Jump to content

[Cydia: Greek Source] MinApps Repository


minos197
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για πιο ακριβώς τηλέφωνο??

 

Γιατί στο 2G το έχω αλλάξει ήδη:

 

http://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=087f8bb31e&view=att&th=123d4de8689fbf5d&attid=0.1&disp=inline&zw

 

_ http://farm3.static.flickr.com/2482/3935113939_1001e42ec6_o.png _

 

 

Μήπως είναι ένας ακόμα περιορισμός για το S...??:mad:

 

Το αλλαξές με ΜΙΜ εφαρμογή ή με plist editting?Γιατί αν είναι signed αυτό που κόβει είναι το plist editting

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 760
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Με ένα απλό copy paste τα 2 png..

 

Και ιδού για να καταλάβεις γιατί τα έπαιξε ο παραπάνω server του gmail και πήγε περίπατο η Photo...

 

http://farm3.static.flickr.com/2494/3937138016_c564f55fcd_o.png

 

http://farm3.static.flickr.com/2638/3936358451_0c6e0f499b.jpg

 

_ http://farm3.static.flickr.com/2482/3935113939_1001e42ec6_o.png _

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

(Avid:p)

 

Δεν ξέρω αν έχω δίκιο αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος οτι πια στο iphone (με την 3.1) έχουμε 160 χαρ. στα SMS. :D

Χθές προσπάθησα να κάνω restore με custom ipsw (windows γαρ) και μετά απο προβλήματα κατέληξα να κάνω restore στην επίσημη 3.1 (μέσω itunes, απο Apple). Απο τότε αυτοί που λαμβάνουν τα μηνύματα μου επιμένουν οτι τους έρχονται με κεφαλαία.

Τέλος παρατήρησα οτι και μεγάλο μήνυμα να γράψω φεύγει 'γρήγορα' (σαν να ήταν μικρό <70 χαρ.)...

 

Προς το παρόν δεν είμαι J/Broken για να το επιβεβαιώσω και απόλυτα αλλά όταν βγάλω άκρη θα σας πώ.

 

Γιά να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

(Avid:p)

 

Δεν ξέρω αν έχω δίκιο αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος οτι πια στο iphone (με την 3.1) έχουμε 160 χαρ. στα SMS. :D

Χθές προσπάθησα να κάνω restore με custom ipsw (windows γαρ) και μετά απο προβλήματα κατέληξα να κάνω restore στην επίσημη 3.1 (μέσω itunes, απο Apple). Απο τότε αυτοί που λαμβάνουν τα μηνύματα μου επιμένουν οτι τους έρχονται με κεφαλαία.

Τέλος παρατήρησα οτι και μεγάλο μήνυμα να γράψω φεύγει 'γρήγορα' (σαν να ήταν μικρό <70 χαρ.)...

 

Προς το παρόν δεν είμαι J/Broken για να το επιβεβαιώσω και απόλυτα αλλά όταν βγάλω άκρη θα σας πώ.

 

Γιά να δούμε...

Τι έβαλες?

Το keyfix?

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει κάτι τέτοιο, 70 είναι και πάλι.. Μην περιμένετε να το κάνει άμεσα αυτό το cupertino.

Μας είχαν στην μπάντα κοντά 2 χρόνια αυτό θα έφτιαχναν ξαφνικά..

 

Νtinouli πως να το βάλει αφού δεν είναι σπασμένο το κινητό του.

 

 

L10n...:whistle:

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να ξαναστείλω κάπου...

 

Μήν ξεχνάτε ότι λόγω no pwnage, έχω το καινούργιο baseband (5.11..).

(Και φυσικά δεν έχω βάλει το ikeyfix, όπως πολύ σωστα είπε ο avid.)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά, μια διευκρίνιση θέλω γιατί δεν έχω καταλάβει από τα προηγούμενα μηνύματα... τελικά στην έκδοση 3.0 μπορούμε να έχουμε 160 χαρακτήρες;;!! ή έστω να βλέπουμε πόσους χαρακτήρες απομένουν
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να ξαναστείλω κάπου...

 

Μήν ξεχνάτε ότι λόγω no pwnage, έχω το καινούργιο baseband (5.11..).

(Και φυσικά δεν έχω βάλει το ikeyfix, όπως πολύ σωστα είπε ο avid.)

