Jump to content

[iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επίσης έχει και πολύ καλά Screen Protector!!!!:p:p:p
-Apple iPhone 3GS 32Gb Black - Samsung Galaxy Nexus 16Gb - Apple iPhone 4S 16Gb Black - HTC Windows Phone 8X 16Gb - HTC One 32Gb Silver - LG G3 16Gb Shine Gold -
Link to comment
Share on other sites

Κάποια καλή θήκη-πορτοφόλι για το 5αρι έχει κανείς υπόψιν του;

Βασικά ζαχαρώνω την element case soft-tec.

Πανέμορφη και ποιοτική θήκη αλλά και τα 50€ που ζητάει είναι too much οπότε ψάχνω κάτι αντίστοιχο με λιγότερα χρήματα!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλοβλεπω το sony sbh50 αλλα με προβληματιζει το οτι θα εχω μειωμενες υπηρεσιες αφου προοριζεται να συνεργαζεται με android συσκευες κατα κυριο λογο. Κοιταξα στο app store αλλα δεν βρηκα καμμια σχετικη εφαρμογη.

 

Μου αρεσαν επισης τα Plantronics Bluetooth Backbeat Go Black .

 

Εχει κανεις αποψη επι των παραπανω ;

 

Προτίμησε τα plantronics, υπάρχει άμεση υποστήριξη με το λειτουργικό και με ένδειξη στην πάνω μπάρα της συσκευής σου για την μπαταρία του bluetooth hands free σου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Προτίμησε τα plantronics, υπάρχει άμεση υποστήριξη με το λειτουργικό και με ένδειξη στην πάνω μπάρα της συσκευής σου για την μπαταρία του bluetooth hands free σου.

 

Δυστυχως (η ευτυχως, θα δειξει), αγορασα ηδη τα sbh50.

Μπορω να βεβαιωσω οτι δεν υπαρχει καμμια υποστηριξη λογισμικου.

Η συσκευη συνδεεται και λειτουργει κανονικα σε ενα επιπεδο 30-40% των δυνατοτητων της. Για την πληρη εκμεταλευση των δυνατοτητων ειναι απαραιτητη η συνδεση με android συσκευη.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σας,

 

Μπορώ σε κάποιο ελληνικό κατάστημα να βρω μία λίγο πιο πρωτότυπη θήκη απ' την απλή διάφανη, ημιδιάφανη ή αδιάφανη μονόχρωμη θήκη; Έχει καταντήσει αηδία. Βγήκα να ψάξω για δώρο για έναν φίλο και δε μπόρεσα να βρω τίποτα. Για να γίνω πιο συγκεκριμένος και για να μη θεωρηθεί πως λέω ασάφειες λατρεύω το ξύλο ως υλικό και ενώ στο internet υπάρχει πληθώρα τέτοιων θηκών εδώ δε μπορώ να βρω τίποτα. Ακόμη όμως και πλαστική γνωρίζετε που μπορώ να βρω κάτι λίγο πιο ιδιαίτερο - όχι κιτς απλώς πιο όμορφο - ;

:dance:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πέραν της φτωχής ποικιλίας που έχουν τα γνωστά μεγάλα καταστήματα, κάνε μια σχετική αναζήτηση στο skroutz όπου θα βρεις καταστήματα που "ζουν" από τέτοιου είδους αξεσουάρ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πέραν της φτωχής ποικιλίας που έχουν τα γνωστά μεγάλα καταστήματα, κάνε μια σχετική αναζήτηση στο skroutz όπου θα βρεις καταστήματα που "ζουν" από τέτοιου είδους αξεσουάρ.

 

Το έκανα ήδη όμως δε μπόρεσα να βρω κάτι. Εάν μπορείς δείξε μου κάτι συγκεκριμένο - κατατόπισέ με. Ένας φίλος μου είπε πως Αθήνα υπάρχουν " ψαγμένα " μαγαζιά από όπου και επιλέγει τις θήκες του. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο στην Θεσσαλονίκη μιας και είμαι Βορειοελλαδίτης;

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Το έκανα ήδη όμως δε μπόρεσα να βρω κάτι. Εάν μπορείς δείξε μου κάτι συγκεκριμένο - κατατόπισέ με. Ένας φίλος μου είπε πως Αθήνα υπάρχουν " ψαγμένα " μαγαζιά από όπου και επιλέγει τις θήκες του. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο στην Θεσσαλονίκη μιας και είμαι Βορειοελλαδίτης;

 

Ρίξε μια ματιά εδώ. http://tagmydevice.com/products

 

http://clickmystore.gr/tagmydevice-54/?zenid=istscig4001taakiqn6psgth67

 

http://dressmyphone.gr/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=177&Itemid=29&lang=el

 

http://www.madebyzoe.com/el/custom-thiki-iphone/

Edited by makis21
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία θήκη για iPhone 5!!!:rolleyes:

Ειναι πορτοφόλι και κλειδοφύλακας.:)

-Apple iPhone 3GS 32Gb Black - Samsung Galaxy Nexus 16Gb - Apple iPhone 4S 16Gb Black - HTC Windows Phone 8X 16Gb - HTC One 32Gb Silver - LG G3 16Gb Shine Gold -
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ειναι πορτοφόλι και κλειδοφύλακας.:)

 

Αυτή η θήκη αν και έχει μόνο μια φωτογραφία (και δεν έχουμε πλήρη οπτική) μοιάζει ποιοτική και πολύ πρακτική. Τα 45euro όμως δεν είναι υπερβολή και θα έχει και κάποια ευρω μεταφορικά. Έχω δει αυή τη θήκη για iphone 5 που μοιάζει ποιοτική αλλά δεν είναι πορτοφόλι, την έχει αγοράσει κάποιος? Έιναι καλή?

