Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αξιζει καποιο απο αυτα?

 

http://www.focalprice.com/MH0850B/m_horse_S2_4.3_Capacitive_TNT_Touch_Screen_800x480_Android_4.2_MTK6572W_Dual.html

http://www.minideal.net/cubot-gt99-android-4-2-gsm-wcdma-3g-mtk6589-1-2ghz-wifi-gps-cellphone-smartphone.html

http://www.focalprice.com/MH0921B/Star_W450_4.5_Capacitive_IPS_Glass_Touch_Screen_854x480_Android_4.2_MTK6582.html?Source=EN_BFDcategory

 

Προτιμω να δωσω οσο το δυνατον πιο λιγα (εχω καει απ τους κινεζους...) για αυτο και βαζω και αυτο το "s2".

Εχω πιστωτικο απ το focalprice και ψαχνω απο κει γυρω στο 100αρικο max. Δε βιαζομαι, εχω ενα μηνα ακομα

αλλα ειχα και αλλα $15 και τα εχασα (δεν μου απαντουσαν καν σε cs για exte).

 

Εγώ από Focalprice αγόρασα το ZTE V889S. Σήμερα και αύριο στα 59,99. Είναι μια χαρά τηλέφωνο και σε πολύ καλή τιμή για αυτά που προσφέρει. Έχει και εδώ topic. Αν δεν το προλάβεις πάρε το ZTE V889S (English & Chinese Version) στα 69,19 και βάλε μόνος Ελληνικά με τον οδηγό στο topic.

 

Υ.Γ. Αν αγοράζεις συχνά από Focalprice στείλε ένα ΠΜ για να σου πω ένα τρόπο για έχεις μια καλή επιστροφή από τις αγορές σου.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αξιζει καποιο απο αυτα?

 

http://www.focalprice.com/MH0850B/m_horse_S2_4.3_Capacitive_TNT_Touch_Screen_800x480_Android_4.2_MTK6572W_Dual.html

http://www.minideal.net/cubot-gt99-android-4-2-gsm-wcdma-3g-mtk6589-1-2ghz-wifi-gps-cellphone-smartphone.html

http://www.focalprice.com/MH0921B/Star_W450_4.5_Capacitive_IPS_Glass_Touch_Screen_854x480_Android_4.2_MTK6582.html?Source=EN_BFDcategory

 

Προτιμω να δωσω οσο το δυνατον πιο λιγα (εχω καει απ τους κινεζους...) για αυτο και βαζω και αυτο το "s2".

Εχω πιστωτικο απ το focalprice και ψαχνω απο κει γυρω στο 100αρικο max. Δε βιαζομαι, εχω ενα μηνα ακομα

αλλα ειχα και αλλα $15 και τα εχασα (δεν μου απαντουσαν καν σε cs για exte).

Γιά το πρώτο, εγώ είχα παραγγείλλει το μεγαλύτερο, και μετά από 2 εβδομάδες ακύρωσα την παραγγελλεία γιατί δεν έχουν απόθεμα.

Το δεύτερο από ότι ξέρω είναι πολύ καλό.

Το τρίτο είναι το W450 που το έχει πολύ πιό φθηνό το GEEK. Εγώ πήρα 3 μέχρι τώρα και όλα δουλεύουν πολύ καλά, αλλά άλλοι λένε ότι τους παρουσίασαν προβλήματα. Πάντως εγώ θα σου πρότεινα εφ'όσον δεν σε πολυενδιαφέρει η μεγάλη διάρκεια της μπαταρίας να πάρεις το HAIER W910, το οποίο είναι το καλύτερο που κυκλοφορεί στην τιμή του, αλλά και από πολύ ακριβότερα. Οι απατεώνες του focalprice το έχουν. :)

