Jump to content

Cyta : Η νέα εταιρία τηλεπικοινωνιών στοv τόπο μας


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

28€ μου βγαίνουν τα 8MBps και απεριόριστα για Ελλάδα ένω 31€ δίνω με την NetOne με απεριόριστα για Ελλάδα και εξωτερικό..

 

Αν έχεις netone προφανώς και δεν υπάρχει λόγος να αλλάξεις.:p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ε οταν σταματησουν τοτε το κοιτας εξαλλου θα σας ερθει ειδοποιηση δεν πιστευω να σας αφησουν ξεκρεμαστους!!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

πηρα σημερα τηλ το τεχνικο τμημα και μου ειπαν πως δε θα μπορω να εχω συσκευη τηλ σε αλλη πριζα εκτος απο αυτη που ειναι πανω στο μοντεμ(phone 1 θυρα αν θυμαμαι καλα)....Μονο αν φερω ηλεκτρολογο και ζητησω να μου κανει επιστροφη σηματος(??????) στις αλλες πριζες,τοτε θα μπορω....Και ας μην εχω ρευμα λεει στο σπιτι!!!Τα φωτα σας.....
Link to comment
Share on other sites

Μονο αν φερω ηλεκτρολογο και ζητησω να μου κανει επιστροφη σηματος(??????) στις αλλες πριζες,τοτε θα μπορω....Και ας μην εχω ρευμα λεει στο σπιτι!!!Τα φωτα σας.....

 

ενδιαφερον...και εγω θα θελα να μαθω πως γινεται αυτο με την επιστροφη σηματος...

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερον...και εγω θα θελα να μαθω πως γινεται αυτο με την επιστροφη σηματος...

 

Τον ρωτησα μαλιστα αν μπορει ιδιωτης ηλεκτορλογος να το κανει 'η καποιος εξειδικευμενος ,ακομα και απο Δεη...Μου λεει οχι ,απο ενα ιδιωτη ηλεκτρολογο αυτο θα ζητησετε,αλλιως μπορουμε να στειλουμε δικο μας τεχνικο με 40 ευρω :(

Link to comment
Share on other sites

Τον ρωτησα μαλιστα αν μπορει ιδιωτης ηλεκτορλογος να το κανει 'η καποιος εξειδικευμενος ,ακομα και απο Δεη...Μου λεει οχι ,απο ενα ιδιωτη ηλεκτρολογο αυτο θα ζητησετε,αλλιως μπορουμε να στειλουμε δικο μας τεχνικο με 40 ευρω :(

 

κοιτα,αν σκεφτεις οτι γενικα αν σου παρουσιαστει προβλημα ο τεχνικος ερχετε και σου αλλαζει το μοντεμ χωρις να πληρωσεις τιποτα ,ειναι μεγαλη υποθεση συγκριτικα με ολες της αλλες εταιρειες!

δεν ειναι λιγα τα χρηματα,αλλα οχι και πολλα...απο την στιγμη μαλιστα που μπορει να γινει αυτο και να μην εχεις προβλημα τηλεφωνου,σε περιπτωση διακοπης ρευματος!

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

πηρα σημερα τηλ το τεχνικο τμημα και μου ειπαν πως δε θα μπορω να εχω συσκευη τηλ σε αλλη πριζα εκτος απο αυτη που ειναι πανω στο μοντεμ(phone 1 θυρα αν θυμαμαι καλα)....Μονο αν φερω ηλεκτρολογο και ζητησω να μου κανει επιστροφη σηματος(??????) στις αλλες πριζες,τοτε θα μπορω....Και ας μην εχω ρευμα λεει στο σπιτι!!!Τα φωτα σας.....

 

Στο adslgr.com έχει γραφεί ένα άρθρο περί του θέματος. Ασε που μπορείς να βάλεις ασύρματο με 2 βάσεις. Εγώ προσωπικά αυτό έχω κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Είχα πάει την Παρασκευή στη γιορτή του ΑΡΗ Θεσσαλονίκης για τα 97 χρόνια. Είχε άτομα από την Cyta που μοίραζαν mousepad και διαφημιστικά φυλλάδια. Αυτό με τα mousepad έξυπνη κίνηση. Σίγουρα θα το κρατήσεις ή θα το δώσεις κάπου.
Link to comment
Share on other sites

κοιτα,αν σκεφτεις οτι γενικα αν σου παρουσιαστει προβλημα ο τεχνικος ερχετε και σου αλλαζει το μοντεμ χωρις να πληρωσεις τιποτα ,ειναι μεγαλη υποθεση συγκριτικα με ολες της αλλες εταιρειες!

