Jump to content

Sony Ericsson C510


TN97
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και εγώ ανάμεσα σε αυτά ήμουν και κατέληξα στο c 510, έχει κάπως καλύτερο flash , μεγαλύτερη οθόνη , και κανά δυο καινούργια χαρακτηριστικά:rolleyes: αν και θα περιμένω λίγο μεχρι να έρθει εδω΄πιστευω οτι θα αξιζει

το πηρες το κινητο???

γραψε τις εντυπωσεις σου??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 976
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια καλημερα σας...

 

περιμενω το c 510...πολυ καλα χαρακτηριστικα...και αρκετα ομορφο--ολα τα εχει πανω...

θα ηθελα σας παρακαλω να μου πει καποιος αν γνωριζει ποτε θα τοποθετηθει στις προθηκες των καταστηματων και ποσο θα κοστιζει περιπου..

 

 

:)

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα σας...

 

περιμενω το c 510...πολυ καλα χαρακτηριστικα...και αρκετα ομορφο--ολα τα εχει πανω...

θα ηθελα σας παρακαλω να μου πει καποιος αν γνωριζει ποτε θα τοποθετηθει στις προθηκες των καταστηματων και ποσο θα κοστιζει περιπου..

 

 

:)

ειναι ηδη σε επιλεγμενα καταστηματα και η τιμη ειναι στα 200 ευρο(ισως και λιγοτερο) :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα σας...

 

περιμενω το c 510...πολυ καλα χαρακτηριστικα...και αρκετα ομορφο--ολα τα εχει πανω...

θα ηθελα σας παρακαλω να μου πει καποιος αν γνωριζει ποτε θα τοποθετηθει στις προθηκες των καταστηματων και ποσο θα κοστιζει περιπου..

 

 

:)

 

Here you arε: http://www.skroutz.gr/s/71420/Sony-Ericsson-C510.html?keyphrase=c510

Link to comment
Share on other sites

παιδια αξιζει ε?ολα τα εχει βλεπω..!!

 

Για τα χρήματά του, νομίζω ότι είναι καλή πρόταση. Βεβαίως, μένει να δούμε πως τα πάει στην πράξη.

Link to comment
Share on other sites

φαινεται πολυ πολυ καλο...

3,2 καμερα---και πολυ καλη εσωτερικη μνημη--

 

σε παρακαλω μπορεις να με βοηθησεις σε κατι?

σε ενα μαγαζι στην πατρα εχει ερθει---η sony ericsson λεει οτι τελη μαρτη ειναι σε διαθεσιμοτητα,παιζει να ειναι παραεισαγωγης στο μαγαζι που το βρηκα?

Link to comment
Share on other sites

φαινεται πολυ πολυ καλο...

3,2 καμερα---και πολυ καλη εσωτερικη μνημη--

 

Καλά, ας μην υπερβάλουμε, ε; :p

 

σε παρακαλω μπορεις να με βοηθησεις σε κατι?

σε ενα μαγαζι στην πατρα εχει ερθει---η sony ericsson λεει οτι τελη μαρτη ειναι σε διαθεσιμοτητα,παιζει να ειναι παραεισαγωγης στο μαγαζι που το βρηκα?

 

Μπορεί ναι, μπορεί και όχι...

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να μου πεις πως το ξεχωριζω αν ειναι?

 

Ένας καλός τρόπος, είναι να τσεκάρεις το πακέτο γλωσσών, απ'όσο ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

τωρα το εχει καποιο καταστημα για αμεση αγορα?

θα παω να το χτυπησω σε ασημι με το που θα το βρω..

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το κινητό το έχει εδώ http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=33819 αλλά σε περιορισμένη ποσότητα
Link to comment
Share on other sites

να εισαι παραεισαγωγης?φοβαμαι,η sony ericsson ελλας λεει θα υπαρχει τελος μηνα--παιζει να εχει ερθει???
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει στο νέο κατάλογο του Multirama στα 189 Ευρώ αν θυμάμαι καλά αλλά δεν το είχανε διαθέσιμο ακόμα. Πάντως φαίνεται οτι είναι θέμα ημερών μάλλον.:)
Link to comment
Share on other sites

είδα και στην ιστοσελίδα του κοτσόβολου ότι είναι διαθέσιμο , και σε ένα άλλο ηλεκτρονικό κατάστημα ,
Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα το πρωί από Play247 σε ασημί και είναι καταπληκτικό !!!!! Άξιος αντικαταστάτης του K770i (που είχα πριν). Μεγάλη οθόνη με καταπληκτική ευκρίνεια, Υπέροχος σχεδιασμός , ελαφρύ και αξιοπιστία SE !!! Πολύ καλό για τα λεφτά του.
Sony-Ericsson K750i - Sony-Ericsson K770i - Sony-Ericsson C510
Link to comment
Share on other sites

παιδια απλα κορυφαιο.

το πηρα απο πλαισιο πατρας,αψογη οθονη,μεγαλη,ευκρινεστατη,στιβαρο,χωρις κενα μεταξυ των πλαστικων,το πορτακι της καμερας εργονομικο κ αξιοπιστο,πολυ καλη καμερα,ευχρηστα κουμπια και στο χερι ειναι πολυ καλο.

τα εχει ολα,καρτα μνημης μεσα η συσκευη δεν εχει αλλα δεν χαλιεμαι,θα παραγγειλω απο e-shop μια 8 gb.

παιδια το προτεινω ανεπιφυλακτα,καμοια σχεση με νοκια..!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C510

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...