Jump to content

Cyta : Η νέα εταιρία τηλεπικοινωνιών στοv τόπο μας


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δηλάδή τις 2 ώρες όλο που δεν θα έχεις ρεύμα, αν δεν χρησιμοποιήσεις το σταθερό και χρησιμοποιήσεις το κινητό, τι θα πάθεις; 3 χρόνια στη NetOne δεν έμεινα ποτέ χωρίς τηλέφωνο και όσες φορές έπεσε το ρεύμα δεν χρειάστηκα τηλέφωνο.

 

Στην τελική πάρε ενα UPS. Έλεος πια με αυτήν την προκατάληψη με την VOIP τηλεφωνία. Τόσα χρόνια είχα POTS και τώρα έβαλα VOIP και δεν έχει καμία διαφορά στην ποιότητα.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και δεν έχει καμία διαφορά στην ποιότητα.

 

Ισαι-ίσα που έχει καλύτερη, στην NetOne τουλάχιστον. Για Cyta δεν ξέρω, θα δούμε σε 20 μέρες...

Link to comment
Share on other sites

Ισαι-ίσα που έχει καλύτερη, στην NetOne τουλάχιστον. Για Cyta δεν ξέρω, θα δούμε σε 20 μέρες...

 

συγνώμη και η νετονε έχει κλήσεις μέσω voip;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλά το voip της Hol από οσο ξέρω είναι λίγο ...:X

Δεν είναι προκατάληψη. Είναι απλά άλλη αντίληψη. Θέλω το νετ να είναι ανεξάρτητο από το τηλ.

... and Justice for ... ALL ...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω πως είναι όπως βολεύεται ο καθένας. Το VoIP δε βολεύει μερικούς για πρακτικούς λόγους (π.χ. που θα βάλω το τηλέφωνο) αλλά και για λόγους ποιότητας ή και κολλήματος αν θέλετε (το voip το έχουμε χρησιμοποιήσει με κακά μικρόφωνα και κακό εξοπλισμό και πολλές φορές έχουμε καθυστερήσεις κλπ με αυτό). Η δική μου άποψη είναι ότι το πρόβλημα δεν είναι τόσο το voip, όσο το ότι δεν έχεις την επιλογή αν το ζητήσεις να έχεις pots.
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς συνδρομητές Cyta:

Οταν καλείτε το 2101188800 απαντάει κανονικά ή σας λέει ότι δεν αντιστοιχεί σε συνδρομητή;

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς συνδρομητές Cyta:

Οταν καλείτε το 2101188800 απαντάει κανονικά ή σας λέει ότι δεν αντιστοιχεί σε συνδρομητή;

 

Κάλεσα πριν λίγο και άκουσα το εξής μήνυμα:Δεν μπορείτε να διενεργήσετε αυτήν την κλήση. Παρακαλώ επικοινωνήστε με τον πάροχο σας...

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ. Στη NetOne που είμαι τώρα μπορώ κανονικά να καλέσω με αποτέλεσμα να καλώ τα 5ψήφια με αστική χρέωση, δηλαδή δωρεάν.
Link to comment
Share on other sites

Πώς σας φαίνονται οι προσφορές που έχει η cyta;

Pas mal!

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Αν θες να κάνεις κάποιον φίλο σου

άκου με προσοχή τους καημούς του

και δίνε του ελπίδες...

Link to comment
Share on other sites

Κάλεσα πριν λίγο και άκουσα το εξής μήνυμα:Δεν μπορείτε να διενεργήσετε αυτήν την κλήση. Παρακαλώ επικοινωνήστε με τον πάροχο σας...

Ήταν πρόβλημα τελικά? Είχε πέσει το τηλ ή δεν λειτουργούσε το κέντρο? Έστρωσε τώρα?

... and Justice for ... ALL ...
Link to comment
Share on other sites

Ήταν πρόβλημα τελικά? Είχε πέσει το τηλ ή δεν λειτουργούσε το κέντρο? Έστρωσε τώρα?

 

Κλήση προς το 2101188800 έκανα.Αλλού καλώ κανονικά.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Για ποιες προσφορές μιλάς;

 

 

Έτυχε να μου μοιράσουν ε΄να διαφημιστικό φυλλάδιο που έλεγε κάτι ότι με 17.99 ευρώ τους 6 πρώτους μήνες και μετά με 24.99 ευρώ τον μήνα έχεις απεριόριστο ίντερνετ και απεριόριστες κλήσεις σε σταθερά αστικά και υπεραστικά και κάτι σχετικά..........pas mal!

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Αν θες να κάνεις κάποιον φίλο σου

άκου με προσοχή τους καημούς του

και δίνε του ελπίδες...