 

Εντάξει όλες οι εταιρίες σου αντικαθιστούν το modem αν έχει πρόβλημα!

 

Το μόνο αρνητικό για μένα είναι πως δεν έχει καταστήματα...

Για να λύσεις το όποιο θέμα μόνο τηλεφωνικά.

Ακόμα και για να πληρώσεις μόνο από ΕΛΤΑ; Προμήθεια;

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει όλες οι εταιρίες σου αντικαθιστούν το modem αν έχει πρόβλημα!

 

Το μόνο αρνητικό για μένα είναι πως δεν έχει καταστήματα...

Για να λύσεις το όποιο θέμα μόνο τηλεφωνικά.

Ακόμα και για να πληρώσεις μόνο από ΕΛΤΑ; Προμήθεια;

 

Αυτό που λες είναι μειονέκτημα στην Αθήνα προφανώς. Στην Θεσσαλονίκη έχει δυο καταστήματα και σε άλλες πόλεις έχω την εντύπωση πιο μικρές. Άσε που τουλάχιστον στην δική μου περιοχή έχω περισσότερους εξουσιοδοτημένους συνεργάτες της από ότι καταστήματα vodafone k wind

 

Μπορείς και με easypay. ;)

 

Προμήθεια δεν παίρνουν οι εξουσιοδοτημένοι συνεργάτες και η Τράπεζα Κύπρου.

Link to comment
Share on other sites

πηρα σημερα τηλ το τεχνικο τμημα και μου ειπαν πως δε θα μπορω να εχω συσκευη τηλ σε αλλη πριζα εκτος απο αυτη που ειναι πανω στο μοντεμ(phone 1 θυρα αν θυμαμαι καλα)....Μονο αν φερω ηλεκτρολογο και ζητησω να μου κανει επιστροφη σηματος(??????) στις αλλες πριζες,τοτε θα μπορω....Και ας μην εχω ρευμα λεει στο σπιτι!!!Τα φωτα σας.....

 

επιστροφη σηματος σημαινει:

τα καλωδιο που ερχεται απο το καφαου στο διαμερισμα βγαινει κατω απο το τηλ.πριζακι και παει στο router adsl θυρα.

απο το tel. του router το πας παλι κατω απο το τηλ πριζακι και το συνδεεις στο τηλ .πριζακι μαζι με τα αλλα καλωδια που πανε στις αλλες πριζες.

ετσι εχουν ολες οι πριζες τηλ. ακομα και αυτη που ειναι πανω ο router.

Τωρα για διακοπη ρευματος η μονη περιπτωση ειναι να βαλεις τον τεχνικο που στο ειπε, οταν εχεις διακοπη, να φυσαει μια ανεμογενητρια να εχει ρευμα ο router.

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

πηγα σημερα να κανω αιτηση σε ενα συνεργαζομενο καταστημα σιτα.

πηρα το φυλλαδιο αλλα μου ειπε ο υπευθυνος "δεν θα κανουμε την αιτηση τωρα ομως"

επειδη ηταν 20:30 σκεφτηκα πως ισως βιαζοταν και να κλεισει και τοβ ρωτησα "απο δευτερα να περασω?"

εκει με ενημερωσε ο τυπος πως επειδη λεει ο οτε εδιωξε κοσμο,αργουν οι ενεργοποιησεις και αιτησεις θα δεχτουν ξανα μετα το πασχα.

για αναμονη μεχρι να ενεργοποιηθει,μου ειπε να υπολογιζω ενα μηνα περιπου.

ετσι ειναι ή π!π3ς μου ελεγε?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

οταν λες οτι ο οτε εδιωξε κοσμο; μηπως σου ελεγε πως δεν υπηρχαν θυρες στο αστικο σου κεντρο; πηγαινε και σε κανενα αλλο μαγαζι η καλεσε το 215 50 13877 και ανεφερε το συμβαν!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

πηγα σημερα να κανω αιτηση σε ενα συνεργαζομενο καταστημα σιτα.

πηρα το φυλλαδιο αλλα μου ειπε ο υπευθυνος "δεν θα κανουμε την αιτηση τωρα ομως"

επειδη ηταν 20:30 σκεφτηκα πως ισως βιαζοταν και να κλεισει και τοβ ρωτησα "απο δευτερα να περασω?"

