Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το σαιτ to2c.com το εμπιστευομαστε?ειναι το μονο που εχει πλεον το huawei honor 3c που θελω.για πειτε.

 

Ναι ειναι απο τα αξοιοπιστα καταστηματα και αυτο.Και ειναι αρκετα ενεργο και στο τοπικ του.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα πριν λιγο καιρο πηρα στα χερια μου ενα κινητο απο το fastcardtech. Ειναι το δευτερο που παιρνω και ειχα μεινει ευχαριστημενος για αυτο το ξανα προτιμησα.. Εν τελη, το κινητο μια μερα εκλεισε και απο τοτε δεν ξανα ανοιξε επικοινωνησα και μου ειπαν να το στειλω πισω... Και επειδη ειναι η πρωτη φορα που το κανω θα ηθελα να σας ρωτησω.. Μου λεει στο mail να το στειλω με normally Registered-Airmail service with track number. Πως το κανω αυτο? Που παω για να στειλω το δεμα?
Link to comment
Share on other sites

Στο vickmall έχει το mi3 κάπου στα 200 αξίζει λέτε;

 

ναι αφού είναι από αυτό το κινεζομάγαζο , αξίζει ότι πάρεις από εκεί αξίζει δεν διαβάζεις και από τους άλλους;

Link to comment
Share on other sites

ναι αφού είναι από αυτό το κινεζομάγαζο , αξίζει ότι πάρεις από εκεί αξίζει δεν διαβάζεις και από τους άλλους;

 

 

 

Έχω διαβάσει διάφορα reviews άλλα λένε ότι η ποιότητα είναι λίγο πλαστική και άλλα ότι είναι καλή.

Link to comment
Share on other sites

Tωρα συζητας αν αξιζει να παρεις Mi3 και την ποιοτητα Xiaomi?

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Tωρα συζητας αν αξιζει να παρεις Mi3 και την ποιοτητα Xiaomi?

 

 

 

Ποιότητα κατασκευής και το software φυσικά. Δεν έχω δει ποτέ από κοντά xiaomi.

Link to comment
Share on other sites

EΛΤΑ ! Απλό 5€, συστημένο 7€

 

Σου δίνουν απόδειξη ταμειακής που γράφει το tracking number (στο συστημένο)

Edited by geco53
Προσθήκη στοιχείων
Link to comment
Share on other sites

9,20 στοίχησε σε εμένα το απλό συστημένο δέμα σε συσκευή που έστειλα την προηγούμενη βδομάδα .
Link to comment
Share on other sites

Αμα δεν εχεις πιασει.... Η Xiaomi ειναι η καλύτερη κινεζικη εταιρεία και το Μ3 best value for money

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Ποιότητα κατασκευής και το software φυσικά. Δεν έχω δει ποτέ από κοντά xiaomi.

Ανωτερη ποιοτητα απο τα καλα samsung που ερχονται Ελλαδα,για να εχεις μια εικονα...το software το μαθαινεις......:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ανωτερη ποιοτητα απο τα καλα samsung που ερχονται Ελλαδα,για να εχεις μια εικονα...το software το μαθαινεις......:)

 

Καλά όχι απαραίτητα.

Το Miui προσωπικά το σιχαίνομαι και είναι λόγος για μένα να μην πάρω ποτέ Xaiomi.

Οπότε πρέπει να το έχει υπόψη του αυτό οποιοσδήποτε μελλοντικός αγοραστής αυτής της εταιρείας.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους,

 

θέλω να πάρω το thl t100s σε χρυσό χρώμα

το βρήκα μόνο στο pompmall (thlmobilestore) και στο geekbuying

ποιο από τα 2 σαι θεωρείται πιο αξιόπιστο και με πιο γρήγορη παράδοση;

Link to comment
Share on other sites

To geek ειναι πολυ αξιοπιστο, για το αλλο δεν ξερω

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει οπωσδήποτε να πάρεις φωτο του δέματος με τα γραμματόσημα και την διεύθυνση του κινέζου που το στέλνεις σαν απόδειξη οτι το εστειλες.για παν ενδεχόμενο.,......:)
XIAOMI REDMI NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

Καλά όχι απαραίτητα.

Το Miui προσωπικά το σιχαίνομαι και είναι λόγος για μένα να μην πάρω ποτέ Xaiomi.

Οπότε πρέπει να το έχει υπόψη του αυτό οποιοσδήποτε μελλοντικός αγοραστής αυτής της εταιρείας.

