Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

εγω το αγοραζω απο Ιταλια την επομενη Παρασκευη το δικο μου το πουλησα μαλλον στα 230Ε...

καλη τιμουλα επιασε το καημενουλι....

 

 

και από Ιταλία πόσο θα έχει (με σύνδεση ή χωρίς?) - τιμές να υποθέσω ότι έιναι ίδιες???

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

STOOOOOOPPPPP

 

Ιταλια....

 

φημες για

599 το 16αρι

699 (!!!) το 32αρι!!!!!!

 

οχι ρε γμτ και πουλησα το δικο μου...

 

και τωρα τι κανουμε;

 

αν ειναι ετσι να πανε να το φανε.....

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Δυσκολο να υπερβούν τα 600€ (ψυχολογικό φράγμα).

 

Αν και δεν υπάρχει άλλο κινητό με 32GB!

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν υπάρχει άλλο κινητό με 32GB!

Μην είσαι τόσο σίγουρος. Υπάρχει, λέγεται Ν97 ΚΑΙ δέχεται και κάρτες μνήμης.

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Θα το δούμε κι αυτό τι ψάρια θα πιάσει...

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Πάντως κατά την ταπεινή μου γνώμη μόνο με την οθόνη αφής και το accelerometer δε γίνεται δουλειά. Τα περισσότερα παιχνίδια πλήν puzzle είναι πολύ προβληματικά στο θέμα του χειρισμού.

 

 

Μπαααα μη νομιζεις τα περισσοτερα χανουν λογω κακου προγραμματισμου. για παραδειγμα το need for speed που ειναι πολυ προσεγμενο εχει πολυ καλο χειρισμο και καθετα και οριζοντια, οπως επισης και το blueskies, επισης μη ξεχνατε οτι θα εχει και πυξιδα το gs οποτε θα αντιλαμβανεται και τις οριζοντιες κινησεις που δυστυχως το accelerometer δε μπορουσε λογω της βαρυτητας, οποτε ιδωμεν....

Link to comment
Share on other sites

oi προηγουμενες φημες αφορουσαν την ΤΙΜ

 

τωρα μολις νεες φημες

 

Vodafone:

16GB 3GS 499

32gb 3GS 599

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

προς το παρων ειναι ολα φημες...

 

δεν νομιζω ομως...αν ειναι ετσι τοτε μαλλον ολοι απο Βοντα θα πανε

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Αν και ήταν αναμενόμενο, δεν είχε επισημοποιηθεί… μέχρι σήμερα! Ο λόγος για την επιβεβαίωση της κυκλοφορίας του iPhone 3GS στην Ελλάδα τον Ιούλιο, από την Vodafone!

 

Μέχρι στιγμής δεν έχουμε καμία πληροφόρηση από την πλευρά της Cosmote…

 

Ελπίζουμε να δούμε μία ταυτόχρονη διάθεση της συσκευής και από τους δύο παρόχους ώστε να λειτουργήσει ο υγιής ανταγωνισμός από την 1η μέρα κυκλοφορίας του iPhone 3GS.

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Αν και ήταν αναμενόμενο, δεν είχε επισημοποιηθεί… μέχρι σήμερα! Ο λόγος για την επιβεβαίωση της κυκλοφορίας του iPhone 3GS στην Ελλάδα τον Ιούλιο, από την Vodafone!

 

Μέχρι στιγμής δεν έχουμε καμία πληροφόρηση από την πλευρά της Cosmote…

 

Ελπίζουμε να δούμε μία ταυτόχρονη διάθεση της συσκευής και από τους δύο παρόχους ώστε να λειτουργήσει ο υγιής ανταγωνισμός από την 1η μέρα κυκλοφορίας του iPhone 3GS.

 

Το κανεις που το κανεις copy paste, δωσε τουλαχιστον ενα credit στον author;)

 

---Πηγη---

[sIGPIC][/sIGPIC]

Symphobia, the ultimate scoring experience...

Link to comment
Share on other sites

Το κανεις που το κανεις copy paste, δωσε τουλαχιστον ενα credit στον author;)

 

---Πηγη---

 

Σωστα...λαθος μου...

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Αν και ήταν αναμενόμενο, δεν είχε επισημοποιηθεί… μέχρι σήμερα! Ο λόγος για την επιβεβαίωση της κυκλοφορίας του iPhone 3GS στην Ελλάδα τον Ιούλιο, από την Vodafone!

