Jump to content

Video Club


Cavaradossi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή δουλέβω σε video club περιττό να πω οτι απο το 2004 εως τώρα να μην έχουν επιστραφεί καμια 100αρια(και παραπάνω ισως δε θυμάμαι τόσο καλά) dvd * 20 ευρώ το καθένα original φυσικά(και λίγα λέω) 2000 ευρώ ζημιά,και άντε να τους βρεις μετά
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 61
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλά, εννοείτε ότι άμα το χάσεις θα πρέπει να το πεις από την πρώτη στιγμή! Προσωπικά εγώ δεν έχω γίνει ποτέ μέλος σε video club. Ενημερωτικά ρωτάω!
Link to comment
Share on other sites

Το χειρότερο για το μαγαζί πάντως είναι οτι σε χάνει αναγκατικά απο πελάτη, αλλα και όλους τους άλλους με το ίδιο πρόβλημα.

 

Δηλαδή υπάρχουν πελάτες που δεν έχουν επιστρέψει την ταινία και συνεχίζουν να νοικιάζουν; Δεν τους λέτε τίποτα;:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]

dum spiro, spero...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τελικα πηγα απο κει και το κανονισαμε στα 70 ευρω γιατι τους εξειγησα οτι το Dvd το εφαγε ο σκυλος μου.οι ανθρωποι ηταν πολυ ευγενικοι μου ειπαν μαλιστα να συνεχισω αμα θελω σαν πελατης τους. φυσικα δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναπαω μετα απο αυτο που εγινε ντρεπομαι..
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Τελικα πηγα απο κει και το κανονισαμε στα 70 ευρω γιατι τους εξειγησα οτι το Dvd το εφαγε ο σκυλος μου.οι ανθρωποι ηταν πολυ ευγενικοι μου ειπαν μαλιστα να συνεχισω αμα θελω σαν πελατης τους. φυσικα δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναπαω μετα απο αυτο που εγινε ντρεπομαι..

 

Τελος καλο ολα καλα λοιπον!

Προσεχε απο εδω και περα....;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...
Χαιρετε! Θα ηθελα να με βοηθησετε σε περιπτωση που γνωριζετε η σας εχει τυχει κ εσας... νοικιασα μια ταινια τη θηκη της οποιας εχασα... μονο τη θηκη ομως... για τη θηκη λπν μου ζηταει 38 ευρω... ειναι λογικο η εμενα μονο μ φαινεται παραλογο?
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετε! Θα ηθελα να με βοηθησετε σε περιπτωση που γνωριζετε η σας εχει τυχει κ εσας... νοικιασα μια ταινια τη θηκη της οποιας εχασα... μονο τη θηκη ομως... για τη θηκη λπν μου ζηταει 38 ευρω... ειναι λογικο η εμενα μονο μ φαινεται παραλογο?

 

Υπαρχει ακομα κοσμος που νοικιαζει dvd απο video club???Παντως οτι θηκη και να 'ναι αποκλειεται να κοστιζει πανω απο 5 € και πολλα λεω.Σιγουρα παει να σε κλεψει.Επειδη τα video club ειναι ειδος προς εξαφανιση,οσα εχουν απομεινει ψαχνονται να βγαλουν λεφτα με καθε τροπο μπας και γλιτωσουν το λουκετο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μου ειπε πως δε μπορει να αγορασει μονο μια θηκη πρεπει να αγορασει τη θηκη με το εξωφυλλο και το dvd...

 

γιατί η αυθεντική θήκη του dvd ήταν? δεν ηταν μια απλή μαύρη;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...