Jump to content

Sony Ericsson W715


TN97
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια η μπαταρια θα με τρελανει. Με το που το βγαλω απο την πριζα μου δειχνει μπαταρια 98%! Πως γινεται αυτο ? Τα αλλα 2 walkman κινητα που περασαν απο τα χερια μου εδειχναν 100%!!!

 

Σφάλμα λειτουργικού!Κανονικά φορτίζεται,στο 100%,άσχετα τι σου δείχνει!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 479
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σφάλμα λειτουργικού!Κανονικά φορτίζεται,στο 100%,άσχετα τι σου δείχνει!

 

Και εμενα μου το εχει κανει αυτο σε 1 συσκευη SE C905 και στο μαυρο W910.

Συγκεκριμενα μου εδειχνε εως 99% αλλα μετα απο 3-4 φορτισεις ειχε στρωση.

Πιστευω η μπαταριας θελει το χρονο της!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

παιδια συνδεομαι κανονικα με το wifi του σπιτιου μου αλλα θα ηθελα να μου πειτε ποια εφαρμογη χρησιμοποιώ για να μπω στο ιντερνετ. το ρωτω διοτι ενω συνδεομαι με το wifi μπανω στο web που εχει στο μενου κ βγαζει "Σφάλμα επικοινωνιας. Δοκιμαστε ξανά ή επικοινωνηστε με το λειτουργο του δικτυου σας για υποστήριξη" και λέω μήπως αυτό (το WEB) είναι για σύνδεση μεσω κλήση κ όχι wifi.
Link to comment
Share on other sites

παιδια συνδεομαι κανονικα με το wifi του σπιτιου μου αλλα θα ηθελα να μου πειτε ποια εφαρμογη χρησιμοποιώ για να μπω στο ιντερνετ. το ρωτω διοτι ενω συνδεομαι με το wifi μπανω στο web που εχει στο μενου κ βγαζει "Σφάλμα επικοινωνιας. Δοκιμαστε ξανά ή επικοινωνηστε με το λειτουργο του δικτυου σας για υποστήριξη" και λέω μήπως αυτό (το WEB) είναι για σύνδεση μεσω κλήση κ όχι wifi.

mini opera να βαλεις ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το κατέβασα και το ξεζιπαρω που?

στελενεις το αρχειο jar στο κινητο σου.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στο control panel του fritzbox που έχω, μου εμφανίζει μια σύνδεση σονυ που δεν είναι ενεργή και άλλη μια με κενο ονομα αλλα δίπλα οτι είναι ενεργή και η οποία έχει ip την ίδια με αυτή που βλέπω στις ιδιότητες του κινητού.όταν τρέχω το opera μου βγαζει οτι "you dont have a working connection"
Link to comment
Share on other sites

Γιατί όταν το φορτίζω γράφει φόρτιση, και όχι ταχεία φόρτιση? Έτσι κάνουν όλα, ή μόνο το δικό μου? Μπορώ να μπαίνω ίντερνετ στο κινητό, όταν είναι συνδεμένο στον υπολογιστή? Μπορώ να βλέπω τηλεόραση στο κινητό, χωρίσ σύνδεση στο ιντερνετ?
Link to comment
Share on other sites

Γιατί όταν το φορτίζω γράφει φόρτιση, και όχι ταχεία φόρτιση? Έτσι κάνουν όλα, ή μόνο το δικό μου? Μπορώ να μπαίνω ίντερνετ στο κινητό, όταν είναι συνδεμένο στον υπολογιστή? Μπορώ να βλέπω τηλεόραση στο κινητό, χωρίσ σύνδεση στο ιντερνετ?

 

 

 

Ταχεια φορτιση γραφει μονο οταν το εχεις να ανοιχτο να φορτιζει!για το δευτερο θα σε γελασω:lol:...και για το τελευταιο οχι πρεπει να συνδεθεισ.....

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!:*

www.emmawatson.com:D
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. Οτι προβληματα ειχα με το κινητο πριν το δωσω στην vodafone (bluetooth-wifi) για διορθωση η αλλαγη εμφανιστηκαν ξανα. Τι να κανω ??
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια εχω και εγω το προβλημα με το wi-fi αν και κατεβασα το οπερα παω να συνδεθω και μου γραφει σφαλμα το εχειχε και κανενας αλλος και τι εκανε ?

υπαρχει περιπτωση να εχει προβλημα το κινητο τι να κανω ?

Link to comment
Share on other sites

επειδη μπόρεσα να συνδεθω σε αλλο δίκτυο μαλον θέλει να ρυθμίσω κάτι στο fritzbox αλλα τί?