 

Μέχρι στιγμής δεν έχουμε καμία πληροφόρηση από την πλευρά της Cosmote…

 

Ελπίζουμε να δούμε μία ταυτόχρονη διάθεση της συσκευής και από τους δύο παρόχους ώστε να λειτουργήσει ο υγιής ανταγωνισμός από την 1η μέρα κυκλοφορίας του iPhone 3GS.

 

Αυτό από πού έχει διαρρεύσει;

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τι ακριβώς πληροφορία μας δίνει αυτό το άρθρο;

Ότι θα κυκλοφορήσει στην Ελλάδα το είπαν στην WWDC, ότι θα το φέρει η Vodafone το ξέραμε έτσι κι αλλιώς, για την Cosmote δεν έχει καμία πληροφορία, οπότε...ένα νέο χωρίς νέο έτσι απλά.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τι ακριβώς πληροφορία μας δίνει αυτό το άρθρο;

Ότι θα κυκλοφορήσει στην Ελλάδα το είπαν στην WWDC, ότι θα το φέρει η Vodafone το ξέραμε έτσι κι αλλιώς, για την Cosmote δεν έχει καμία πληροφορία, οπότε...ένα νέο χωρίς νέο έτσι απλά.

 

Απ' οτι καταλαβα και εγω απλα επιβεβαιωθηκε επισημα και απο τη Vodafone οτι θα το φερει!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Symphobia, the ultimate scoring experience...

Link to comment
Share on other sites

Απ' οτι καταλαβα και εγω απλα επιβεβαιωθηκε επισημα και απο τη Vodafone οτι θα το φερει!!!

 

Aπό τη στιγμή που έχει ανακοινωθεί από την Apple ότι η συσκευή θα κυκλοφορήσει στην Ελλάδα τον Ιούλιο, τι άλλη επιβεβαίωση χρειαζόμαστε?

 

Δύο είναι οι επίσημοι iPhone πάροχοι στην Eλλάδα, η Vodafone και η Cosmote, αυτές θα το έφερναν όπως και να είχε.

Link to comment
Share on other sites

Aπό τη στιγμή που έχει ανακοινωθεί από την Apple ότι η συσκευή θα κυκλοφορήσει στην Ελλάδα τον Ιούλιο, τι άλλη επιβεβαίωση χρειαζόμαστε?

 

Δύο είναι οι επίσημοι iPhone πάροχοι στην Eλλάδα, η Vodafone και η Cosmote, αυτές θα το έφερναν όπως και να είχε.

 

Kαι αν ειχε υπογραψει κ η wind να το φερει?

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Aπό τη στιγμή που έχει ανακοινωθεί από την Apple ότι η συσκευή θα κυκλοφορήσει στην Ελλάδα τον Ιούλιο, τι άλλη επιβεβαίωση χρειαζόμαστε?

 

Δύο είναι οι επίσημοι iPhone πάροχοι στην Eλλάδα, η Vodafone και η Cosmote, αυτές θα το έφερναν όπως και να είχε.

 

Παιδια και εγω δεν ξερω, απλα ψαχνομαι οπως και εσεις αλλα πιστευω οτι ηταν απλα μια τυπικη διαδικασια, και ισως μια απλη ανακοινωση στον τυπο και γενικοτερα τα μεσα και τιποτα παραπανω, δε νομιζω οτι υπαρχει λογος να σταθουμε ιδιαιτερα σε αυτο, αλλωστε οπως λετε και εσεις ηταν γνωστο και δεδομενο οτι θα ερχοταν απο Vodafone και Cosmote. Μια απλη επιβεβαιωση απο την πλευρα της Vodafone ειναι προφανως!!! Ισως να ακολουθησει και απο την Cosmote μια ανακοινωση δεν ειναι κατι το παραξενο, ουτε εχει καποια ιδιαιτερη σημασια!!! Προσωπικη μου αποψη παντα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Symphobia, the ultimate scoring experience...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όταν λέμε πως θα έχει υποστήριξη ελληνικών το 3gs που σκέφτομαι να αγοράσω εννοούμε μόνο στα μηνύματα ή ότι θα έχει και ελληνικό μενού?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όταν λέμε πως θα έχει υποστήριξη ελληνικών το 3gs που σκέφτομαι να αγοράσω εννοούμε μόνο στα μηνύματα ή ότι θα έχει και ελληνικό μενού?

 

Στο δικο μου που εχω την 3.0 GM ειναι ολα στα ελληνικα, μηνυματα και μενου!!! Ακομα και το λεξικο για την αυτοματη διορθωση υπαρχει στα ελληνικα!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Symphobia, the ultimate scoring experience...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...