Jump to content

Sony Ericsson C510


TN97
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 976
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ηθελα να ρωτησω αν υπαρχουν χριστουγεννιατικα θεματα που οταν το κουνας να κανει διαφορα κ αν υπαρχει καποιο προγραμμα που να φτιαχνει shake themes???
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερας σας μηπως μπορειτε να μου πειτε που θα βρω θεματακια για το κινητο αλλα να αλλαζουν τα εικονιδια και η διαταξη των εικονιδιων!?Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να μεταφέρω τις επαφές από το C510i στο Satio.

Προσπαθώ να κάνω συγχρονισμό του C510i με το PC Suite (v6.009.00) αλλά το μόνο που μου επιτρέπει να συγχρονίσω είναι οι "σελιδοδείκτες".

Μπορεί κάποιος να μου πει αναλυτικά την διαδικασία μεταφοράς? (μέσω outlook υποθέτω)

Μαζική αποστολή των επαφών δεν γίνεται προς το Satio.

Επίσης το Satio δεν υποστηρίζεται από το MyPhoneExplorer.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερας σας μηπως μπορειτε να μου πειτε που θα βρω θεματακια για το κινητο αλλα να αλλαζουν τα εικονιδια και η διαταξη των εικονιδιων!?Ευχαριστω

 

http://www.lasyk.net

http://www.zedge.net

 

Στα δυο αυτά site θα βρεις πολλά θέματα.:)

Link to comment
Share on other sites

Μα καλά πότε σκοπεύουν να ασχοληθούν με το κινητό αυτό και να βγάλουν ένα καινούριο firmware που να περιλαμβάνει και την ελληνική γλώσσα?

 

Η nokia κάθε λίγο και λιγάκι firmware βγάζει. Αν και αυτή έχει τα θέματα της.

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes:

Παιδια καλησπερα θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση γιατι τον τελευταιο καιρο

ψαχνομαι για ενα καλο(αλλα και ανθεκτικο στο χρονο)κινητο...

Ειμαι αναμεσσα σε δυο γουστοζικα(κατ'εμε)κινητα!!!

Λοιπον:C510 ή Τ700;;;;;;;;;;;

Και γιατι;;;

Θα ηθελα να ακουσω την αποψη που εχει ο καθενας να μου πει,σας ευχαριστω προκαταβολικα ολυς σας και σας ευχομαι καλη χρονια!!!

:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Μα καλά πότε σκοπεύουν να ασχοληθούν με το κινητό αυτό και να βγάλουν ένα καινούριο firmware που να περιλαμβάνει και την ελληνική γλώσσα?

 

Η nokia κάθε λίγο και λιγάκι firmware βγάζει. Αν και αυτή έχει τα θέματα της.

 

Τι εννοείς να περιλαμβάνει και την Ελληνική γλώσσα? Αναβαθμίσεις βγαίνουν κανονικά από την εταιρεία και για το πακέτο γλωσσών Adriatic (που περιλαμβάνει τα Ελληνικά) και ήδη έχουν βγει για το C510. Εξάλλου αναβαθμίσεις βγαίνουν εφόσον εντοπιστούν εμφανή προβλήματα και bugs, δεν βγαίνουν απλά για να βγουν. Δοκίμασες να κάνεις αναβάθμιση μέσω του update service της SE?

 

:rolleyes:

Παιδια καλησπερα θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση γιατι τον τελευταιο καιρο

ψαχνομαι για ενα καλο(αλλα και ανθεκτικο στο χρονο)κινητο...

Ειμαι αναμεσσα σε δυο γουστοζικα(κατ'εμε)κινητα!!!

Λοιπον:C510 ή Τ700;;;;;;;;;;;

Και γιατι;;;

Θα ηθελα να ακουσω την αποψη που εχει ο καθενας να μου πει,σας ευχαριστω προκαταβολικα ολυς σας και σας ευχομαι καλη χρονια!!!

:p:p:p

 

Το Τ700 έχει λίγο μικρότερη οθόνη (2 ίντσες) από το C510 (2,2). Επίσης το C510 έχει καλύτερη κάμερα, από τις καλύτερες στα 3,2 megapixel. Ακόμα το C510 έχει λίγο μεγαλύτερα πλήκτρα από το Τ700 αν σε ενδιαφέρει αυτό. Γνώμη μου καλύτερα να πάρεις το C510. Για αναλυτικότερη σύγκριση άνοιξε ένα θέμα στο κατάλληλο φόρουμ των διαξιφισμών.:)

Link to comment
Share on other sites

Το Τ700 έχει λίγο μικρότερη οθόνη (2 ίντσες) από το C510 (2,2). Επίσης το C510 έχει καλύτερη κάμερα, από τις καλύτερες στα 3,2 megapixel. Ακόμα το C510 έχει λίγο μεγαλύτερα πλήκτρα από το Τ700 αν σε ενδιαφέρει αυτό. Γνώμη μου καλύτερα να πάρεις το C510. Για αναλυτικότερη σύγκριση άνοιξε ένα θέμα στο κατάλληλο φόρουμ των διαξιφισμών.:)

Ευχαριστω πολυ για την βοηθεια!