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω γιατι δεν προτιματε DHL;Εγω απο το μαγαζι που ψωνιζω με αυτην μου στελνουν συνεχεια,και δεν ειχα ποτε προβλημα τελωνειου..Βεβαια μου το στελουν σαν προιον που δεν φαινεται να ξεπερναει τα 25 δολλαρια..Υπαρχει περιπτωση με αυτον τον τροπο να εχεις προβλημα ομως;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω γιατι δεν προτιματε DHL;Εγω απο το μαγαζι που ψωνιζω με αυτην μου στελνουν συνεχεια,και δεν ειχα ποτε προβλημα τελωνειου..Βεβαια μου το στελουν σαν προιον που δεν φαινεται να ξεπερναει τα 25 δολλαρια..Υπαρχει περιπτωση με αυτον τον τροπο να εχεις προβλημα ομως;

 

Από που ψωνίζεις;

DHL εννοείς με DHL courier που σου το φέρνει στο σπίτι (όχι τίποτα Deutsche Post DHL).

Το tracking number τι μορφή έχει;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!!!!

θα ηθελα τη βοηθεια σας...λογω οτι ειμαι λιγο ασχετος!!!!

ψαχνω να βρω κινητο dual sim (active αν γινεται) απο 4.3" εως 4.7" με καμερα 13mp.....

κοιταζω να παρω απο ελλαδα το s4 mini duos απο τα skroutz μαγαζα αλλα αν υπαρχει κατι καλυτερο απο κινα κ σε ποιο αξιοπιστο site για να αγορασω !!

Υ.Γ δεν εχω πιστωτικη....αρα πως αγοραζω απο ξενα site κ ποσο καιρο κανει να ερθει απο κινα κ τι γινεται με το τελωνειο??

ευχαριστω...ευχαριστω !!!!!!!!!!!!

:respect:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω γιατι δεν προτιματε DHL;Εγω απο το μαγαζι που ψωνιζω με αυτην μου στελνουν συνεχεια,και δεν ειχα ποτε προβλημα τελωνειου..Βεβαια μου το στελουν σαν προιον που δεν φαινεται να ξεπερναει τα 25 δολλαρια..Υπαρχει περιπτωση με αυτον τον τροπο να εχεις προβλημα ομως;

 

Μήπως δουλεύεις DHL? :lol:

Γιατί κοστίζει περισσότερο και η DHL παίρνει προμήθεια από το τελωνείο.

Γι αυτό όλα περνάνε από τελωνείο. Εκτός από κάνα ψαλιδακι για τα νύχια, η κάτι ευτελές τέλος πάντων.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!!!!

θα ηθελα τη βοηθεια σας...λογω οτι ειμαι λιγο ασχετος!!!!

ψαχνω να βρω κινητο dual sim (active αν γινεται) απο 4.3" εως 4.7" με καμερα 13mp.....

κοιταζω να παρω απο ελλαδα το s4 mini duos απο τα skroutz μαγαζα αλλα αν υπαρχει κατι καλυτερο απο κινα κ σε ποιο αξιοπιστο site για να αγορασω !!

Υ.Γ δεν εχω πιστωτικη....αρα πως αγοραζω απο ξενα site κ ποσο καιρο κανει να ερθει απο κινα κ τι γινεται με το τελωνειο??

ευχαριστω...ευχαριστω !!!!!!!!!!!!

:respect:

 

Γιατί δεν κοιτάς και το Alcatel idol mini είναι φθηνότερο και το βρίσκεις και από Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν κοιτάς και το Alcatel idol mini είναι φθηνότερο και το βρίσκεις και από Ελλάδα

Πρώτον δεν ζητάει κάτι τέτοιο, και δεύτερον είναι ακριβό γιά την κατηγορία του...

 

Καλησπερα σε ολους!!!!

θα ηθελα τη βοηθεια σας...λογω οτι ειμαι λιγο ασχετος!!!!

ψαχνω να βρω κινητο dual sim (active αν γινεται) απο 4.3" εως 4.7" με καμερα 13mp.....

κοιταζω να παρω απο ελλαδα το s4 mini duos απο τα skroutz μαγαζα αλλα αν υπαρχει κατι καλυτερο απο κινα κ σε ποιο αξιοπιστο site για να αγορασω !!

