Jump to content

[iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας παιδια! Ειχα δει προσφατα καπου για το φωτιζομενο καλωδιο φορτισης για iPhone... Υπαρχει ξεχωριστο θεμα?
Nokia 3510i - Nokia 3250 - Samsung D500 - Sony Ericsson W850 - Sony Ericsson K850i - Sony Ericsson W902 - iPhone 3G - Sony Ericsson x10 Mini - iPhone 4S - iPhone 5s
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια! Ειχα δει προσφατα καπου για το φωτιζομενο καλωδιο φορτισης για iPhone... Υπαρχει ξεχωριστο θεμα?

Διάβασε εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=355226

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκέφτομαι να πάρω φορτιστή αυτοκινήτου usb(από ebay) για το iphone 5 και καλώδιο(όχι αυθεντικό).

Λέτε να έχω πρόβλημα?Να καεί κανένα iphone επειδή θα είναι κινέζικα?

Υπάρχει τέτοια περίπτωση?Έχει αναφερθεί κάτι τέτοιο?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Παιδιά σκέφτομαι να πάρω φορτιστή αυτοκινήτου usb(από ebay) για το iphone 5 και καλώδιο(όχι αυθεντικό).

Λέτε να έχω πρόβλημα?Να καεί κανένα iphone επειδή θα είναι κινέζικα?

Υπάρχει τέτοια περίπτωση?Έχει αναφερθεί κάτι τέτοιο?

 

Κανενα προβλημα !!!

Εχω προμηθευτει καλωδια και ανταπτορες και ολα λειτουργουν χωρις κανενα απολυτως προβλημα !!!

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω και γω θηκη για το 4αρι μου και αναρωτιεμαι , θηκη ή bumper? η αληθεια ειναι οτι μεχρι τωρα ειχα αγορασει κατι λαστιχενιες θηκες απτο ebay αλλα με τον καιρο ξεχειλωσαν . Εχω βρει κατι bumper σαν αυτο και σε θηκη αυτη.. Εχετε να προτεινετε τιποτα αλλο ή καπιο εμπιστο σαιτ να κοιταξω?
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

θελω να παρω ενα ζευγαρι ακουστηκα για καλυτερη ποιοτητα ηχου στο 5αρι. να παιζουν πιο δυνατα, να παιζουν και τα μπασα και γενικα να ειναι καλυτερα απο αυτα που εχει. μπορει να προτεινει καποιος καποια που να εχει και να ειναι ικανοποιημενος?
iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

θελω να παρω ενα ζευγαρι ακουστηκα για καλυτερη ποιοτητα ηχου στο 5αρι. να παιζουν πιο δυνατα, να παιζουν και τα μπασα και γενικα να ειναι καλυτερα απο αυτα που εχει. μπορει να προτεινει καποιος καποια που να εχει και να ειναι ικανοποιημενος?

 

Μπορω να σου συστησω ανεπιφυλακτα τα klipsch x7i. Παρολο που δεν εχουν τοσο εκωφαντικο μπασο, εχουν τα πιο καθαρα πριμα και μεσαια που θα βρεις στην αγορα! Ειναι απιστευτα ανετα στο αυτι και εχουν και χειριστηριο για το iPhone!

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, υπάρχει κανένα Ελληνικο κατάστημα που να πουλάει θήκες της spigen? Θέλω να αγοράσω ένα bumper.
Link to comment
Share on other sites

Προ 20ημερου πηρα αυτη

http://www.ebay.co.uk/itm/271125085704?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Σε 10ημερες την ειχα στα χερια μου

Link to comment
Share on other sites

1) Οι τιμές ειναι ίδιες (από ότι είδα)

2) δεν έχω ξανά παραγγείλει από εκεί και δεν χρησιμοποιώ πιστωτική.

Link to comment
Share on other sites

1) Οι τιμές ειναι ίδιες (από ότι είδα)

2) δεν έχω ξανά παραγγείλει από εκεί και δεν χρησιμοποιώ πιστωτική.

 

1) Εκτός από ελάχιστες περιπτώσεις οι τιμές δεν είναι ίδιες. Αν έχεις βρει κάποια συγκεκριμένη εννοείται πάω πάσο ;)

2) Δεν είναι κάτι ιδιαίτερο το ebay, αντιθέτως είναι πολύ βολικό και με τεράστια ποικιλία. Αν θες ν αποφύγεις την πιστωτική μπορείς να βγάλεις μια απλή χρεωστική.

 

Για καλό τα είπα, αν για τους δικούς σου λόγους θες να ψωνίσεις από εδώ είναι απόλυτα σεβαστό :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας , είμαι νεο μελος και κάτοχος iphone 4 , 8 GB.Καιρό τώρα ,λόγω επαγγέλματος χρειάζομαι ενα dual sim κινητο για να αποφύγω την ταλαιπωρία των 2 κινητων!Δεν θελω όμως να αλλάξω το iphone!Τυχαία ψάχνοντας στο internet βρήκα κάτι που ίσως να με ενδιαφέρει

 

http://rebelsimcard.com/rebel-2phone-iphone-4-dual-standby-case-en.html#.UYIGk0pljbw

(είναι ανάποδα το video αλλά στο τέλος δείχνει την dual active εφαρμογή του!)