εκει με ενημερωσε ο τυπος πως επειδη λεει ο οτε εδιωξε κοσμο,αργουν οι ενεργοποιησεις και αιτησεις θα δεχτουν ξανα μετα το πασχα.

για αναμονη μεχρι να ενεργοποιηθει,μου ειπε να υπολογιζω ενα μηνα περιπου.

ετσι ειναι ή π!π3ς μου ελεγε?

 

Πες μας κάτι Αθήνα είναι;;;

Δηλαδή ξεκίνησαν από τώρα τα προβλήματα με τον ΟΤΕ;;;

Νέος αριθμός;;;

 

Είχα πει και πιο πριν θα φανεί η αξία της σε μεγάλα αστικά κέντρα, όπου οι γραμμές είναι παλιές, σε καφάο με 5 γραμμές έχουν χτιστεί δίπλα 3 πολυκατοικίες και ο ΟΤΕ δεν έχει προσθέσει παραπάνω γραμμές κτλ

Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονικη,στην περιοχη της τουμπας,πολυ κοντα με το εν λογω καταστημα.

μου ειπε πως ο οτε εχει απολυσει πολυ κοσμο και δεν γινονται οι αλλαγες.

δεν προκειται για νεα γραμμη,ειμαι ηδη στην γουιντ αλλα θελω να φυγω..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονικη,στην περιοχη της τουμπας,πολυ κοντα με το εν λογω καταστημα.

μου ειπε πως ο οτε εχει απολυσει πολυ κοσμο και δεν γινονται οι αλλαγες.

δεν προκειται για νεα γραμμη,ειμαι ηδη στην γουιντ αλλα θελω να φυγω..

 

Πολύ απλά δεν σε ενδιαφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονικη,στην περιοχη της τουμπας,πολυ κοντα με το εν λογω καταστημα.

μου ειπε πως ο οτε εχει απολυσει πολυ κοσμο και δεν γινονται οι αλλαγες.

δεν προκειται για νεα γραμμη,ειμαι ηδη στην γουιντ αλλα θελω να φυγω..

 

την δικια μου προταση την δοκιμασες;

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα δεν ξέρω εάν έχει αναφερθεί αλλά η σιτά έχει δωρεάν antivirius και αντίσπαμ γενικότερα safe internet εντελώς δωρεάν http://www.cyta.gr/index.php?ID=2_play_home#anch0 καμία εταιρεία δεν το υποστηρίζει αυτό και είναι δωρεάν. Πώ πώ αυτα είναι το θέμα είναι ότι δεν ποιανεί στο εξοχικό μου η σιτά να την βάλω.... Επίσης θέλω να ρωτήσω τι κόστος ενεργοποίησης έχει ; εάν δεν υπάρχει τηλεφωνική γραμμή; ξέρω ότι η φορητοτητα από τον οτε έχει κόστος ενεργοποίησης 30€. Επίσης κάπου αναφέρει ένα πρόγραμμα που είναι με προεπιλογή φορέα με 13€ αυτό το πρόγραμμα τι προσφέρει; δεν κατάλαβα έτσι όπως το γράφει στο σίτε διότι από κάτω γράφει την χρέωση προς σταθερά άρα δεν είναι απεριόριστα έτσι δεν είναι; και πόσο δωρεάν χρόνο ομιλίας προσφέρει ; το πακέτο με προεπιλογή φορέα;. Επίσης από όσο διάβασα ο λογαριασμός έρχεται κάθε μήνα. Η εξόφληση μπορεί να γίνει και σε τράπεζες; και ελτα; διότι δεν αναφέρεται πουθενά μέσα κάτι τέτοιο. Επίσης ο λογαριασμός έρχεται με ανάλυση κλήσεων; ή όχι;. Σόρρυ για τις πολλές ερωτήσεις αλλά δεν εχω ιδέα για αυτην την εταιρεία και θα ήθελα να ξέρω. Από ότι διάβασα μπορούμε να αλλάζουμε πακέτο χρόνο ομιλίας κάθε τρίμηνο με χρέωση 2€. Edited by JOHNMEGARYTHMOS
Διόρθωση και προσθήκη ερωτήσεων που δεν αναφέρονται στο σίτε

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

οχι,δεν δοκιμασα τπτ ακομα...

