Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα, γι' αυτό το site http://www.etotalk.com/ ξέρουμε τίποτα???

 

Αποφυγε το.Εχει πολυ ακριβα μεταφορικα διχως λογο.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

είδα ότι στις τιμές είναι φθηνότερος από άλλα site.

 

βαλε και 60 δολλαρια για απλο συστημενο δεμα μεταφορικα και θα ειναι πολυ πιο ακριβοτερο

Link to comment
Share on other sites

Μου στ΄λνουν διαφημηστικά από εδώ: http://www.dealsmachine.com/?1&utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=regular.0707&email=b2t8ZXZhbnNhcm1vckBnbWFpbC5jb218OTg2

Το ξέρει κανένας το μαγαζί;;; :worry:

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Μου στ΄λνουν διαφημηστικά από εδώ: http://www.dealsmachine.com/?1&utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=regular.0707&email=b2t8ZXZhbnNhcm1vckBnbWFpbC5jb218OTg2

Το ξέρει κανένας το μαγαζί;;; :worry:

Και δινουν και κουπονι εγγραφης 50 δολαρια!:p

Link to comment
Share on other sites

Και δινουν και κουπονι εγγραφης 50 δολαρια!:p

Βρήκα τελικώς ποιό είναι ... το "ahappydeal.com" είναι και του άλλαξαν όνομα.:)

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Στο wot εμφανίζεται ως suspicious...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Στο wot εμφανίζεται ως suspicious...

Δεν είναι ύποπτο, υπάρχει χρόνια και έχω πάρει πολλά πράγματα από εκεί, απλώς άλλαξε όνομα, αλλά ... συνεχίζει να χρεώνει ταχυδρομικά !!

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τα 50 δολάρια κάτω είναι τα μεταφορικά;; :p

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

το ibuygou.com τι λέει ?

βλέπω ένα κινητό αλλά έχει λάθος περιγραφή.

Φαντασου τι γινεται.....ουτε μια σωστη περιγραφη προιοντων δεν μπορουν να κανουν πια......:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

άρα από vickmall ? http://www.vickmall.com/huawei-honor-3x-pro-g750-t20-smartphone-mt6592-octa-core-1-7ghz-dual-sim-dual-3g-5-5-inch-fhd-13-0mp.html

Εδώ δεν έχει καθόλου περιγραφή γιατί σήμερα ανέβασαν την σελίδα.

Link to comment
Share on other sites

βαλε και 60 δολλαρια για απλο συστημενο δεμα μεταφορικα και θα ειναι πολυ πιο ακριβοτερο

 

σε μια σύγκριση που έκανα με άλλο κατάστημα, μου έβγαινε πιο φθηνό για 8 €

Link to comment
Share on other sites

σε μια σύγκριση που έκανα με άλλο κατάστημα, μου έβγαινε πιο φθηνό για 8 €

Συγνωμη,αλλα με ποιο μαγαζι το συγκρινες και ποιον προιον αν επιτρεπεται?

παιδια για το 1949 δεαλ τι γνωμη εχετε? σκεφτομαι σημερα να παρω απο εκει ενα iocean. το εχει σχεδον 10ευρω πιο φτηνα απο βικμολ

Αξιοπιστο ειναι.Αλλα αν μιλησεις στο τσατ του vickmall και τους το αναφερεις μπορει ειτε να παρεις εκπτωση ειτε διαφορα δωρα.

άρα από vickmall ? http://www.vickmall.com/huawei-honor-3x-pro-g750-t20-smartphone-mt6592-octa-core-1-7ghz-dual-sim-dual-3g-5-5-inch-fhd-13-0mp.html

Εδώ δεν έχει καθόλου περιγραφή γιατί σήμερα ανέβασαν την σελίδα.

Εννοειται απο vickmall.Κορυφαιο καταστημα.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη,αλλα με ποιο μαγαζι το συγκρινες και ποιον προιον αν επιτρεπεται?

 

 

για το elephone P8. σχεδόν με όλα τα site που το έχουν.

