Jump to content

Vodafone service


giannhsmp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά βοήθεια γιατί θα τρελαθώ. Είχα το jesus phone στο αμάξι και έπεσε νερό στα ηχεία. Τώρα ο ήχος δεν ακούγεται δυνατά, σχεδόν καθόλου. Αν το πάω στη vodafone θα μου το αλλάξουν; Το αγόρασα στις 28/08/2009.

 

Δεν νομίζω.. Λογικά θα το δουν ότι έπεσε νερό (τα περισσότερα κινητά έχουν διάφορα αυτοκόλλητα που αν πέσει νερό γίνονται κόκκινα και φαίνεται μετά).

Δεν χάνεις πάντως τίποτα να δοκιμάσεις.. Μπορείς όμως να πας να στο αντικαταστήσουν με ένα καινούριο με κόστος 195 ευρώ (αν εννοείς ότι έχεις iPhone) (jesus phone τι εννοείς?? )

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 78
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι, φίλε μου iPhone έχω. Αν μου το αντικαταστήσουν θα μου δώσουν καινούργιο του κουτιού ή κάποιο άλλο;
Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, φίλε μου iPhone έχω. Αν μου το αντικαταστήσουν θα μου δώσουν καινούργιο του κουτιού ή κάποιο άλλο;

 

Όχι σίγουρα καινούργιο 8α ναι αν στο αντικαταστήσουνε.

Link to comment
Share on other sites

Το service της Vodafone είναι μακράν χάλια. Και το πρώην V-services και η Arvato. 2 φορές πήγα ένα τηλέφωνο για επισκευή (iPhone 3G) και τις 2 φορές ζητούσαν 200 ευρώ για λάθη δικά τους, πιο συγκεκριμένα, η δεύτερη φορά αφορούσε συσκευή από αντικατάσταση που δε δούλευε το WiFi και μου είπαν ότι βρήκαν υγρασία, κάτι που δεν ίσχυε. Πέρα του ότι κάνουν να στο επιστρέψουν 1 αιώνα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το service της Vodafone είναι μακράν χάλια. Και το πρώην V-services και η Arvato. 2 φορές πήγα ένα τηλέφωνο για επισκευή (iPhone 3G) και τις 2 φορές ζητούσαν 200 ευρώ για λάθη δικά τους, πιο συγκεκριμένα, η δεύτερη φορά αφορούσε συσκευή από αντικατάσταση που δε δούλευε το WiFi και μου είπαν ότι βρήκαν υγρασία, κάτι που δεν ίσχυε. Πέρα του ότι κάνουν να στο επιστρέψουν 1 αιώνα.

 

Γιατί δεν το πηγαίνεις σε άλλο service εκτός της Vodafone; Για να μην παρεξηγηθώ, προσωπικά με άλλη εταιρεία κινητής τηλεφωνίας, δεν συμφωνούσα με την διάγνωση του τεχνικού και το πήγα αλλού για να φύγουν οι υποψίες μου.

 

Αφού έχεις παράπονα γιατί δεν καλείς το 13830 για να καταγραφεί ώστε να βοηθήσουν; Από όσο έχω διαβάσει κατά καιρούς και άλλα παιδιά απο το forum έχουν καλέσει το τμήμα εξυπηρέτησης και έχουν βοηθηθεί. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]Σοφός δεν είναι μόνο αυτός που ξέρει πολλά αλλά αυτός που ξέρει που να βρει τα υπόλοιπα Bacon
Link to comment
Share on other sites

Αν εχετε αποδειξη αγορας μπορειτε να το πατε στον ΓΕΡΜΑΝΟ εχει εξουσιοδοτημενο service για ολες τις εταιρειες κινητων...αντικατασταση ομως για τις πρωτες μερες μονο στο καταστημα αγορας...επισης γινεται και ασφαλεια κινητων αν αγοραστουν απο γερμανο...

