Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα κάτι μου λέει ότι τα παιδιά που το παράγγειλαν από το συγκεκριμένο μαγαζί το ZTE nubia z7mini , θα τους έρθει κομπλέ το δεματάκι με τη συσκευή και σε πολύ καλή τιμή και θα βγουν μεγάλοι μάγκες (είδη είναι μάγκες που τόλμησαν) σε τέτοια τιμή που το τσίμπησαν :)..

Μετά εκεί που θα φτιαχτούμε όλοι εμείς με τις τιμές που έχει το συγκεκριμένο κατάστημα θα σπεύσουμε να αγοράσουμε , και τότε η θα έχει ανέβει η τιμή η θα μας στείλει αρκουδάκια μαζεμένα σε όλους :p

 

Υ.Γ Μακάρι να παραλάβετε παιδιά τη συσκευή όπως πρέπει και να σκάσω και εγώ από τη ζήλια μου που δεν κάνω τη κίνηση να το παραγγείλω και εγώ το zte σε αυτή τη τιμή (ενώ με τρώει το χέρι μου αλλά είμαι λίγο κότα :worry:) !! Δεν ειρωνεύομαι καθόλου και ειδικά τα παιδιά που έκαναν τη κίνηση ;)

 

Μπορείς να μειώσεις το ρίσκο με φθηνότερες συσκευές άλλα δεν έχουν μεγάλη διάφορα τιμής, επίσης αξίζει και το zopo 3x το δεκαεξαρι άλλα και εγώ κοτεψα εκεί. Ελπίζω να παν όλα καλά τι να πω, έχω πάρει 12 κινητά από άλλα καταστήματα και όλα ήταν οκ.

Laza Lee
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To mionbuy είναι το φετινό χριστουγενιάτικο (ibuymi) αν προσέξετε καλά στα review έχει σε όλα τα προϊόντα 5 αστέρια χωρίς καμία αξιολόγηση όπως είχε και πέρυσι το ακατονόμαστο ibuymi .......

Δεν ξέρω βρε παιδιά . Κάτι δεν πάει . Καλά ας πούμε Χριστουγεννιάτικο promotion με τις τιμές 60-80 δολλαρία χαμηλώτερες , αλλά

κάποια πράγματα εκτός πραγματικότητας . Πως γίνεται και έχουν την ίδια τιμή το Xiaomi Note 3G και 4G όταν παντού όποιες κι' αν

είναι οι τιμες διαφέρουν κατα περίπου 60 δολλάρια . Μακάρι γιά τα παιδιά που τόλμησαν να είναι ασχετοι αλλά συνεπείς .

Link to comment
Share on other sites

Για αγορα απο gearbest γραφουν απο μονοι τους χαμηλη τιμη στην συσκευασια για να μην μπουμε σε μπελάδες??

 

 

 

Ναι στο δηλωνουν απο μονοι τους unbranded cellphone 28$

Link to comment
Share on other sites

To efox ειναι "αξιοπιστο" ; Προτεινεται για αγορες σε σχεση με τα υπολοιπα;

Το efox είναι το coolicool, ειναι σχετικά αξιοπιστο, ναι.

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

το focalprice είναι αρκετά αξιόπιστο , για το antelife spain warehouse έχει κανείς εμπειρία??

και με antelife κινα επισης ,εχουμε ησυχο το κεφαλι μας?

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

και με antelife κινα επισης ,εχουμε ησυχο το κεφαλι μας?

 

Αργει να στειλει την παραγγελια (αν και η τελευταια μου πριν ενα μηνα εφυγε γρηγορα),αλλα ειναι αξιοπιστο.Τυλιγει το πακετο με αυτοκολητο με το λογκο του αλλα δεν ειχα ποτε θεμα με τελωνειο.Παραλαβη στο μηνα περιπου.

Και για μια noname συσκευη που μου χαλασε προσφατα,μου εδωσαν ευκολα διευθυνση επιστροφης...Μολις το στειλω και το παραλαβουν,θα τσεκαρω και την after sales υποστηριξη.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος αν είναι έμπιστο αυτό το μαγαζί;

http://www.mionbuy.com/zte-nubia-z7-max-smartphone-4g-lte-snapdragon-801-25ghz-55-inch-sharp-fhd-screen-p-896.html

http://www.mionbuy.com/zte-nubia-z7-mini-smartphone-4g-lte-50-inch-sharp-fhd-screen-130mp-white-p-895.html

 

Υπάρχουν τέτοιες τιμές ανάλογες σε πιο έμπιστο;

Link to comment
Share on other sites

Οχι, ειναι 60-80$ κατω απο τα υπόλοιπα, πράγμα πολύ ύποπτο, αλλα εγιναν παραγγελίες αμα δεις στις πισω σελιδες..

