Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ποιοτητα καταπληκτικη και σημα καλο.

 

το πραγματικο τεστ ομως θα γινει οταν παω Κερκυρα...

 

εκει μενω σε ενα σπιτι μακρια απο το κεντρο με τοιχους απο 1 μετρο...

 

εκει μεσα ΜΟΝΟ το 6120 επιανε ...το EDGE μου ΠΟΤΕ!

αν πιανει και εκει το 3GS τοτε εχει καλο..

 

ο καθενας εχει τα προσωπικα του τεστ!

 

 

η φωτογραφία είναι καλύτερη απο τα αντίστοιχα τηλέφωνα 3,2 mp που κυκλοφορούν στην αγορά; (αυτό άκουσα κάπου κ ειπα να ρωτήσω)..

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μια ερωτηση μονο.

Αν το παρω απο Ιταλια, θα εχω την δυνατοτητα να αλλαξω γλωσσα ευκολα (μενου κλπ. στα Ελληνικα)?

Εχω αγνοια απο iphone, καθοτι χρηστης windows mobile χρονια.

 

 

 

ναι τωρα με το 3.0 os ειναι μεσα και τα ελληνικα. Γιατι ομως δεν κανεις υπομονη να το παρεις απο ελλαδα?

ps3forums.gr

 

οτι θελετε να μαθετε για την αγαπημενη μας κονσολα... η μοναδικη κοινοτητα του ps3 στην ελλαδα...

Link to comment
Share on other sites

ναι τωρα με το 3.0 os ειναι μεσα και τα ελληνικα. Γιατι ομως δεν κανεις υπομονη να το παρεις απο ελλαδα?

Θα ηθελα να το εχω πριν φυγω διακοπες... και καθως ενας φιλος παει Ιταλια ελεγα να το παρω.

Ευχαριστω παντως για την απαντηση.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

η φωτογραφία είναι καλύτερη απο τα αντίστοιχα τηλέφωνα 3,2 mp που κυκλοφορούν στην αγορά; (αυτό άκουσα κάπου κ ειπα να ρωτήσω)..

ειναι κατα πολυ καλυτερη!

 

ζουμ δεν εχει αλλα κατα τα αλλα πεταει.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

το ζουμ φτιάχνεται με καμία εφαρμογούλα απο cydia κλπ; :rolleyes::whistle:

 

με την απουσία φλας τι παίζει; οι νυχτερινές λήψεις είναι καλές; υπάρχει πρόβλεψη για επιλογή "σκηνής"; πχ μέρα,νυχτα κλπ;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

εξαλλου ειχα 5 iPhones και εχω τωρα 2 ενα απο τα οποια ειναι το 3GS.

5 ;;;! :confused:

Αν μου επιτρέπεις την ερώτηση, γιατί τόσα πολλά;

Σε αυτά τα 5 προσμετράς και το 1 ελαττωματικό 3GS;

Από αυτά τα 5 σε πόσα βρήκες προβλήματα;

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να το εχω πριν φυγω διακοπες... και καθως ενας φιλος παει Ιταλια ελεγα να το παρω.

Ευχαριστω παντως για την απαντηση.

 

Απλώς αν κάνεις λίγο υπομονή και το πάρεις από Ελλάδα, πέρα από το ότι θα μπορείς να χρησιμοποιήσεις τυχόν επιδότηση για να το πάρεις φθηνότερα, θα έχεις επίσημο service και εγγύηση. Δυστυχώς η εγγύηση του iPhone δεν είναι global και αν το πάρεις από Ιταλία θα μπορείς μόνο εκεί να το πας για service.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό εννοούσα κι εγώ όταν έγραφα για κακή ποιότητα σήματος.

Όλοι ξέρουμε ότι η κεραία βρίσκεται στο κάτω μέρος, αλλά πως να το κρατήσει

και ένας φυσιολογικός άνθρωπος όταν θέλει να μπορεί να έχει και εύκολη πρόσβαση

στο πληκτρολόγιο;

Σε όλα τα κινητά όταν τα πιάνεις από την κεραία μειώνεται λίγο η

ισχύς του σήματος, αλλά όχι κι έτσι βρε παιδιά!!!