Διαβασα ομως αρκετα προβληματα του C510 σε προηγουμενες σελιδες...και προβληματιζομαι λιγακι...!:help:

Επισης εχω και αλλα μοντελα στο μυαλο μου,οπως:K530i,Naite,V640...:dizzy:

Ξερω οτι κανενα μοντελο δεν ειναι τελειο γιαυτο θελω να ψαχτω πολυ καλα αυτη τη φορά!!!:mobile:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για την βοηθεια!

Διαβασα ομως αρκετα προβληματα του C510 σε προηγουμενες σελιδες...και προβληματιζομαι λιγακι...!:help:

Επισης εχω και αλλα μοντελα στο μυαλο μου,οπως:K530i,Naite,V640...:dizzy:

Ξερω οτι κανενα μοντελο δεν ειναι τελειο γιαυτο θελω να ψαχτω πολυ καλα αυτη τη φορά!!!:mobile:

 

μα μονο το naite μπορεις να βρεις. τα αλλα ειναι παναρχαια:blink:.μην τολμησεις και παρεις καποιο απο τα παλια.:O γιατι :cry:

:)
Link to comment
Share on other sites

μα μονο το naite μπορεις να βρεις. τα αλλα ειναι παναρχαια:blink:.μην τολμησεις και παρεις καποιο απο τα παλια.:O γιατι :cry:

Sorry,αλλα επειδη ειμαι ασχετος σε αυτα...δηλαδη το Naite μπορει να θεωρηθει καλυτερο και απο το T700 αλλα και το C510;;;:blink:

Ευχαριστω προκαταβολικα!!!

Link to comment
Share on other sites

με ποιο πρόγραμμα μπορώ να δω στον υπολογιστή τις geotagging πληροφορίες, που προσθέτει το κινητό στις φωτογραφίες;;;
Q σου λεβέντη μου!!!
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και ευτυχισμένο το 2010 σε όλες και όλους!

 

Ερώτηση: στο c510 μου, έφαγε μια μέρα μια έμπνευση το κινητό και έσβησε διάφορες εφαρμογές, μεταξύ των οποίων και την αριθμομηχανή και μια-δυο άλλες που τις θέλω! Τα εικονίδια υπάρχουν, αλλά όταν τα "πατάω" να εκκινήσουν, απλά δεν συμβαίνει τίποτε!

 

Καμιά "γιατρειά";

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και ευτυχισμένο το 2010 σε όλες και όλους!

 

Ερώτηση: στο c510 μου, έφαγε μια μέρα μια έμπνευση το κινητό και έσβησε διάφορες εφαρμογές, μεταξύ των οποίων και την αριθμομηχανή και μια-δυο άλλες που τις θέλω! Τα εικονίδια υπάρχουν, αλλά όταν τα "πατάω" να εκκινήσουν, απλά δεν συμβαίνει τίποτε!

 

Καμιά "γιατρειά";

μια αναβαθμιση λογισμικου θα λυσει το προβλημα σου.γνωστο bug αυτο που αναφερεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

@RAVER: αναβάθμιση μπορεί να γίνει απευθείας από το κινητό;

Μπορεις να κανεις..αλλα θα χρεωθεις αρκετα! "τσιμπαει" αρκετα η χρηση wap!

πηγαινε'το σε επισημο service point ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπα, θα το κάνω από τον φορητό μου (που έχει Windows*), ευκαιρία να τον βγάλω από την τσάντα!

 

* ο σταθερός μου είναι Mac.

Link to comment
Share on other sites

Αγωρασα το c510 και εχω μερικες αποριες.Δεν ειμαι πολυ καλος με τα κινητα.Αλλα ειχα σταμπαρει αυτο το κινητο απο τον Ιουνη!

1.Είχε την εφαρμογη facebook αλλα οταν παταω για να μπω στο fb(facebook) λεει σφαλμα.

2.Στο μενου παω στο ιντερνετ αλλα λεει παλι σφαλμα.