Υ.Γ δεν εχω πιστωτικη....αρα πως αγοραζω απο ξενα site κ ποσο καιρο κανει να ερθει απο κινα κ τι γινεται με το τελωνειο??

ευχαριστω...ευχαριστω !!!!!!!!!!!!

:respect:

Κάνε ένα πέρασμα από τις δημοσιεύσεις στο φόρουμ γιά αγορές από Κίνα και θα βρείς αυτό που θέλεις. Γιά να αγοράσεις, μπορείς να βγάλεις από οποιαδήποτε τράπεζα μία κάρτα prepaid, και να αγοράσεις από μαγαζί που δέχεται Paypal ώστε να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.

Ο χρόνος εξαρτάται από την εποχή και από τον τρόπο αποστολής. Συνήθως όλοι ζητούν να γράψει ο πωλητής στο δέμα ότι είναι δώρο με μικρή αξία και αποφεύγεις το τελωνείο.

Εάν ζητήσεις αποστολή με κούριερ, θα πληρώσεις πολλά μεταφορικά (συνήθως), και 99% ΚΑΙ τελωνείο.

Τα παιδιά που ξέρουν περισσότερα θα μπορέσουν να σε κατευθύνουν εάν πείς και το ποσόν που μπορείς να διαθέσεις. :)

Edited by evansarmor
Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! Θα ηθελα αν μπορουσε καποιος να με βοηθησει σε ενα προβλημα που εχω με το κινητο i9500.. το προβλημα ειναι το εξης: οταν μπαινω στο ιντερνετ ή στις φωτογραφιες και γενικα μπαινω καπου στο κιινητο κατι παθαινει και γυριζει μονο του στο μενου. Μου ειπα πως πρεπει με καποιο τροπο να διαγραψω κατι κινεζικα προγραμματα που εχει μεσα. Ισχυει; Και αν ναι πως μπορω να το κανω;

Παρακαλω βοηθηστε με..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπερα! Θα ηθελα αν μπορουσε καποιος να με βοηθησει σε ενα προβλημα που εχω με το κινητο i9500.. το προβλημα ειναι το εξης: οταν μπαινω στο ιντερνετ ή στις φωτογραφιες και γενικα μπαινω καπου στο κιινητο κατι παθαινει και γυριζει μονο του στο μενου. Μου ειπα πως πρεπει με καποιο τροπο να διαγραψω κατι κινεζικα προγραμματα που εχει μεσα. Ισχυει; Και αν ναι πως μπορω να το κανω;

Παρακαλω βοηθηστε με..

 

Προφανώς έχεις κάποιο κλώνο του Galaxy S4, απευθύνσου στο σχετικό θέμα για να προσδιορίσεις ποια συσκευή έχεις ακριβώς μήπως και βρεθεί η λύση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιά το πρώτο, εγώ είχα παραγγείλλει το μεγαλύτερο, και μετά από 2 εβδομάδες ακύρωσα την παραγγελλεία γιατί δεν έχουν απόθεμα.

Το δεύτερο από ότι ξέρω είναι πολύ καλό.

Το τρίτο είναι το W450 που το έχει πολύ πιό φθηνό το GEEK. Εγώ πήρα 3 μέχρι τώρα και όλα δουλεύουν πολύ καλά, αλλά άλλοι λένε ότι τους παρουσίασαν προβλήματα. Πάντως εγώ θα σου πρότεινα εφ'όσον δεν σε πολυενδιαφέρει η μεγάλη διάρκεια της μπαταρίας να πάρεις το HAIER W910, το οποίο είναι το καλύτερο που κυκλοφορεί στην τιμή του, αλλά και από πολύ ακριβότερα. Οι απατεώνες του focalprice το έχουν. :)

 

Τα ειχα δει τα θεματα του 450. το 910 ειναι outof stock.

 

Αυτο το mhorse s2 βγαινει κ με αλλο ονομα? γιατι μονο αυτοι το εχουν. Εσυ ποιο ειχες παρει;

Μονο το cubot εχουν οσο και καποιοι αλλοι. ειναι αυτη η αξια του? 155-159?

