Jump to content

[Symbian^1 (ex S60 5th Ed.)] Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα για εφαρμογές


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η 6.0.1 δουλεύει κανονικά πάντως σε εμένα,αλλά το αρχείο έγραφε s60 V3 σκέτο(οχι s60v3 v5)

κάνε μια αναζήτηση..

Fingertip.Access.Ultimate.Voice.Recorder.v6.0.1.S60v3.SymbianOS9.x.

 

Δεν ειναι συμβατη με S60v5 την δειχνει demo

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Μπορειτε να μου πειτε ποια ειναι η καλητερη εφαρμογη για να σου θυμιζει γενεθλια κτλ?Ειχε αναφερθει στο φορουμ μια εφαρμογη που παταγες το κουμπι XpressMusic και σου εβγαζε ολες τις εφαρμογες που ειχες εγκαταστησει,μηπως μπορειτε να μου πειτε πως λεγετε γιατι δεν μπορω να το βρω?Επισης εχει βγει σπασμενη η εφαρμογη lcgjukebox(οχι για hackarismena κινητα).Ακομα εχει βγει καποια εφαρμογη για να βλεπεις τις φωτογραφιες σε κατηγοριες και οχι οπως στην εκθεση που ειναι χυμα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Μπορειτε να μου πειτε ποια ειναι η καλητερη εφαρμογη για να σου θυμιζει γενεθλια κτλ?Ειχε αναφερθει στο φορουμ μια εφαρμογη που παταγες το κουμπι XpressMusic και σου εβγαζε ολες τις εφαρμογες που ειχες εγκαταστησει,μηπως μπορειτε να μου πειτε πως λεγετε γιατι δεν μπορω να το βρω?Επισης εχει βγει σπασμενη η εφαρμογη lcgjukebox(οχι για hackarismena κινητα).Ακομα εχει βγει καποια εφαρμογη για να βλεπεις τις φωτογραφιες σε κατηγοριες και οχι οπως στην εκθεση που ειναι χυμα.

Για γενέθλια πέρνα την εφαρμογή Best Birthday

Για να αντικαταστήσει την λειτουργία του πλήκτρου XpressMusic πέρνα την εφαρμογή Smart Settings v2.50

Links που οδηγούν σε σπασμένες εφαρμογές δεν επιτρέπονται να δίνονται στο φόρουμ. Mε μία αναζήτηση στο google θα βρεις όλα όσα ζητάς.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Παιδια μήπως έχει χρησιμοποιήσει κανένας το Nokia Messaging αρκετά?με περιορίζει να έχω ενεργοποιημένη την ανάκτηση για να δουλεύει και με χρεώνει αναγαστικά όπως ο default client που έχει το τηλεφωνο.Το έχω ρυθμίσει στον μεγαλύτερο χρόνο(6 ώρες)με ενημερώνει βέβαια αν έχω mail σε πραγματικό χρόνο,αλλά κάθε 6 ώρες συνδέεται κάνονικα με το in box και ανταλάσει λιγα δεδομένα.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει προγραμμα για 5800 που να μπορουμε να ακουμε ραδιο απο το internet;γιατι οσο εχω ψαξει δεν εχω βρει κατι:O

 

Δοκιμασε το TunInFM αλλα μην περιμενεις και πολλα :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Παιδια μήπως έχει χρησιμοποιήσει κανένας το Nokia Messaging αρκετά?με περιορίζει να έχω ενεργοποιημένη την ανάκτηση για να δουλεύει και με χρεώνει αναγαστικά όπως ο default client που έχει το τηλεφωνο.Το έχω ρυθμίσει στον μεγαλύτερο χρόνο(6 ώρες)με ενημερώνει βέβαια αν έχω mail σε πραγματικό χρόνο,αλλά κάθε 6 ώρες συνδέεται κάνονικα με το in box και ανταλάσει λιγα δεδομένα.