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα εχω αυτη και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.

https://www.skroutz.gr/s/3560445/Zenus-Masstige-Lettering-Diary-Brown-iPhone-5.html

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

πίσω και πλαινές φωτό δεν έχει βάλει στο προιον... ώστε να δούμε πως τεριάζει στα πλήκτρα και την κάμερα. είναι αληθινό δερμα?
Link to comment
Share on other sites

γεια και χαρα σε ολα τα μελη !!! θελω να αγορασω τα εξησ ακουστικα απο το amazon uk :http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00368CICQ/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3Q10Z8G93HAY9΄ γνωριζεται κατα ποσο ειναι αξιοπιστοσ ο συγεκριμενοσ πολιτησ μιασ και αναλαμβανει την πωληση τουσ το amαzon η να τα παραγειλω απευθειασ απο το amazon που κοστιζουν 50 λιρεσ παραπανω το διο ισχει και για αυτην την περιπτωση http://www.amazon.co.uk/gp/product/B008N5HU7A/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=AEON4WGBY9QIW αν τα παραγειλω ωσ δωρο θα εχει εγγυηση μιασ και δεν θα υπαρχει τιμολογιο η αν τα παραγειλω κανονικα με πωλητη το amazon θα περασει τελωνειο λογω τιμησ΄ ? ευχαριστω!!!!
Link to comment
Share on other sites

γεια και χαρα σε ολα τα μελη !!! θελω να αγορασω τα εξησ ακουστικα απο το amazon uk :http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00368CICQ/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3Q10Z8G93HAY9΄ γνωριζεται κατα ποσο ειναι αξιοπιστοσ ο συγεκριμενοσ πολιτησ μιασ και αναλαμβανει την πωληση τουσ το amαzon η να τα παραγειλω απευθειασ απο το amazon που κοστιζουν 50 λιρεσ παραπανω το διο ισχει και για αυτην την περιπτωση http://www.amazon.co.uk/gp/product/B008N5HU7A/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=AEON4WGBY9QIW αν τα παραγειλω ωσ δωρο θα εχει εγγυηση μιασ και δεν θα υπαρχει τιμολογιο η αν τα παραγειλω κανονικα με πωλητη το amazon θα περασει τελωνειο λογω τιμησ΄ ? ευχαριστω!!!!

 

 

αν η αποστολή γίνει από ΕΕ, δεν έχει τελώνειο δημήτρη.

Link to comment
Share on other sites

 

Έφτιαξα μία θήκη από την τέταρτη επιλογή και είμαι πολύ ευχαριστημένος.Made by Zoe.

When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

ψαχνω για θηκη που δεν θα χαλαει το γυαλιστερο προφιλ στο ασπρο iPhone5.

ειδα καποιες αλλα μαλλον θα γρατζουνανε.

Οποτε αναρωτιεμαι αν αξιζει μια θηκη η απλα ενα ομορφο pouch να το βαζω μεσα,και να το χρησιμοποιω ελευθερο.

 

αλλη λυση ειναι να βαλω full protection

 

ευχαριστω αν εχετε κατι στο μυαλο!

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

ψαχνω για θηκη που δεν θα χαλαει το γυαλιστερο προφιλ στο ασπρο iPhone5.

ειδα καποιες αλλα μαλλον θα γρατζουνανε.

Οποτε αναρωτιεμαι αν αξιζει μια θηκη η απλα ενα ομορφο pouch να το βαζω μεσα,και να το χρησιμοποιω ελευθερο.

 

αλλη λυση ειναι να βαλω full protection

 

ευχαριστω αν εχετε κατι στο μυαλο!

Εγώ με το iphone 5 σταμάτησα τις θήκες. Έκανα το "λάθος" να αγοράζω ότι θήκη μου γυάλιζε με τα προηγούμενα μοντέλα και πάντα κάτι με "χαλούσε". Στο 5, εδώ και 10 μήνες, έχω αυτή την θήκη http://www.belkin.com/uk/null-Belkin/p/P-F8W123?q=::categoryPath:/Web/WSCAP και με έχει βολέψει πάρα πολύ.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με το iphone 5 σταμάτησα τις θήκες. Έκανα το "λάθος" να αγοράζω ότι θήκη μου γυάλιζε με τα προηγούμενα μοντέλα και πάντα κάτι με "χαλούσε". Στο 5, εδώ και 10 μήνες, έχω αυτή την θήκη http://www.belkin.com/uk/null-Belkin/p/P-F8W123?q=::categoryPath:/Web/WSCAP και με έχει βολέψει πάρα πολύ.