Link to comment
Share on other sites

Από που ψωνίζεις;

DHL εννοείς με DHL courier που σου το φέρνει στο σπίτι (όχι τίποτα Deutsche Post DHL).

Το tracking number τι μορφή έχει;

απο το spemall.com ψωνιζω μεχρι στιγμης εχω παρει 3 ταμπλετ και 2 κινητα,

ολα με τον ιδιο τροπο,μου εδιναν εναν 10ψηφιο αριθμητικο κωδικο που το τσεκαρα στο dhl.com

ναι στο σπιτι μου το φερνουν κατευθειαν.Το θεμα ειναι μηπως καποια στιγμη εχω προβλημα στο τελωνειο.Αλλα αν ο

εμπορος γραφει οτι κοστιζει 25 δολαρια,λογικα δεν θα εχω προβλημα,σωστα;Εχει τυχει σε κανεναν να πληρωσει τελωνειο

ασχετα με την τιμη που εγραφε η αποδειξη;

Link to comment
Share on other sites

απο το spemall.com ψωνιζω μεχρι στιγμης εχω παρει 3 ταμπλετ και 2 κινητα,

ολα με τον ιδιο τροπο,μου εδιναν εναν 10ψηφιο αριθμητικο κωδικο που το τσεκαρα στο dhl.com

ναι στο σπιτι μου το φερνουν κατευθειαν.Το θεμα ειναι μηπως καποια στιγμη εχω προβλημα στο τελωνειο.Αλλα αν ο

εμπορος γραφει οτι κοστιζει 25 δολαρια,λογικα δεν θα εχω προβλημα,σωστα;Εχει τυχει σε κανεναν να πληρωσει τελωνειο

ασχετα με την τιμη που εγραφε η αποδειξη;

 

Δεν ξέρω αλλά αν με "απόδειξη" εννοείς τη δήλωση τελωνείου "customs declaration" που είναι έξω από το πακέτο να ξέρεις πως είναι "για τα μάτια του κόσμου" και κανένας τελωνειακός δεν βασίζεται σε αυτή. Σε όλους μας εδώ μέσα τα καλούδια μας τα στέλνει η "θεία" από το ShenZhen σαν δώρο "gift" και είναι ανεξαιρέτως όλα μικρής αξίας μέχρι 25 δολάρια. Αν κάποια στιγμή σε καλέσουν από το τελωνείο θα πρέπει να αποδείξεις την αξία της αγοράς που έχεις κάνει με ένα αξιόπιστο τρόπο. Διαφορετικά ο τελωνειακός καθορίζει τη τιμή απόκτησης (τιμή αγοράς + μεταφορικά) πάνω στην οποία θα υπολογίσει ΦΠΑ και δασμούς. Αυτά ισχύουν για όλες τις αγορές ανεξάρτητα από τη μέθοδο αποστολής (ταχυδρομείο ή courier). Ο κίνδυνος με τα courier βρίσκεται στο γεγονός πως έχουν μικρότερο όγκο αποστολών και υπάρχει η δυνατότητα για καλύτερο και πιο λεπτομερή έλεγχο. Επίσης τα courier σου χρεώνουν εκτελωνειστικά έξοδα και για αυτό έχουν κάθε συμφέρων να περνάνε τα πακέτα τους από τελωνείο. Άρα η πιθανότητα να περάσεις τελωνείο όταν τα πράγματα έρχονται με courier είναι πολύ μεγαλύτερη. Εκτός από αυτό τα courier σου χρεώνουν πολύ μεγάλα ποσά για το εκτελωνεισμό (80-90 ευρώ πέρα από ΦΠΑ δασμούς) τη στιγμή που τα ΕΛΤΑ χρεώνουν 3 ευρώ. Για αυτούς τους λόγους οι περισσότεροι εδώ μέσα επιλέγουμε ταχυδρομείο. Το ότι μέχρι τώρα δεν έχεις πληρώσει ποτέ καλύτερα να το λάβεις σαν ένα τυχαίο γεγονός και όχι σαν κανόνας. Για αυτά τα θέματα υπάρχει πιο κατάλληλο topic http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375316