για κινητα αξιας 1-150ευρω ειναι 20ευρω (τα πληρωνετε μια φορα και ισχυει για ενα χρονο)

150-300 ειναι 25ευρω

300-500 30ευρω

500 και πανω 40ευρω

ισχυει και για iphone και καλυπτει υγρασια πτωση και πυρκαγια..αν δεν γινεται επισκευη γινεται αντικατασταση με ιδιο...μια φορα

ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΙΣΧΥΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΡΚΕΣ ΚΙΝΗΤΩΝ!ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΟΙ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΚΙΝΗΤΩΝ,ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 7 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ D.O.A (dead on arrival)http://www.e-germanos.gr/e-germanos/cms/showArticle.eg?currentCMSArticleId=662&id=662

 

 

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/cms/showArticle.eg?currentCMSCategoryId=10&id=305&attributeToSort=5

 

 

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/contact/contact.eg

Edited by stathis334
Link to comment
Share on other sites

Το service της Vodafone είναι μακράν χάλια. Και το πρώην V-services και η Arvato. 2 φορές πήγα ένα τηλέφωνο για επισκευή (iPhone 3G) και τις 2 φορές ζητούσαν 200 ευρώ για λάθη δικά τους, πιο συγκεκριμένα, η δεύτερη φορά αφορούσε συσκευή από αντικατάσταση που δε δούλευε το WiFi και μου είπαν ότι βρήκαν υγρασία, κάτι που δεν ίσχυε. Πέρα του ότι κάνουν να στο επιστρέψουν 1 αιώνα.

 

Δεν εισαι ο μονος πιστεψε με ...Γιαυτο τελος συσκευες απο την Βονταφον και το κεφαλι μας ησυχο

Link to comment
Share on other sites

Αν εχετε αποδειξη αγορας μπορειτε να το πατε στον ΓΕΡΜΑΝΟ εχει εξουσιοδοτημενο service για ολες τις εταιρειες κινητων...αντικατασταση ομως για τις πρωτες μερες μονο στο καταστημα αγορας...επισης γινεται και ασφαλεια κινητων αν αγοραστουν απο γερμανο...

για κινητα αξιας 1-150ευρω ειναι 20ευρω (τα πληρωνετε μια φορα και ισχυει για ενα χρονο)

150-300 ειναι 25ευρω

300-500 30ευρω

500 και πανω 40ευρω

ισχυει και για iphone και καλυπτει υγρασια πτωση και πυρκαγια..αν δεν γινεται επισκευη γινεται αντικατασταση με ιδιο...μια φορα

ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΙΣΧΥΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΡΚΕΣ ΚΙΝΗΤΩΝ!ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΟΙ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΚΙΝΗΤΩΝ,ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 7 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ D.O.A (dead on arrival)http://www.e-germanos.gr/e-germanos/cms/showArticle.eg?currentCMSArticleId=662&id=662

 

 

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/cms/showArticle.eg?currentCMSCategoryId=10&id=305&attributeToSort=5

 

 

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/contact/contact.eg

 

Καλά όλα αυτά που λες.

Αναρωτιέμαι όμως ΠΟΙΟΣ θα πάει στο ΓΕΡΜΑΝΟ κινητο αγορασμένο από π.χ NOKIA CLUB;!

 

Επίσης, αρκετά εξουσιοδοτημένα service NOKIA, ERICSSON δεν καλοβλέπουν κινητά αγορασμένα από COSMOTE-ΓΕΡΜΑΝΟ και VODAFONE.

Πάντα να κοιτάτε χώρα προέλευσης του κινητού που έχετε αγοράσει.

 

Από WIND που γνωρίζω σε καλύπτει η εγγύηση σε οποιδήποτε εξουσιοδοτημένο.

Link to comment
Share on other sites

Καλά όλα αυτά που λες.

Αναρωτιέμαι όμως ΠΟΙΟΣ θα πάει στο ΓΕΡΜΑΝΟ κινητο αγορασμένο από π.χ NOKIA CLUB;!

 

Επίσης, αρκετά εξουσιοδοτημένα service NOKIA, ERICSSON δεν καλοβλέπουν κινητά αγορασμένα από COSMOTE-ΓΕΡΜΑΝΟ και VODAFONE.

Πάντα να κοιτάτε χώρα προέλευσης του κινητού που έχετε αγοράσει.

 

Από WIND που γνωρίζω σε καλύπτει η εγγύηση σε οποιδήποτε εξουσιοδοτημένο.