 

Στείλε σε ένα nokia και μετά κάνε από κει προώθηση και δες πόσους χαρακτήρες λέει

Link to comment
Share on other sites

Στείλε σε ένα nokia και μετά κάνε από κει προώθηση και δες πόσους χαρακτήρες λέει

 

Δηλαδή θέλετε να μου πείτε ότι παίζει ρόλο το baseband και όχι η έκδοση του πληκτρολογίου..??

 

 

Σαν να λέμε ότι το 2G είναι καταδικασμένο....

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν δεν ξέρω τι συμβαίνει αλλα το επιβεβαιώνω...

 

- iPhone 3G officially restored to OS 3.1 (Vodafone GR) -

Έχω ήδη στείλει αρκετα SMS σε WIND και Vodafone. Μέτρησα περίπου με το μάτι τους χαρακτήρες και έστειλα περίπου 100-110 ανά SMS.

Μετά έκανα και το 'κόλπο' του deadangel και έστειλα σε nokia. Είναι απο τα καινούργια που καθορίζουν αυτόματα αν θα στείλουν SMS ή MMS αλλα πάντως όταν το προώθησα μέτρησα 1000-890=110 χαρ.

 

Σε όλες τις περιπτώσεις το είδα με τα μάτια μου: Το SMS μου, έφτασε με κεφαλαία ΧΩΡΙΣ τόνους και τελικά 'ς'. Και εξακολουθώ να λέω ότι σε όλες τις περιπτώσεις (το SMS) 'έφυγε' απο το iphone γρήγορα σαν να έστελνε 1 SMS!!

 

@ avid:

Πάντως μου μοιάζει λογικό αυτό για το baseband (ή το fw τελοσπάντων) αφού μιλάμε πια για μετατροπή του μηνύματος σε κεφαλαία. (Στα bubbles του iphone εξακολουθούν να φαίνονται μικρά.)

Όπως κάνουν τα nokia αν δεν κάνω λάθος..

(...Sorry mate..)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν δεν ξέρω τι συμβαίνει αλλα το επιβεβαιώνω...

 

- iPhone 3G officially restored to OS 3.1 (Vodafone GR) -

Έχω ήδη στείλει αρκετα SMS

 

Πως το επιβεβαιώνεις??:confused:

 

 

Απο τότε αυτοί που λαμβάνουν τα μηνύματα μου επιμένουν οτι τους έρχονται με κεφαλαία.

 

Και εγώ έστειλα με το 2G και πήγανε μεγάλα.. Αυτό τι σημαίνει??

 

Το bite sms επιμένει στους 70 χαρακτήρες άρα με το FW αποκλείεται και δεν νομίζω φίλε μου ότι αυτά που μας λες είναι κριτήρια..

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

avid σωστός δεν το πρόσεξα...

 

Αν είμαστε καταδικασμένοι με το 2G δε θα το αντέξω...μ' αρέσει τόσο πολύ η κατασκευή του...

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

(Στα bubbles του iphone εξακολουθούν να φαίνονται μικρά.)

 

Και σε μένα...:)

 

avid σωστός δεν το πρόσεξα...

 

Αν είμαστε καταδικασμένοι με το 2G δε θα το αντέξω...μ' αρέσει τόσο πολύ η κατασκευή του...

 

Δεν πειράζει φίλε μου, μας ανέβασες λίγο την αδρεναλίνη παρα πανώ τέτοια ώρα!!:lol:

 

 

avid σωστός δεν το πρόσεξα...

 

Αν είμαστε καταδικασμένοι με το 2G δε θα το αντέξω...μ' αρέσει τόσο πολύ η κατασκευή του...

 

Δεν θέλω να το πιστέψω αυτό γιατί δεν θα το δώσω ποτέ, και θέλω να κάνει όλα όσο θα μπορεί..:happy:

 

Είναι η πρώτη μας αγάπη!!!!:lol:

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν μπορεί να μην αλλάζει το baseband!!!

 

Αφού με το pwnage για λίγα δευτερα σε αφήνει να διαλλέξεις νομίζω...ποτέ δεν το πρόλαβα...

 

@κοριτσάκι avid... :)

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Παραθέτω πάλι όλο το post μου γιατί έκανα πολλά edit...

 

"Λοιπόν δεν ξέρω τι συμβαίνει αλλα το επιβεβαιώνω...

