Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για καποιον που σκεφτεται σοβαρα να επενδυσει ενα αξιολογο ποσο σε μια navi εφαρμογη,μια λυση,που προυποθετει jailbreak,θα ηταν να "δοκιμασει δωρεαν" την εφαρμογη για καποιο χρονικο διαστημα προτου την αγορασει.Με αυτη τη διαδικασια και αυτος βεβαιωνεται αν το προγραμμα ανταποκρινεται ή οχι στις προσδοκιες του,ενω δεν ακυρωνεται και η διαδικασια της "νομιμης αποκτησης",καθως μονο μεσω αυτης της οδου θα μπορει να εχει αμεσα τις πλεον προσφατες αναβαθμισεις της εφαρμογης.
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για καποιον που σκεφτεται σοβαρα να επενδυσει ενα αξιολογο ποσο σε μια navi εφαρμογη,μια λυση,που προυποθετει jailbreak,θα ηταν να "δοκιμασει δωρεαν" την εφαρμογη για καποιο χρονικο διαστημα προτου την αγορασει.Με αυτη τη διαδικασια και αυτος βεβαιωνεται αν το προγραμμα ανταποκρινεται ή οχι στις προσδοκιες του,ενω δεν ακυρωνεται και η διαδικασια της "νομιμης αποκτησης",καθως μονο μεσω αυτης της οδου θα μπορει να εχει αμεσα τις πλεον προσφατες αναβαθμισεις της εφαρμογης.

 

Έτσι είναι... Τουλάχιστον να μη τη πατησουν και άλλη.Ρίξτε μια ματια ρε παιδια όσοι το έχετετε έχει σε κανέναν την Εγνατία μέσα?

Για να Βεβαιωθώ πλήρως δηλαδή ότι είναι μεγάλη πατάτα.

Link to comment
Share on other sites

Το αιφον αν το δωσω να το ξεκλειδωσουν τωρα ετσι πως ειναι με την 3 1 3, αν βγει μετα jb και το κανω ,θα φυγει το ξεκλειδωμα;;

Υπαρχουν μαγαζια εδω που ειμαι ,οχι ελλαδα, που το ξεκλειδωνουν.

Edited by nervous
Έτσι όπως τα γράφεις ,δεν βγάζουμε νόημα .....Χρησιμοποίησε και κανένα κόμμα και τελεία ...
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Πας στις Ρυθμίσεις-¨Ηχοι-Κουδούνισμα ή αν έχεις τη γλώσσα στα αγγλικά Settings-Sounds-Ringtones (ή κάτι παρόμοιο).
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.γνωριζει καποιος κομπουτερακι με μοιρες-πρωτα-δευτεra?δεν μπορω να βρω πουθενα στο store.]

ΒΑΣΙΛΗΣ

IPHONE 4 32GB

Link to comment
Share on other sites

αν γυρίσεις το κινητό οριζόντια δε υπάρχει κάτι που να σε καλύπτει;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Πας στις Ρυθμίσεις-¨Ηχοι-Κουδούνισμα ή αν έχεις τη γλώσσα στα αγγλικά Settings-Sounds-Ringtones (ή κάτι παρόμοιο).

 

σε ευχαριστώ , αν και δεν εννοώ αυτό...

εκεί έχει κάποιους στανταρτ ήχους...πώς μπορώ ν βάλω δικούς μου?

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ , αν και δεν εννοώ αυτό...

εκεί έχει κάποιους στανταρτ ήχους...πώς μπορώ ν βάλω δικούς μου?

Δες εδω και εδω. Απλα αλλη φορα πριν ρωτησεις ψαξε λιγακι στο forum μηπως υπαρχει η απαντηση που ψαχνεις. Φιλικα παντα.

Link to comment
Share on other sites

¨Α, με δουλεύετε όλοι εδώ μέσα!

 

Δεν το καταλαβα αυτο για εξήγησε το μου

Link to comment
Share on other sites

παιδία μια ερώτηση, σόρρυ αν έχει απαντηθεί ήδη... επειδή θα πουλήσω το μηλόφωνο μου χρειάζεται να κάνω κάτι με το itunes account μου?? ΜΕ restore χάνεται και το jailbreak και όλα??? τι χρειάζεται για να σβηστούν ολα τα στοιχέια μου??
myPhones: Ericsson GF768, SE k700i, Sharp V902, sharp V903, Qtek S200, Motorola V3, SE P910i, Nokia 8800 sirocco, SE k810, Sharp 770SH, Nokia N95, Samsung U900 soul, LG kU990 viewty, SE W910, Nokia 5000, Samsung innov8, Apple iphone 3GS, Nokia N82, HTC wildfire, Blackberry bold 9700, Nokia C3-01, Apple iphone 4 16gb, Apple iphone 5 16gb...
Link to comment
Share on other sites

παιδία μια ερώτηση, σόρρυ αν έχει απαντηθεί ήδη... επειδή θα πουλήσω το μηλόφωνο μου χρειάζεται να κάνω κάτι με το itunes account μου?? ΜΕ restore χάνεται και το jailbreak και όλα??? τι χρειάζεται για να σβηστούν ολα τα στοιχέια μου??