 

Μια χαρα σε εξυπηρετουν ...δοκιμασε το

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γεια σας παιδια! Εψαξα και δεν βρηκα παρομοιο θεμα. Επειδη μολις σημερα παρεδωσα το κινητο (LG) στην vodafone θα ηθελα να μαθω τι χρονο κανουν περιπου για να το επισκευασουν; Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Εκανα τη βλακεία και πήρα απο τη vodafone ενα δικό της κινητό το οποίο αγοράστηκε χθές. Την ίδια μέρα κολησε ο browser και δεν έμπαινε σε καμία σελίδα. Το πήγα σήμερα πίσω και μετά απο 1 ώρα που το εξέτασε κάθε άσχετος πωλητής, μου είπαν οτι θα το στείλουν για σερβις και θα πάρω το ίδιο σε 15 μέρες. Και ερωτώ. Δεν πρέπει να μου αντικαταστήσουν εκέινη την ώρα τη συσκευή αφού δεν λειτουργεί?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια! Εψαξα και δεν βρηκα παρομοιο θεμα. Επειδη μολις σημερα παρεδωσα το κινητο (LG) στην vodafone θα ηθελα να μαθω τι χρονο κανουν περιπου για να το επισκευασουν; Ευχαριστω!

 

Κανα μηνα .... και αν στο επισκευασουν να πας και να αναψεις και μια λαμπαδα ισα με το μποι σου φιλε μου:)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη να μην ελπιζω; Διαβασα διαφορα μηνυματα που ελεγαν οτι η συνηθισμενη απαντηση ειναι "προβλημα υγρασιας"... Αρα μετα παυει να ισχυει η εγγυηση; Αχ... Ευχαριστω για την απαντηση!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Oπως καταλαβαίνετε είμαι κι εγώ ένας από τους άτυχους που αποφάσισα να πάρω το κινητο μου από τη vodafone και ήλπιζα ότι τουλάχιστον για 24 μήνες θα έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Οταν μετά από 13 μήνες σταμάτησε ξαφνικά ένα πρωί να ανταποκρίνεται η οθόνη αφής το πήγα στο service και περίμενα να μου το επισκευάσουν. Αμ δε... Το πρόβλημα που διέγνωσαν ήταν το... γνωστό: Υγρασία!!! Σε ένα κινητό που έχει θήκή απο την πρωτη μέρα, ουτε γρατσουνιά κλπ κλπ. Το κόστος επισκευής μου ανακοινώθηκε ότι φθάνει στα 400 ευρώ!!!! για ένα κινητό που πλέον η αξία αγοράς του σε Cosmote klp δεν ξεπερνά τα 200-250 ευρώ! Στη διαμαρτυρία μου είπαν ότι το μόνο που μπορούν να κάνουν είναι να μου το φτιάξουν με 320 ευρώ ή να μου ανεβάσουν 20 ευρώ την επιδότηση!

Ειμαι τόσο απογοητευμένος που δεν έχω λόγια. Οπως καταλαβαίνετε απλά το πήρα πίσω χωρίς να επισκευαστεί και το μόνο που θα κάνω είναι να πάρω τα δύο κινητά και τα δύο σταθερά της οικογένειας και μετα από 8 χρόνια και να την κάνω για αλλού.

Link to comment
Share on other sites

To service της voda το έχει η arvato , φυσικά ο πελάτης χε***κε ποιος το κάνει μιας και η voda είναι ο έμπορος και οφείλει να εξυπηρετήση των πελάτη της , ο οποίος δεν είναι απλά αγοραστής της αλλά συνδρομητής της .

Τώρα το παραμύθι με την υγρασία είναι γνωστό , όταν κάτι δεν συμφέρει ( τη voda ) να επισκευαστεί , ή έχει ξεφύγει ο προυπολογισμός του μήνα για το service , το βαπτίζουν υγρασία και άμα είσαι μάγκας εσύ απέδειξε κάτι διαφορετικό .

 

Πρόσεξε ακόμα και να έχει πάρει υγρασία το ειδικό σφουγγαράκι που έχουν οι συσκευές και να έχει αλλάξει χρώμα , το πιθανότερο είναι να μην έχει καμία σχέση με τη βλάβη σου .

 

Η αν θες υπάρχει και η εξής περίπτωση ......ποιος σου εγγυάται πως δεν έριξαν μία σταγονίτσα νερό στο service για να το βγάλουν επίτηδες εκτός εγγύησης ????

 

Μήπως η αξιοπιστία και η φερεγγυότητα της voda ???;)

«Μη στενοχωριέσαι, άφησε τα πράγματα να πάνε μόνα τους. Οι ηλίθιοι και οι κακοί θα νικηθούν στο τέλος.» - Λάο Τσε
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως για όλους τους παραπάνω λόγους που αναφέρεις είμαι τόσο απογοητευμένος απο την αντιμετωπιση της vodafone... Ισως το να χάσουν 4 συνδέσεις να μην τους απασχολεί αλλά το να φυγω είναι το μόνο που μπορώ να κάνω...
Link to comment
Share on other sites

την εχουμε πατησει απλα χοντρα που αγορασαμε συσκευες απο την βονταφον...αγοραστε απο οπου θελετε αλλα οχι απο αυτους.Κοροιδευουν τον κοσμο καταμουτρα και δεν μπορεις να κανεις τιποτα.Ξεφτιλα και ντροπη τους
Link to comment
Share on other sites

εγω να κανω μια ερωτηση στον φιλο cac. το κινητο μηπως ηταν sony ericsson?

