Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκίμασε από http://www.banggood.com που έχουν πάρει άτομα από εδώ μέσα και μάλιστα με eurobank visa και πιστωτική και χρεωστική.

Υ.Γ αν βρεις εδώ αυτό που θες βεβαίως βεβαίως!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εμένα πάντως το banggood δεν μου βγάζει επιλογή για πληρωμή μέσω πιστωτικής. Εκανα και νέο λογαριασμό και πάλι τα ίδια και εκεί.
Link to comment
Share on other sites

Λένε αρκετοί ότι πήραν από εκεί, από pc δοκιμάζεις; Εμένα από την εφαρμογή σε android έχει επιλογή κάρτας κανονικά, μάλιστα μόλις δοκιμασα ξανά τώρα. Μετά κάνω del το αντικείμενο από το shopping cart. Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Και από pc και από την android εφαρμογή δοκίμασα. Δεν εμφανίζεται η επιλογή Credit card.

Καλημερα, μόλις το έκανα από android app και αγόρασα κάτι με κόστος κάτω από 14 ευρώ με eurobank visa. Έγραψα ποιο αναλυτικά στο θέμα πιστωτικες-τραπεζες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

εχω βρει το παραπανω κινητο στα 320 ευρω απο το παραπανω σαιτ.Υπαρχει καποιος φοβος αγορας απο το συγκεκριμενο σαιτ η προχωραω αφοβα;

Link to comment
Share on other sites

Ποια η διαφορα μεταξυ του Σιγκαπουρ ποστ και το NL ?

Τοσο καιρο αγοραζα μεσω σιγκαπουρ ποστ, να δοκιμασω λετε και με το Ολλανδικο να δω τι ψαρια πιανει;

Link to comment
Share on other sites

Έκανα μια παραγγελία από vickmall και επέλεξα να έρθει με nl post και τελικά μου έδωσαν tracking απο singapore post. Επικοινώνησα μέσω skype και μου είπαν ότι με nl post είναι πιο πιθανό να χαθεί :confused: ενώ με singapore πιο σίγουρο. Τους είπα ότι με nl post έρχονται πιο γρήγορα από sg και είπαν οτι και η Sg έχει φτιάξει τους χρόνους της φέρνοντας τα πιο γρήγορα. Τι λέτε να παίζει? Δεν νομιζω να ισχύει τέτοιο σενάριο.
Link to comment
Share on other sites

Έκανα μια παραγγελία από vickmall και επέλεξα να έρθει με nl post και τελικά μου έδωσαν tracking απο singapore post. Επικοινώνησα μέσω skype και μου είπαν ότι με nl post είναι πιο πιθανό να χαθεί :confused: ενώ με singapore πιο σίγουρο. Τους είπα ότι με nl post έρχονται πιο γρήγορα από sg και είπαν οτι και η Sg έχει φτιάξει τους χρόνους της φέρνοντας τα πιο γρήγορα. Τι λέτε να παίζει? Δεν νομιζω να ισχύει τέτοιο σενάριο.

 

NL & CN από προσωπική εμπειρία ειναι τα πιο γρήγορα. SG μου κάνουν στο 20ήμερο τουλάχιστον

Link to comment
Share on other sites

Έκανα μια παραγγελία από vickmall και επέλεξα να έρθει με nl post και τελικά μου έδωσαν tracking απο singapore post. Επικοινώνησα μέσω skype και μου είπαν ότι με nl post είναι πιο πιθανό να χαθεί :confused: ενώ με singapore πιο σίγουρο. Τους είπα ότι με nl post έρχονται πιο γρήγορα από sg και είπαν οτι και η Sg έχει φτιάξει τους χρόνους της φέρνοντας τα πιο γρήγορα. Τι λέτε να παίζει? Δεν νομιζω να ισχύει τέτοιο σενάριο.

 

Παρήγγειλε η αρραβωνιαστικιά μου, έγινε dispatch την προηγούμενη Πέμπτη με SG, σήμερα το πρωί άφησε χαρτάκι ο ταχυδρόμος... :)

Link to comment
Share on other sites

Βασικά νομίζω ότι και να επιλέξετε, είτε nl post, είτε sg post, θα έρθει σχετικά γρήγορα αυτή την περίοδο που δεν υπάρχει κίνηση. Τώρα, το κάθε κατάστημα επιλέγει την εταιρία που της έρχεται πιο οικονομικά. Το vickmall πριν λιγο έλεγε ότι η nl post είναι πιο γρήγορη και αξιόπιστη. Ότι τους συμφέρει δηλαδή.
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Δεν με πειράζει που το έστειλαν με sg αλλά το βιάζομαι το κινητό και από προηγούμενες παραγγελίες δεν ήταν εντάξει με τους χρόνους. Είχα παραγγείλει 6 Ιανουαρίου και έφτασε τέλος Φεβρουαρίου. Ας ελπίζω τώρα που έχει κόψει και η κίνηση να ρθει γρήγορα όπως έγραψαν και οι προηγούμενοι.
Link to comment
Share on other sites