Link to comment
Share on other sites

5 ;;;! :confused:

Αν μου επιτρέπεις την ερώτηση, γιατί τόσα πολλά;

Σε αυτά τα 5 προσμετράς και το 1 ελαττωματικό 3GS;

Από αυτά τα 5 σε πόσα βρήκες προβλήματα;

 

γιατι ειμαι μανιακος...

 

σε αυτα δεν βρηκα κανενα προβλημα απλα τα εδινα ποτε στον πατερα μου(το εσπασε ) ποτε στην αδερφη μου ποτε μου επεφτε και το αλλαζα να εχω ενα καινουριο.

 

προβληματα ειχα μονο σε αυτο που αλλαξα προσφατα.

ο σκοπος ειναι να του κανουν jailbreak γιατι ακομα το 2G εχω καθε μερα δεν αντεχω την μαυρη οθονη....το αλλο το εχω σαν Navigator/iPod.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό εννοούσα κι εγώ όταν έγραφα για κακή ποιότητα σήματος.

Όλοι ξέρουμε ότι η κεραία βρίσκεται στο κάτω μέρος, αλλά πως να το κρατήσει

και ένας φυσιολογικός άνθρωπος όταν θέλει να μπορεί να έχει και εύκολη πρόσβαση

στο πληκτρολόγιο;

Σε όλα τα κινητά όταν τα πιάνεις από την κεραία μειώνεται λίγο η

ισχύς του σήματος, αλλά όχι κι έτσι βρε παιδιά!!!

 

Landscape:lol:

Ipgone 3GS 32 GB Black :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Φιου, πάλι καλά, ευτυχώς.

Ρίξτε εδώ μια ματιά http://www.youtube.com/watch?v=__WIB_TdYbQ

 

ελα μην βρισκουμε τωρα οποιοδηποτε προβλημα και το γενικευουμε... :p

 

αυτα τα βιντεο ειναι για να εχουμε γνωση και να ειμαστε προσεκτικοι... ;)

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα κινητά όταν τα πιάνεις από την κεραία μειώνεται λίγο η

ισχύς του σήματος, αλλά όχι κι έτσι βρε παιδιά!!!

 

Παιδιά έχω δει σίγουρα πάνω από 3 video στο youtube που οι άνθρωποι κρατούν κανονικά το τηλέφωνο και το σήμα δεν πέφτει. Οπότε κατά τη γνώμη μου δε μπορούμε με σιγουριά να του βγάλουμε πρόβλημα...

 

Επίσης, μόλις γύρισα από το mall όπου επί τη ευκαιρία ρώτησα και μου είπαν:

από vodafone: θα έρθει τέλη ιουλίου με αρχές αυγούστου και μπορώ να κάνω προκράτηση (όχι προπαραγγελία) και

από cosmote: "όχι, δε θα το φέρουμε, τουλάχιστον ακόμα, θα αργήσει.", πράγμα που το πιστεύω σχετικά, γιατί αυτό το pdf αρχείο και καλά για την cosmote που διάβασα στο iphonehellas.gr, μου κάνει λίγο μουφέξ :-)

Link to comment
Share on other sites

Δε πιστεύω να είναι καν πρόβλημα, πολλοί στο internet το έχουν ένα χρόνο+ και ειναι χαλαρό...

Δεν υπάρχει κανας τροπος να το βαζω μεσω του κινητου;

Βρήκα ένα πολύ καλό τρόπο.. Απλά θα περάσω ένα silent mp3 και ετσι, ακόμα και να το έχω στο κανονικό, ήχος κλήσης θα είναι αυτό το mp3 και δε θα ακούγεται κάτι!!!

Link to comment
Share on other sites

δε θα έρθει απο cosmote? με σκότωσες τώρα,το ξέρεις;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω ξενερωσει εντελως.

Το πηρα το τηλ τη Τεταρτη το απογευμα 24/6.Με το που το ενεργοποιω παρατηρω οτι εχει προβλημα και δεν παιζει το wi-fi και το bluetooth.Το παω Πεμπτη πρωι στη Κοσμοτε.Μου λενε θα το στειλουν στο Γερμανο για Service.Οτι και να τους ελεγα για αλλαγη συσκευης δε γινοταν κατι.Μου το επιστρεφουν με αλλαγμενη μητρικη το Σαββατο το πρωι.Μεχρι σημερα Δευτερα το πρωι ηταν ενταξει μεχρι που μου κανουν ενα τηλ και βλεπω οτι δεν με ακουγαν ενω εγω ακουγα καλα.Κανω και μια δοκιμη στο γραφειο και τελικα εχει προβλημα το μικροφωνο και δεν με ακουνε.Με τα ακουστικα μια χαρα με ακουνε.Οποτε το πηγα παλι στη Κοσμοτε για να το στειλουν στο Γερμανο και περιμενω παλι.