θα μιλησω πρωτα με εναν γνωστο μου που δουλευει στη σιτα(εχω εναν που δουλευει σε καταστημα και μια σθενης μου συνργαζεται με την σιτα αλλα δε ξερω σε τι ποστο) και αν μου πουνε πως μου ελεγε π!π3ς, τοτε θα προχωρησω σε κληση στα κεντρικα..

 

 

εντιτ: προεκυψε και αλλος συνεργατης της σιτα..

 

 

και κατι που θελω να ρωτησω.

εστω οτθι βαζω τωρα μια 4αρα+απεριοριστα σταθερα..

μπορω αργοτερα να προσθεσω και κινητα ή θα πληρωσω εκ νεου τριανταρι?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

οχι,δεν δοκιμασα τπτ ακομα...

θα μιλησω πρωτα με εναν γνωστο μου που δουλευει στη σιτα(εχω εναν που δουλευει σε καταστημα και μια σθενης μου συνργαζεται με την σιτα αλλα δε ξερω σε τι ποστο) και αν μου πουνε πως μου ελεγε π!π3ς, τοτε θα προχωρησω σε κληση στα κεντρικα..

 

 

εντιτ: προεκυψε και αλλος συνεργατης της σιτα..

 

 

και κατι που θελω να ρωτησω.

εστω οτθι βαζω τωρα μια 4αρα+απεριοριστα σταθερα..

μπορω αργοτερα να προσθεσω και κινητα ή θα πληρωσω εκ νεου τριανταρι?

 

Μετά απο 3 μήνες μπορείς να προσθέσεις η να αφαιρέσεις κάτι από το πρόγραμμά σου με χρέωση 2 ευρώ.Γενικά κάθε 3 μήνες μπορείς να αλλάζεις το πρόγραμμά σου.

 

Καλησπέρα δεν ξέρω εάν έχει αναφερθεί αλλά η σιτά έχει δωρεάν antivirius και αντίσπαμ γενικότερα safe internet εντελώς δωρεάν http://www.cyta.gr/index.php?ID=2_play_home#anch0 καμία εταιρεία δεν το υποστηρίζει αυτό και είναι δωρεάν. Πώ πώ αυτα είναι το θέμα είναι ότι δεν ποιανεί στο εξοχικό μου η σιτά να την βάλω.... Επίσης θέλω να ρωτήσω τι κόστος ενεργοποίησης έχει ; εάν δεν υπάρχει τηλεφωνική γραμμή; ξέρω ότι η φορητοτητα από τον οτε έχει κόστος ενεργοποίησης 30€. Επίσης κάπου αναφέρει ένα πρόγραμμα που είναι με προεπιλογή φορέα με 13€ αυτό το πρόγραμμα τι προσφέρει; δεν κατάλαβα έτσι όπως το γράφει στο σίτε διότι από κάτω γράφει την χρέωση προς σταθερά άρα δεν είναι απεριόριστα έτσι δεν είναι; και πόσο δωρεάν χρόνο ομιλίας προσφέρει ; το πακέτο με προεπιλογή φορέα;. Επίσης από όσο διάβασα ο λογαριασμός έρχεται κάθε μήνα. Η εξόφληση μπορεί να γίνει και σε τράπεζες; και ελτα; διότι δεν αναφέρεται πουθενά μέσα κάτι τέτοιο. Επίσης ο λογαριασμός έρχεται με ανάλυση κλήσεων; ή όχι;. Σόρρυ για τις πολλές ερωτήσεις αλλά δεν εχω ιδέα για αυτην την εταιρεία και θα ήθελα να ξέρω. Από ότι διάβασα μπορούμε να αλλάζουμε πακέτο χρόνο ομιλίας κάθε τρίμηνο με χρέωση 2€.

 

To κόστος ενεργοποίησης για νέα γραμμή είναι 30 ευρώ.O λογαριασμός εκδίδεται 1 του μήνα για όλους. Περιλαμβάνει και ανάλυση κλήσεων. Το λογαριασμό μπορείς να τον πληρώσεις σε όλους τους εξουσιοδοτημένους και σε όλες τις τράπεζες.

Απλά δεν πληρώνεις προμήθεια στους εξουσιοδοτημένους συνεργάτες και στην Τράπεζα Κύπρου.

Αυτά γνωρίζω.

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο 3 μήνες μπορείς να προσθέσεις η να αφαιρέσεις κάτι από το πρόγραμμά σου με χρέωση 2 ευρώ.Γενικά κάθε 3 μήνες μπορείς να αλλάζεις το πρόγραμμά σου.