 

επίσης μετα απο serfαρισμα τώρα στις εφαρμογές, το ipera-mini εμφανίζεται με αχνά γράμματα όπου αν πατήσω πάνω του μου βγάζει "μη διαθέσιμο αυτη τη στιγμη" ενώ οταν παω στη κάρτα μνήμης στο jar αρχειο αν πατήσω πάνω του μου βγάζει "παρακαλώ περιμένετε" αλλα δεν γινεται τπτ. προσπάθησα να το σβήσω ώστε να το επανεγκαταστήσω αλλα δεν το βρίσκω στο κινητο για να το σβήσω

 

επισης τώρα παρατηρώ οτι τρέχω κ άλλα jar αρχεία για να εγκαταστήσω ένα παιχνίδι κ πάλι αργεί.να το πάω πίσω?την παρασκευή το πήρα

 

 

τελικά έβγαλα την μπαταρία κ μετά την επανεκίνηση όλα οκ.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ παιχνίδια για το κινητο, εκτός από το mobile9.com?

 

Στο http://www.zedge.net

:happy:

ή απλα ψαξε στο Google!!!

 

 

 

--------------------------------------

Don't worry be happy!!!!!!:)

www.emmawatson.com:D
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ παιχνίδια για το κινητο, εκτός από το mobile9.com?

Στο blog μου :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. Οτι προβληματα ειχα με το κινητο πριν το δωσω στην vodafone (bluetooth-wifi) για διορθωση η αλλαγη εμφανιστηκαν ξανα. Τι να κανω ??

 

τι σου εκανε η vodafone? αλλαγη η απισκευη?

Link to comment
Share on other sites

τι σου εκανε η vodafone? αλλαγη η απισκευη?

 

Εφόσον ατο πρόβλημα είναι στο hardware και επισκευάζεται κάνει επισκευη!Αν δεν επισκευάζεται,αντικατάσταση!

 

Αν το πρόβλημα είναι στο software,εννοείται πως δε γίνεται αντικατάσταση,διότι δεν υπάρχει λόγος!

 

Πάντως,πληροφοριακά,μπορείτε να το αγοράσετε και από το Πλαίσιο,εντελώς δωρεάν απ'το Οικονομικό/Ευέλικτο 45 και πάνω,ακριβώς όπως και στα vodafone shops

Link to comment
Share on other sites

Τη περασμενη εβδομαδα ασχοληθηκα λιγο με το κινητο στο Πλαισιο και μου αρεσε αρκετα,αν δεν υπηρχε το 995 που περιμενουμε θα το σκεφτομουν καλα!

 

Κατι επισεις που μου εκανε καλη εντυπωση κ θελω να το επιβεβαιωση καποιος κατοχος ειναι το εξεις.

Οταν γραφεις με μικρα γραμματα μια σημειωση π.χ.,ειδα οτι τα γραφει κανονικα ΟΛΑ μικρα και δεν εχει το γνωστο αδιορθωτο προβλημα των ΣΕ που σου μετατρεπει μερικα αρθρα η ολοκληρες λεξεις σε κεφαλαια!?

Ειναι ετσι η απλα εγω το ειδα βιαστικα,και αν ειναι ετσι λετε να ειναι μονο σε αυτο λογο firmware Vodafon η να ελπιζουμε να εχει φτιαχτει σωστα αυτο το κομματι και στα μελλοντικα κινητα(π.χ.995)??

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους η μπαταρια εφτασε στο 100% μετα απο φορτιση. Τα προβληματα με το bluetooth και το wifi παραμενουν τα ιδια. Βγαζω την μπαταρια και επανερχεται ομως. Αυτο μου το κανει καθε 4-5 μερες..
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους η μπαταρια εφτασε στο 100% μετα απο φορτιση. Τα προβληματα με το bluetooth και το wifi παραμενουν τα ιδια. Βγαζω την μπαταρια και επανερχεται ομως. Αυτο μου το κανει καθε 4-5 μερες..

μην ανησυχεις,οπου να ναι (σε μερικες μερες) θα βγει update για το κινητο που θα διορθωσει αυτα τα bug!

αυτο το "κολλημα" με το μπλε δοντι το παθαινα κι'εγω σε παλιοτερο κινητο της sony ericsson και μολις εκανα αναβαθμιση το προβλημα λυθηκε.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μην ανησυχεις,οπου να ναι (σε μερικες μερες) θα βγει update για το κινητο που θα διορθωσει αυτα τα bug!

αυτο το "κολλημα" με το μπλε δοντι το παθαινα κι'εγω σε παλιοτερο κινητο της sony ericsson και μολις εκανα αναβαθμιση το προβλημα λυθηκε.:)

 

 

Αυτο το update θα μπορω να το κανω εγκατασταση μονος μου η θα πρεπει να παω στην vodafone ? Κατι αναβαθμισεις που εχει στο site της sony ericsson για το συγκεκριμενο κινητο κανουν τιποτα η μπα ?

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το update θα μπορω να το κανω εγκατασταση μονος μου η θα πρεπει να παω στην vodafone ? Κατι αναβαθμισεις που εχει στο site της sony ericsson για το συγκεκριμενο κινητο κανουν τιποτα η μπα ?

Μονος σου θα το κανεις εδώ ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W715

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...