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος αν είναι έμπιστο αυτό το μαγαζί;

http://www.mionbuy.com/zte-nubia-z7-max-smartphone-4g-lte-snapdragon-801-25ghz-55-inch-sharp-fhd-screen-p-896.html

http://www.mionbuy.com/zte-nubia-z7-mini-smartphone-4g-lte-50-inch-sharp-fhd-screen-130mp-white-p-895.html

 

Υπάρχουν τέτοιες τιμές ανάλογες σε πιο έμπιστο;

Δεν γνωρίζουμε ακόμη, περίμενε να έλθουν οι παραγγελίες των "τολμηρών" και θα δούμε κατά πόσο είναι αξιόπιστο ... :)

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Ωραία,αν είναι μόνο 60 δολλάρια η διαφορά την καλύπτω.. ΣΥΓΝΏΜΗ για το οφφ τοπικ,αλλά σήμερα θα πάρω κινητό. Είμαι ανάμεσα στο zopo 3x με 207 ευρώ από gearbest και στο nubia z7 max... απλά έχω ζαλιστεί τόσο που θέλω αν κάποιος γνωρίζει,να μου πει που μπορώ να βρω το πιο φτηνό z7 max εκτός του αμφιβόλου μαγαζιού. Κουπόνια κτλ δεκτά όλα. :wacko::wacko:

Επίσης επειδή δεν είμαι tech guru,να μου πει κάποιος ποιος επεξεργαστής είναι πιο ισχυρός/γρήγορος.. ο 6595 ή ο 801; Και γενικά ποιο να προτιμήσω..

Edited by IwnDrag
Link to comment
Share on other sites

Το efox έχει τόσο χαμηλές τιμές και free shipping όπως πχ το vickmall και τα στέλνει χωρίς επιπλέον μεταφορικά από Γερμανία?

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Απο το efox γερμανιας θελω να παραγγειλω και εγω. Εχει κανεις εμπειρια απο το καταστημα και εαν ξερει σε ποσες μερες ερχονται Ελλαδα?
Link to comment
Share on other sites

http://en.comebuy.com/cell-phones-android-cell-phone-5-inch-phones-om49396.html LANDVO L550 5.0" €42.99....τι ρολο παιζουν αυτοι??......

εδω κανεις?εχει ψωνισει καποιος?

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες! εχω παραγγηλει το oneplus one απο coolicool. φιλος μου το χε παραγγηλει απο alixpress και του ρθε χθες με γρατζουνια. Μικρη μεν γρατζουνια δε. Ειχε κανεις προβλημα τετοιου ειδους γενικα απο οποιδηποτε market γιατι με ψιλοαγχωσε λιγο:O
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες! εχω παραγγηλει το oneplus one απο coolicool. φιλος μου το χε παραγγηλει απο alixpress και του ρθε χθες με γρατζουνια. Μικρη μεν γρατζουνια δε. Ειχε κανεις προβλημα τετοιου ειδους γενικα απο οποιδηποτε market γιατι με ψιλοαγχωσε λιγο:O

απο το coolicool δεν νομιζω να εχεις προβλημα.εγω απο το αλι μονο παντοφλες ψωνιζω;)

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

Και αυτο που εγραψες στην αρχη μια χαρα ειναι ,ολοιδιο με το Α850+ (ειναι το ακριβως προηγουμενο μοντελο) εκτος απο τον επεξεργαστη που ειναι 4πυρινος ,η μπαταρια του ειναι 2250mah αντι για 2500mah του Α850+ αλλα εχει notification led που το Α850+ δεν εχει.

Ολα τα αλλα ειναι ιδια.

Κι η κάμερα του A850+ ειναι καλύτερη απ του A850

Link to comment
Share on other sites

εδω κανεις?εχει ψωνισει καποιος?

 

Μολις το χτυπησα το λευκο στα 67$ γιατι εχει και 11 $ μεταφορικα στελνει με bpost international ειναι το βελγικο ταχυδρομειο

Link to comment
Share on other sites

Το B2CBuying δίνει κουπονάκια για powerbank με 5$ ή δωρεάν με αγορές άνω των 150$

http://www.b2cbuying.com/christmas-promotion

 

Με την ευκαιρία, πρόσεξε κανείς την ομοιότητα της συσκευασίας τους με του VickMall;

Αν δεν ήταν διαφορετικά τα «σκουλαρικάκια» που δωρίζουν, θα έλεγα ότι είναι το ίδιο κατάστημα.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...