Jump to content

[App Store] Γενικές Πληροφορίες και Εύρεση εφαρμογών


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και μένα μου το κάνει τακτικά αλλά μετά απο λίγο μπαίνει κανονικά. Είναι της υπομονής μάλλον...

 

 

Και σε εμενα βγαινει, μαλλον κατι παιζει. Λυνεται αμεσως με σκοτωμα της εφαρμογης και ανοιγμα ξανα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

η ενημερωση του real racing 3 ειναι 1.09 gb και εχω ελευθερα 4 gb..αμα την κανω τοτε η μνημη θα παει στο 2.9 gb ?

 

Εάν έχεις ήδη την εφαρμογή δεν δεσμεύει επιπλέον χώρο από όσο γνωρίζω.

Link to comment
Share on other sites

Για harry_green (και οποιον αλλο ενδιαφερεται)

Καλες μου φαινονται (ειδικα η πρωτη):

 

https://itunes.apple.com/gr/app/itriage-health-doctor-symptoms/id304696939?mt=8

 

https://itunes.apple.com/gr/app/first-aid-by-british-red-cross/id483408666?mt=8

Edited by venoos

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εδω και 2 μέρες η εφαρμογή του Facebook κρασαρει συνέχεια σε iPhone 4s με 7.1.1 δεν έχει γίνει ποτε jailbreak στην συσκευή.

Συμβαίνει σε κανέναν άλλο;

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.εμενα μου κρασσαρει μονο οταν παω να ανοιξω λινκ επειδη το ανοιγει μεσα απο την εφαρμογη του facebook (και οχι σε ολα τα λινκς).

κανω κλικ δηλαδη στο λινκ αρχιζει να φορτωνει και ειτε στα μισα ειτε στο τελος κλεινει το facebook.

Εκει το παρατηρεις?

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια μπορειτε να μου πειτε μια εφαρμογη που να κατεβαζω τραγουδια απο το youtube το iphone ειναι jailbreak αμα χρειαζεται να κατεβει απο το cydia
Huawei Ideos x5 > Samsung ativ s > Iphone 4 > Nexus 4 > Huawei p8 lite > Xperia z2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημερα.εμενα μου κρασσαρει μονο οταν παω να ανοιξω λινκ επειδη το ανοιγει μεσα απο την εφαρμογη του facebook (και οχι σε ολα τα λινκς).

κανω κλικ δηλαδη στο λινκ αρχιζει να φορτωνει και ειτε στα μισα ειτε στο τελος κλεινει το facebook.

Εκει το παρατηρεις?

 

 

Παραδοξως μετα απο μερικες μερες λυθηκε αυτο το προβλημα (εγινε update στην εφαρμογη αν θυμαμαι καλα).

 

 

Ερωτηση:ψαχνω,ψαχνω στο ιντερνετ αλλα θελω και γνωμη των εδω χρηστων-μελων.

Υπαρχει καπου μεσα στο myphone (εψαξα αλλα δε βρηκα κατι) για λιστα top paid apps;

Ποιες εφαρμογες ,δηλαδη, ειναι top και θαταν πολυ καλες για αγορα;

Ευχαριστω

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

 

Ερωτηση:ψαχνω,ψαχνω στο ιντερνετ αλλα θελω και γνωμη των εδω χρηστων-μελων.

Υπαρχει καπου μεσα στο myphone (εψαξα αλλα δε βρηκα κατι) για λιστα top paid apps;

Ποιες εφαρμογες ,δηλαδη, ειναι top και θαταν πολυ καλες για αγορα;

Ευχαριστω

 

 

Αλλη μια φορα....

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια φορα....

 

το εχω δεί το ερωτημά σου αλλά είναι πολύ γενικό, top paid apps θα βρείς στο iTunes, τώρα το να δημιουργήσουμε ένα topic με υποκειμενικά τις καλύτερες εφαρμογές για τον καθένα δεν νομίζω πως έχει κάποιο νόημα. :)

Link to comment
Share on other sites

το εχω δεί το ερωτημά σου αλλά είναι πολύ γενικό, top paid apps θα βρείς στο iTunes, τώρα το να δημιουργήσουμε ένα topic με υποκειμενικά τις καλύτερες εφαρμογές για τον καθένα δεν νομίζω πως έχει κάποιο νόημα. :)

 

 

Τα χω δει κων/νε.και στο itunes και σε πλειστα ποσα ξενα site.απλα ελεγα μηπως εχει εδω στο myphone καποια λιστα οπως εχει βγει για android ανα κατηγορια.

Ευχαριστω παντως.

