Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5800 XpressMusic - Part 1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

σορρυ Nervus...

Εκλεισα και γω μία ημέρα πλήρους ενασχόλησης με το κινητό...

 

Γιατι sorry ? :O

Καλοριζικο φιλε μου :)

 

Τελικα εμφανιστηκαν?

 

Η γνώμη μου είναι (μέχρι στιγμής) ότι αξίζει 1000%.

Δεν θα διαφωνησω ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση για όποιον γνωρίζει. Μετα από την αναβάθμιση και με ένα μόνο κόλημα σε άνοιγμα ενός (μικρού) pdf είναι απαραίτητο το hard reset ή είναι τυχαίο γεγονός;
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση για όποιον γνωρίζει. Μετα από την αναβάθμιση και με ένα μόνο κόλημα σε άνοιγμα ενός (μικρού) pdf είναι απαραίτητο το hard reset ή είναι τυχαίο γεγονός;

 

Κατα την γνωμη μου τυχαιο .Παιζει ρολο και το μεγεθος του pdf

αλλα και η εφαρμογη με την οποια το ανοιξες .:)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Κατα την γνωμη μου τυχαιο .Παιζει ρολο και το μεγεθος του pdf

αλλα και η εφαρμογη με την οποια το ανοιξες .:)

 

Το αρχείο ήταν 340 kb και το πρόγραμμα Adobe Lite 2.5. Δεν το έχει ξανακάνει ούτε στο ίδιο αλλά ούτε και σε μεγαλύτερο αρχείο. Απαραίτητη διευκρίνηση ότι κόλλησε αφού είχε ανοίξει το αρχείο και μόλις πάτησα το zoom(+).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα σημερα...αρχικα να πω οτι εχω μεινει αναυδος απο την ποιοτητα και την εξυπηρετηση στα Nokia shop...!Πηγα σημερα να παραλαβω το bt που ηταν δωρο(και δεν το ειχαν διαθεσιμο οταν πηρα το κινητο)...εκτος απο το γεγονος οτι με καλησπερισαν με το επιθετο μου...μου ειπαν αμεσως για το bt(το οποιο εγραφε και το ονομα μου πανω στο κουτι...!Επειτα αφου με ρωτησαν αν ειχα καποιο προβλημα...μου πως αν ειχα να περνουσα να το κανουμε μια αναβαθμιση...και οταν τους ειπα οτι το εκανα μονος μου ειπαν ωραια...ειχες κανενα απροοπτο καμια βελτιωση?Τους ειπα οχι...Μου ειπαν ωραια και επειτα εφυγα...!Μιλαμε εμεινα αναυδος...!Επειτα να πω οτι το Bt δουλευει τελεια και οτι μεχρι στιγμης δεν εχω καποιο προβλημα με το κινητο(φτου φτου φτου....)....

 

Εχω μονο μια απορια...καμια φορα οταν μπαινω στην εκθεση και παταω να μπει καπου μου βγαζει το μηνυμα "συνδεση usb ενεργη" ενω δεν το εχω συνδεμενο και επανερχεται μονο με κλεισιμο-ανοιγμα...τι μπορει να φταιει..?:D:D:D

Ευχαριστω εκ των προτερων....!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα σημερα...αρχικα να πω οτι εχω μεινει αναυδος απο την ποιοτητα και την εξυπηρετηση στα Nokia shop...!Πηγα σημερα να παραλαβω το bt που ηταν δωρο(και δεν το ειχαν διαθεσιμο οταν πηρα το κινητο)...εκτος απο το γεγονος οτι με καλησπερισαν με το επιθετο μου...μου ειπαν αμεσως για το bt(το οποιο εγραφε και το ονομα μου πανω στο κουτι...!Επειτα αφου με ρωτησαν αν ειχα καποιο προβλημα...μου πως αν ειχα να περνουσα να το κανουμε μια αναβαθμιση...και οταν τους ειπα οτι το εκανα μονος μου ειπαν ωραια...ειχες κανενα απροοπτο καμια βελτιωση?Τους ειπα οχι...Μου ειπαν ωραια και επειτα εφυγα...!Μιλαμε εμεινα αναυδος...!Επειτα να πω οτι το Bt δουλευει τελεια και οτι μεχρι στιγμης δεν εχω καποιο προβλημα με το κινητο(φτου φτου φτου....)....