 

Μα το Nokia messaging είναι συνεχώς online, χωρίς να ανταλλάσει πακέτα, και περιμένει πότε θα σου έρθει κάποιο mail για να στο πει... Αν δηλαδή, όλη μέρα δεν έχεις πάρει κανένα μύνημα τότε μπορεί να είναι δυνδεμένο αλλά δεν ανταλλάσει πακέτα και δεν χρεώνεσαι κάποιο όγκο δεδομένων (το μόνο κακό είναι ότι η μπαταρία κρατάει το πολύ μια μέρα με τη εφαρμογή αυτή να τρέχει)... Τώρα, αν θες να τσεκάρεις τα μυνήματα μόνο κάθε 6ωρο ή κάθε 2ωρο κτλ, τότε δεν σου χρειάζεται η εφαρμογή αυτή-Το κινητό θα συνδέεται κάθε 6ωρο ή οποτε του πεις, θα ανταλλάσει τα πακέτα του θα σε ειδοποιεί και μετά από 6 ώρες πάλι τα ίδια, με τη διαφορά ότι αν σου έρθει μύνημα στο χρονικό διάστημα μέχρι την επόμενη ανανέωση δεν θα ειδοποιηθείς....

Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ έτσι θα έπρεπε να έιναι κανονικά,συδέεται χωρίς χρέωση(συνεχόμενα),με ειδοποιεί κανονικά και πριν τις 6 ώρες η τις 2 η τα 5 λεπτά αλλα συνχρόνος δεν παραβλέπει και την υπάρχουσα ρυθμιση της αυτόματης ανάκτισης.αν έιναι ευκολο δώσε μου τις ρυθμίσεις που έχεις βάλει..
Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ έτσι θα έπρεπε να έιναι κανονικά,συδέεται χωρίς χρέωση(συνεχόμενα),με ειδοποιεί κανονικά και πριν τις 6 ώρες η τις 2 η τα 5 λεπτά αλλα συνχρόνος δεν παραβλέπει και την υπάρχουσα ρυθμιση της αυτόματης ανάκτισης.αν έιναι ευκολο δώσε μου τις ρυθμίσεις που έχεις βάλει..

 

Εννοείς ότι θέλεις να σε ειδοποιεί μόνο όταν έχεις νέο email χωρίς να κάνει μετά έλεγχο κάθε 6 ώρες;;;;

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς ότι θέλεις να σε ειδοποιεί μόνο όταν έχεις νέο email χωρίς να κάνει μετά έλεγχο κάθε 6 ώρες;;;;

 

Ναι,(με ειδοποιεί όταν έχω νέο e-mail όπως προβλέπεται σε πραγματικό χρόνο)αλλά κάθε 6 ώρες πχ ανοίγει το in box και με χρεώνει όπως θα με χρέωνε και ο παλιόs client(εκείνος βέβαια δεν σε ενημερώνει ενδιάμεσα από την ρύθμιση )

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Σκέφτομαι να περάσω από Ν79 στο 5800 αλλά χρειάζομαι κάποιες εφαρμογές που δεν ξέρω αν είναι διαθέσιμες για το 5800 όπως:

 

X-plore

Office Suite

Κάποιο λεξικό EN-GR

Pdf reader

Taskman

Resco Photo Viewer

Core Player

Blacklist

Call recorder

Nokia Maps v3

 

Γνωρίζουμε τίποτα για το αν υπάρχουν αυτές οι εφαρμογές για το 5800 ή έστω κάποιες παρεμφερείς; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Ναι,(με ειδοποιεί όταν έχω νέο e-mail όπως προβλέπεται σε πραγματικό χρόνο)αλλά κάθε 6 ώρες πχ ανοίγει το in box και με χρεώνει όπως θα με χρέωνε και ο παλιόs client(εκείνος βέβαια δεν σε ενημερώνει ενδιάμεσα από την ρύθμιση )

Τότε, πήγαινε στα μυνήματα->Επιλογές->Ρυθμίσεις->E-mail->Γραμματοκιβώτια->(επιλέγεις το γραμματοκιβώτιο σου)->Αυτόματη ανάκτηση-> και βάλε απενεργοποιημένες...

