Jump to content

[App Store] Γενικές Πληροφορίες και Εύρεση εφαρμογών


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

aντιμετοπιζω ενα προβλημα και θαθελα τη συμβουλη σας

ειχα εγκατεστημενο στο ipad. to pokerstars eu net για να παιζω οταν ειμαι μακρια απο τον υπολογιστη μου

πριν κατι μηνες την ωρα που παω να κανω login μου βγαινει μηνυμα οτι υπαρχει διαθεσιμη αναβαθμιση

παταω οκ και βγαινει μηνυμα οτι η αναβαθμιση δεν ειναι διαθεσιμη στη χωρα σας

απεγκατεστησα την εφαρμογη μπας και ειχε φαει κανα κολημα

το θεμα ειναι πως ξερω πολλα παιδια ( με iphone και οχι με ipad) τα οποια εχουν την εφαρμογη κανονικα και παιζουν κανονικα

η εφαρμογη ομως δεν υπαρχει στο appstore

τι γινεται? γιατι σε μενα δεν υπαρχει?

υπαρχει καμια λυση?

ευχαριστω εκ των προτερων

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει εφαρμογη ελευθερη για Black list;Ξερετε για ανεπιθυμητα τηλεφωνα κτλ.Εχω το 4s iphone.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει εφαρμογη ελευθερη για Black list;Ξερετε για ανεπιθυμητα τηλεφωνα κτλ.Εχω το 4s iphone.

 

αν θέλεις να μπλοκάρεις μόνο την απόκρυψη, μπορείς να το κάνεις με αίτημα στον παροχο σου.

για να μπλοκάρεις συγκεκριμένους αριθμούς μονο με jailbreak και την εφαρμογή iBlackList ή KuaiDial.

Link to comment
Share on other sites

Eιχα στο n8 το ΜyExplorer.Αυτη η εφαρμογη ανοιγε μεσω wi fi εναν συγκεκριμενο φακκελο στο λαπτοπ μου και εβαζα-εβγαζα οτι ηθελα στην συσκευη.Φωτο,βιντεο κτλ.Υπαρχει κατι αναλογο και για το iphone;Ειναι πολυ σπαστικο να δουλευω με το καλωδιο usb.Η και για το itunes παλι συνδεση χωρις καλωδια....

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Eιχα στο n8 το ΜyExplorer.Αυτη η εφαρμογη ανοιγε μεσω wi fi εναν συγκεκριμενο φακκελο στο λαπτοπ μου και εβαζα-εβγαζα οτι ηθελα στην συσκευη.Φωτο,βιντεο κτλ.Υπαρχει κατι αναλογο και για το iphone;Ειναι πολυ σπαστικο να δουλευω με το καλωδιο usb.Η και για το itunes παλι συνδεση χωρις καλωδια....

 

Ναι βεβαια υπαρχει η επιλογη συγχρονισμος μεσω wifi μεσα στο itunes! Απλα το επιλεγεις πατας το εφαρμογη!

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Ναι βεβαια υπαρχει η επιλογη συγχρονισμος μεσω wifi μεσα στο itunes! Απλα το επιλεγεις πατας το εφαρμογη!

 

Επισης γινέτε και με το iFile αν εισαι Jailbroken

iPhone 4s - Jailbroken 6.1.2

Xperia Mini Pro//Rooted//xRecovery//Android 4.1//Overclocked 1,4GHZ

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα μία υπηρεσία της Google, η οποία από τότε που κυκλοφόρησε για πρώτη φορά αποτελούσε αποκλειστικότητα του Android, μόλις έκανε την εμφάνισή της και για την mobile παλτφόρμα της Apple.

 

Ο λόγος φυσικά πρόκειται για το Google Now, το οποίο από σήμερα είναι διαθέσιμο δωρεάν προς download από το App Store της γειτονιάς σας.

 

Προς το παρόν, η εφαρμογή διαθέτει πολύ λιγότερα features από την αντίστοιχη για το Android και παραμένει άγνωστο το αν αλλά και το πότε θα φτάσει το επίπεδο της mobile πλατφόρμας της Google.

 

Source: gadgeta.me

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

ψάχνω για πρόγραμμα διαχείρισης οικονομικών που να έχει sync με ( android - iphone - mac - pc) και φυσικα να μην κοστιζει τρελλα. Εχω βρει κάποια με ετησια συνδρομη, δεν ψαχνω κατι τετοιο.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια ψαχνω απεγνωσμενα μια εφαρμογη ζωντανης μεταφρασης(ελληνικα-αγγλικα),αλλα χωρις να θελει συνδεση wi fi.Επι πληρωμη η χωρις.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

εχω ενα lg bluetooth ακουστικο που με καλυπτει μια χαρα σε επιπεδο επικοινωνιας και αυτονομιας.

Δεν παιζει ομως μουσικη που υπαρχει στο κινητο. Γινεται να ακουω μουσικη στο ακουστικο μεσω καποιου προγραμματος ισως, η ειναι καθαρα θεμα hardware και πρεπει να αγορασω καινουργιο ακουστικο που να παιζει ΚΑΙ μουσικη ;

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα lg bluetooth ακουστικο που με καλυπτει μια χαρα σε επιπεδο επικοινωνιας και αυτονομιας.