 

- iPhone 3G officially restored to OS 3.1 (Vodafone GR) -

Έχω ήδη στείλει αρκετα SMS σε WIND και Vodafone. Μέτρησα περίπου με το μάτι τους χαρακτήρες και έστειλα περίπου 100-110 ανά SMS.

Μετά έκανα και το 'κόλπο' του deadangel και έστειλα σε nokia. Είναι απο τα καινούργια που καθορίζουν αυτόματα αν θα στείλουν SMS ή MMS αλλα πάντως όταν το προώθησα μέτρησα 1000-890=110 χαρ.

 

Σε όλες τις περιπτώσεις το είδα με τα μάτια μου: Το SMS μου, έφτασε με κεφαλαία ΧΩΡΙΣ τόνους και τελικά 'ς'. Και εξακολουθώ να λέω ότι σε όλες τις περιπτώσεις (το SMS) 'έφυγε' απο το iphone γρήγορα σαν να έστελνε 1 SMS!!

 

@ avid:

Πάντως μου μοιάζει λογικό αυτό για το baseband (ή το fw τελοσπάντων) αφού μιλάμε πια για μετατροπή του μηνύματος σε κεφαλαία. (Στα bubbles του iphone εξακολουθούν να φαίνονται μικρά.)

Όπως κάνουν τα nokia αν δεν κάνω λάθος..

(...Sorry mate..)"

 

 

 

Tώρα για αυτά που ρωτάς avid:

Το αν είναι κεφαλαία ή οχι έχει σχέση με την κωδικοποίηση. Χωρίς να είμαι και ειδικός, απο ότι έχω καταλάβει το πρόβλημα με τους 160 χαρ. σε όλα τα κινητά (όχι μόνο στα iphone) έχει να κάνει με τους τόνους, το τελικό 'ς' και κάποιους 'ειδικούς' χαρακτήρες που έχει το ελληνικό αλφάβητο. Το πρόβλημα λύνεται όταν γράφουμε με κεφ. όπου οι περισσότεροι χαρακτήρες είναι ίδιοι με τους λατινικούς κεφαλαίους, εκτός απο τους 'ειδικούς' (Θ, Φ, Ξ κλπ) (εξού και τα SonyEricsson γράφουν μόνο με κεφαλαία SMS). Αυτή είναι η λύση της SE. Τώρα υπάρχει και η λύση της nokia (αν δεν κάνω λάθος και πάλι...) όπου κάθε χαρακτήρας, όπως και να γράφεται, μετατρέπεται στον αντίστοιχο κεφαλαίο του λύνοντας έτσι και πάλι το πρόβλημα της κωδικοποίησης..

Τώρα αν το iphone ξεκίνησε να δουλεύει έτσι (με τον 2ο τρόπο - μετατροπή) ίσως είναι λογικό να μήν 'αντικατοπτρίζεται' η αλλαγή στο count του biteSMS εφόσον δεν έχει σχέση με το πληκτρολόγιο και την ώρα που γράφεις η μετατροπή δεν έχει γίνει ακόμη.. Γίνεται μόνο μετά το send(??)

 

'Oπως και να έχει υποθέτω θα δούμε σύντομα όταν θα το κοιτάξουν και οι γνώστες.. :)

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω!!:happy: Tο γενίκευσα ε?...:p

Sorry!!:O

 

Παραθέτω πάλι όλο το post μου γιατί έκανα πολλά edit...

 

"Λοιπόν δεν ξέρω τι συμβαίνει αλλα το επιβεβαιώνω...

 

- iPhone 3G officially restored to OS 3.1 (Vodafone GR) -

Έχω ήδη στείλει αρκετα SMS σε WIND και Vodafone. Μέτρησα περίπου με το μάτι τους χαρακτήρες και έστειλα περίπου 100-110 ανά SMS.

Μετά έκανα και το 'κόλπο' του deadangel και έστειλα σε nokia. Είναι απο τα καινούργια που καθορίζουν αυτόματα αν θα στείλουν SMS ή MMS αλλα πάντως όταν το προώθησα μέτρησα 1000-890=110 χαρ.

 

Σε όλες τις περιπτώσεις το είδα με τα μάτια μου: Το SMS μου, έφτασε με κεφαλαία ΧΩΡΙΣ τόνους και τελικά 'ς'. Και εξακολουθώ να λέω ότι σε όλες τις περιπτώσεις (το SMS) 'έφυγε' απο το iphone γρήγορα σαν να έστελνε 1 SMS!!

