Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σημερα ξαφνικα καποια εικονιδια αλαξαν δλδ πηραν την εικονα καποιων αλλων εφαρμογων αλλα στο ποιο θαμπο (δεν εχω κανει ακομα jailbreak), τι λετε να κανω restore και αν κανω κραταω την εκδοση 3.0 ή να παω στην καινουργια ;;;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μήπως έβαλες κάνα θέμα άλλο? Δεν βγάζεις μια φωτογραφία να δούμε (όχι screenshot, με το screenshot δεν θα φανεί)
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Σημερα ξαφνικα καποια εικονιδια αλαξαν δλδ πηραν την εικονα καποιων αλλων εφαρμογων αλλα στο ποιο θαμπο (δεν εχω κανει ακομα jailbreak), τι λετε να κανω restore και αν κανω κραταω την εκδοση 3.0 ή να παω στην καινουργια ;;;

 

Αυτό το έπαθα και εγώ μετά απο restart.Αν δεν είναι τα κύρια εικονίδια(ipod,safari,mail κτλ) και είναι μόνο τα προγράμματα απλά τα σβήνεις και τα ξαναπαιρνάς.Σε άλλη περίπτωση μάλλον κάνεις restore

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.μια ερωτηση θα ηθελα να κανω.

σε δυο βδομαδες θα μου φερουνε ενα i phone 32gb 3gs απο usa,και θα ηθελα να ρωτησω αν ειναι κλειδωμενο και αν υπαρχει τροπος και ποιος ειναι αυτος για να το ξεκλειδωσω.

ευχαριστω

Μάλλον θα είναι κλειδωμένο. Υπάρχουν οδηγοί που το κάνεις unlock στο φόρουμ. Πάρε το και θα σου πούμε ;)

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το έπαθα και εγώ μετά απο restart.Αν δεν είναι τα κύρια εικονίδια(ipod,safari,mail κτλ) και είναι μόνο τα προγράμματα απλά τα σβήνεις και τα ξαναπαιρνάς.Σε άλλη περίπτωση μάλλον κάνεις restore

 

Οχι δεν ειναι αλλα εχω και μια εφαρμογη που την εχω πληρωσει (παρεπιπτοντος πολυ καλη λεγεται genius και με αυτην κανει πολλα πραγματα η καμερα), και οταν λες τα ξαναπερναω μεσω iTunes ή τα ξανακατεβαζω !!!

Link to comment
Share on other sites

Τα σβήνεις και τα ξαναπερνάς απο το itunes που είναι αποθηκευμένα.Και φυσικά δεν ξαναπληρώνεις την εφαρμογή που πλήρωσες.Ελπίζω να τις έχεις κρατήσει στο itunes και να μην τις έχεις διαγράψει τις εφαρμογές
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα είναι κλειδωμένο. Υπάρχουν οδηγοί που το κάνεις unlock στο φόρουμ. Πάρε το και θα σου πούμε ;)

 

οτι θα ειναι κλειδωμενο ειμαι σιγουρος.

αν το εχουν ξεκλειδωσει δεν ηξερα.

ευχαριστω παντος.

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέω resync δεν εννοώ να κάνεις sync με το iTunes απλά. Διέγραψε τις εφαρμογές που έχουν μπερδευτεί από το iPhone και μετά σύνδεσέ το στο iTunes για να τις ξαναπεράσεις.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έβαλες κάνα θέμα άλλο? Δεν βγάζεις μια φωτογραφία να δούμε (όχι screenshot, με το screenshot δεν θα φανεί)

 

Μπαινει αλλο θεμα χωρις jailbreak ???

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν πρόσεξα ότι δεν έκανες Jailbreak ;)
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

sonick7 & Dead Angel ευχαριστω εστρωσαν ολλα εκτος απο μια (Documents 2 η οποια επιμαινει να παιρνει την μορφη του iBattleship αλλα νωμιζω οτι ετσι και αλιως ειναι μουφα και θατην βγαλω τελειως) !!!
Link to comment
Share on other sites

epomenes partides 3GS arhes Septemvri lene sta katastimata

 

:(((

 

 

Κατάργηση γραφής greeklish. Από 1/9/2009 τέτοιου είδους μηνύματα θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν αργούν :p Αφού τώρα έχουμε 28 Αυγούστου
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να είναι έτσι αλλά πάλι πολύ θα μείνουν χωρίς iphone!

 

Σημέρα πήγα σε ένα κατάστημα Vodafone και μου είπε ότι αν κάνω σύνδεση θα το έχω σε 2 μέρες!! Κουλό λίγο? Μου ξεκαθάρισε όμως ο πωλητής ότι άν το θέλω σκέτη συσκευή θα πρέπει να περιμένω πολύ!!

 

Πήγα και σε κατάστημα Γερμανός αμέσως μετά και μου είπε ότι δεν γνωρίζουν τίποτα για το πότε θα παραλάβουν κομμάτια και ενώ έχω σε εκρεμότητα μια φορητότητα family πακέτου τριών γραμμών Cosmote η οποιά έχει εγκριθεί κιόλας απλώς περιμένω το iphone να την ενεργοποιήσω , υπόψην ότι περιμένω 2,5 εβγομάδες ήδη!!!!