Ναι για αυτο ακριβως το εβαλα σε ......

Και εγω εχω ενα μικρο θεμα με το Miui.Αλλοι βεβαια πινουν νερο στο ονομα του.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλά όχι απαραίτητα.

Το Miui προσωπικά το σιχαίνομαι και είναι λόγος για μένα να μην πάρω ποτέ Xaiomi.

Οπότε πρέπει να το έχει υπόψη του αυτό οποιοσδήποτε μελλοντικός αγοραστής αυτής της εταιρείας.

 

Σε πολλούς δεν άρεσε στην αρχή, όπως και σε εμένα, αλλά μετά από 2μερες χρήσης αλλάζεις άποψη, σε σημείο που απορεις πως δεν το είχες ανακαλυψη νωρίτερα. Είναι το πιο πλήρης software κατά την γνώμη μου αυτή την στιγμη. Τώρα αν δεν αρέσει το interface σε κάποιον, απλά αλλάζει τον launcher με έναν της αρεσκείας του. Επίσης να αναφέρω ότι το κέντρο ασφαλείας που περιέχεται στην miui είναι απλά πλήρης και γενικά περιέχει αρκετά καλούδια που σε απαλλάσσει από το να ψάχνεις διάφορα προγράμματα για να κάνεις την δουλειά σου.

Νομίζω ότι το miui αξίζει μια δοκιμή. Όσο για την xiaomi, θεωρώ ότι είναι ανερχόμενη εταιρία, έχει καλές έως κορυφαίες συσκευές και σε προσιτές τιμές. Για μένα υστερουσε στο design αλλά με το Mi4 νομίζω ότι το διόρθωσε!

Τέλος να αναφέρω ότι υπάρχει και ελληνική ομάδα - κοινότητα υποστηριξεις όπου κάνει καταπληκτική δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω πάρει ενα κινητό απο vickmall και μου κάηκε ο φορτιστής την πρωτη μέρα,

Μίλησα στο chat μαζί τους και με συνοπτικές διαδικασίες χωρίς να ζητάνε καν αποδείξεις μου στείλανε φορτιστή EU(και μάλιστα καλυτερο απο τον εργοστασιακό)!

Εντάξει δεν είναι κάτι ιδιαίτερο αλλά είναι μια ένδειξη :D

Αυτά να λέγονται!

Εμένα μου έστειλε λάθος κινητό το GeekBuying και τραβιέμαι. Να δω πότε και αν θα ξεμπλέξω...

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας τειλικα παραγγειλα το DOOGEE DG800 VALENTHIA ΑΠΟ ΑΜΑΖΟΝ... το χει κανης αφτω το κινητο εινε καλο για τα λεφτα του και αποτι ειδα περνη και κουστομ ρομ αν δε κανω λαθως.....!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας τειλικα παραγγειλα το DOOGEE DG800 VALENTHIA ΑΠΟ ΑΜΑΖΟΝ... το χει κανης αφτω το κινητο εινε καλο για τα λεφτα του και αποτι ειδα περνη και κουστομ ρομ αν δε κανω λαθως.....!!!!!!!!!!

 

μια χαρα ειναι και η δικια του ρομ. Μην το αλλαξεις αν δεν ξερεις πως. Συνηθως ρωταμε και μετα αγοραζουμε, αλλα στην περιπτωση σου πηρες ενα αξιολογο τηλεφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είναι. Όλα τα επίσημα site της Xiaomi είναι Mi.com. Αυτό είναι άλλο ένα κινεζομάγαζο :p

 

Το xiaomishop.com είναι ευρωπαϊκό μαγαζί με προϊόντα αποκλειστικά της xiaomi

Keep Calm and be a Simple Man..!
Link to comment
Share on other sites

Το xiaomishop.com είναι ευρωπαϊκό μαγαζί με προϊόντα αποκλειστικά της xiaomi

 

Από Κίνα είναι

http://www.xiaomishop.com/content/4-about-us

Κάτω κάτω στην σελίδα

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ειναι και η δικια του ρομ. Μην το αλλαξεις αν δεν ξερεις πως. Συνηθως ρωταμε και μετα αγοραζουμε, αλλα στην περιπτωση σου πηρες ενα αξιολογο τηλεφωνο.

 

ευχαριστω για την απαντηση βρηκα και το ποστ πουχετε εδω για το κινητω αφτω ειδα οτι εχει βγαλη και δικο του απντεητ οποτε μολις το παραλαβω θα κανω τις καταληλες ριθμισης..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...