 

Μ' αυτο το τρόπο μόνο το Nokia messaging θα παίρνει μυνήματα τη στιγμή που έρχονται και δεν θα τσεκάρει το κινητό άσκοπα κάθε 6ωρο... :)

 

Παιδιά καλησπέρα. Σκέφτομαι να περάσω από Ν79 στο 5800 αλλά χρειάζομαι κάποιες εφαρμογές που δεν ξέρω αν είναι διαθέσιμες για το 5800 όπως:

 

X-plore

Office Suite

Κάποιο λεξικό EN-GR

Pdf reader

Taskman

Resco Photo Viewer

Core Player

Blacklist

Call recorder

Nokia Maps v3

 

Γνωρίζουμε τίποτα για το αν υπάρχουν αυτές οι εφαρμογές για το 5800 ή έστω κάποιες παρεμφερείς; :worry:

Ναι όλες υπάρχουν... Δεν ξέρω σίγουρα τι παίζει με το Core Player (Έχει αναφερθεί και πιο πάνω στο θέμα αν κοιτάξεις νομίζω), ας με διορθώσει κανείς αν κάνω λάθος... Οπότε είσαι οκ, ως προς τις εφαρμογές...Όσο παιρνάει και ο καιρός βγαίνουν όλο και καλύτερες εφαρμογές & αναβαθμίζονται καλύτερα οι υπάρχουσες ώστε να είναι συμβατές με το 5800....

Link to comment
Share on other sites

X-plore - η έκδοση 1.32 τα σπάει στο 5800.

Office Suite - υπάρχει και αυτό και το quicjoffice

Κάποιο λεξικό EN-GR - το slovoED είναι άψογο

Pdf reader - με το quickoffice πάει πακέτο

Taskman - handy taskman και best taskman, ο καλύτερος συνδυασμός

Resco Photo Viewer - δυστυχώς ακόμα περιμένουμε συμβατή έκδοση

Core Player - ομοίως, δεν υπάρχει ανάλογος player για αρχεία avi

Blacklist - μπόλικες προτάσεις εδώ

Call recorder - ομοίως, αρκετές επιλογές

Nokia Maps v3 - μόλις κυκλοφόρησε και είναι πολύ καλό.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Σκέφτομαι να περάσω από Ν79 στο 5800 αλλά χρειάζομαι κάποιες εφαρμογές που δεν ξέρω αν είναι διαθέσιμες για το 5800 όπως:

 

X-plore

Office Suite

Κάποιο λεξικό EN-GR

Pdf reader

Taskman

Resco Photo Viewer

Core Player

Blacklist

Call recorder

Nokia Maps v3

 

Γνωρίζουμε τίποτα για το αν υπάρχουν αυτές οι εφαρμογές για το 5800 ή έστω κάποιες παρεμφερείς; :worry:

Αυτές που δεν λειτουργούν σωστά στο 5800 είναι οι Resco Photo Viewer και Core Player.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Τότε, πήγαινε στα μυνήματα->Επιλογές->Ρυθμίσεις->E-mail->Γραμματοκιβώτια->(επιλέγεις το γραμματοκιβώτιο σου)->Αυτόματη ανάκτηση-> και βάλε απενεργοποιημένες...

 

Μ' αυτο το τρόπο μόνο το Nokia messaging θα παίρνει μυνήματα τη στιγμή που έρχονται και δεν θα τσεκάρει το κινητό άσκοπα κάθε 6ωρο... :)

 

 

Έτσι το έχω ρυθμίσει, μόνο το γραμματοκιβώτιο του nokia messaging είναι ενεργοποιημένο και με αυτόματη ανάκτηση(αν την απενεργοποιήσω και σε αυτό απλά δεν συνδέεται)τι να πει κανείς,μάλον δεν θα γίνεται..

Link to comment
Share on other sites

Έτσι το έχω ρυθμίσει, μόνο το γραμματοκιβώτιο του nokia messaging είναι ενεργοποιημένο και με αυτόματη ανάκτηση(αν την απενεργοποιήσω και σε αυτό απλά δεν συνδέεται)τι να πει κανείς,μάλον δεν θα γίνεται..

