Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορεί κάποιος να το πάρει απο το οτεshop με αντικαταβολή(μετρητα) γιατι μου βγαζει μονο 2 επιλογες με χρέωση στον τηλεφ.λογαριασμο και με πιστωτικη καρτα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μηπως ξερει κανεις το ποτε θα φερει συσκευες η voda; Γιατι πολυ μας καθυστερουν εμας στην επαρχια...
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις το ποτε θα φερει συσκευες η voda; Γιατι πολυ μας καθυστερουν εμας στην επαρχια...

 

Tέλος Αυγούστου φίλε,ακριβής ημερομηνία ούτε αυτοι ξέρουν:p

Link to comment
Share on other sites

H vodafone θα στείλει συσκευές στην επαρχεία από την Δευτέρα 10-08-2009 σύμφωνα με τηλεφωνική επικοινωνία που είχα εγώ για την παραγγελεία μου.
Όλα είναι σχετικά.
Link to comment
Share on other sites

3GS 16 GB : χθες το βραδυ το παρήγγειλα απο οτεσοπ και πριν λιγο το ειχα στα χερια μου. με πιστωτική ή χρεωση στο σταθερο (οπως θες το πληρωνεις). Σκετη συσκευη!

 

η βοδα και το πλαισιο να πανε τις βρασουν τις συσκευες που εχουν ή μεχρι να βρουν 'θύματα' για τα συμβόλαια τους (και καλα) να τα εχουν να στολιζουν τις αποθήκες τους.:mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

μολις με ενημερωσαν τηλεφωνικα απο cosmote, οτι εχουν αποθεμα(αυτο εγινε μετα το παρακατω mail που πηρα ).......

Σε περίπτωση που επισκεφθείτε το κατάστημα της επιλογής σας και δεν είναι  διαθέσιμο το νέο iPhone 3GS, στείλετε e-mail στη διεύθυνση [email="iPhone3GS@cosmote.gr"]iPhone3GS@cosmote.gr[/email] μέσα στις  επόμενες 3 ημέρες, με το ονοματεπώνυμό σας, ένα τηλέφωνο επικοινωνίας, τον τύπο  της iPhone συσκευής που επιθυμείτε (χρώμα & μέγεθος μνήμης) και το κατάστημα  που θέλετε να το παραλάβετε. Μόλις η συσκευή είναι διαθέσιμη στο εν λόγω  κατάστημα, θα σας ενημερώσουμε για τη δυνατότητα παραλαβής της. Η συσκευή θα  παραμείνει στο κατάστημα για 3 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

Μολις μιλησα με οτεshop και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει το κινητο απο την αλλη εβδομαδα θα το εχουν...Ξερει κανεις που μπορω να το βρω;Ελεος φευγουμε για διακοπες χωρις κινητο!
Link to comment
Share on other sites

Μολις μιλησα με οτεshop και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει το κινητο απο την αλλη εβδομαδα θα το εχουν...Ξερει κανεις που μπορω να το βρω;Ελεος φευγουμε για διακοπες χωρις κινητο!

 

στειλε ενα mail εδω

 

 

iPhone3GS@cosmote.gr

Link to comment
Share on other sites

στειλε ενα mail εδω

 

 

iPhone3GS@cosmote.gr

The recipient's e-mail address was not found in the recipient's e-mail system. Microsoft Exchange will not try to redeliver this message for you. Please check the e-mail address and try resending this message, or provide the following diagnostic text to your system administrator.

:confused:

Link to comment
Share on other sites

The recipient's e-mail address was not found in the recipient's e-mail system. Microsoft Exchange will not try to redeliver this message for you. Please check the e-mail address and try resending this message, or provide the following diagnostic text to your system administrator.

:confused:

 

:wacko::wacko::wacko:τι να ..πω

Link to comment
Share on other sites

3GS 16 GB : χθες το βραδυ το παρήγγειλα απο οτεσοπ και πριν λιγο το ειχα στα χερια μου. με πιστωτική ή χρεωση στο σταθερο (οπως θες το πληρωνεις). Σκετη συσκευη!

 

η βοδα και το πλαισιο να πανε τις βρασουν τις συσκευες που εχουν ή μεχρι να βρουν 'θύματα' για τα συμβόλαια τους (και καλα) να τα εχουν να στολιζουν τις αποθήκες τους.:mad::mad:

 

'Οταν λέμε με πιστωτική .. το ποσό είανι ντούκου .. ή σε δόσεις .. όπως θα γινόταν αν το έβαζες στον λογαριασμού του σταθερού;;; Ξέρει να μας πει κάποιος;;;

Αφού υπάρχουν ετοιμοπαράδοτα...!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

mariel19 και εγώ ψάχνω κατάστημα που να μπορώ να το αποπληρώσω σε δόσεις και όχι χρέωση όλου του ποσού, αν βρεις κάτι ενημέρωσε!
Link to comment
Share on other sites

εγω περιμενω ενα 16gb λευκο 3gs με επιδοτηση και μου ειπαν στην βοντα-κομοτηνη οτι θα το εχουν σε μια βδομαδα.Ειναι πραγματικος χρονος η θα το πανε απο βδομαδα σε βδομαδα?