Link to comment
Share on other sites

Έτυχε να μου μοιράσουν ε΄να διαφημιστικό φυλλάδιο που έλεγε κάτι ότι με 17.99 ευρώ τους 6 πρώτους μήνες και μετά με 24.99 ευρώ τον μήνα έχεις απεριόριστο ίντερνετ και απεριόριστες κλήσεις σε σταθερά αστικά και υπεραστικά και κάτι σχετικά..........pas mal!

Μπορείς να μου το σκανάρεις να μου το στείλεις; Εγώ ξέρω μόνο για την προσφορά για τους συνδρομητές NetOne καθώς και για το 1+1 για την Αττική.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου το σκανάρεις να μου το στείλεις; Εγώ ξέρω μόνο για την προσφορά για τους συνδρομητές NetOne καθώς και για το 1+1 για την Αττική.

 

8α κοιτάξω και αν έχω κρατήσει το φυλλαδιάκι, στο σκανάρω, no prob.

Αν και αν σταθείς έξω από κάποια στάση μετρό (εμένα μου το μοίρασαν στο Χαλάνδρι), υπάρχουν πολλές πιθανότητες να τους πετύχεις, κάτι τυπάκους και τύπισσες που τα μοιράζουν.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Αν θες να κάνεις κάποιον φίλο σου

άκου με προσοχή τους καημούς του

και δίνε του ελπίδες...

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι πρέπει να βιαστώ. Λίγο να καθυστερήσει η ενεργοποίηση θα μείνω στον αέρα. 31/5 σταματάει τις υπηρεσίες η NetOne προς ιδιώτες.

 

Edit: Μήπως να πάρω τηλέφωνο σε κάποιον εξωτερικό συνεργάτη της Cyta να ρωτήσω μήπως υπάρχει κάποια ειδική προσφορά;

Edited by soublaki-3
Link to comment
Share on other sites

Προερχομενος απο netone εκανα αιτηση την Παρασκευη που μας περασε.

Internet -24 , δυο γραμμες και απεριοριστα αστικα , υπεραστικα και 80 λεπτα για κινητα 37.5 ευρω τελικη τιμη.

Το πρωτο παγιο δωρεαν.

Netone θα μου λειψεις !!! Σχεδον 4 απροβληματιστα χρονια.

Edited by Γιάννης

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Την αίτηση πώς την έστειλες Γιάννη; Μου ζήτησαν να τη στείλω με fax, αλλά φοβάμαι δεν θα φαίνεται καθόλου. Αν τους πω να στείλουν courier να την παραλάβουν;
Link to comment
Share on other sites

Την αίτηση πώς την έστειλες Γιάννη; Μου ζήτησαν να τη στείλω με fax, αλλά φοβάμαι δεν θα φαίνεται καθόλου. Αν τους πω να στείλουν courier να την παραλάβουν;

 

Πηγα εκει.

Λ.Κηφισιας 18 και Γκυζη στο Μαρουσι διπλα στην Ηλεκτρονικη Αθηνων.Μενω κοντα.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

@soublaki γιατί δε μπαίνεις στο site της να δεις τις τιμές της αντί να ψάχνεσαι με εξωτερικούς συνεργάτες;
Link to comment
Share on other sites

@soublaki γιατί δε μπαίνεις στο site της να δεις τις τιμές της αντί να ψάχνεσαι με εξωτερικούς συνεργάτες;

Τις τιμές τις ξέρω. Απλά κάποιες φορές οι εξωτερικοί δίνουν καλύτερες τιμές. Ξέρεις, αυτοί στα call centers.

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο αλλά όποιοι έχετε cyta και σέρνετε το youtube κάντε μια προσπάθεια να απενεργοποιήσετε το ipv6

Το έκαναν πολλοί απο το adslgr και είδαν αισθητή διαφορά

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι πρέπει να βιαστώ. Λίγο να καθυστερήσει η ενεργοποίηση θα μείνω στον αέρα. 31/5 σταματάει τις υπηρεσίες η NetOne προς ιδιώτες.

 

Edit: Μήπως να πάρω τηλέφωνο σε κάποιον εξωτερικό συνεργάτη της Cyta να ρωτήσω μήπως υπάρχει κάποια ειδική προσφορά;

 

 

Σουβλάκι-3, δεν βρήκα το διαφημιστικό, αλλά απ' ό.τι κατάλαβα οι δικοί μου θα το κάνουν, να γλιτώσουμε επιτέλους από τον Οργανισμό Ταλαιπωρίας Ελλήνων.

Πάνε σε κανένα μαγαζί απ' αυτά που έχουν διάφορες συνδέσεις, που σε ενημερώνουν πχ για 4-5 εταιρείες με προσφορές που συνεργάζονται, ισως αυτοί να έχουν και κάποια καλύτερη προσφορά!

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Αν θες να κάνεις κάποιον φίλο σου

άκου με προσοχή τους καημούς του

και δίνε του ελπίδες...

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...