Λένε αρκετοί ότι πήραν από εκεί, από pc δοκιμάζεις; Εμένα από την εφαρμογή σε android έχει επιλογή κάρτας κανονικά, μάλιστα μόλις δοκιμασα ξανά τώρα. Μετά κάνω del το αντικείμενο από το shopping cart.

Έκανα το πρωί από την εφαρμογή αγορά 15$ με Visa , μπαίνω πλέον τώρα και ότι αξία αντικείμενου να βάλω η μόνη επιλογή που βγάζει είναι paypal...θα μας πεθάνουν!

Μιλάω για το banggood...

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένας ψωνίσει από meizusale.com; Θέλω να πάρω ένα meizu mx4 pro και οι τιμές του είναι πολύ χαμηλές, στη πραγματικότητα υπόπτως χαμηλές. Πρέπει να είναι και καινούριο σαιτ. Από την άλλη δέχεται paypal(είναι μια ασφάλεια). Έχει κανένας γνώμη και γνώση για αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

 

Συγνώμη, αλλά πως προχωράτε σε παραγγελίες μέσω paypal?

 

Γιατί εμένα η paypal με συνδεδεμένη κάρτα προπληρωμένη visa της Πειραιώς με κόβει.

 

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

 

Συγνώμη, αλλά πως προχωράτε σε παραγγελίες μέσω paypal?

 

Γιατί εμένα η paypal με συνδεδεμένη κάρτα προπληρωμένη visa της Πειραιώς με κόβει.

 

Ευχαριστώ πολύ.

Εγώ το έκανα έτσι :http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6249883#post6249883 και δούλεψε.

Βέβαια κρατάει προμήθεια 3,5% περίπου.

Link to comment
Share on other sites

To B2cbyuing δεν το βλεπω στο φορουμ;; εφαγε ποδι;;

 

το minideal εξαφανιστηκε απο το φορουμ???? προχτες αγορασα κινητο απο αυτους:blink:

Μήπως δεν έχουν πληρώσει την συνδρομή τους στο φόρουμ λόγω της οικονομικής κρίσης που έχουμε και των φοβερά μειωμένων αγορών που γίνονται πια προς κίνα μεριά!? Το πρωί λέγανε και για την φοβερή πτώση των χρηματηστηρίων διεθνώς λόγω της κινέζικης κρίσης....

Εάν αλλάξει κάτι, με τον νέο μήνα από εβδομάδα, πρέπει να τους ξαναδούμε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποια η γνώμη σας για το fastcardtech.com; Έχει κανείς εμπειρία από το εν λόγω κατάστημα;

 

Πουλάει τα galaxy s3,s4,s5 σε ιδιαίτερα χαμηλές τιμές και ισχυρίζονται πως είναι αυθεντικά

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποια η γνώμη σας για το fastcardtech.com; Έχει κανείς εμπειρία από το εν λόγω κατάστημα;

 

Πουλάει τα galaxy s3,s4,s5 σε ιδιαίτερα χαμηλές τιμές και ισχυρίζονται πως είναι αυθεντικά

Nαι, ειναι αυθεντικα αντιγραφα!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχω κάνει παραγγελία από vickmall στις 26/8/2015 μου έχουν δώσει

Tracking number έχει έρθει μήνυμα από PayPal ότι έγινε shipped και παρόλα αυτά

το tracking number δεν μου εμφανίζει πληροφορίες.

Έχει συμβεί σε κανέναν αυτό μετά από τόσες μέρες να μην δείχνει ενεργό?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχω κάνει παραγγελία από vickmall στις 26/8/2015 μου έχουν δώσει

Tracking number έχει έρθει μήνυμα από PayPal ότι έγινε shipped και παρόλα αυτά

το tracking number δεν μου εμφανίζει πληροφορίες.

Έχει συμβεί σε κανέναν αυτό μετά από τόσες μέρες να μην δείχνει ενεργό?

Άν και είμαστε offtopic τσέκαρε το εδώ:http://www.espeedpost.com/html-tracking.html.

Είναι η εταιρεία που συνήθως χρησιμοποιεί το Vick.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...