 

Όταν λες γραμματοκιβώτιο του Nokia messaging, τι εννοείς ακριβώς... Με την εφαρμοφή που εγκαθιστάς δημιουργείς απο τις ρυθμίσεις (όχι από τις ρυθμίσεις μυνημάτων, αλλά από τις ρυθμίσεις του Nokia messaging) ένα γραμματοκιβώτιο μέσα στα μυνήματα, αλλα μετά πρεπει να ρυθμίσεις να χρησιμοποιείς την εφαρμογή την ίδια... Δηλαδή όταν ανοίγεις την εφαρμογή να βλέπεις κάτι τέτοιο...

 

Είναι έτσι και σε εσένα;;;;

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες γραμματοκιβώτιο του Nokia messaging, τι εννοείς ακριβώς... Με την εφαρμοφή που εγκαθιστάς δημιουργείς απο τις ρυθμίσεις (όχι από τις ρυθμίσεις μυνημάτων, αλλά από τις ρυθμίσεις του Nokia messaging) ένα γραμματοκιβώτιο μέσα στα μυνήματα, αλλα μετά πρεπει να ρυθμίσεις να χρησιμοποιείς την εφαρμογή την ίδια... Δηλαδή όταν ανοίγεις την εφαρμογή να βλέπεις κάτι τέτοιο...

 

Είναι έτσι και σε εσένα;;;;

 

Οταν εγκατασταθεί το messaging βγαζει δυο εικονίδια (@ρυθμισεις)και(@mail)Mέσα απο την εφαρμογή φτιάχνω τον λογαριασμό,και μου βγαζει το καινούργιο γραματοκιβώτιο μαζι με τα αλλα στην περιοχή των μηνυμάτων.Μετά τα δουλεύω απο εκεί μαζί με τα άλλα γραμματοκιβώτια.οποτε ξαναανοίγω την εφαρμογή από τα εικονίδια με οδηγεί στο να φτιάξω ξανά καινούργιο λογαριασμό(όσους και να έχω φτιάξει)Οχι δεν μου το δείχνει έτσι κάμια σχέση.

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες γραμματοκιβώτιο του Nokia messaging, τι εννοείς ακριβώς... Με την εφαρμοφή που εγκαθιστάς δημιουργείς απο τις ρυθμίσεις (όχι από τις ρυθμίσεις μυνημάτων, αλλά από τις ρυθμίσεις του Nokia messaging) ένα γραμματοκιβώτιο μέσα στα μυνήματα, αλλα μετά πρεπει να ρυθμίσεις να χρησιμοποιείς την εφαρμογή την ίδια... Δηλαδή όταν ανοίγεις την εφαρμογή να βλέπεις κάτι τέτοιο...

 

Είναι έτσι και σε εσένα;;;;

 

 

αυτό μάλλον είναι από το mail Ovi ρίξε μια ματιά

Link to comment
Share on other sites

Οταν εγκατασταθεί το messaging βγαζει δυο εικονίδια (@ρυθμισεις)και(@mail)Mέσα απο την εφαρμογή φτιάχνω τον λογαριασμό,και μου βγαζει το καινούργιο γραματοκιβώτιο μαζι με τα αλλα στην περιοχή των μηνυμάτων.Μετά τα δουλεύω απο εκεί μαζί με τα άλλα γραμματοκιβώτια.οποτε ξαναανοίγω την εφαρμογή από τα εικονίδια με οδηγεί στο να φτιάξω ξανά καινούργιο λογαριασμό(όσους και να έχω φτιάξει)Οχι δεν μου το δείχνει έτσι κάμια σχέση.