 

 

 

To κόστος ενεργοποίησης για νέα γραμμή είναι 30 ευρώ.O λογαριασμός εκδίδεται 1 του μήνα για όλους. Περιλαμβάνει και ανάλυση κλήσεων. Το λογαριασμό μπορείς να τον πληρώσεις σε όλους τους εξουσιοδοτημένους και σε όλες τις τράπεζες.

Απλά δεν πληρώνεις προμήθεια στους εξουσιοδοτημένους συνεργάτες και στην Τράπεζα Κύπρου.

Αυτά γνωρίζω.

 

οκ ωραία . Σε ευχαριστώ πολύ. Επίσης από ότι κατάλαβα οι κλήσεις δρομολογούνται μέσω μόντεμ δηλαδή μέσω voip που σημαίνει ότι εάν κοπεί το ρεύμα δεν υπάρχει τηλέφωνο . Οκ εάν εμείς συνδέσουμε το μόντεμ στο ups και όταν είμαστε σπίτι μόλις κοπεί το ρεύμα κάνουμε προώθηση κλήσεων στο κινητό μας για όσο διαρκέσει η διακοπή αυτό δεν είναι μια λύση; προώθηση γίνεται κανονικά από το δίκτυο της;. Και όταν επανέλθει το ρεύμα βγάζουμε την προώθηση το λέω διότι υπάρχουνε περιοχές που οι διακοπές ρεύματος τυχαίνουνέ να είναι πολλών ωρών για να μην χάνουμε τηλέφωνα . Επίσης υπάρχει η δυνατότητα απόρριψης κλήσεων με απόκρυψη; και την δυνατότητα επιλεκτικής απόκρυψης αριθμού; όσο για το μόντεμ προφανώς έχει κάποιον τρόπο να απενεργοποιούμε το wifi όταν δεν θέλουμε έτσι δεν είναι;. Όπως και στα κλάσικα μόντεμ.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

οκ ωραία . Σε ευχαριστώ πολύ. Επίσης από ότι κατάλαβα οι κλήσεις δρομολογούνται μέσω μόντεμ δηλαδή μέσω voip που σημαίνει ότι εάν κοπεί το ρεύμα δεν υπάρχει τηλέφωνο . Οκ εάν εμείς συνδέσουμε το μόντεμ στο ups και όταν είμαστε σπίτι μόλις κοπεί το ρεύμα κάνουμε προώθηση κλήσεων στο κινητό μας για όσο διαρκέσει η διακοπή αυτό δεν είναι μια λύση; προώθηση γίνεται κανονικά από το δίκτυο της;. Και όταν επανέλθει το ρεύμα βγάζουμε την προώθηση το λέω διότι υπάρχουνε περιοχές που οι διακοπές ρεύματος τυχαίνουνέ να είναι πολλών ωρών για να μην χάνουμε τηλέφωνα . Επίσης υπάρχει η δυνατότητα απόρριψης κλήσεων με απόκρυψη; και την δυνατότητα επιλεκτικής απόκρυψης αριθμού; όσο για το μόντεμ προφανώς έχει κάποιον τρόπο να απενεργοποιούμε το wifi όταν δεν θέλουμε έτσι δεν είναι;. Όπως και στα κλάσικα μόντεμ.

Να σ πω την αλήθεια εμένα το ρεύμα μου κόβεται μια φορά το χρόνο για 2-3 ώρες. Οπότε δεν το σκέφτηκα ποτέ να βάλω ups. Σχετικά με την προώθηση κλήσεων καλύτερα να μιλήσεις με την εξυπηρέτηση πελατών.Όσο για το wireless στο Pirelli που δίνει τον τελευταίο καιρό η cyta απενεργοποιείτε με ένα κουμπί.

Link to comment
Share on other sites

Τα τέλη για νέα τηλ γραμμή είναι 50ευρώ και μπορείτε να πληρώνεται σε όλες τις τράπεζες και ταχυδρομεία με προμήθεια(εκτός Κύπρου και Πανκρήτιας). Αλλιώς σε συγκεκριμένους συνεργάτες με προμήθεια 0,5ευρώ.Η εταιρία διάβασα κάπου οτι θα ανοίξει καταστήματα σε ΌΛΕΣ τις περιοχές που παρέχει υπηρεσίες και θα εξυπηρετουν για ότι χρειαστούν οι συνδρομητές.Εγώ κλεινω μήνα σχεδόν στην cyta και ολα λειτουργουν ρολόι!!!

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...