Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πόσο εύκολα μπορεί το κινητό αυτό να γρατσουνιστεί μέσα σε 20 περίπου μέρες?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ανάλογα τον ιδιοκτήτη και πόσο το προσέχει.

Κάποιος που το παρατάει όπως να'ναι μπορεί να το γρατσουνίσει πάρα πολύ σε 20 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτό ήταν. Έβαλα το 2007 και έγινε συγχρονισμός! :)

Αυτό είναι καλό για να βάλω Ελληνικά;

 

http://greek-iphone.com/gallery

 

Κάποιος παιδιά; αξίζει να βάλω αυτά τα Ελληνικά;

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα τον ιδιοκτήτη και πόσο το προσέχει.

Κάποιος που το παρατάει όπως να'ναι μπορεί να το γρατσουνίσει πάρα πολύ σε 20 μέρες.

 

Βασικά το προσέχω σα τα μάτια μου,το αφήνω ΠΑΝΤΑ πάνω στο ειδικό πανάκι,φοβάμαι όμως μη γρατοσυνιστεί μέσα στη τσέπη,παρόλο που δεν έχω τίποτα μέσα,παρά μόνο το κινητό

Link to comment
Share on other sites

Έχω θήκη,μια rubber,αλλά την έπλυνα,τη στέγνωσα και τώρα δεν εφαρμόζει στο πάνω μέρος καλά κ είναι χάλια..κ πρεπει να περιμενω μεχρι τις 28 που θα παω στο mall με το σχολείο στην 3ήμερη,να πάρω άλλη από το fnac...anyway,σίγουρα δε γρατσουνιέται μέσα στην τσέπη?το να γρατσουνιστεί το iphone είναι ο μεγαλύτερός μου φόβος...
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Έχω θήκη,μια rubber,αλλά την έπλυνα,τη στέγνωσα και τώρα δεν εφαρμόζει στο πάνω μέρος καλά κ είναι χάλια..κ πρεπει να περιμενω μεχρι τις 28 που θα παω στο mall με το σχολείο στην 3ήμερη,να πάρω άλλη από το fnac...anyway,σίγουρα δε γρατσουνιέται μέσα στην τσέπη?το να γρατσουνιστεί το iphone είναι ο μεγαλύτερός μου φόβος...
Αν μιλάμε για την οθόνη, τότε χλωμό να γρατζουνιστεί αν δεν έχεις τίποτα άλλο στην τσέπη...

Αν εννοείς το πλαστικό, δεν παίζει να μην κάνει γρατζουνιές έτσι κι αλλιώς και στο λέει κάποια που δεν το έχει βάλει ποτέ σε τσέπη και το έχει μόνιμα σε θήκη από τις 22 Αυγούστου και παρ'όλα αυτά έχει γρατζουνιές, που όμως φαίνονται μόνο σε συγκεκριμένες συνθήκες και με πολύ ψείρισμα.

Γενικά θεωρώ εξαιρετικά απίθανο το συγκεκριμένο κινητό να μείνει αγρατζούνιστο, ό,τι και να κάνεις, είναι το πλαστικό τέτοιο που και να το ακουμπήσεις απλά κάπου, κάνει γρατζουνιά που λέει ο λόγος :p

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάμε για την οθόνη, τότε χλωμό να γρατζουνιστεί αν δεν έχεις τίποτα άλλο στην τσέπη...

Αν εννοείς το πλαστικό, δεν παίζει να μην κάνει γρατζουνιές έτσι κι αλλιώς και στο λέει κάποια που δεν το έχει βάλει ποτέ σε τσέπη και το έχει μόνιμα σε θήκη από τις 22 Αυγούστου και παρ'όλα αυτά έχει γρατζουνιές, που όμως φαίνονται μόνο σε συγκεκριμένες συνθήκες και με πολύ ψείρισμα.

Γενικά θεωρώ εξαιρετικά απίθανο το συγκεκριμένο κινητό να μείνει αγρατζούνιστο, ό,τι και να κάνεις, είναι το πλαστικό τέτοιο που και να το ακουμπήσεις απλά κάπου, κάνει γρατζουνιά που λέει ο λόγος :p

 

+1

Όχι που λέει ο λόγος... Έτσι ακριβώς είναι δυστυχώς :mad:

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος παιδιά; αξίζει να βάλω αυτά τα Ελληνικά;

 

Τελικά αυτό ήταν. Έβαλα το 2007 και έγινε συγχρονισμός! :)

Αυτό είναι καλό για να βάλω Ελληνικά;

 

http://greek-iphone.com/gallery

 

Υπαρχουν και δωρεαν λυσεις .:rolleyes:

Διαβασε το αναλογο θεμα που υπαρχει στην σχετικη ενοτητα..... εχουν κανει πολυ καλη δουλεια

ορισμενα απο τα μελη μας ...αφιλοκερδως...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν και δωρεαν λυσεις .:rolleyes:

Διαβασε το αναλογο θεμα που υπαρχει στην σχετικη ενοτητα..... εχουν κανει πολυ καλη δουλεια

ορισμενα απο τα μελη μας ...αφιλοκερδως...

 

Ωχ.....! Τώρα είδα ότι θέλουν 30ευρώ! τι παραπάνω έχουν αυτοί από τις δωρεάν λύσεις;

Link to comment
Share on other sites

Ωχ.....! Τώρα είδα ότι θέλουν 30ευρώ! τι παραπάνω έχουν αυτοί από τις δωρεάν λύσεις;

 

.........30€..... :p

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μια απορία....Πόσο σας κρατάει με νορμάλ χρήση η μπαταρία?