 

Τα 8€ διαφορά τα βρήκα με το coolicool, αλλά στο coolicool έχει 2 μοντέλα ένα με το logo και ένα χωρίς, σε αυτό χωρίς το logo είναι πιο φθηνό. στο άλλο έβγαινε πιο ακριβό

Link to comment
Share on other sites

Που πατε βρε σεις και τα ξετρυπωνετε κατι μαγαζακια............καλα εισται απιστευτοι.......:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι για μια σχετικα "καλη" και οικονομικη κινεζια :D

Βασικα να εχει 2GB RAM, με καλουτσικη αυτονομια και επισης μια σχετικα καλη καμερα.

Εχω εντοπισει 2 κινητα που (μαλλον) θα μου εκαναν.

Το ενα ειναι αυτο http://www.antelife.com/newman-k1s-smartphone-android-4-2-mtk6592-2gb-16gb-5-0-inch-ips-hd-screen-2-0mp-13-0mp-camera-black.html

 

Και το αλλο αυτο ( κλωνος του S5) http://www.aliexpress.com/item/New-i9600-MTK6592-S5-Octa-core-Real-2-3Ghz-2GB-Ram-32GB-Rom-16MP-Camera-1920/1883713902.html

 

Αξιζει καποιο απο τα 2 ή να δω κατι αλλο?

 

Και εννοειται, δεν μπορω να διαθεσω πανω απο 120 ευρω. :(

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και οι 29 κατασκευαστές πλυντηρίων ξέρουν να σου πούνε να μένεις μακρυά από κλώνους! :)

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και οι 29 κατασκευαστές πλυντηρίων ξέρουν να σου πούνε να μένεις μακρυά από κλώνους! :)

 

Υποπτευομαι οτι μπορει λογω κλωνου κατι να βρωμαει στην ολη υποθεση αλλα τα χαρακτηριστικα του τηλεφωνου ειναι πολυ καλα. Τωρα ισως μερικα να μην ισχυουν και να ειναι υπερτιμημενα ωστε να εντυπωσιασουν τους επιδοξους αγοραστες.

Για το NEWMAN καμια αποψη ?

Link to comment
Share on other sites

Υποπτευομαι οτι μπορει λογω κλωνου κατι να βρωμαει στην ολη υποθεση αλλα τα χαρακτηριστικα του τηλεφωνου ειναι πολυ καλα. Τωρα ισως μερικα να μην ισχυουν και να ειναι υπερτιμημενα ωστε να εντυπωσιασουν τους επιδοξους αγοραστες.

Για το NEWMAN καμια αποψη ?

 

Μακρυα απο κλωνους.Πεταμενα λεφτα.

Το Newman φαινεται κορυφαιο VFM.Εχοντας περασει απο τα χερια μου τα εξης μοντελα : NM890 [5''HD MTK6589 1GB ram 8MP 2000mAh (το avatar μου,το οποιο ειχα εγω για 1 μηνα και εδω και 9 μηνες η αδερφη μου με σκληρη χρηση χωρις να παρουσιασει το παραμικρο)],Κ1Β για 2 μερες(ΜΤΚ6589 512ΜΒ ram,5'' qhd 5MP,2000mAh) και 2 Ν2 για 2 μερες (ενα εξαιρετικο και ενα απο την σκαρτη παρτιδα),εχω να πω τα καλυτερα για την Newman.Πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης,οθονη,καμερα,μπαταρια και πεντακαθαρο δυνατο ηχειο.Σημα δεν εχασε ποτε (το ΝΜ890).Μονο θεμα που δεν εχω λυσει στο ΝΜ890 ειναι το GPS.Ελπιζω να το λυσαν στα 8πυρηνα.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

VICKMALL.COM ΚΟΡΥΦΑΙΟ!!!!

εχω ψωνισει απο ολα σχεδον τα "κινεζικα" μαγαζια,να σου βγαλουν φωτογραφια το πακετο με ολα τα παρελκομενα μεσα,και να το ζυγισουν κιολας πρωτη φορα το εχω δει!!!δεν εχω λογια!!

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

VICKMALL.COM ΚΟΡΥΦΑΙΟ!!!!

εχω ψωνισει απο ολα σχεδον τα "κινεζικα" μαγαζια,να σου βγαλουν φωτογραφια το πακετο με ολα τα παρελκομενα μεσα,και να το ζυγισουν κιολας πρωτη φορα το εχω δει!!!δεν εχω λογια!!

Σου το στειλανε στο mail μαζι με το tracking number?

Γιατι περιμενω και εγω tracking σημερα(ετσι μου ειπε η selina χτες)απο εκει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...