 

Οπότε γι αυτό έχεις πρόβλημα-Και έγω έτσι νομιζα ότι στην αρχή ότι δούλευε η εφαρμογή αλλά σου λείπουν τα μισά βήματα...Λοιπόν, αν δεν έχεις λογαριασμό Nokia messaging, θα μπεις εδώ να κάνεις εγγραφή... Θα βάλεις τα στοιχεία του email σου.... Αφου λοιπόν έχεις κάνει τα βήματα που μόλις μου ανέφερες (πρεπει να γίνουν ακριβώς όπως τα είπες, και μετά να συνεχίσεις με αυτά που σου γράφω), θα μπεις στο λογαριασμό σου στο σαιτ που έκανες εγγραφή και εκεί θα κάνεις προσθήκη συσκευής, όπου θα βάλεις για συσκευή το 5800 (ή αν θες και άλλη συσκευή αν έχεις και κάποιο άλλο Νόκια), και θα δώσεις τον τηλεφωνικό αριθμό του κινητού σου όπου θα σου έρθει ένα μύνημα ΧΩΡΙΣ χρέωση με τις υπόλοιπες ρυθμίσεις που χρειάζεσαι για να λειτουργήσει σωστά η εφαρμογή... Αφου σου έρθει το μύνημα το ανοίγεις και πλέον ανοίγει αυτόματα η εφαρμογή, όπου σου ξανα ζητάει τα στοιχεία του email (2 γραμμες), βάζεις τα ίδια στοιχεία με αυτά όταν δημιούγησες το γραμματοκιβώτιο από το @ρυθμισεις...

 

Αυτό ήταν...Θα σου λειτουργεί όπως στη εικόνα που σου έδειξα... :) :) ...

 

Στην ουσιά θα μπορείς να βλέπεις τα μυνήματα σου και από την εφαρμογή μέσα αλλά και από τα 'Μυνήματα' μέσα... Θα σου έρχεται ειδοποίηση μόνο όταν έχεις νέο μύνημα και αυτό θα φαίνεται και στην εφαρμογή και μέσα στο γραμματοκιβώτιο που έχεις ήδη δημιουργήσει!!!-Τώρα μπορείς να απενεργοποιήσεις αυτό που σου είπα παραπάνω και να βάλεις να μην κάνει έλεγχο κάθε 6ωρο....

 

αυτό μάλλον είναι από το mail Ovi ρίξε μια ματιά

 

Όχι, αυτό είναι απλα για να δημιουργήσεις ένα λογαριασμό email από το Ovi.. Δηλαδή user@ovi.com ας πούμε- Αυτό που δείχνει στη φωτό είναι η ερφαρμογή που σου κάνει Push τα email τη στιγμή που έρχονται (σαν τα sms), από email λογαριασμούς όπως gmail hotmail ovi κτλ...

 

Είναι κάτι ανάλογο που έχουν οι χρήστες των BlackBerry για το ηλεκτρονικό ταχυδρομίο..

 

Να τονίσω ότι η υπηρεσία είναι προς το παρών δωρεάν.. Δηλαδή χρεωνόμαστε μόνο τα kB που κατεβάζουμε και τίποτα άλλο... Αργότερα, όπου θα ειδοποιηθούμε όσοι το χρησιμοποιούμε και θα διακοπεί και η χρήση της υπηρεσίας αυτόματα, θα υπάρχει κάποιο μικρό πάγιο από κάθε Πάρωχο (Wind Cosmote κτλ), όπου μαζί με τα data plan θα σου προσφέρει και λογαριασμό για το nokia messaging (ακριβώς όπως γίνεται τώρα για τους χρήστες των BlackBerry που χρησιμοποιούν την ανάλογη υπηρεσία)... Όμως αυτό θα γίνει με σχετική αναφορά και διακοπή χωρίς κάποια αυτόματη χρέωση.. Μετά ο καθ' ένας απευθύνεται στο πάρωχό του για να συνεχίσει να χρησιμοποιεί την εφαρμογή αυτή και να δέχεται με Push email ...

 

Τώρα πότε θα αλλάξει από δωρεάν να γίνεται μόνο μέσα από τον εκάστοτε πάρωχο είναι εντελώς άγνωστο για την Ελλάδα.. Ωστόσο στο Τζαμπέ την βγάζουμε :lol: :lol: :lol: ...

Link to comment
Share on other sites

^ Βασικά τι κάνει αυτή η εφαρμογή - υπηρεσία;

 

Κάνει Push, τα email σου... Δηλαδή σου έρχονται κατευθείαν μόλις στέλνονται στο κινητό σου όπως τα γραπτά μυνήματα!!