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχει κάποιος εγκαταστήσει την εφαρμογή tollpass[για Αττική Οδό]?

Από εχθές δεν μου κάνει ανανέωση για να δω το υπόλοιπο, ενώ υπόλοιπο υπάρχει κανονικά!

Τους παίρνω τηλ και μου λένε πως η εφαρμογή δουλεύει κανονικά...

Την έχω σβήσει, την έχω ξαναπεράσει τίποτα, τα ίδια...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Εχω Μια εφαρμογη στην οποία την ειχα πάρει δωρεαν μέσο κωδικού . Την έκανα απεγκατάσταση πριν καιρό και θέλω να την ξανα βάλω τώρα. Η απορία μου ειναι γιατι μου την βγάζει οτι πρέπει να την πληρώσω για να την ξανα κατεβάσω αφου την πηρα μέσω κωδικού ?
Link to comment
Share on other sites

Εχω Μια εφαρμογη στην οποία την ειχα πάρει δωρεαν μέσο κωδικού . Την έκανα απεγκατάσταση πριν καιρό και θέλω να την ξανα βάλω τώρα. Η απορία μου ειναι γιατι μου την βγάζει οτι πρέπει να την πληρώσω για να την ξανα κατεβάσω αφου την πηρα μέσω κωδικού ?

 

Γιατι δεν εχει προχωρήσει στην αγορά ώστε να σου δείξει πως την έχεις αγορασμένη. Μπορείς ´ομως να τη βρεις στο App Store >updates>purchases> και να την κατεβάσεις :)

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εκεί δεν μου την βγάζει. Περίεργο πάντως

 

Την κατεβάσες στο iTunes ως iPhone εφαρμογή;

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρησιμοποιώ iTunes φίλε μου γιατι δεν εχω σταθερό .

 

Ένας άλλος τρόπος είναι εάν έχεις κάποιο φίλο που έχει iPhone και Viber και χρησιμοποιώντας το account του να το κατεβάσεις στη συσκευή σου, :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γνωρίζετε αν και με ποια εφαρμογή μπορούμε να κατεβάσουμε videos από το youtube; Το τηλεφωνο δεν είναι jailbreak, αν παιζει καποιο ρολο.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε αν και με ποια εφαρμογή μπορούμε να κατεβάσουμε videos από το youtube; Το τηλεφωνο δεν είναι jailbreak, αν παιζει καποιο ρολο.

Με μια αναζήτηση στο google βρήκα αυτές τις δύο

 

 

Είναι δωρεάν οπότε μπορείς να τις δοκιμάσεις και να δεις ποια σε βολεύει. Επίσης αν κάνεις μια αναζήτηση μέσα στο AppStore τότε σίγουρα θα βρεις και άλλες εφαρμογές.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Με μια αναζήτηση στο google βρήκα αυτές τις δύο

 

 

Είναι δωρεάν οπότε μπορείς να τις δοκιμάσεις και να δεις ποια σε βολεύει. Επίσης αν κάνεις μια αναζήτηση μέσα στο AppStore τότε σίγουρα θα βρεις και άλλες εφαρμογές.

 

Σε ευχαριστω πολύ φιλε μου, βρηκα και μια άλλη.

 

Θα δοκιμασω μια και αν κανει δουλεια εχει καλως... βλέπεις ο κοσμος στο ΙΤ καίγεται και οι διευθυνταδες εχουν της "αυτης" τους τον χαβα. :!: :rolleyes:

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς κάποια εφαρμογή που να μπορείς να στέλνεις fax; Στην Ελλάδα εννοείται, γιατί βρήκα κάποιες αλλά λειτουργούν μόνο για Η.Π.Α.
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς κάποια εφαρμογή που να μπορείς να στέλνεις fax; Στην Ελλάδα εννοείται, γιατί βρήκα κάποιες αλλά λειτουργούν μόνο για Η.Π.Α.

 

τι εννοείς λειτουργούν μόνο για ΗΠΑ; δες τα παρακάτω,

 

http://www.brighthub.com/mobile/iphone/articles/104095.aspx

Link to comment
Share on other sites

τι εννοείς λειτουργούν μόνο για ΗΠΑ; δες τα παρακάτω,

 

http://www.brighthub.com/mobile/iphone/articles/104095.aspx

 

Οκ θα δοκιμάσω την πρώτη μάλλον από αυτές, αλλά και στο Android πιο παλιά που δοκίμασα κάποιες δεν λειτουργούσαν. Και για αυτό είπα να ρωτήσω κι εδώ μέσα, μήπως κάποιος έχει χρησιμοποιήσει κάποια που λειτουργεί σίγουρα.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...