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

To service της voda το έχει η arvato , φυσικά ο πελάτης χε***κε ποιος το κάνει μιας και η voda είναι ο έμπορος και οφείλει να εξυπηρετήση των πελάτη της , ο οποίος δεν είναι απλά αγοραστής της αλλά συνδρομητής της .

Τώρα το παραμύθι με την υγρασία είναι γνωστό , όταν κάτι δεν συμφέρει ( τη voda ) να επισκευαστεί , ή έχει ξεφύγει ο προυπολογισμός του μήνα για το service , το βαπτίζουν υγρασία και άμα είσαι μάγκας εσύ απέδειξε κάτι διαφορετικό .

 

Πρόσεξε ακόμα και να έχει πάρει υγρασία το ειδικό σφουγγαράκι που έχουν οι συσκευές και να έχει αλλάξει χρώμα , το πιθανότερο είναι να μην έχει καμία σχέση με τη βλάβη σου .

 

Η αν θες υπάρχει και η εξής περίπτωση ......ποιος σου εγγυάται πως δεν έριξαν μία σταγονίτσα νερό στο service για να το βγάλουν επίτηδες εκτός εγγύησης ????

 

Μήπως η αξιοπιστία και η φερεγγυότητα της voda ???;)

 

Δεν καταλαβα τι θα πει οτι ειναι γνωστο το οτι οταν κατι δεν τη συμφερει η ξεφευγει ο προυπολογισμος το βαπτιζουν υγρασια... Οκ τα εχεις παρει αγρια με την Vodafone και τα χωνεις καθημερινα αλλα μην λεμε και ανακριβιες. Τι την νοιαζει την Vodafone αν η arvato θα κανει 1 η 100 αντικαταστασεις? Ειναι πχ επισημο service της SE και η αντικατασταση την χρεωνεται η SE.

 

Δηλαδη αν πας τη συσκευη σου απευθειας στην Arvato (οπως ειχα παει εγω τη δικη μου imode) παλι η Vodafone θα φταει αν δεν επισκευαζεται?

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβα τι θα πει οτι ειναι γνωστο το οτι οταν κατι δεν τη συμφερει η ξεφευγει ο προυπολογισμος το βαπτιζουν υγρασια... Οκ τα εχεις παρει αγρια με την Vodafone και τα χωνεις καθημερινα αλλα μην λεμε και ανακριβιες. Τι την νοιαζει την Vodafone αν η arvato θα κανει 1 η 100 αντικαταστασεις? Ειναι πχ επισημο service της SE και η αντικατασταση την χρεωνεται η SE.

 

Δηλαδη αν πας τη συσκευη σου απευθειας στην Arvato (οπως ειχα παει εγω τη δικη μου imode) παλι η Vodafone θα φταει αν δεν επισκευαζεται?

 

 

Και βέβαια τη νοιάζει , γιατί συνδρομητές της εξυπηρετεί .

 

Καθόλου ανακρίβειες , μετά από πολλά χρόνια ξέρω ακριβώς πως δούλευε και πως δουλεύει το σύστηματακι !!!!

«Μη στενοχωριέσαι, άφησε τα πράγματα να πάνε μόνα τους. Οι ηλίθιοι και οι κακοί θα νικηθούν στο τέλος.» - Λάο Τσε
Link to comment
Share on other sites

εγω να κανω μια ερωτηση στον φιλο cac. το κινητο μηπως ηταν sony ericsson?

 

Οχι φιλε μου... Δυστυχως την πάτησα με samsung! :mad:

παντως οποιος και να ευθύνεται εμείς ως συνδρομητές έχουμε να κάνουμε με τη vodafone και είναι θέμα δικό τους να ελέγξουν τι γίνεται με το service τους... πάντως δεν τους κάνει εντύπωση τοση πολλή υγρασία στα κινητά?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχουμε και λέμε ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ τα κινητά είτε τα αγοράσεις απο Γερμανό είτε τα αγοράσεις απο ΟΤΕ ή απο vodaphone ή απο media markt για επισκευές level 2 και πάνω πάνε στην "φανταστική " "εταιρεία" που λέγεται Arvato τώρα πλέον για sony ericsson,Nokia( έχουν μείνει κάποια μαγαζία με εξουσιοδότηση),Μιο ,samsoung ,LG, ktl ktl.