 

Εχω μονο μια απορια...καμια φορα οταν μπαινω στην εκθεση και παταω να μπει καπου μου βγαζει το μηνυμα "συνδεση usb ενεργη" ενω δεν το εχω συνδεμενο και επανερχεται μονο με κλεισιμο-ανοιγμα...τι μπορει να φταιει..?:D:D:D

Ευχαριστω εκ των προτερων....!:D:D:D

 

Sorry, από πότε τα ΝΟΚΙΑ SHOPS δίνουν bluetooth δώρο με την αγορά της συσκευής ??? :worry::worry:

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου εδωσαν...Βασικα δινουν απο παντα μαζι με το 5800....!!Εμενα μου δωσανε ενα BH-102....Βασικα αυτο δινουν σε ολους...!:):):)
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου εδωσαν...Βασικα δινουν απο παντα μαζι με το 5800....!!Εμενα μου δωσανε ενα BH-102....Βασικα αυτο δινουν σε ολους...!:):):)

 

Aπό ποιο ΝΟΚΙΑ SHOP το πήρες φίλε μου ??

 

Εγώ το αγόρασα πριν κανα μήνα από το ΝΟΚΙΑ SHOP στην Κάνιγγος και ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΤΙΠΟΤΑ !!!!

 

Να πάω να το ζητήσω λες ??? :worry::worry:

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Aπό ποιο ΝΟΚΙΑ SHOP το πήρες φίλε μου ??

 

Εγώ το αγόρασα πριν κανα μήνα από το ΝΟΚΙΑ SHOP στην Κάνιγγος και ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΤΙΠΟΤΑ !!!!

 

Να πάω να το ζητήσω λες ??? :worry::worry:

 

Δεν ειμαι απο αθηνα...εγω το αγορασα απο Nokia Shop Καβαλας....!Δεν ξερω τι να σου πω...μπορει να μην ειχαν εκεινη την ωρα να σου δωσουν....αλλα επρεπε τουλαχιστον να το αναφερουν...!Εγω θα πηγαινα...!:):):):)

Link to comment
Share on other sites

το πηρα και γω σημερα και το εκανα αναβαθμισει απο 11 που ειχε στην 20 .ολα καλα.:)το κινητο μετα απο την οθονη του ν82 μου φενετε λες και πηγα απο 14crt σε 40full hd:)καμια σχεσει σε ευκολια και με το diamond που ειχα δεν εβγαλα καθολου την πενα ,τα κανεις ολα με τα δαχτυλα.μπραβο στην νοκια και πολη καλη τιμη:)
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Εχω μονο μια απορια...καμια φορα οταν μπαινω στην εκθεση και παταω να μπει καπου μου βγαζει το μηνυμα "συνδεση usb ενεργη" ενω δεν το εχω συνδεμενο και επανερχεται μονο με κλεισιμο-ανοιγμα...τι μπορει να φταιει..?A!και κατι ακομη...γινεται οταν συνδεω το bt να μην χτυπαει ο ηχος και στην συσκευη και στο αυτι μου...η οταν το συνδεω να μπαινει αυτοματα σε αλλο προφιλ?ε?:D:D:D:D

Ευχαριστω εκ των προτερων....!

Link to comment
Share on other sites

εγω οπος ασχολουμε με το κινητο μετα απο αρκετη ωρα η οθονη αλλαζει χρωμα...καποιες φορες μοβ αλλες πορτοκαλη.. μετα απο lock kai unlock του περναει ...

 

Κι εμένα συμβαίνει καμιά φορά αλλά κρατάει καμιά δεκαριά δευτερόλεπτα το πολύ και επανέρχεται μόνη της!

 

Είμαστε οι μόνοι που τους συμβαίνει αυτό;

 

Sorry, από πότε τα ΝΟΚΙΑ SHOPS δίνουν bluetooth δώρο με την αγορά της συσκευής ??? :worry::worry:

 

Μιας και το διάβασα εδώ, το ζήτησα κι εγώ αλλά μου είπαν ότι δεν ισχύει πλέον η προσφορά.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Το αρχείο ήταν 340 kb και το πρόγραμμα Adobe Lite 2.5. Δεν το έχει ξανακάνει ούτε στο ίδιο αλλά ούτε και σε μεγαλύτερο αρχείο. Απαραίτητη διευκρίνηση ότι κόλλησε αφού είχε ανοίξει το αρχείο και μόλις πάτησα το zoom(+).

 

Δεν νομιζω να ειναι προβλημα ,τυχαινει

και σε αλλες συσκευες

 

Κι εμένα συμβαίνει καμιά φορά αλλά κρατάει καμιά δεκαριά δευτερόλεπτα το πολύ και επανέρχεται μόνη της!