 

Οι τιμές της θήκης κυμαίνονται απο 65ε(ebay) μέχρι 190ε (Ελληνικο site).Για τα 190 δεν ενδιαφέρομαι αφου πλέον υπάρχουν κινητα dual sim με τα χαρακτηριστικά του iphone 4 , περίπου σε αυτή την τιμή!Η θήκη κατα την γνώμη μου αλλάζει την αισθητική του κινητου αλλά με μία λογική τιμή της θήκης ισως να μην με ενοχλεί και τόσο!!!

Γνωρίζεται κάτι για αυτή τη θήκη?Αξίζει ρε παιδιά ή θα πετάξω 100ε περίπου ετσι για πλάκα?

--Δεν βρήκα κάτι στο forum για το θέμα!Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν θα έλεγα ότι αξίζει κάτι τέτοιο σήμερα που υπάρχουν τόσο αξιόλογες λύσεις σε dual sim συσκευές.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως και η δική μου πρωτη σκέψη ήταν αυτή!Ομως η ιδέα του iphone dual sim και μάλιστα dual sim active (...που δεν υπάρχουν γενικά στην αγορά,πόσο μάλλον με τα χαρακτηριστικά του iphone 4!!) με περίπου 65ε-100ε και μόνο θέμα την αισθητική αλλαγή του κινητού είναι κάτι που πιστεύω πως αξίζει να το ψάξω!Ήλπιζα πως κάποιος στο forum μπορεί να την έχει αγοράσει ετσι ώστε να ζυγίσω το θέμα επι πραγματικής βάσης!!Ευχαριστώ για την απάντηση!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πολύ ωραία θήκη για iPhone 5!!!:rolleyes:
-Apple iPhone 3GS 32Gb Black - Samsung Galaxy Nexus 16Gb - Apple iPhone 4S 16Gb Black - HTC Windows Phone 8X 16Gb - HTC One 32Gb Silver - LG G3 16Gb Shine Gold -
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

γεια σας παιδια!εγω πηρα για το 5αρι μου μια της ozaki!ειναι η πιο fit θηκη π εχω δει δεν καταλαβαινεις οτι την φορας!!!

 

Πολύ ωραία θήκη για iPhone 5!!!:rolleyes:

ναι!απλα με τετοιες θηκες εγω προσωπικα δεν ευχαριστιεμαι την συσκευη!τετοιο υλικο κ ποιοτητα οπως στο 5αρι αμαρτια να μην το ευχαριστιεσαι!

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

εχω ενα lg bluetooth ακουστικο που με καλυπτει μια χαρα σε επιπεδο επικοινωνιας και αυτονομιας.

Δεν παιζει ομως μουσικη που υπαρχει στο κινητο. Γινεται να ακουω μουσικη στο ακουστικο μεσω καποιου προγραμματος ισως, η ειναι καθαρα θεμα hardware και πρεπει να αγορασω καινουργιο ακουστικο που να παιζει ΚΑΙ μουσικη ;

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
εχω ενα lg bluetooth ακουστικο που με καλυπτει μια χαρα σε επιπεδο επικοινωνιας και αυτονομιας.

Δεν παιζει ομως μουσικη που υπαρχει στο κινητο. Γινεται να ακουω μουσικη στο ακουστικο μεσω καποιου προγραμματος ισως, η ειναι καθαρα θεμα hardware και πρεπει να αγορασω καινουργιο ακουστικο που να παιζει ΚΑΙ μουσικη ;

Είναι θέμα καθαρά Hardware Bluetooth και όχι λογισμικού

-Apple iPhone 3GS 32Gb Black - Galaxy Nexus 16Gb - Apple iPhone 4S 16Gb Black - HTC Windows Phone 8X 16Gb - Apple iPhone 5 16Gb Black- HTC One 32Gb Silver- Samsung Galaxy S4 i9506 Black Edition - LG G3 16Gb Gold - Apple iPhone 6 64Gb Space Grey
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλα αυτα που ειπαν οι 2 φιλοι αλλα προτιμω bluetooth κλιπ με καλωδιο να μην εχω αυτο το ενοχλητικο και για μενα αντιαισθητικο πραγμα στο αυτι μου συνεχεια η να προσπαθω να το φορεσω σε μια κληση . και προτιμω με ενα ακουστικο οχι stereo ,μιλαμε για hands free μονο για κλησεις ελπιζω,καθοτι το 5αρι δεν εχει ραδιο &για μουσικη τα ιδη ακουστικα που δινει ειναι αψογα

 

Τελικα;;;

Βρεθηκε κατι τετοιο αξιολογο για το 5αρι μας;;;

Θελω κι εγω αμεσα "μπλου τουθι"!

 

paniwnioi...ligoi kai kaloi
Link to comment
Share on other sites

καλοβλεπω το sony sbh50 αλλα με προβληματιζει το οτι θα εχω μειωμενες υπηρεσιες αφου προοριζεται να συνεργαζεται με android συσκευες κατα κυριο λογο. Κοιταξα στο app store αλλα δεν βρηκα καμμια σχετικη εφαρμογη.

 

Μου αρεσαν επισης τα Plantronics Bluetooth Backbeat Go Black .

 

Εχει κανεις αποψη επι των παραπανω ;

Edited by skiace
Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...