Δεν παιζει ομως μουσικη που υπαρχει στο κινητο. Γινεται να ακουω μουσικη στο ακουστικο μεσω καποιου προγραμματος ισως, η ειναι καθαρα θεμα hardware και πρεπει να αγορασω καινουργιο ακουστικο που να παιζει ΚΑΙ μουσικη ;

Αυτό είναι θέμα του ακουστικού. Κάποια το υποστηρίζουν, κάποια όχι, πάντως δεν υπάρχει εφαρμογή που να αλλάζει κάτι σε αυτό, από όσο ξέρω τουλάχιστον.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει εφαρμογη screenshot δηλ να βγαζω φωτο αυτο που βλεπω στην οθονη κ το αντίστοιχο σε βιντεο...κ κατι αλλο υπαρχει εφαρμογη για να σπαμε τα wifi δυκτια ??
Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει εφαρμογη screenshot δηλ να βγαζω φωτο αυτο που βλεπω στην οθονη

Γι' αυτό, ενώ κρατάς πατημένο το home button, πάτα μια φορά το power button.

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το Google calendar στο app store;

 

Δεν νομιζω. Αν παντως ψαχνεις εφαρμογη ημερολογιου που να υποστηριζει συγχρονισμο με google calendar (ακομα και πολλα ημερολογια ) υπαρχουν διαφορες καλες εφαρμογες, με καλυτερη , κατα τη γνωμη μου, το calendar+

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

επειδή ειμαι νεος στην apple μήπως μπορει καποιος να μου πει πως περναω στην συσκευη μου τραγουδια η κάποια ταινια απο τον υπολογιστη μέσο itunes???
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

καλημερα,

αγορασα το sony bluetooth sbh50 ακουστικο, αλλα δεν βρισκω εφαρμογες για να χρησιμοποιησω τις επιπλεον δυνατοτητες του ακουστικου, περαν των βασικων (κληση,κτλ).

μπορει κανεις να βοηθησει ;

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλημερα,

αγορασα το sony bluetooth sbh50 ακουστικο, αλλα δεν βρισκω εφαρμογες για να χρησιμοποιησω τις επιπλεον δυνατοτητες του ακουστικου, περαν των βασικων (κληση,κτλ).

μπορει κανεις να βοηθησει ;

 

Θα σε απογοητεύσω αλλά το συγκεκριμένο bluetooth hands free είναι optimized ειδικά για το Android (μέχρι τώρα τουλάχιστον).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα σε απογοητεύσω αλλά το συγκεκριμένο bluetooth hands free είναι optimized ειδικά για το Android (μέχρι τώρα τουλάχιστον).

 

Οντως ετσι ειναι....

Αν και απορω πως μια εταιρεια δεν θελει να υποστηριξει μια τοσο μεγαλη ποσοτητα χρηστων.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εκτιμώ πως είναι θέμα χρόνου, γιατί το θεωρώ απίθανο να μην υπάρχει πρόθεση για υποστήριξη στο ios.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σας παρακαλώ μια ερώτηση, υπάρχει κάποια εφαρμογή που να προσφέρει πλήρη συγχρονισμό με τον Google λογαριασμό Δηλ. τα SMS, Κλήσεις και με το Ημερολόγιο. Η Εκτός αν υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος. Στο android που είχα γινόντουσαν όλα και ανά πάσα ώρα μέσα στο λογαριασμό μου ήταν όλα μέσα ακόμη και οι Εισερχόμενες και Εξερχόμενες, μάλιστα τοποθετημένες στο ημερολόγιο. Αν γνωρίζεται κάτι θα με βοηθούσε πολύ. Ευχαριστώ.

 

Σας παρακαλώ μια ερώτηση, υπάρχει κάποια εφαρμογή που να προσφέρει πλήρη συγχρονισμό με τον Google λογαριασμό Δηλ. τα SMS, Κλήσεις και με το Ημερολόγιο. Η Εκτός αν υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος. Στο android που είχα γινόντουσαν όλα και ανά πάσα ώρα μέσα στο λογαριασμό μου ήταν όλα μέσα ακόμη και οι Εισερχόμενες και Εξερχόμενες, μάλιστα τοποθετημένες στο ημερολόγιο. Αν γνωρίζεται κάτι θα με βοηθούσε πολύ. Ευχαριστώ.
Ξέχασα να σας γράψω ότι για να κάνει τις αρχειοθετήσεις στο λογαριασμό Google είχα περάσει μια εφαρμογή SMS BACKUP+ στην android συσκευή μου και με την ενεργοποίησή της έκανε το συγχρονισμό με το λογαριασμό μου. Αυτό ψάχνω αν υπάρχει σε iPhone.....Ευχαριστώ.

 

Υπάρχει κανένας βρε παιδιά που να γνωρίζει καμία εφαρμογή όπως το sms backup+ από το Market, για το iPhone αν γνωρίζει κάποιος ας δώσει μια μικρή βοήθεια........Ευχαριστώ

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα κάποια εφαρμογή για την αναφορά παράδοσης στα sms που να δουλεύει γνωρίζεται? Έχω στο μυαλό μου την sms delivery Greek αλλά δουλεύει η θα μου πάρουν το Euro τσάμπα?Έχετε να προτείνετε κάτι? Ευχαριστώ για τον χρόνο σας...
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου αυτο το γνωρίζω αλλά εφαρμογή που να το κανει αυτόματα ψάχνω!Εγκατέστησα είδη μία δουλεύει κανονικά αλλά μετά απο κάποια sms που θα στείλεις σου ζητάει να πληρώσεις για να σου παρέχουν την αναφορά!Το άλλο πρόγραμμα που έγραψα παραπάνω το γνωρίζει κανένας η κάποιο παρόμοιο?Εννοείτε όλα αυτά χωρίς jealbreak
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σας παρακαλώ μια ερώτηση, υπάρχει κάποια εφαρμογή που να προσφέρει πλήρη συγχρονισμό με τον Google λογαριασμό Δηλ. τα SMS, Κλήσεις και με το Ημερολόγιο. Η Εκτός αν υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος.

 

https://support.google.com/mail/answer/3008051?hl=en

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...