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

εγω περιμενω ενα 16gb λευκο 3gs με επιδοτηση και μου ειπαν στην βοντα-κομοτηνη οτι θα το εχουν σε μια βδομαδα.Ειναι πραγματικος χρονος η θα το πανε απο βδομαδα σε βδομαδα?

 

Την προηγούμενη Παρασκευή(όχι χθές) όλες οι Voda στην Κομοτηνή μου είπανε πιθανώς αυτή την εβδομάδα(που πέρασε)...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=247636&page=18

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=247636&page=20

Ipgone 3GS 32 GB Black :ninja:
Link to comment
Share on other sites

παιδες για ξαναγραψτε τις τιμες σας παρακαλω!!!

ps3forums.gr

 

οτι θελετε να μαθετε για την αγαπημενη μας κονσολα... η μοναδικη κοινοτητα του ps3 στην ελλαδα...

Link to comment
Share on other sites

Οι πιθανοτητες οι καταστηματαρχες να ξερουν ποτε θα τους ερθουν τα iphone οπως εχει αποδειχτει πολλες φορες τωρα, ειναι ελαχιστες εως μηδαμινες.

Οποτε απλα συνεχιστε να περνετε τηλεφωνα μεχρι που καποια στιγμη να πετυχετε την παραλαβη.

Link to comment
Share on other sites

Την προηγούμενη Παρασκευή(όχι χθές) όλες οι Voda στην Κομοτηνή μου είπανε πιθανώς αυτή την εβδομάδα(που πέρασε)...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=247636&page=18

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=247636&page=20

 

Και εγώ ρώτησα στη κομοτηνή και ξάνθη και είπαν περιμένουν. Νομίζω τέλος του μήνα θα το πάρουμε (ή αρχές σεπτέμβρη)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη??? :wacko::wacko:

 

 

ναι οντως δεν διευκρίνισα ...

το 3gs 16 και 32 αναλογα. οχι με συμβολαιο.

ps3forums.gr

 

οτι θελετε να μαθετε για την αγαπημενη μας κονσολα... η μοναδικη κοινοτητα του ps3 στην ελλαδα...

Link to comment
Share on other sites

ναι οντως δεν διευκρίνισα ...

το 3gs 16 και 32 αναλογα. οχι με συμβολαιο.

 

569€, 669€

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

569€, 669€

 

 

 

ευχαριστω πολυ.

ps3forums.gr

 

οτι θελετε να μαθετε για την αγαπημενη μας κονσολα... η μοναδικη κοινοτητα του ps3 στην ελλαδα...

Link to comment
Share on other sites

Μ'αυτα και μ'αυτα εχει περασει το καλοκαιρακι και εμεις περιμενουμε μια συσκευη λες και αν δεν την παρουμε, θα ερθει το τελος του κοσμου. Σταματησα πλεον να ελπιζω οτι θα την εχω συντομα, απο φθινοπωρο και βλεπουμε (και το 7210 που εχω κανει μια χαρα την δουλεια του), και απο τοτε το καλοκαιρακι περναει πολυ πιο ευχαριστα για εμενα. Μερα παρα μερα με περνουν τηλεφωνο να μου πουνε οτι ουτε σημερα παραλαβανε, και πραγματικα ουτε που με ενδιαφερει! Αν ερθει καλως να ερθει, αλλα σιγουρα δεν θα αρρωστησω για ενα κινητο, ποσο δε μαλλον να αφησω τον εαυτο μου να παρασυρθει τοσο ωστε να παιζω το παιχνιδι της εκαστοτε εταιρειας και να αναλωνεται το καλοκαιρι μου και οι λιγες μερες που εχω για προσωπικη ευχαριστηση, πανω απο ενα τηλεφωνο.

 

Σας συμβουλευω να το προσπαθησετε, και οταν ειναι να ερθει η συσκευη...θα ερθει :) Τα λεμε στις παραλιες!

Link to comment
Share on other sites

παιδακια, με καρτοκινητο vodafone, παιζει το ιντερνετ; με apn webkarta δηλαδη; το χρησιμοποιει κανεις;
Link to comment
Share on other sites

παιδακια, με καρτοκινητο vodafone, παιζει το ιντερνετ; με apn webkarta δηλαδη; το χρησιμοποιει κανεις;

 

Nαι, λειτουργεί.

Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος που έχει το 3G με την 3.0 επάνω μου είπε ότι δεν βρίσκει στις ρυθμίσεις το Cellular Data Network για να περάσει Cosmote ρυθμίσεις...

 

Εγώ έχω το 2G με την 3.0 και είναι κανονικά στο General->Network...

 

Παίζει κάτι? Υπάρχει λύση?

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...