 

Όσο για την υγρασία όταν σου πουν ότι έχει υγρασία έχει δεν είναι ψέματα, αλλά όσον αφορά την ποιότητα επισκευής ........ κανένα σχόλιο :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχουμε και λέμε ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ τα κινητά είτε τα αγοράσεις απο Γερμανό είτε τα αγοράσεις απο ΟΤΕ ή απο vodaphone ή απο media markt για επισκευές level 2 και πάνω πάνε στην "φανταστική " "εταιρεία" που λέγεται Arvato τώρα πλέον για sony ericsson,Nokia( έχουν μείνει κάποια μαγαζία με εξουσιοδότηση),Μιο ,samsoung ,LG, ktl ktl.

 

Όσο για την υγρασία όταν σου πουν ότι έχει υγρασία έχει δεν είναι ψέματα, αλλά όσον αφορά την ποιότητα επισκευής ........ κανένα σχόλιο :cry: :cry:

 

Σιγουρα..Γιαυτο και συσκευη που μας ειπαν υγρασια στην αρβατο σταλθηκε στην Γερμανια και επισκευαστηκε μια χαρα..Στην Γερμανια δηλαδη δεν ειχε υγρασια εδω μονο βρηκαν.Μαλλον δεν εχεις παρει ακομα χαμπαρι σε τι χωρα ζεις ..

 

Οχι φιλε μου... Δυστυχως την πάτησα με samsung! :mad:

παντως οποιος και να ευθύνεται εμείς ως συνδρομητές έχουμε να κάνουμε με τη vodafone και είναι θέμα δικό τους να ελέγξουν τι γίνεται με το service τους... πάντως δεν τους κάνει εντύπωση τοση πολλή υγρασία στα κινητά?

 

Δηλαδη στην ΑΓΓΛΙΑ τι κανουν δεν μιλανε με τα κινητα??Μην ακουτε ειναι μια απατη και μισο η υποθεση υγρασιας.Σας προκαλω εφοσον ξερετε οτι τα κινητα σας ειναι μια χαρα στειλτε τα αν εχετε καποιους γνωστους στο Εξωτερικο με την αποδειξη να τα πανε εκει για σερβις.θα σας κοστισει περιπου 60 ευρω το στειλε παρε συστημενο πακετο. Νοκια Ε52 που μου ζητησαν 240 ευρω για αντικατασταση λογο απειροελαχιστης υγρασιας σε καποιο κυκλωμα ... το εστειλα Γερμανια σε καποιον φιλο με την αποδειξη αγορας και το κουτι του κομπλε σε 24 μερες ειχα το κινητο ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ απο nokia store στην Στουτγκαρδη!! τα λεφτα που τρωνε απο τον κοσμο να τα ξοδεψουν στους Γιατρους αυτο τους ευχομαι

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξε ακόμα και να έχει πάρει υγρασία το ειδικό σφουγγαράκι που έχουν οι συσκευές και να έχει αλλάξει χρώμα , το πιθανότερο είναι να μην έχει καμία σχέση με τη βλάβη σου .

Η αν θες υπάρχει και η εξής περίπτωση ......ποιος σου εγγυάται πως δεν έριξαν μία σταγονίτσα νερό στο service για να το βγάλουν επίτηδες εκτός εγγύησης ????

 

Με αυτά που γράφεις και με όλο το σεβασμό αποπροσανατολίζεις τον κόσμο , το πρόβλημα στην Ελλάδα είναι το απαράδεκτο service ως αναφορά την ποιότητα,

κανείς δεν σου βάζει υγρασία , ακόμα και εαν δεν σχετίζεται με την βλάβη εαν έχει υγρασία είναι εκτός εγγυήσεως , να πεις ότι είναι απαράδεκτο επίσης τα 17 Ε που ζητάει η arvato εκεί συμφωνούμε , ενω στο Γερμανό και στους συνεργάτες της δεν χρεώνει ελάχιστη χρέωση .

το θέμα είναι και εκεί πρέπει να ΦΩΝΑΖΕΙΣ τον χρόνο που αφιερώνει το service στο κινητό σου ........ που είναι 5-10 λεπτά max.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...