 

Με το restore δεν μένει τίποτα γίνετε όπως το πήρες.

Link to comment
Share on other sites

για να μείνει το jailbreak αλλά να σβηστούν τα στοιχεία μου???
myPhones: Ericsson GF768, SE k700i, Sharp V902, sharp V903, Qtek S200, Motorola V3, SE P910i, Nokia 8800 sirocco, SE k810, Sharp 770SH, Nokia N95, Samsung U900 soul, LG kU990 viewty, SE W910, Nokia 5000, Samsung innov8, Apple iphone 3GS, Nokia N82, HTC wildfire, Blackberry bold 9700, Nokia C3-01, Apple iphone 4 16gb, Apple iphone 5 16gb...
Link to comment
Share on other sites

για να μείνει το jailbreak αλλά να σβηστούν τα στοιχεία μου???

 

όλα θα φύγουν αρκεί να μη σου κάνει restore από κάποιο παλιό backup, το jailbrake φεύγει.

Link to comment
Share on other sites

Δες εδω και εδω. Απλα αλλη φορα πριν ρωτησεις ψαξε λιγακι στο forum μηπως υπαρχει η απαντηση που ψαχνεις. Φιλικα παντα.

 

τα έχω δει αυτά ...

συγχρονισμό πως κάνω?

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτό ρωτάω... για να μην φύγει το jailbreak τι να κάνω????????????

 

Γενικά δηλαδή εαν πουλήσω το iphone έτσι ακριβώς όπως είναι μπορεί να έχω κάποιο πρόβλημα οικονομικό, ή οτιδήποτε άλλο επειδή είναι καταχωρημένο στο όνομα μου στο itunes???????

Edited by BestMan
Συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε την ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ
myPhones: Ericsson GF768, SE k700i, Sharp V902, sharp V903, Qtek S200, Motorola V3, SE P910i, Nokia 8800 sirocco, SE k810, Sharp 770SH, Nokia N95, Samsung U900 soul, LG kU990 viewty, SE W910, Nokia 5000, Samsung innov8, Apple iphone 3GS, Nokia N82, HTC wildfire, Blackberry bold 9700, Nokia C3-01, Apple iphone 4 16gb, Apple iphone 5 16gb...
Link to comment
Share on other sites

καθε φορα που παιρνω τηλ βγαζει ενα μινιμα κ λεει πρωοθειται η κλισι κτλ...

πως φευγει αυτο το κερατο?????

na zisoun ta giwtompala!!!!!!!!!!!!!! :X
Link to comment
Share on other sites

καθε φορα που παιρνω τηλ βγαζει ενα μινιμα κ λεει πρωοθειται η κλισι κτλ...

πως φευγει αυτο το κερατο?????

Προφανώς έχεις ενεργοποίηση είτε προώθηση κλήσης είτε την ειδοποίηση με μήνυμα όταν δεν είσαι εφικτός. Είναι φυσιολογικό αυτό, μη τρελαίνεσαι, σε όλους μας εμφανίζεται.

Link to comment
Share on other sites

πως γινεται να φυγει αυτο το κωλομηνυμα θελω να μαθω και εγω!!!!

 

Μεχρι τωρα ειχα cosmote και τετοιο μηνυμα δεν εβγαζε ποτε.

Τωρα που πηγα στη wind το ειδα πρωτη φορα να πω την αληθεια.

Τι πρεπει να κανω για να φυγει?

Link to comment
Share on other sites

πως γινεται να φυγει αυτο το κωλομηνυμα θελω να μαθω και εγω!!!!

 

Μεχρι τωρα ειχα cosmote και τετοιο μηνυμα δεν εβγαζε ποτε.

Τωρα που πηγα στη wind το ειδα πρωτη φορα να πω την αληθεια.

Τι πρεπει να κανω για να φυγει?

Να ακυρώσεις όλες τις προωθήσεις. Έτσι όμως δεν θα σου έρχονται και ειδοποιήσεις με τις χαμένες κλήσεις όταν έχεις το τηλέφωνό σου κλειστό. ##002# νομίζω και κλήση.

Link to comment
Share on other sites

οκ φχαριστω αρχιγε μου.

ενασ φιλοσ ειπε οτι με αποδρασοφυλακη φευγει το μινιμα κ οι χαμενεσ κλισεισ / σμσ ερχονται κλανονικα.

ισχυει η' με λεει λαμακιες??

na zisoun ta giwtompala!!!!!!!!!!!!!! :X
Link to comment
Share on other sites

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...