Jump to content

Sony Ericsson C510


TN97
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μα γιατί λέτε έτσι για αυτο το κινητό ??

Εμένα μου φανηκε πολύ ανθεκτικό είχε πέσει νερό στο πληκτρολόγιο την 2η μέρα που το είχα αγοράσει δεν έπαθε τπτ , έπεσε νερό στο ακουστικό το πήρα χαμπάρι μετά απο κάποια λεπτά στην αρχή ακουγόταν κάπως απο το ακουστικο αλλα μετα οκ:lol::cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 976
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω δεν μπορω να καταλαβω οτι συνεχιζεται να παιρνετε ericsson οποιον κατοχο ξερω αλλα και εγω που ειχα με ιχε πεθανει στα κολληματα. τεσπα τι να πει κανεις!!!!!!!!

 

στραφειτε λιγο προς κορεα μερια ειχα samsung αθανατα τορα lg τιποτα ουτε κολληματα και τρομερες κατασκευες.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα ποτέ πρόβλημα με ΣΕ και οι γενικότητες δεν ισχύουν σε κανένα τομέα,άλλος μπορεί να έχει πρόβλημα με το κινητό,άλλος όχι
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα εγω ειχα 2 και ειχα συνεχεια κολληματα με αποτελεσμα να βγαζω συνεχεια την μπαταρια για να ανοιξει το κινητο. και οι φιλοι μου το ιδιο.

ενταξει τι να πω συμπτωση

Link to comment
Share on other sites

Αφού βρε παιδιά σε εμένα το πρόγραμμα Update Service βρήκε νέα έκδοση και μου την εγκατέστησε.

Η μόνη διαφορά που είδα είναι ότι στις εφαρμογές προσθέσανε και αυτή που μετράει τα βήματά σου...

 

Πως βλέπεις ποια έκδοση λογισμικού έχεις;

Αν μου πείτε θα σας ποστάτρω ..

Link to comment
Share on other sites

Ναι κανένα πρόβλημα.. Γιατί;

 

Το πρόγραμμα αναβάθμισης με ρώτησε στην αρχή ποια είναι η γλώσσα μου (πιθανότατα για να γράφει τις οδηγίες σε αυτή) και στη συνέχεια ακολούθησα τα βήματα ένα προς ένα.

 

Την αναβάθμιση την έκανα μέσω PC και όχι μέσω wap κλπ.

 

Συγνώμη κιόλας εσάς το πρόγραμμα Update Service, δεν σας εντοπίζει τη νέα έκδοση;

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι είδα σε ξένα φόρουμ η έκδοση αυτή βγήκε σε ορισμένες χώρες,μήπως το κινητό σου είναι παραεισαγωγή? Δεν έχει κανείς άλλος αυτή την έκδοση εδώ μέσα
Link to comment
Share on other sites

Καλός σας βρήκα

Δεν ξέρω που πρέπει να κάνω το Post και ζητώ συγγνώμη για αυτό γιατί έχω μπερδευτεί λίγο (παρακαλώ ο διαχειριστής να κάνει move το Post μου αν είμαι σε λάθος ενότητα, ευχαριστώ )

Λοιπόν έχω ένα κινητό Sony Ericsson C510 . θέλω να μάθω αν διαθέτει wireless να πιάσει ασύρματο internet . έχω ψάξει στις οδηγίες του αλλά πιο πολύ μπερδεύτηκα . μήπως μπορείτε να μου πείτε εσείς αν διαθέτει;

 

Έχω ακούσει ότι μπορείς να έχεις Messenger στο κινητό σου , αληθεύει αυτό; Η συσκευή μου έχει; (Sony Ericsson C510).

Έχω καρτοκινητή what’s up και θέλω να ενεργοποιήσω την υπηρεσία MMS αλλά δεν μπορώ . έχω στείλει μήνυμα αμέτρητες φορές ( MMS στο 1333) αλλά πάντα μου έρχεται η ιδία απάντηση . Η ενεργοποίηση της υπηρεσίας μέσου SMS δεν είναι άμεσα δυνατή . επικοινωνήστε με το τμήμα εξηπ. Πελατών . πηρά τηλέφωνο στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών της What’s up και μου είπαν να ξαναστείλω το μήνυμα αλλά τίποτε , η ιδία απάντηση . τι να κάνω;

Κάτι ακόμη . τι είναι wap και τι κάνει;

 

Ζητώ συγγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις μου αλλά δεν έχω ασχοληθεί με τα κινητά και τώρα αντιμετωπίζω πρόβλημα

Ελπίζω αυτό το Site να με βοηθήσει . ευχαριστώ και πάλι

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια οταν μου στελνουν μηνυμα και παω να το ανοιξω εμφανιζεται σε μια απαισια οθονη με ενα αθλιο μπλε φόντο και με χαλια γραμματοσειρα. οταν παω να δω το μηνυμα καποια αλλη χρονικη στιγμη στα εισερχομενα εμφανιζεται κυριλλέ σε ασπρο φόντο με νορμάλ γραμματα οπως σε καθε κινητο. πως γινεται να αλλαξω την εμφανιση οταν μου στελνουν ενα μηνυμα και να ειναι κανονικη?
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι είδα σε ξένα φόρουμ η έκδοση αυτή βγήκε σε ορισμένες χώρες,μήπως το κινητό σου είναι παραεισαγωγή? Δεν έχει κανείς άλλος αυτή την έκδοση εδώ μέσα

 

Υπάρχει κανονικά αυτή η έκδοση λογισμικού για όλα τα customizations,όλων των χωρών.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανονικά αυτή η έκδοση λογισμικού για όλα τα customizations,όλων των χωρών.

 

Τι εννοείς;

Τις συσκευές που έχουν κάποιο μενού από τις εταιρείες παροχής τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών;

Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε μου, δεν έχει.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο κινητό αλλά όχι και για αυτούς που γράφουν συνέχεια μυνήματα. Τρυπούν τα πλήκτρα όπως κ στο K530i με αποτέλεσμα να σε "χτυπάει" ο φωτισμός στα μάτια σαν λέιζερ:p
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C510

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...