 

@ avid:

Πάντως μου μοιάζει λογικό αυτό για το baseband (ή το fw τελοσπάντων) αφού μιλάμε πια για μετατροπή του μηνύματος σε κεφαλαία. (Στα bubbles του iphone εξακολουθούν να φαίνονται μικρά.)

Όπως κάνουν τα nokia αν δεν κάνω λάθος..

(...Sorry mate..)"

 

 

 

Tώρα για αυτά που ρωτάς avid:

Το αν είναι κεφαλαία ή οχι έχει σχέση με την κωδικοποίηση. Χωρίς να είμαι και ειδικός, απο ότι έχω καταλάβει το πρόβλημα με τους 160 χαρ. σε όλα τα κινητά (όχι μόνο στα iphone) έχει να κάνει με τους τόνους, το τελικό 'ς' και κάποιους 'ειδικούς' χαρακτήρες που έχει το ελληνικό αλφάβητο. Το πρόβλημα λύνεται όταν γράφουμε με κεφ. όπου οι περισσότεροι χαρακτήρες είναι ίδιοι με τους λατινικούς κεφαλαίους, εκτός απο τους 'ειδικούς' (Θ, Φ, Ξ κλπ) (εξού και τα SonyEricsson γράφουν μόνο με κεφαλαία SMS). Αυτή είναι η λύση της SE. Τώρα υπάρχει και η λύση της nokia (αν δεν κάνω λάθος και πάλι...) όπου κάθε χαρακτήρας, όπως και να γράφεται, μετατρέπεται στον αντίστοιχο κεφαλαίο του λύνοντας έτσι και πάλι το πρόβλημα της κωδικοποίησης..

Τώρα αν το iphone ξεκίνησε να δουλεύει έτσι (με τον 2ο τρόπο - μετατροπή) ίσως είναι λογικό να μήν 'αντικατοπτρίζεται' η αλλαγή στο count του biteSMS εφόσον δεν έχει σχέση με το πληκτρολόγιο και την ώρα που γράφεις η μετατροπή δεν έχει γίνει ακόμη.. Γίνεται μόνο μετά το send(??)

 

'Oπως και να έχει υποθέτω θα δούμε σύντομα όταν θα το κοιτάξουν και οι γνώστες.. :)

 

Φίλε μου το παλέυω το πληκτρολόγιο από τον καιρό που ξεκίνησαν τα παιδιά αυτό εγχείρημα... Απλά δεν ξέρω να το φτιάξω.. :)

 

Οσο για τα γράμματα τα κοινά (ΑΒΚZ) και μη (ΘΛΣΦ) αν γράψεις ένα μήνυμα στο iPhone με ανάμιξη αγγλικά και ελληνικά τότε θα φύγει με 160 λόγο του unicode..

 

Δες εδώ λίγο μήπως και καταλάβεις τι σου λέω και να καταλάβω και εγώ..

 

 

Όντως στα SE έτσι όπως τα λες είναι είχα το P1 και έστελνε 160 μόνο μεγάλα και υποθέτω ότι εκεί είχαν φτιάξει το πληκτρολόγιο, κάτι που θέλουμε και εμείς στο iPhone.

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα δοκιμές με 3G 3.1 original.

Aλλά και με το S που είναι στην 3.0 jaill

 

Παραλήπτης Νokia..

 

Το μύνημα γράφτηκε και με μικρά και με μεγάλα και στις 2 περιπτώσεις, 160 χαρακτήρες μετρημένοι.

 

Με μεγάλα έγραψε το nokia 0 και με μικρά είχε 7 παραπάνω δλδ 167, αποστολή με το 3G..

Με το S τα μικρά μου ήρθαν μηδενικά, θα μας κάψει δεν μπορεί...

 

Ομίχλη στο τοπίο...

 

Tώρα το δοκιμάζω και στο 2G 3.1Jaill.

 

EDIT:

Που και με το οποίο με μεγάλα έγραψε 0 το Νοkia στην προώθηση..

 

Αλλά σε όλες τις περιπτώσεις αργούσε να φύγει...

 

Όλες οι δοκιμές έγιναν με το δικό του SMS αλλά και στο BITESMS, και τα 2 τα ίδια αποτελέσματα.

Ενώ το bite μου λέει ότι στέλνω 3.

 

 

Λοιπόν για να μην βγάζουμε γρήγορα συμπεράσματα, τα μηνύματα είναι καταγεγραμμένα και μόλις έρθει ο λογαριασμός θα μας λύσει τις απορίες !!!