Αν ειναι δυνατον!!!Μεσα σε 5 μερες να το στειλω 2 φορες για service!!!

Εχω φρικαρει!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

Με γεια το νέο μοντέλο και καλώς ήλθες!

 

Το πρόβλημα της διάχυσης ...... Για τις φωνητικές εντολές του νέου iPhone ελπίζω ότι κάποιος που έχει τη νέα συσκευή θα απαντήσει.

 

Μετρητής χαρακτήρων στη native εφαρμογή sms δεν υπάρχει.

 

Nice to be here guys!

 

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Pik. το μαύρο έχω πάρει, 16GB. Κ τα δύο χρώματα μου αρέσουν αλλά τελικά αποφάσισα το μαύρο. Έχω δει πολλά cover στο ebay κ amazon σε διάφορα χρώματα οπότε είναι πολύ πιθανό (αν μάθω πώς γίνεται...) να το αλλάξω... 16gb είναι υπεραρκετά για τις ανάγκες μου. Στο Prada είχα memory card 4gb κ ποτέ δεν ήταν γεμάτη! :worry:

 

Αν κάνω jailbreak σπάει η εγγύηση έτσι? Αν ναι, μάλλον θα το αφήσω ως έχει για τον πρώτο χρόνο κ μετά βλέπουμε.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Thanx andreas1022.

 

ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!! Δεν νομίζω να έιναι της συσκευής (ελπίζω δλδ...), ίσως να άλλαξα κάποια ρύθμιση κατά λάθος: Στο Youtube όταν προσπαθώ να δω κάποιο βίντεο (όχι κάποιο συγκεκριμένο, οποιοδήποτε...) έχω ήχο αλλά όχι εικόνα! Τί φταίει????

Link to comment
Share on other sites

δε θα έρθει απο cosmote? με σκότωσες τώρα,το ξέρεις;

 

Μην ακούτε τι λένε στο κάθε κατάστημα. Το πιθανότερο (χωρίς να είναι κάτι απόλυτα σίγουρο) είναι να κυκλοφορήσει ταυτόχρονα και από τις δύο εφόσον και οι δύο συνεργάζονται πλέον επίσημα με την Apple. Έτσι γίνεται σε όλες τις χώρες.

 

Λίγη υπομονή κάντε μόνο και αφήστε τις φήμες. Αύριο μπαίνει ο Ιούλιος.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, μόλις γύρισα από το mall όπου επί τη ευκαιρία ρώτησα και μου είπαν:

από vodafone: θα έρθει τέλη ιουλίου με αρχές αυγούστου και μπορώ να κάνω προκράτηση (όχι προπαραγγελία) και

από cosmote: "όχι, δε θα το φέρουμε, τουλάχιστον ακόμα, θα αργήσει.", πράγμα που το πιστεύω σχετικά, γιατί αυτό το pdf αρχείο και καλά για την cosmote που διάβασα στο iphonehellas.gr, μου κάνει λίγο μουφέξ :-)

 

Μην ακούτε τι λένε στο κάθε κατάστημα. Το πιθανότερο (χωρίς να είναι κάτι απόλυτα σίγουρο) είναι να κυκλοφορήσει ταυτόχρονα και από τις δύο εφόσον και οι δύο συνεργάζονται πλέον επίσημα με την Apple. Έτσι γίνεται σε όλες τις χώρες.

 

Λίγη υπομονή κάντε μόνο και αφήστε τις φήμες. Αύριο μπαίνει ο Ιούλιος.

 

Ακριβώς σιγά μην γνωρίζουν οι υπάληλλοι σε κάθε κατάστημα τον σχεδιασμό των εταιρειών.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

δε θα το δεχτείς να σταλεί..εν ανάγκη κάνε σαματά..είναι δυνατόν σε 5 μέρες 2 διαφορετικά προβλήματα;είπαμε,δεν ειναι κορόιδο ο πελάτης..

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...