Link to comment
Share on other sites

To Quickoffice Premier τι διαφορα εχει απο το σκετο Quickoffice?

 

Εχω την εντυπωση χωρις ομως να μαι σιγουρος οτι το απλο Quickoffice ειναι απλος viewer ενω με το premier μπορεις και να τα επεξεργαζεσαι.

 

Οποιος ξερει σιγουρα ας μας πει.

Link to comment
Share on other sites

Σωστός!! τελικά δούλεψε… η στραβή είχε γίνει επιδή δεν είχα δώσει το τηλ (δεν το αποφεύγουμε το φακέλωμα με τίποτα ρε γμτ) λογαριασμό είχα κάνει εννοείτε. Τώρα ανοίγει η εφαρμογή κανονικά. Όταν έρχεται mail όμως η μόνη ειδοποίηση είναι ο ήχος τίποτα άλλο(παίζει να είναι bug γιατί είναι beta ακόμα νομίζω, το άκουσα και από άλλους το ίδιο πρόβλημα) Το άλλο είναι ότι το γραμματοκιβώτιο τώρα δεν χρεώνει τίποτα στην αυτόματη ανάκτηση αλλά δεν δουλεύει σε πραγματικό χρόνο, το πιο γρήγορο είναι το 5λεπτο για να ενημερωθεί, (κρίμα γιατί αν δούλευε θα εμφανιζόταν και η κανονική ειδοποίηση συγχρόνως)

Όπως τα λες φίλε ακόμα trial είναι, ούτε του παπά :) αλλά πιστεύω θα είναι για αρκετό καιρό έτσι, αλλά και όταν λήξει πάντως δεν νομίζω να έχει καμιά τρελή χρέωση!

Link to comment
Share on other sites

Σωστός!! τελικά δούλεψε… η στραβή είχε γίνει επιδή δεν είχα δώσει το τηλ (δεν το αποφεύγουμε το φακέλωμα με τίποτα ρε γμτ) λογαριασμό είχα κάνει εννοείτε. Τώρα ανοίγει η εφαρμογή κανονικά. Όταν έρχεται mail όμως η μόνη ειδοποίηση είναι ο ήχος τίποτα άλλο(παίζει να είναι bug γιατί είναι beta ακόμα νομίζω, το άκουσα και από άλλους το ίδιο πρόβλημα) Το άλλο είναι ότι το γραμματοκιβώτιο τώρα δεν χρεώνει τίποτα στην αυτόματη ανάκτηση αλλά δεν δουλεύει σε πραγματικό χρόνο, το πιο γρήγορο είναι το 5λεπτο για να ενημερωθεί, (κρίμα γιατί αν δούλευε θα εμφανιζόταν και η κανονική ειδοποίηση συγχρόνως)

Όπως τα λες φίλε ακόμα trial είναι, ούτε του παπά :) αλλά πιστεύω θα είναι για αρκετό καιρό έτσι, αλλά και όταν λήξει πάντως δεν νομίζω να έχει καμιά τρελή χρέωση!

Όντως δεν νομίζω και εγώ να έχει καμία τρελή χρέωση... Αυτό που είπες ότι δεν σε ειδοποιεί είναι bug της εφαρμογής όμως κάποια στιγμή, αφού το είχα φτιάξει όλα όπως και εσύ τώρα, που του έβαλα να μην ανοίγει στο background την εφαρμογή @email, το γραμματοκιβώτιο που είχα δημιουργήσει από το @ρυθμίσεις άρχισε να δουλεύει και να με ειδοποιεί όμως όπως και η ίδια η εφαρμογή (είχα όμως ενεργοποιημένες και τις αυτόμετες αναφορές του γραμματοκιβωτίου)... Δεν ξέρω πως και γιατί ακριβώς, αλλά κάπως έτσι έγινε.. Πιστεύω να βελτιωθεί στο μέλλον το όλο σύστημα και με λίγες ρυθμίσεις να είναι όλα τζιτζι...

 

Προς το παρόν την βγάζουμε τέλεια και έτσι :D :D ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...