Link to comment
Share on other sites

Είχα αγοράσει ένα κινητό από Focalprice στις 9/10. Περίπου 85$. Το κινητό απεστάλη με Sweden Post μέσω Σιγκαπούρης στις 11/10 και γύρω στις 4/11 έφτασε Σουηδία. Στις 6/11 φτάνει κάπου σε ενδιάμεσα σταθμό στην Αγγλία και από τότε μένει ακούνητο και στο tracking και φυσικά στα ΕΛΤΑ που μου λένε ότι τέτοιο δέμα δεν μπήκε ποτέ Ελλάδα. Αποφασίζω λιγο πριν κλείσουν οι 45 μέρες να κάνω dispute στο Paypal. Στέλνει το Focalprice το tracking που φαίνεται ότι έχει στείλει το δέμα, γίνονται κάτι αλλαξοmailιές μεταξύ εμού-Focal και Paypal και σήμερα μου έρχεται το χαμπέρι από το Paypal, ότι δεν μπορούνε να μου δώσουν πίσω χρήματα, γιατί το Focal έχει αποδείξει ότι το έστειλε το δέμα και δεν πρόκειται για απάτη. :confused:

 

Έκανα διαδικασία RMA στο Focal για να εκδώσουν πιστωτικό κουπόνι να πάρω κάτι άλλο. Αν δεν λήξει το θέμα εντός εβδομάδας, κινώ διαδικασία μέσω Eurobank που έχω την κάρτα, οι οποίοι εντός 1-2 ημερών και εφόσον τους στείλω τα στοιχεία και τα mail που ανταλλάξαμε, θα καθαρίσουν την υπόθεση μπαμ-μπαμ (μου έχει ξανασυμβεί και στο παρελθόν, όπου το 45ήμερο είχε περάσει και δεν μπόρεσα να ζητήσω επιστροφή μέσω Paypal).

 

Κοινώς ούτε το Paypal μπορούμε να είμαστε 100% σίγουροι ότι θα μας καλύψει...

Φυσικά από Focal, μόνο κάτι πλαστικές κατσαρίδες και και ψευτορολόγια των 2-3€ από δω και πέρα...

Link to comment
Share on other sites

Είχα αγοράσει ένα κινητό από Focalprice στις 9/10. Περίπου 85$. Το κινητό απεστάλη με Sweden Post μέσω Σιγκαπούρης στις 11/10 και γύρω στις 4/11 έφτασε Σουηδία. Στις 6/11 φτάνει κάπου σε ενδιάμεσα σταθμό στην Αγγλία και από τότε μένει ακούνητο και στο tracking και φυσικά στα ΕΛΤΑ που μου λένε ότι τέτοιο δέμα δεν μπήκε ποτέ Ελλάδα. Αποφασίζω λιγο πριν κλείσουν οι 45 μέρες να κάνω dispute στο Paypal. Στέλνει το Focalprice το tracking που φαίνεται ότι έχει στείλει το δέμα, γίνονται κάτι αλλαξοmailιές μεταξύ εμού-Focal και Paypal και σήμερα μου έρχεται το χαμπέρι από το Paypal, ότι δεν μπορούνε να μου δώσουν πίσω χρήματα, γιατί το Focal έχει αποδείξει ότι το έστειλε το δέμα και δεν πρόκειται για απάτη. :confused:

 

Έκανα διαδικασία RMA στο Focal για να εκδώσουν πιστωτικό κουπόνι να πάρω κάτι άλλο. Αν δεν λήξει το θέμα εντός εβδομάδας, κινώ διαδικασία μέσω Eurobank που έχω την κάρτα, οι οποίοι εντός 1-2 ημερών και εφόσον τους στείλω τα στοιχεία και τα mail που ανταλλάξαμε, θα καθαρίσουν την υπόθεση μπαμ-μπαμ (μου έχει ξανασυμβεί και στο παρελθόν, όπου το 45ήμερο είχε περάσει και δεν μπόρεσα να ζητήσω επιστροφή μέσω Paypal).

