Jump to content

[Επίσημο] Nokia N97 (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ο κωδικος ειναι 11007974, τιμη λιανικης 666 ευρω!

 

Μόλις έλενξα τον κωδικό που έδωσες και όντος ισχύει!!!!:D

 

Η τίμη δεν ισχύει δίοτι λέει μη τιμολογιμένο προιόν!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Sorry, preorderers -- you've once again gotten gamed by the quick-draw Nokia flagship stores in New York and Chicago who've received stock of the black version of the N97 today. You can't buy the units just yet, but they'll be available tomorrow morning -- the only catch is that there are established waitlists at both locations, so you might have to wait for those folks to burn through stock before you get your own. It'll run $699.99, so, you know... do what you've gotta do tonight to make sure those funds are available by sun-up tomorrow.

 

source:http://www.engadget.com/2009/06/08/nokia-n97-available-tomorrow-at-us-flagship-stores/

 

ελεος..πανακριβο.. η επιδοτηση μου σιγουρα θα παει στο 5800!:)

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

 

Notice to mods!: Γραφω με greeklish MONO οταν ειμαι σε PC χωρις ελληνικα ή για καποιο αλλο σοβαρο λογο. Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις τιποτα για cosmote??αν μπορουμε να το παραγγειλουμε??

Όχι ακόμα αλλά, απ' ότι φαίνεται, θα κυκλοφορήσει παντού σχεδόν ταυτόχρονα ή, τουλάχιστον, με μικρή καθυστέρηση.

Link to comment
Share on other sites

Το βίντεο

(το οποίο ανέβηκε πριν από 7 ώρες), τι δείχνει στο 0:41;

 

(Δεν ξέρω αν υπήρχε και νωρίτερα, αλλά) Εδώ είναι το N97 στη σελίδα της NOKIA.

ƒ
Link to comment
Share on other sites

Το Ν97 δείχνει αλλά τονίζεται περισσότερο το περίγραμμά του (και το πλήκτρο menu). Γι' αυτό δείχνει έτσι περίεργο.
Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα υπάρχει η τελική έκδοση 3 του Ovi Maps στο Ν97.
Δηλαδη απο εδω και περα τερμα το απλο nokia maps?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το βίντεο
(το οποίο ανέβηκε πριν από 7 ώρες), τι δείχνει στο 0:41;

 

(Δεν ξέρω αν υπήρχε και νωρίτερα, αλλά) Εδώ είναι το N97 στη σελίδα της NOKIA.

δεν ξερω αν με γελουν τα ματια μου αλλα βλεπω πως φωτο και βιντεο δεν ειναι μαζι αλλα για πρωτη φορα σε Ν ειναι ξεχωριστα.....

Link to comment
Share on other sites

απο αγγλια τα ν97, εχουν ελληνικο μενου ? η εχουν μονο λιγες γλωσσες?
Δεν έχει ελληνικό μενού, γιατί έχει διαφορετικό αριθμό γλώσσας που έχει οριστεί.

(για Ελλάδα/Κύπρο 007)

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει ελληνικό μενού, γιατί έχει διαφορετικό αριθμό γλώσσας που έχει οριστεί.

(για Ελλάδα/Κύπρο 007)

 

για να μπει ελληνικο μενου πρεπει να πας σε νοκια σοπ να σου το περασουν?

Link to comment
Share on other sites

για να μπει ελληνικο μενου πρεπει να πας σε νοκια σοπ να σου το περασουν?

Δεν ξέρω αν το περνούν επίσημα (δηλαδή να αλλάξουν τον αριθμό γλώσσας ή/και να εγκαταστήσουν το firmware που προορίζεται για Ελλάδα).

 

Ωστόσο, η αλλαγή είναι εφικτή τεχνικά.

Επίσης έχω την εντύπωση ότι χάνεται η εγγύηση σε τέτοιου είδους αλλαγές. (Δεν είμαι απόλυτα σίγουρος γι'αυτό)

Link to comment
Share on other sites

για να μπει ελληνικο μενου πρεπει να πας σε νοκια σοπ να σου το περασουν?