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Έχω το iPhone 3GS με την 3.1 (καθαρό, μιας που δεν υπάρχει ακόμη jailbreak για αυτή την έκδοση) και καρτοκινητό.

 

Και με δοκιμές (τόσο προς τον hostolis όσο και αλλού) επιβεβαιώνω πως τα μηνύματα εξακολουθούν να φεύγουν ως unicode και άνω των 70 χαρακτήρων η χρέωση να είναι διπλή!

Chown the world!!! :cool:

 

iMessage: epaminos@me.com

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται αυτό ρε παιδία ?!?!

 

Εγώ ακόμα γράφω πεζά και πηγαίνουν κεφαλαία...

Μήπως τελικά (για να λέει ότι συμβαίνει και με την 3.0 ο φίλος avid) έχει γίνει κάνει κάτι σε επίπεδο voda (και αρα μόνο για συμβόλαια και όχι για καρτοκινητά, λέω εγώ τώρα..)

Anyway...

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται αυτό ρε παιδία ?!?!

 

Εγώ ακόμα γράφω πεζά και πηγαίνουν κεφαλαία...

Μήπως τελικά (για να λέει ότι συμβαίνει και με την 3.0 ο φίλος avid) έχει γίνει κάνει κάτι σε επίπεδο voda (και αρα μόνο για συμβόλαια και όχι για καρτοκινητά, λέω εγώ τώρα..)

Anyway...

 

Μισό μην σε μπερδεύω...

 

Εγώ τα έστελνα με cosmote, το vodafone το έχω στο 2G και είχα βγάλει την κάρτα του και την έβαλα στο nokia..

 

Eγώ θα είμαι σίγουρος 100% όταν θα έρθει ο λογαριασμός της cosmote..

 

 

EDIT

Και ξεκαθαρίζω λίγο το τοπίο...

 

Με μικρά γράμματα:

Στέλνω από vodafone και πάνε μεγάλα

Στέλνω από cosmote και πάνε μικρά.

 

 

Και τα 2 με συμβόλαιο.

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

EDIT

Και ξεκαθαρίζω λίγο το τοπίο...

 

Με μικρά γράμματα:

Στέλνω από vodafone και πάνε μεγάλα

Στέλνω από cosmote και πάνε μικρά.

 

 

Και τα 2 με συμβόλαιο.

 

 

Άρα όντως μήπως παίζει κάτι με voda..:ninja:

(Όπου 'πάνε' με κεφαλαία σήμαίνει οτι δεν είναι unicode πια...)

(Και άρα μήν περιμένεις να δείς αλλαγή στον λογαριασμό cote?!)

 

Τεσπάντων... :wacko::wacko:

Σύντομα θα ξέρουμε

 

(Υ.Γ. Εγώ απλά είπα να αναφέρω αυτό που παρατήρησα γιατί ξέρω πόσο σας έχει ταλαιπωρήσει... έχω πρόγραμμα με αρκετά SMS οπότε έχω ξενοιάσει...)

Link to comment
Share on other sites

Από το baseband πήγαμε στις εταιρίες...

 

Μόνο ο L1on θα μπορούσε μου δώσει την ευκαιρία να το δω στα σίγουρα, αλλά δεν τον βλέπω στο ορίζοντα..

 

Κούκου!!

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ο ευκολότερος τρόπος εφόσον έχεις 3.1 παρθένο είναι να στείλεις μύνημα από sim comsote με το σύμβολο της αναφοράς μπροστά.Αν το iphone τα κάνει treat σαν unicode δεν θα σου έρθει αναφορά ενώ αν στείλει με το GSM7 θα σου ρθεί.

 

Και ανέφερα την Comsote γιατί η Voda όντως κάτι κάνει και παλαιότερα μας είχε μπερδέψει με τις αναφορές...

 

Ο σκοπός είναι να δούμε τι γίνεται με το τηλέφωνο όμως που δεν το νομίζω να βάλαν unicode.

 

Άντε να βγεί το ikeyx απο beta!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά είμαι σχεδόν σίγουρος ότι με το τελευταίο iKeyEx και με τα παλιά πληκτρολόγια εποχής 2.χ θα δουλεύει κανονικά.... Το θέμα είναι ότι δεν έχω πλέον τα πακέτα, μόνο ο minos τα έχει αυτά :p
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...