 

Ελπίζω να το έχω μέχρι 5 Σεμπτέβρη αλλιώς θα πάω Vodafone , τα έχω πάρει λιγάκι..Το ίδιο φαντάζομε και οι περισσότεροι που το περιμένουν!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια 1 ερωτηση...το 3gs με voda μεχρι τι ταχυτητα μπορει να πιασει???ιντερνετ εννοω

 

Ααα ξεχασα....υπαρχει καποιο προγραμμα απο cydia ωστε να κανεισ κλησεις απο fring skype κτλ μεσς 3g?

I AM A MAC
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια 1 ερωτηση...το 3gs με voda μεχρι τι ταχυτητα μπορει να πιασει???ιντερνετ εννοω

Υποτίθεται έως 7.2 Mbps. Mην περιμένεις όμως να πιάσεις ποτέ τη συγκεκριμένη ταχύτητα (με οποιοδήποτε ελληνικό δίκτυο κινητής, όχι μόνο με Vodafone).

Link to comment
Share on other sites

Απο χθες το βραδυ το eshop της VODAFONE εχει διαθεσιμα 3gs 16GB σε μαυρο & λευκο. Σπευσατε.. :cool:
http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με το iTouch που είχα πριν μου φαίνεται η οθόνη λίγο πιο σκοτεινή για τα ίδια επίπεδα φωτεινότητας (όχι αυτόματο). Η ευκρείνια της μου έκανε εντύπωση όμως, μου φαίνεται πιο καθαρά τα εικονίδια.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Κιτάξτε εδώ!

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=7011

Όλα είναι διαθέσιμα για αγορά εκτός το IPhone 3gs 32GB Black!!

 

Άντε να δούμε!!

 

---------------

 

Μόλις πριν λίγο μίλισα στην γραμμή εποικοινωνίας καταστημάτων Γερμανός και μου είπαν πως την Δευτέρα θα είναι διαθέσημο σε όλλα τα καταστήματα!

Ελπίζω να αληθεύει!

Link to comment
Share on other sites

Κιτάξτε εδώ!

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=7011

Όλα είναι διαθέσιμα για αγορά εκτός το IPhone 3gs 32GB Black!!

 

Άντε να δούμε!!

 

 

Δεν ξερω αν το εβγαζε και νωριτερα αυτο ,αλλα οταν κανεις αγορα ,πχ για το iPhone 3GS 16GB

αναφερει:

 

Ανακοίνωση σχετικά με τη διαθεσιμότητα της συσκευής:

 

Λόγω της μεγάλης ζήτησης, τα διαθέσιμα αποθέματα εξαντλήθηκαν. Περισσότερα iPhone 3GS αναμένονται τις επόμενες εβδομάδες. Προκειμένου να ενημερωθείτε πρώτοι όταν η συσκευή θα είναι ξανά διαθέσιμη για αγορά από το http://www.vodafone.gr χρησιμοποιήστε την επιλογή "Ενημερώστε με" στο αριστερό μέρος της σελίδας.

 

εντιτ : το ιδιο αναφερει σε ολα τα 3gs

 

Ευχαριστουμε παντως για τις πληροφοριες :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Κιτάξτε εδώ!

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=7011

Όλα είναι διαθέσιμα για αγορά εκτός το IPhone 3gs 32GB Black!!

 

Άντε να δούμε!!

 

---------------

 

Μόλις πριν λίγο μίλισα στην γραμμή εποικοινωνίας καταστημάτων Γερμανός και μου είπαν πως την Δευτέρα θα είναι διαθέσημο σε όλλα τα καταστήματα!

Ελπίζω να αληθεύει!

 

Όταν πατάς "Αγορά" βλέπεις οτι λέει "Ανακοίνωση σχετικά με τη διαθεσιμότητα της συσκευής:

 

Λόγω της μεγάλης ζήτησης, τα διαθέσιμα αποθέματα εξαντλήθηκαν. Περισσότερα iPhone 3GS αναμένονται τις επόμενες εβδομάδες. Προκειμένου να ενημερωθείτε πρώτοι όταν η συσκευή θα είναι ξανά διαθέσιμη για αγορά από το http://www.vodafone.gr χρησιμοποιήστε την επιλογή "Ενημερώστε με" στο αριστερό μέρος της σελίδας. "

Link to comment
Share on other sites

Εγω σημερα πηρα το 16αρι το ασπρο απο πλαισιο Λαρισας.Το ειχα παραγγειλει την Τεταρτη και σημερα ηρθε.Την Τεταρτη το απογευμα ειχαν διαθεσιμα απο 2 σχεδον ολα τα Πλαισιο στην Ελλαδα (16αρια ασπρα μονο)

Wii Number

7116 0358 1247 8762

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...