ναι ισχυει οτι ισχυει και για τις υπολοιπες συσκευες νοκια,η επισκεψη στο καταστημα επιβαλετε

 

 

 

με προλαβες συνονοματε

Link to comment
Share on other sites

Χάνεται η εγγύηση μόνο αν αλλάξεις μόνο σου το product code και το πάρουν χαμπάρι από την Alpha Copy ή κάποιο nokia shop σε περίπτωση που το δώσεις για επισκευή. Αν το πας σε nokia shop και σου περάσουν Ελληνικά δεν χάνεις καμία εγγύηση, ισχύει κανονικά αυτή που δίνει η Alpha Copy. Και στο δικό μου 5800 να Ελληνικά περάστηκαν σε nokia shop και έχει κανονικά εγγύηση.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Χάνεται η εγγύηση μόνο αν αλλάξεις μόνο σου το product code και το πάρουν χαμπάρι από την Alpha Copy ή κάποιο nokia shop σε περίπτωση που το δώσεις για επισκευή. Αν το πας σε nokia shop και σου περάσουν Ελληνικά δεν χάνεις καμία εγγύηση, ισχύει κανονικά αυτή που δίνει η Alpha Copy. Και στο δικό μου 5800 να Ελληνικά περάστηκαν σε nokia shop και έχει κανονικά εγγύηση.

αν ειναι αγορασμενο απεξω(αγγλια) και παω εδω και περασω ελληνικα τοτε δεν θα εχω προβλημα με εγγυησεις κλπ η θα μου λενε τιποτα κουφα?

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν θα έχεις πρόβλημα με την εγγύηση. Θα συνεχίσει να ισχύει κανονικά.

Αλλά αναβάθμιση μέσω του NSU ξέχασέ τη. Μόνο μέσω fota θα κάνεις για να μη τα χάσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

@gsa1967 Είναι όπως τα λέει ο Itchrist86, δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα, απλά θα ξεχάσεις τις αναβαθμίσεις από το σπίτι σου μέσω NSU και θα τις κάνεις ή μέσω FOTA ή δωρεάν σε κάποιο nokia shop.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν θα έχεις πρόβλημα με την εγγύηση. Θα συνεχίσει να ισχύει κανονικά.

Αλλά αναβάθμιση μέσω του NSU ξέχασέ τη. Μόνο μέσω fota θα κάνεις για να μη τα χάσεις.

οκ, ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με πληροφορίες υπάρχει πολύ μεγάλη πιθανότητα τα πρώτα κομμάτια (τουλάχιστον στα Nokia Shop που έχουν παραγγείλει στην Alpha Copy) να είναι διαθέσιμα στο τέλος της επόμενης εβδομάδας!:X
Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone τι σταση κραταει ? Θα παραγγειλει στην Alpha Copy, θα κανει δικη της εισαγωγη και ποτε ?

Εχουμε καμμια πληροφορηση επ'αυτων?

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

[highlight]Nokia N97 Review - Part 2 - Touch-screen multimedia[/highlight]

 

http://www.allaboutsymbian.com/reviews/images/n97/n97video.jpg

 

http://www.allaboutsymbian.com/reviews/item/Nokia_N97_Review-Part_2-Touch-screen_multimedia.php

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Check Out The Latest Nokia N97 Videos

 

Greetings. It’s been a long wait, and after much anticipation, Nokia’s most advanced mobile computer in the Nseries range has finally shipped to markets – hurrah! Here’s some brand new video content just for you.

Any rockstar handset needs a rockstar video to show-off to their fans with and the Nokia N97 is the first personalized Internet device to do just that. Check out the new music video – using a hit song from global rap superstar LL Cool J -

. Remember, you saw it on the Nokia N97 Members Club first.

Facebook on the Nokia N97

As you know, the Nokia N97 comes with a Facebook application. So, why not take a peek at the first Facebook video demo on the handset and get to grips with just how easy it is to navigate around the unique tilting 3.5” touchscreen.

Have some fun scrolling between wall posts, updating your status, poking your friends or using the in-built QWERTY keyboard to write messages directly onto your friend’s wall. The Facebook application is the ultimate ‘always on’ tool for social networking enthusiasts – check-out the video here.

Congratulations to the 100 winners of the Bluetooth Speakers MD-7W competition in last week’s newsletter. We’ll be in touch shortly with details on how to receive your prize.

Happy viewing, we’ll be in touch again next week with more exclusive Nokia N97 news.

NOT ALREADY PRE-ORDERED YOUR NOKIA N97?

CLICK HERE TO BUY NOW, AND GUARANTEE DELIVERY AS SOON AS IT'S AVAILABLE IN-STORE.

A FULL LIST OF NOKIA N97 FEATURES IS AVAILABLE AT NOKIA.COM

 

Οπότε και επίσημα πλέον έχει ξεκινήσει να αποστέλλεται στις αποθήκες όλων των αγορών παγκοσμίως.:food:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...