 

Είμαστε οι μόνοι που τους συμβαίνει αυτό;

 

Απανεργοποιηστε τον αισθητηρα περιστροφης της οθονης

και δειτε αν συνεχιζει να το κανει

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους,

απλα να πω οτι εμενα τελειωσε η περιπετεια μου με το θεμα της γλωσσας .

Κατ'αρχην να σας πω οτι λογω καμμενου πιξελ το Public μου εκανε αμεσα αντικατασταση συσκευης.

Αντι ομως να κανω μονη την αναβαθμιση , αυτη τη φορα το πηγα σε νοκια σοπ.

εβαλαν και τη ω.20 αλλα και τα ελληνικα ξανα χωρις καμια νοιξη για παραεισαγωγη ή καποιο κοστος.

 

Δεν ξερω αν αλλαξε κατι ή απλα επεσα σε καλη περιπτωση . . αλλα νομιζω ειναι καλυτερα να το πατε σε νοκια σοπ και ο,τι προκυψει!

 

Χαιρετω σας και παω να απολαυσω κι εγω το νεο κινητο χωρις κανενα ελλλατωμα (προς στιγμην)

:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Η άδεια για τη πλοήγηση φυσικά και θα πρέπει να την πληρώσεις.

Αυτό που διάβασες για δωρεάν άδεια είναι οι 7ήμερες που δίνει η Nokia. Απλά αυτό δουλεύει βάσει αριθμού τηλεφώνου κάποιοι κάνουν περισσότερες από μία φορές τη διαδικασία με αποτέλεσμα να έχουν δωρεάν άδεια για πολύ περισσότερο.

 

 

 

Αρχικά Ευχαριστώ για την απάντηση.

Όσο αναφορά το GPS τώρα σε κάποιο post διάβασα ότι μιλούσε κάποιος για 261 (περίπου ) μέρες δωρεάν και ότι κάποιος πλήρωσε για την υπηρεσία αυτή ενώ οι άδειες είναι κάτι που το παρέχει η ΝΟΚΙΑ δωρεάν! Μάλιστα στο περιστατικό αυτό ο φίλος είπε ότι πήγε να ζητήσει τα χρήματά του πίσω και δεν μπορούσε να τα πάρει γιατί ήταν ουσιαστικά άυλη συναλλαγή. Τελικά τί ισχύει?

Link to comment
Share on other sites

το πηρα και γω σημερα και το εκανα αναβαθμισει απο 11 που ειχε στην 20 .ολα καλα.:)το κινητο μετα απο την οθονη του ν82 μου φενετε λες και πηγα απο 14crt σε 40full hd:)καμια σχεσει σε ευκολια και με το diamond που ειχα δεν εβγαλα καθολου την πενα ,τα κανεις ολα με τα δαχτυλα.μπραβο στην νοκια και πολη καλη τιμη:)

σε βολευει καλυτερα το μενου των νοκια απο τα wm?ειμαι νοκιακιας χρονια,τωρα επεσε στα χερια μου ενα 3600 htc το εχω φορτωσει με 5 προγραμματα gps και γενικα αυτο που μου αρεσει ειναι η παραμετροποιηση που εχουν τα wm.στα νοκια δεν την εχουν αλλα ειναι πιο σταθερο το λογισμικο τους!

Link to comment
Share on other sites

σε βολευει καλυτερα το μενου των νοκια απο τα wm?ειμαι νοκιακιας χρονια,τωρα επεσε στα χερια μου ενα 3600 htc το εχω φορτωσει με 5 προγραμματα gps και γενικα αυτο που μου αρεσει ειναι η παραμετροποιηση που εχουν τα wm.στα νοκια δεν την εχουν αλλα ειναι πιο σταθερο το λογισμικο τους!

 

εχεις δικιο αλλα δεν με βολευουν τα wm για καθημερινη χρηση ,και με το νοκια το καλο ειναι οτι δεν χρειαζεσε πουθενα το πενακι.:)

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ενημερώσω, ότι η επαφή μας, για την χρήση της συσκευής, γίνεται στο Touch Pad και όχι κατευθείαν στην οθόνη. Το Τouch Pad μπορεί να αλλαχτεί οποιαδήποτε στιγμή. Άμεση επαφή με την οθόνη δεν έχουμε, ώστε να πάθει κάτι!
Link to comment
Share on other sites

Να πάω να το ζητήσω λες;

Δεν είμαι σίγουρος για τον αν έδιναν το ΒΤ απο την πρώτη μέρα που έφεραν την συσκευή ή κάποια στιγμή πρόσθεσαν το συγκεκριμένο δώρο. Πάντως, σίγουρα, δεν χάνεις κάτι να πάρεις ένα τηλέφωνο να τους ρωτήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...