3.Νομιζω ειχα διαβασει οτι ειχε wi-fi.Δεν εχει??Παω στη συνδεσιμοτητα αλλα δε βλεπω πουθενα να λεει wi-fi.

4.Πολυ φοβαμαι με το καλυμα της καμερας.Μηπως ετσι οπως ανοιγω την καμερα βγει τελειως το καλυμα.Τοτε αυτο θα φτιαχνετε?

Link to comment
Share on other sites

Αγωρασα το c510 και εχω μερικες αποριες.Δεν ειμαι πολυ καλος με τα κινητα.Αλλα ειχα σταμπαρει αυτο το κινητο απο τον Ιουνη!

1.Είχε την εφαρμογη facebook αλλα οταν παταω για να μπω στο fb(facebook) λεει σφαλμα.

2.Στο μενου παω στο ιντερνετ αλλα λεει παλι σφαλμα.

3.Νομιζω ειχα διαβασει οτι ειχε wi-fi.Δεν εχει??Παω στη συνδεσιμοτητα αλλα δε βλεπω πουθενα να λεει wi-fi.

4.Πολυ φοβαμαι με το καλυμα της καμερας.Μηπως ετσι οπως ανοιγω την καμερα βγει τελειως το καλυμα.Τοτε αυτο θα φτιαχνετε?

1.Σε εμένα δεν την έχει την εφαρμογή, οπότε δεν ξέρω τι να σου πώ. (ποιό firmware έχεις???)

2.Τις ρυθμίσεις για το νετ τις έχεις?

3.wifi όχι δεν έχει!

4.Το κάλυμα δεν θα βγεί από το κινητό σου, το πολύ πολύ να μαλακώσει άμα το παίζεις πολύ.

Link to comment
Share on other sites

1.το αγορασα απο τον γερμανο επειδη ειχα δει στη τv οτι οποιος αγοραζει το c510 εχει ενσοματομενη την εφαρμογη facebook και μπορει να το ασφαλισει.(ti einai to firmware?)

2.Εκει στη συνδεσιμοτητα εχει καποιες ρυθμισεις αλλα δεν τις εχω πειραξει εκτος απο μερικες.

3.κριμα

4.οκ

Link to comment
Share on other sites

1.το αγορασα απο τον γερμανο επειδη ειχα δει στη τv οτι οποιος αγοραζει το c510 εχει ενσοματομενη την εφαρμογη facebook και μπορει να το ασφαλισει.(ti einai to firmware?)

2.Εκει στη συνδεσιμοτητα εχει καποιες ρυθμισεις αλλα δεν τις εχω πειραξει εκτος απο μερικες.

3.κριμα

4.οκ

2.Πήγαινε ρυθμίσεις>γενικές(η πρώτη κατηγορία δηλαδή)>Υπηρ.Αναβάθμισης>Έκδοση λογισμικ..

 

εκεί πες μου τι σου γράφει. R Κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Τρεχουσα εκδοση λογισμικου:

1212-2395

R1FA035

090723

Sony Ericsson

 

Ωχ κι εσύ αυτή την έκδοση? :whistle::cold::heat: Θα μου πεις η προηγούμενη δεν είχε facebook.......... :O Τις ρυθμίσεις πάντως μπορείς να τις πάρεις κι απτο site του δικτύου σου. Και οι 3 πάροχοι έχουν αυτόματες ρυθμίσεις στο site τους, απλά επιλέγεις μάρκα-μοντέλο κινητού, γράφεις τον αριθμό σου και σου στέλνονται..... Εσύ λογικά έχεις cosmote γιατί νομίζω μόνο αυτή βάζει το facebook. :p

:)
Link to comment
Share on other sites

Οταν λες απο το site του δυκτιου μου ποιο λες??(σορρυ που σας πριζω αλλα δε ξερω και πολλα:worry:)
Link to comment
Share on other sites

Οταν λες απο το site του δυκτιου μου ποιο λες??(σορρυ που σας πριζω αλλα δε ξερω και πολλα:worry:)

χαχαχα, είσαι ταραγμένος έτσι? ΛΟΛ! Το site του δικτύου σου!!! Λοιπόν site = http://www.blabla.gr!

 

Δίκτυο είναι το όνομα που βγάζει στην συσκευή σου! χαχαχα

 

έλα έλα ξύπνα! τι έχεις? wind? cosmote? vodafone?

 

μπαίνεις στο ανάλογο site της εταιρίας σου!

 

*μην μου πείς οτι δεν κατάλαβες θα χαστουκηθώ ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C510

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...