΣΗ ΜΙΛΑΩ)

- ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΛΛΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ?

- ΜΕ ΤΟ GPS ΜΕΙΝΑΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ ?

- ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ PLAYER ( ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ 5800) ΠΟΥ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟ 5800?

- ΕΧΕΙ QuickOFFICE KAI AN OXI MΠΟΡΕΙ NA EΓΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ??

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ Σ ΟΠΟΙΟΝ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ

 

 

 

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες.

 

 

Αν εχεις διαβασει οπως λες αρκετες σελιδες,τοτε οι συγκεκριμενες ερωτησεις σου,θα ειχαν απαντηθει...

Link to comment
Share on other sites

Τί έκανες δηλαδή ;

Αυτό που είπα στο προηγούμενο ποστ συν:

Νοκια maps, επιλογές, εργαλεία, ρυθμίσεις, διαδίκτυο, ερώτηση κατά την έναρξη.

Link to comment
Share on other sites

φίλε nekisia1 για να κάνω αυτες τις ερωτησεις μαλλον δεν θα μου απαντηθηκαν σε οσες σελιδες προλαβα να δω και δεν ειναι λιγες (432) ..

δεν νομιζω να ειναι τοσο εξιδεικευμένα τα ερωτηματα μου και δεν εβαλα το μαχαιρι στο λαιμο σε καποιον να μου απαντησει στα ερωτηματα που εθεσα . καταλαβαινω οτι μερικες φορες ειναι κουραστικο να βλεπεις τα ιδιες και ιδιες ερωτησεις (δεν αναφερομαι σε σενα προσωπικα ) αλλα φανταζομαι αυτος ειναι ο σκοπος καθε σοβαρου φορουμ οπως αυτου. να γινεται μια καλη κουβεντα και τοποθετηση σωστων αποψεων .αν ειναι τοσο δυσκολο να απαντηθουν τα ερωτηματα μου ζητω συγγνωμη για το χρονο που σπαταλησαν οσοι διαβασαν το ποστ μου

 

Ζητω συγγνωμη και για τα κεφαλαια ..απο κεκτημενη ταχυτητα

Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα των συχνών ερωτήσεων θα ήθελα να επισημάνω τα εξής:

 

Συμφωνώ με την τοποθέτηση κάθε ερώτησης στο αντίστοιχο θέμα (εφαρμογές, tips κλπ) καθώς και με τη παρατήρηση για αναζήτηση πριν γίνει μια ερώτηση, αλλά για όσους λένε πως "κουράστηκαν" να βλέπουν τις ίδιες ερωτήσεις νομίζω ότι υπερβάλλουν. Μπορούμε όλοι νομίζω να δείxνουμε κατανόηση σε κάποιους που είναι νέοι στο forum, τα οποία και έχουν δημιουργηθεί για αυτόν ακριβώς το λόγο (όπως παρατήρησε και κάποιος άλλος νωρίτερα). Αλλωστε ποτέ δεν ξέρεις τι νέο μπορείς να ανακαλύψεις μέσα από μια απάντηση.

 

Ευχαριστώ και συγνώμη αν σας κούρασα.

 

Σημείωση: Θα ήθελα να συγχαρώ τον Itchrist86 και όσους άλλους που όχι μόνο δεν "κουράζονται" αλλά είναι και πολύ σωστοί!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα :!:

 

Προσπαθουμε να βρουμε μια λυση που θα εξυπηρετει και τις 2 πλευρες. Μεχρι τοτε θα σας παρακαλεσω να συνεχισoυμε οπως και πριν και να μην βγαινουμε εκτος θεματος. Εαν καποιος απο εσας εχει να κανει καποια προταση μπορει να επικοινωνησει μαζι μου η με τον Itchrist86[/member] μεσω pm.

 

Ευχαριστω :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγνωμμη κιολας, αλλα σε ολες αυτες τις 434 σελιδες, μονο εγω εχω κανει ερωτησεις; Ολα τα αλλα Posts τι λετε; Και στο κατω-κατω ποια ειναι η σημασια του θεματος τοτε; Ρωτησα επισης να μου πειτε την γνωμη σας για το καλυτερο χρωμα.. Και για αυτο θα πρεπει να ψαξω; Οπως επισης και αν αξιζει να αγορασω το κινητο, αμα το χρησιμοποιω αποκλειστικα ως Mp3 player.
Link to comment
Share on other sites

το χρωμα πεσ μασ τα γουστα σου να σου απαντησει καποιος!κατα τα αλλα οι περισσοτεροι ειναι ευχαριστημενοι απο το μουσικο κομματι βεβαια υπαρχουν κ απαιτητικοι που θα το ηθελαν λιγο καλυτερο!!τωρα βασικα για τα λεφτα του με αυτα τα χαρακτηριστικα ειναι το καλυτερο
Link to comment
Share on other sites

Αν η πρωτεραιότητά σου είναι η κάμερα, σίγουρα όχι. Αλλιώς, σε ΟΛΑ τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά, είναι σαφώς ανώτερο απο το Ν82 και αξίζει και με το παραπάνω τα χρήματά του.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγνωμμη κιολας, αλλα σε ολες αυτες τις 434 σελιδες, μονο εγω εχω κανει ερωτησεις; Ολα τα αλλα Posts τι λετε; Και στο κατω-κατω ποια ειναι η σημασια του θεματος τοτε; Ρωτησα επισης να μου πειτε την γνωμη σας για το καλυτερο χρωμα.. Και για αυτο θα πρεπει να ψαξω; Οπως επισης και αν αξιζει να αγορασω το κινητο, αμα το χρησιμοποιω αποκλειστικα ως Mp3 player.

Η σημασία του θέματος είναι να εκφράζει κανείς απορίες και να βρίσκει τις αντίστοιχες απαντήσεις και όχι να αναλισκόμαστε στα ίδια και τα ίδια.

Και για να σου δώσω ένα παράδειγμα, μέχρι και η εντελώς υποκειμενική ερώτηση για το ποιο είναι το ωραιότερο χρώμα, έχει απαντηθεί...

 

Αν θέλεις το κινητό αποκλειστικά για χρήση mp3 player, καλύτερα αγόρασε ένα mp3 player.

Γιατί να σπαταλήσεις τόσα λεφτά για το 5800 εφόσον δεν θα χρησιμοποιείς τίποτα άλλο...

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...