Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.tinydeal.com/40-dual-sim-4-band-cell-phone-w-cameratvbluetooth-java-p-71178.html

Ρε παιδιά το συγκεκριμένο κινητό γιατί είναι τόσο φθηνό...???

Είναι τόσο μούφα ή λέτε να εκραγεί σε κανα κεφάλι...???

Δεν αξίζει ούτε για πλάκα να το πάρουμε...???

 

Μην ασχολεισαι με τετοια.Πηρα και γω πριν καν 3μηνο το πιο φτηνο iphone 5 κλωνο που βρηκα (κοντα 30-40 ευρω) και το δωσα αμεσως.τραγικη ποιοτητα και το SAR στα υψη!καλυτερα να δωσεις 20-30 ευρω παραπανω να παρεις ενα φθηνο αλλα ποιοτικο αντροιντ που θα ξερεις και τι επεξεργαστη εχει και τι ακτινοβολια.τωρα αν θες κλωνο με 60-70 ευρω εχει αντροιντ κλωνους ψιλοποιοτικους,μην περιμενεις πολλα ομως

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

http://www.tinydeal.com/40-dual-sim-4-band-cell-phone-w-cameratvbluetooth-java-p-71178.html

Ρε παιδιά το συγκεκριμένο κινητό γιατί είναι τόσο φθηνό...???

Είναι τόσο μούφα ή λέτε να εκραγεί σε κανα κεφάλι...???

Δεν αξίζει ούτε για πλάκα να το πάρουμε...???

Αν ενδιαφερεσαι για κλώνο, Goophone I5S θα σου πρότεινα. Δεν ξέρω αν συμφωνούν και οι υπολοιποι..??

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Hotmind.com εγω απο εκει πηρα υο honor 2 κινητο μεν αλλα αψογο το μαγαζακι σε 10 μερες το ειχα σπιτι
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Μην ασχολεισαι με τετοια.Πηρα και γω πριν καν 3μηνο το πιο φτηνο iphone 5 κλωνο που βρηκα (κοντα 30-40 ευρω) και το δωσα αμεσως.τραγικη ποιοτητα και το SAR στα υψη!καλυτερα να δωσεις 20-30 ευρω παραπανω να παρεις ενα φθηνο αλλα ποιοτικο αντροιντ που θα ξερεις και τι επεξεργαστη εχει και τι ακτινοβολια.τωρα αν θες κλωνο με 60-70 ευρω εχει αντροιντ κλωνους ψιλοποιοτικους,μην περιμενεις πολλα ομως

 

Με ποιο τροπο θα μαθεις τι ακτινοβολια εχει ενας κινεζος? οσο ποιοτικος και να ειναι? Το αναφερουν καπου και δεν το εχω δει????

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφέρομαι για αυτό το κινητό http://www.merimobiles.com/htc-desire-606w-quad-core-1-2ghz-4-5-inch-qhd-with-android-4-1-dual-sim-nfc-smartphone_p/meri7588.htm

και θα ήθελα να μου δώσει κάποιες συμβουλές, όποιος γνωρίζει βέβαια, για το τι πρέπει να προσέξω κατά την αγορά του.

Πχ με την εγγύηση τι παίζει όταν αγοράζει κάποιος από κινέζικο σαιτ.

Επίσης το βρίσκω και εδώ http://www.etotalk.com/htc-desire-606w_p3996.html αλλά ποιο ακριβό κατά 20 ευρώ λόγω μεταφορικών.

Edited by nikoseggo
AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενδιαφέρομαι για αυτό το κινητό. Σαν site τι λέει είναι αξιόπιστο; http://www.fastcardtech.com/HDC-Galaxy-S4-I9500

Περιμένω την γνώμη σας για να το παραγγείλω

Link to comment
Share on other sites

το antelife που εχει 220 δολλαρια το w8 beyond ειναι ενταξει?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

το extreme deals θεωρειται αξιοπιστο σιτε ; εχω αγορασει κατι και ακομα να ερθει...

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

αγορα απο minideal 17/6 και 19/6

το 19/6 αγορα εφτασε στα χερια μου σημερα, το 17/6 ακομα ειναι overseas :confused:

τι γινετε? χασανε κανα σακο εκει στα ελτα?

Edited by nitrox
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενδιαφέρομαι για αυτό το κινητό. Σαν site τι λέει είναι αξιόπιστο; http://www.fastcardtech.com/HDC-Galaxy-S4-I9500

Περιμένω την γνώμη σας για να το παραγγείλω

 

 

εχω ακουσει διφορουμενες γνωμες για αυτους....

περιμενε να σου πουν εντυπωσεις οσοι εχουν αγορασει πριν δωσεις λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

το antelife που εχει 220 δολλαρια το w8 beyond ειναι ενταξει?