 

Απο μεσα ειναι μαλακη ή ταχιά ;

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Απο μεσα ειναι μαλακη ή ταχιά ;

Έχει μαλακό εσωτερικό από μικροΐνες. Είναι πολύ μαλακή θήκη και δεν αφήνει σημάδια στην συσκευή. Είναι καθαρά για προστασία σε τσέπες, τσάντες, τραπέζια κτλ. Για πτώσεις δεν είναι.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Έχει μαλακό εσωτερικό από μικροΐνες. Είναι πολύ μαλακή θήκη και δεν αφήνει σημάδια στην συσκευή. Είναι καθαρά για προστασία σε τσέπες, τσάντες, τραπέζια κτλ. Για πτώσεις δεν είναι.

 

Thx. ρωταω γιατι πολλες τετοιες θηκες ειναι σκληρες απο μεσα και σφιχτες και "ποναω" να βαζω το κινητο μεσα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το βάλε-βγάλε όμως ενέχει κινδύνους. Θέλει προσοχή μη σου φύγει η συσκευή από το χέρι.

 

οντως...αυτο ισχυει!

 

Μου αρεσουν πολυ οι νεες θηκες της apple!

http://store.apple.com/us/product/MF041LL/A/iphone-5s-case-brown?fnode=47

πρεπει να ειναι κορυφαιες

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Η αίσθηση στην παλάμη που έχει η θήκη για το 5C, είναι πραγματικά κορυφαία.

Οι μικρο-ίνες που έχει, σου δίνουν την αίσθηση βελούδου, και ταυτόχρονα παρέχουν σταθερότητα. Δεν κάνουν τη συσκευή να γλιστρά από τα χέρια εύκολα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Έχει μαλακό εσωτερικό από μικροΐνες. Είναι πολύ μαλακή θήκη και δεν αφήνει σημάδια στην συσκευή. Είναι καθαρά για προστασία σε τσέπες, τσάντες, τραπέζια κτλ. Για πτώσεις δεν είναι.

 

φαινεται πολυ ομορφη.Ειναι σαν τις Sena?

μου φαινεται πως πρεπει να ειναι πολυ στενη.

 

Αποφασισα να μην του βαλω καμμια θηκη.

Eιναι απιστευτα ομορφο κινητο για να το εχω μεσα σε θηκες κλπ.

Το πολυ μια Sena ή σαν αυτη του stendor.

 

ΥΓ.Ειμαι ψυχολογικα ετοιμος για τυχον σημαδακια γρατζουνιτσες κλπ...ετσι και αλλιως τα ιδια ειχα και στο iPhone2G.

Δεν θα τρελαθω για ενα κινητο.Θα το απολαυσω και τελος.

Τα κρατουσα τελεια για τους επομενους ιδιοκτητες,δεν τα χρησιμοποιουσα. :X

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

φαινεται πολυ ομορφη.Ειναι σαν τις Sena?

μου φαινεται πως πρεπει να ειναι πολυ στενη.

 

Αποφασισα να μην του βαλω καμμια θηκη.

Eιναι απιστευτα ομορφο κινητο για να το εχω μεσα σε θηκες κλπ.

Το πολυ μια Sena ή σαν αυτη του stendor.

 

ΥΓ.Ειμαι ψυχολογικα ετοιμος για τυχον σημαδακια γρατζουνιτσες κλπ...ετσι και αλλιως τα ιδια ειχα και στο iPhone2G.

Δεν θα τρελαθω για ενα κινητο.Θα το απολαυσω και τελος.

Τα κρατουσα τελεια για τους επομενους ιδιοκτητες,δεν τα χρησιμοποιουσα. :X

Καλημέρα! Αυτή που έχω Δημήτρη δεν είναι καθόλου στενή. Είναι όσο χαλαρή πρέπει για να βγαίνει εύκολα και να κρατάει σταθερά την συσκευή. Έχει και το λουρί οπότε βγαίνει εύκολα με μία μικρή κίνηση.

Άλλη μια ίδια που είχα δει ήταν πιο στενή από την δική μου και έβγαινε με δυσκολία αλλά εμένα από την αρχή ήταν χαλαρή.

 

Σαν τις sena είναι σε στυλ απλά έχει και λουρί για να τραβάς έξω το κινητό. Από θέμα ποιότητας δεν ξέρω αν έχουν διαφορές.

 

Είχα και άλλη μια δερμάτινη θήκη για το iphone 4 αλλά δεν θυμάμαι όνομα για να στην πω. Θα κοιτάξω να την βρω και θα επανέλθω. Έχει βγάλει και για το iphone 5 την συγκεκριμένη.

 

EDIT

Την βρήκα τελικά και είναι αυτη. Είχα την μαύρη με τις κόκκινες ραφές. Την είχα πάρει από το iSotrm 35€.

Edited by stendor

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...