Jump to content

All about BMW


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

to eida apo konta prin liges meres stin antiprwsopeia..einai san ena mikro 3ari kai mou arese para poly. Vasika m'aresei perisotera apo ta kainourgia 3aria..alla oso na nai einai 1 series..h pairneis bmw h oxi...
I don't live in Greece, Greece lives in me...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το αμαξι ειναι σκετη αλητεια..τρελο γκαζι και αμφιλεγομενη εμφανιση...αν ειχα τα φραγκα χαλαρα εδινα ανταλλαγη το δικο μου για χαρη του...
Link to comment
Share on other sites

κι εγω το ειδα και μου αρεσε αρκετα το αυτοκινητο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

egw ekana test drive to 130i me 265 aloga kai to amaksi den simazebete.trelo gkazi apostefti omorfia poli kalo kratima ston dromo kai kai kai.Den brika kati arnitiko sto amaksi.Ektos ama to pigeneis oli tin ora terma o deiktis tis benzinis katebenei.
Link to comment
Share on other sites

οτι κι αν πας τερμα θα δεις την βενζινη να χαμηλωνει,τι τιμη εχει αυτο με τα 265 αλογακια?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

οτι κι αν πας τερμα θα δεις την βενζινη να χαμηλωνει,τι τιμη εχει αυτο με τα 265 αλογακια?

 

Den ksero posa akribos exei giati den tous rotisa.Pantos ekeino pou odigisa ego eixe 30,000€ aneta mporei kai parapano.

Link to comment
Share on other sites

Η 130 με τα 265 άλογα ξεκινάει από 42.600€.

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

Η 130 με τα 265 άλογα ξεκινάει από 42.600€.

 

Kala toso poli den to perimena`!!!Afti i timi einia pou ksekinaei me ton ftoxo eksoplismo as to po etsi?I mipos einai me ton kalitero eksoplismo einai kai m-pack?

Link to comment
Share on other sites

ξεκιναει απο 42.600 αν θες να βαλεις και το m-pack υπολογιζε αλλα 4μιση με 5 χιλιαρικα..το τεστ ντραιβ εσυ που το εκανες??

πολυ δυνατο οπλο και σε καλη τιμη αναμενετε να ειναι και η 123 ντιζελ...μιλαμε για τεραστια ροπη...

Link to comment
Share on other sites

ξεκιναει απο 42.600 αν θες να βαλεις και το m-pack υπολογιζε αλλα 4μιση με 5 χιλιαρικα..το τεστ ντραιβ εσυ που το εκανες??

πολυ δυνατο οπλο και σε καλη τιμη αναμενετε να ειναι και η 123 ντιζελ...μιλαμε για τεραστια ροπη...

 

Sthn 8esniki to ekana exei kairo omos.Kala re pousth mou toso akribo einai edo se emas?Giafto kai den kikloforei kanena 130i.Xilies fores na to katebaseis apo thn germania.Ekei me 25,000€ briskeis 130i kai me m-pack kai me eksoplismo katse kala.Apo thm mia omos na mou peis kalh einai h timh giati oti dineis perneis.Blepo kati 318i na ta poulane 18,000-20,000€ kai me pianei anatrixila.Sthn germania me 18,000€ agorazeis 330i m-pack.

 

 

Gia tsekarete afta edo

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?isSearchRequest=true&scopeId=C&country=&negativeFeatures=EXPORT&lang=de&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=58&maxPrice=&minFirstRegistrationDate=&maxMileage=&fuel=&zipcode=&zipcodeRadius=&doSearch.x=56&doSearch.y=14

 

BMW 130i Sportpaket NAVIGATION + XENON — EUR 43.290

me 0 xiliometra me full eksoplismo.Mera me nixta diafora me emas edo.

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=41147086&__lp=11&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=5&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=11

 

To 123d akousa exei 204 aloga.Bash logikhs petaei afto to amaksi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
τρομερο αμαξι...:D

το περιμενω μεσα Αυγουστου !!!!:D

 

το παρηγγειλες?για πες..τιμη,εξοπλισμο??

edit...τα ειδα ολα τα specs απο το γκαραζ σου...μαμαει το οχημα και στο...σωστο χρωμα

Link to comment
Share on other sites

τρομερο αμαξι...:D

το περιμενω μεσα Αυγουστου !!!!:D

Μπραβο ρε ψηλε...

Ωραιο αυτοκινητο!!! Καλο κουραγιο με την αναμονη τωρα.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια!

Το μονο κακο ειναι τωρα η ...αναμονη!:( Ελιπζω να αξιζει τον κοπο after all!:D

Link to comment
Share on other sites

Αν τα μισα απ'οσα εχω διαβασει για αυτο το αυτοκινητο ειναι αληθινα τοτε δεν υπαρχει περιπτωση να σε απογοητευσει!!