Και προτείνετε κάποια καλή δερμάτινη θήκη...

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται τι εννοείς normal.

Εγώ τώρα τελευταία το φορτίζω περίπου ανα 2-3 μέρες. Αν δεν το πειράζεις συνέχεια κρατάει αρκετά η μπαταρία.

Το πιο εντυπωσιακό όμως είναι ο χρόνος που χρειάζεται για να φορτίσει. Νομίζω δεν έχω χρησιμοποιήσει άλλο κινητό που φορτίζει τόσο γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

Έχω βρει πολλές σελίδες που λένε πως η οθονη του iPhone 3G είναι scratch-proof και αν το βάζεις στην τσέπη μόνο του,δε γρατσουνιέται με τίποτα η οθόνη του...Αληθεύει?Παρήγγειλα μια θήκη κ ήρθε σήμερα και είχε κ screen protector αλλά δε μπόρεσα πάλι να το βάλω ακόμα κ με την μέθοδο της τηλεκάρτας...πάλι είχε μπιλάκια...κ δε μπορώ πάλι να παραγγέλνω...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ του πήρα αυτήν σε μαύρο, χωρίς belt clip :

 

http://www.pielframa.net/iphone_unipur.asp

 

Απίστευτη θήκη και κορυφαία σε αίσθηση και ποιότητα.

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Έχω βρει πολλές σελίδες που λένε πως η οθονη του iPhone 3G είναι scratch-proof και αν το βάζεις στην τσέπη μόνο του,δε γρατσουνιέται με τίποτα η οθόνη του...Αληθεύει?Παρήγγειλα μια θήκη κ ήρθε σήμερα και είχε κ screen protector αλλά δε μπόρεσα πάλι να το βάλω ακόμα κ με την μέθοδο της τηλεκάρτας...πάλι είχε μπιλάκια...κ δε μπορώ πάλι να παραγγέλνω...

 

Φίλε μου όσων αφορά τα μπιλάκια που λες, εγώ έβαλα την ζελατίνα προστασίας που είναι καθρέφτης και μου έκανε τα ίδια. Ήμουν έτοιμος να την βγάλω αλλά την άφησα έτσι. Διαπίστωσα ότι σε λίγες μέρες οι φυσαλίδες αέρα φεύγουν σιγά σιγά μόνες τους. Μέσα σε μια βδομάδα δεν μένει ούτε ίχνος! Υπομονή θέλει και να τις πιέζεις λίγο και εσύ να φύγουν. :)

Link to comment
Share on other sites

παιδια πως μπορουμε να βαλουμε ραδιοφωνο στο κινητο??

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

εχει αγορασει κανεις το iphone σε λευκο?κυκλοφορησε στην ελλαδα η μονο εξωτερικο?

καπου διαβασα οτι αναμενονται κ νεες εκδοσεις του iphone ισχυει κατι τετοιο?

σε περιπτωση αγορας του απο εξωτερικο τι γινεται με το θεμα εγγυησης?

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

εχει αγορασει κανεις το iphone σε λευκο?κυκλοφορησε στην ελλαδα η μονο εξωτερικο?

καπου διαβασα οτι αναμενονται κ νεες εκδοσεις του iphone ισχυει κατι τετοιο?

σε περιπτωση αγορας του απο εξωτερικο τι γινεται με το θεμα εγγυησης?

 

Κυκλοφορεί κανονικά σε λευκό(16Gb)

Αναμένεται ανακοίνωση για νέο iPhone μέσα στο καλοκαίρι.

Η εγγύηση νομίζω πως ισχύει στη χώρα που το πήρες, αν κ στην Αμερική μπορείς να κάνεις world wide επέκταση αν δε κάνω λάθος.

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορεί κανονικά σε λευκό(16Gb)

Αναμένεται ανακοίνωση για νέο iPhone μέσα στο καλοκαίρι.

Η εγγύηση νομίζω πως ισχύει στη χώρα που το πήρες, αν κ στην Αμερική μπορείς να κάνεις world wide επέκταση αν δε κάνω λάθος.

 

κανα site με leecked υλικο για το νεο iphone?

δλδ αγορα απο το ebay σημαινει οχι εγγυηση?

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

έχω μια απορία αλλά δεν είμαι σίγουρη σε ποιο θέμα να ρωτήσω. :)

Υπάρχει κανείς που να χρησιμοποιεί το i-phone 3G και/κυρίως ως i-pod?

Ο ήχος του είναι εξίσου καλός με ένα "κλασσικό" i-pod?

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα mp3player 16G flash κλπ, αλλά αναρωτιέμαι μήπως μπορώ να κάνω την ίδια δουλειά με το i-phone.

 

Thanks

Wendy let me in I wanna be your friend

I wanna guard your dreams and visions

Link to comment
Share on other sites

μετα απο 1,5 χρονο με το κινητο μου πρωτης γενιας σκεφτομαι να το σκοτωσω και να περιμενω το επομενο...

 

να την κανω η οχι...

το EDGE μου αρεσει πολυ αλλα θα του λειπουν αρκετα πραγματακια σε σχεση με το νεο...

και να δινω 500αρες καλοκαιρι δεν την κανω....

 

καμμια ιδεα.;

 

ειμαι 70% να μην το δωσω....

αλλα φοβαμαι οσο πλησιαζει προς το Ινουνιο θα μικραινει το ποσοστο...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...