Ναι αλλά δεν στέλνει ελλάδα

Με ποιο τροπο θα μαθεις τι ακτινοβολια εχει ενας κινεζος? οσο ποιοτικος και να ειναι? Το αναφερουν καπου και δεν το εχω δει????
Απ τον πονοκέφαλο. :p εγώ τουλάχιστον, κι άλλοι που έχουν ευαισθησία

 

Παιδιά ενδιαφέρομαι για αυτό το κινητό. Σαν site τι λέει είναι αξιόπιστο; http://www.fastcardtech.com/HDC-Galaxy-S4-I9500

Περιμένω την γνώμη σας για να το παραγγείλω

Αυτό το κινητό είναι μούφα. Είναι ένα κλασσικό MTK6589 σαν το N9500, αλλά το εργοστάσιο έχει κάνει τις απαταιωνιές του. Το μαγαζί εμπιστεύσου το μόνο για γνωστά μοντέλα. Μην ασχολήσε με τέτοιες απαταιωνιές, γιατί αυτοί εκεί βάζουν ότι λέει το εργοστάσιο χωρίς να τα πολυψάξουν (είναι ικανοί και να πιστεύουν όντως ότι έχει Exynos επειδή έτσι λέει στο antutu). Έχω κάνει 50+ αγορές από κεί
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το κινητό είναι μούφα. Είναι ένα κλασσικό MTK6589 σαν το N9500, αλλά το εργοστάσιο έχει κάνει τις απαταιωνιές του. Το μαγαζί εμπιστεύσου το μόνο για γνωστά μοντέλα. Μην ασχολήσε με τέτοιες απαταιωνιές, γιατί αυτοί εκεί βάζουν ότι λέει το εργοστάσιο χωρίς να τα πολυψάξουν (είναι ικανοί και να πιστεύουν όντως ότι έχει Exynos επειδή έτσι λέει στο antutu). Έχω κάνει 50+ αγορές από κεί

 

Δηλαδή ποιο κινητό προτείνεις από την εμπειρία σου; Το κινητό το θέλω να έχει καλή και μεγάλη οθόνη γιατί μιλάω πολύ στο Skype. Επίσης θα ήθελα να είναι και dual sim. Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει στην αγορά είτε από κάποιο άλλο site. Διαθέτω γύρω στα 160€ περίπου 210$.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ποιο κινητό προτείνεις από την εμπειρία σου; Το κινητό το θέλω να έχει καλή και μεγάλη οθόνη γιατί μιλάω πολύ στο Skype. Επίσης θα ήθελα να είναι και dual sim. Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει στην αγορά είτε από κάποιο άλλο site. Διαθέτω γύρω στα 160€ περίπου 210$.

 

Έλα στην παρέα μας....Newman k1

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Έλα στην παρέα μας....Newman k1

 

Από ποιο site το βλέπω ή αν μου αρέσει να το παραγγείλω;

Link to comment
Share on other sites

Minideal.net από τα πιο αξιόπιστα και με πολύ καλές τιμές

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ποιο κινητό προτείνεις από την εμπειρία σου; Το κινητό το θέλω να έχει καλή και μεγάλη οθόνη γιατί μιλάω πολύ στο Skype. Επίσης θα ήθελα να είναι και dual sim. Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει στην αγορά είτε από κάποιο άλλο site. Διαθέτω γύρω στα 160€ περίπου 210$.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=364055

Link to comment
Share on other sites

αγορα απο minideal 17/6 και 19/6

το 19/6 αγορα εφτασε στα χερια μου σημερα, το 17/6 ακομα ειναι overseas :confused:

τι γινετε? χασανε κανα σακο εκει στα ελτα?

 

επιτελους ανοιξανε τον σακο και καταγραφηκε κδ αεροδρομιου!!

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα, απο 25/06 Overseas, και ακομη ετσι ειναι !!!

Αλλες παραγγελιες μεταγενεστερες, εχουν ηδη παραδοθει σε φιλους. Τι να πω :wacko:

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

17/6 κι εγω σημερα ελαβα χαρτακι οτι ηρθε στο ταχυδρομιο..

ηταν η κακια περιοδος φαινεται..

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα, απο 25/06 Overseas, και ακομη ετσι ειναι !!!

Αλλες παραγγελιες μεταγενεστερες, εχουν ηδη παραδοθει σε φιλους. Τι να πω :wacko:

σ εμενα ειναι απο 27/06 Overseas.αυτη η αναμονη μας σκοτωνει!:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η καθυστέρηση οφειλόταν στην ομίχλη στη Σιγκαπούρη απ τις πυρκαγιές στην Ινδονησία. Εκείνη τη περίοδο που υποτίθεται έφυγαν τα πακέτα σας, δεν γίνονταν οι πτήσεις, αναβάλονταν
Link to comment
Share on other sites

Η καθυστέρηση οφειλόταν στην ομίχλη στη Σιγκαπούρη απ τις πυρκαγιές στην Ινδονησία. Εκείνη τη περίοδο που υποτίθεται έφυγαν τα πακέτα σας, δεν γίνονταν οι πτήσεις, αναβάλονταν

σκίσε μας ρε Σταύρο, αντέχουμε και άλλον πόνο να ξέρεις.......:lol::lol::lol:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Η καθυστέρηση οφειλόταν στην ομίχλη στη Σιγκαπούρη απ τις πυρκαγιές στην Ινδονησία. Εκείνη τη περίοδο που υποτίθεται έφυγαν τα πακέτα σας, δεν γίνονταν οι πτήσεις, αναβάλονταν

 

Γεια σου ρε gerstavro ανταποκριτη!

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

σ εμενα ειναι απο 27/06 Overseas.αυτη η αναμονη μας σκοτωνει!:)

Το δικο μου απο 21/6 φαινοταν οτι ειχε φυγει και να που σημερα τσουπ εμφανιστηκε στην χωρα προορισμου.....:)

Εχει δικιο ομως ο Σταυρος και οχι μονο ως προς τις πτησεις αλλα στο οτι πχ 21/6 λενε despached αλλα στην πραγματικοτητα αυτο λεει ποτε μπηκε σε σακο και οχι ποτε πεταξε!

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...