 

Κοινώς ούτε το Paypal μπορούμε να είμαστε 100% σίγουροι ότι θα μας καλύψει...

Φυσικά από Focal, μόνο κάτι πλαστικές κατσαρίδες και και ψευτορολόγια των 2-3€ από δω και πέρα...

 

Και γω παρηγγειλα πριν κανενα μηνα ενα κινητο απο Focal και το εστειλαν με Sweden.Απο τοτε ουτε φωνη ουτε ακροαση.Ανοιξα case στο Paypal το εκανα claim και ακομα περιμενω.Δεν μπορω να το ανιχνευσω σε κανενα σαιτ παρα μονο ενα που μ εστειλε το focal και λεγεται καπως trackdirect και που δειχνει οτι και καλα ειναι στο δρομο του.Ποτε ξανα focal.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Και γω παρηγγειλα πριν κανενα μηνα ενα κινητο απο Focal και το εστειλαν με Sweden.Απο τοτε ουτε φωνη ουτε ακροαση.Ανοιξα case στο Paypal το εκανα claim και ακομα περιμενω.Δεν μπορω να το ανιχνευσω σε κανενα σαιτ παρα μονο ενα που μ εστειλε το focal και λεγεται καπως trackdirect και που δειχνει οτι και καλα ειναι στο δρομο του.Ποτε ξανα focal.

Μπορείς να μας πείς ποιό ακριβώς είναι αυτό που σου έδωσαν μήπως ανιχνεύσουμε και εμείς δέματα που έστειλαν με Sweden και δεν ανιχνεύονται;

(Δεν είναι από Focal τα δικά μου ... )

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Έκλεισε. Τώρα έκανα διαδικασία RMA στo Focal, που τους λέω ότι το κινητό κατέληξε όπως φαίνεται από το tracking στην Αγγλία και αν δεν συμμορφωθούν εντός ημερών, πάω Eurobank για αναστροφή χρέωσης...
Link to comment
Share on other sites

Φωλα Price το μαγαζι. Γιατι δεν κινηστε σε αυτα τα μαγαζια που αναφερει το φορουμ; και ψαχνετε κατι που ουτε οι ιδιοι το ξερουν!
Link to comment
Share on other sites

Απο τη στιγμή που ταχυδρομείται το δέμα τι σχέση εχει το κατάστημα? Δεν ειναι πλεον θεμα ταχυδρομείου?

Κακως εκλεισε το paypal την υπόθεση,έπρεπε να την κρατήσει ανοιχτή μέχρι να φανεί που θα καταλήξει το πακέτο.

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

UK κατέληξε το δέμα λέμε, από 10/11. Απλά και στο Paypal που τους το υπέδειξα, αγρόν αγόραζαν. Δεν πειράζει, θα τα πάρω πίσω τα λεφτά, δεν σκάω.
Link to comment
Share on other sites

Έκλεισε. Τώρα έκανα διαδικασία RMA στo Focal, που τους λέω ότι το κινητό κατέληξε όπως φαίνεται από το tracking στην Αγγλία και αν δεν συμμορφωθούν εντός ημερών, πάω Eurobank για αναστροφή χρέωσης...

 

Κατ'αρχήν καλά ξεμπερδέματα σου εύχυμε φίλε.

Όταν έχεις νέα από RMA στο Focalprice ή τελικά φτάσεις στην Eurobank αν δεν βαριέσαι κάνε ένα post εδώ για να μας ενημερώσεις. Νομίζω η εξέλιξη θα έχει ενδιαφέρον για πολλούς. Πρώτη φορά ακούω για τέτοιο. Προσωπικά με ενδιαφέρει γιατί αγοράζω πολλές φορές από Focalprice και έχω επίσης και κάρτα από Eurobank.

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ LENOVO S820 ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ MINIDEAL.ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΕΝΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ? ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΕΝΟΥ? ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΕΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ROOT(NEED) NA TO ΕΠΙΛΕΞΩ? ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ? Συγγώμη κιόλας για τα κεφαλαία. την επόμενη θα γράψω με μικρά
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...