Κανονισε και διακοπες τελη Αυγουστου και θα περασεις χαρμα αυτο το καλοκαρι... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν τα μισα απ'οσα εχω διαβασει για αυτο το αυτοκινητο ειναι αληθινα τοτε δεν υπαρχει περιπτωση να σε απογοητευσει!!

Κανονισε και διακοπες τελη Αυγουστου και θα περασεις χαρμα αυτο το καλοκαρι... ;)

 

Θεωρώ οτι όλα είναι, όπως τα γράφουν !:D

Απο την μια στεναχωριθηκα που εδωσα το Ζ4 μου, τωρα που ανοιγει και ο καιρος, αλλα το 135 πιστευω να αξιζει την διαφορα!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί μήπως κάποιος κάτοχος να αναφέρει και κανένα αρνητικό σχόλιο; Κανένα πρόβλημα που να του έβγαλε; Κάτι που να τον χαλάει τέλος πάντων...

Επίσης έχει κανείς υπόψιν του κάποιο σχετικό forum BMW με σχετικά σχόλια απο κατόχους;

Σκέφτομαι για το δίλιτρο με τα 177 άλογα, αλλά δεν έχω καταλήξει ακόμα...

 

 

Θεωρώ οτι όλα είναι, όπως τα γράφουν !:D

Απο την μια στεναχωριθηκα που εδωσα το Ζ4 μου, τωρα που ανοιγει και ο καιρος, αλλα το 135 πιστευω να αξιζει την διαφορα!

 

Διαβάζοντας αυτά που έγραφες παραπάνω ετοιμαζόμουν να σχολιάσω γιατί να μην έπαιρνες μια Z4 2.5si να γουστάρεις:devil:, μέχρι που διάβασα αυτό...

Αλήθεια γιατί την έδωσες; Εκτός βέβαια και αν είχες την δίλιτρη έκδοση, οπότε καταλαβαίνω...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί μήπως κάποιος κάτοχος να αναφέρει και κανένα αρνητικό σχόλιο; Κανένα πρόβλημα που να του έβγαλε; Κάτι που να τον χαλάει τέλος πάντων...

Επίσης έχει κανείς υπόψιν του κάποιο σχετικό forum BMW με σχετικά σχόλια απο κατόχους;

Σκέφτομαι για το δίλιτρο με τα 177 άλογα, αλλά δεν έχω καταλήξει ακόμα...

 

 

 

 

Διαβάζοντας αυτά που έγραφες παραπάνω ετοιμαζόμουν να σχολιάσω γιατί να μην έπαιρνες μια Z4 2.5si να γουστάρεις:devil:, μέχρι που διάβασα αυτό...

Αλήθεια γιατί την έδωσες; Εκτός βέβαια και αν είχες την δίλιτρη έκδοση, οπότε καταλαβαίνω...

 

την διλιτρη ειχα............:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

...και για να μπαινουν τα πραγματα στην θεση τους:lol::lol::lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=30T6q3i9ZzM

:X:X:X:X:X

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Αλήθεια ή αστικός μύθος; Αίνοι μωρ ύνφω?

 

Το παραπάνω το έχω ακούσει σε δυο διαφορετικές εκδοχές, την μια ως διαφήμιση σε ραδιόφωνο, και την άλλη ως σλόγκαν αντιπροσωπείας μπεεμβέ. Σε αυτό υποτίθεται ότι αναφερόταν «...όλοι συμφωνούν ότι τα γερμανικά αυτοκίνητα είναι τα καλύτερα. Ποτέ όμως καμία μπεεμβέ δεν πουλήθηκε για ταξί».

 

Εγώ πάντως μέχρι σήμερα έχω πετύχει μόλις μία (1) μπέμπα ταξί, στην Αθήνα αλλά πάρα πολύ παλιό μοντέλο, από αυτά που παίζανε σε ταινίες της Βουγιουκλάκη.

 

Αν ισχύει όμως, για ποιον λόγο όμως να μην πωλούνται ως ταξί; Σε άλλες χώρες τι γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Προχθες είδα μια 7άρα προηγούμενης γενιάς σαν αγοραίο, δυστυχώς δεν πρόσεξα την περιοχή στην οποία υπάγεται. Με έκανε εντύπωση γιατί είχα ακούσει ότι η αντιπροσωπεία δεν προωθεί την χρήση...έχω δει και 5άρα επίσης.
Read The F...ing Manual First
Link to comment
Share on other sites

υπαρχουνε ταξι bmw.εχω δει 530i την καινουργια 3-4 φορες σε διαφορετικα μερη οπως επισης και μια 525d προηγουμενης γενιας στα Γρεβενα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...