Jump to content

LG KP500


Spidergr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν έχει αυτά τα bugs τότε δεν αξίζει το theme...:(

Από το τίποτα καλό είναι αυτό. Και μην ξεχνάς, είναι η αρχή. Σε κάνα χρόνο θα υπάρχουν πολλά.:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε κάνα χρόνο θα υπάρχουν πολλά.:)

 

Σε κάνα χρόνο ποιός θα έχει Cookie; Εγώ το "σούταρα" ήδη!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ρε παιδια. Θα ηθελα λιγο τη βοηθεια σας.

 

Μου εκαναν δωρο τον Αυγουστο-Σεπτεμβρη ενα λευκο Cookie. Το ανοιξα μια μερα το χρησιμοποιησα δν μου αρεσε κ απο τοτε δν το εχς ξαναπειραξει. Και ειναι ακομα με τη ζελατινα στην οθονη. Ελεγα να το κρατησω για δευτερο αλλα κ παλι δν με ενδιαφερει καθολου κατι τετοιο.

 

Ποσο μπορω να το πουλησω τωρα αυτο, δεδομενου οτι δεν εχω την αποδειξη του και οτι εχει ανοιχτει εστω κ για μια μονο φορα?

Ποια θα ηταν μια τσιμπιμενη εστω τιμη που θα μπορουσα να κανω μια προσπαθεια να το δωσω?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, απο καμερα τι λεει, καλη ποιοτητα? απο προβλήματα?

ευχαριστω

 

Για ένα "ξερό" τριάρι (3mp) χωρίς φλας και χωρίς autofocus, είναι αρκετά αξιοπρεπής η ποιότητά της κάμερας (αυτό σημαίνει ότι σε ΙΔΑΝΙΚΕΣ συνθήκες φωτισμού, βγάζει καλούτσικες φωτογραφίες). Από προβλήματα, αν εξαιρέσεις το κόλλημα με την οθόνη κατάστασης που αν έσβηνε ο φωτισμός ήθελε βγάλσιμο η μπαταρία για να ξεκολλήσει, εγώ δεν είχα κανένα άλλο. Αν κάποιος έχει να προσθέσει κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Ωπ, εγω δεν ειχα τετοιο προβλημα με την οθονη κ με τον φωτισμο που αναφερεις φιλε μου.

Δυο μερες που το εχω χρησιμοποιησει δοκιμασα σχεδον τα παντα ουσιαστικα κ δν ειδα κατι, ουτε κατα την εγγραφη μηνυματος που ειχα διαβασει καποιο σχετικο μπερδεμα που γινοταν με κατι πατηματα στην οθονη κλπ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, απο καμερα τι λεει, καλη ποιοτητα? απο προβλήματα?

ευχαριστω

 

Προβλήματα γενικότερα δεν έχει.

Αν το θες για την κάμερα ψάξε αλλού. :)

Link to comment
Share on other sites

Κι μένα μου το κάνει, το καθυστερημένο. Και το αναβάθμισα κιόλας.

 

Κι εμένα μου το έχει κανει 3-4 φορες σε συγκεκριμενα νούμερα (διαφορετικο και τις 3 φορες) τελικά δεν λύνεται με αναβάθμηση λογισμικού?

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια, αναβαθμιση σε αυτο το κινητο, μπορεις να κανεις μονος σου μεσω internet ή πρεπει να το πας να στο κανουν? :confused:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αληθεια, αναβαθμιση σε αυτο το κινητο, μπορεις να κανεις μονος σου μεσω internet ή πρεπει να το πας να στο κανουν? :confused:

Μπορείς να κάνεις αναβάθμιση μέσω του LG Software Updater Application. Μπορείς να πας κιόλας αν θες αλλά θα κάνουν την ίδια δουλειά, θα πληρώσεις αν δεν έχεις εγγύηση και δεν θα έχεις κινητό για μια (μπορεί και δυο) εβδομάδες!

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα το κινητο στην κορη μου τελος Ιουνιου.Αφου δουλεψε 1-2 μερες αρχισε να κολαει και να γεμιζει η οθονη γραμμες.Το πηγαμε για σερβις και το πηραμε πισω με το ιδιο προβλημα να εμφανιζεται μετα απο καποιες ωρες λειτουργιας. Το ξαναπαμε για σερβισ κανουν αναβαθμιση λογισμικου και παλι τα ιδια. Τριτη φορα στο σερβισ και δε διαπιστονουν λενε κανενα προβλημα.Το παω στο καταστημα αγορασ το στελνουν σε αλλο σερβισ -αλλαγη οθονης τωρα- το παιρνω πισω μετα απο εναμιση μηνα, δουλευει τρεισ μερες- χαρα η κορη οτι επιτελους εφτιαξε-και αλλη μια απο τα ιδια. Ξανα γεμιζει η οθονη μαυρες γραμμες ,ξανα κολλαει. Τηλεφωνο στην lg (υπηρχε επικοινωνια αυτο το καιρο ζητωντας αντικατασταση,που δε γινοταν δεκτη) Και τελικα δεχτηκαν να μας κανουν αντικατασταση συσκευης. Ολα αυτα μετα απο 4.5 μηνες τρεξιματος και ταλαιπωριας. Τωρα πρεπει να παω στη μιντια μαρκ να παρω το νεο τηλ. Δε ξερω αν μπορουμε να παρουμε αλλη μαρκα ή αλλο μοντελο ,παντως η κορη μου ουτε που θελει ν ακουσει παλι για lg. αδικο εχει: Εχει αντιμετωπισει κανεις παρομοιο προβλημα : Ξερετε αν μπορω να επιλεξω αλλο μοντελο συσκευης ή απο αλλη εταιρεια:
Link to comment
Share on other sites

Αγορασα το κινητο στην κορη μου τελος Ιουνιου.Αφου δουλεψε 1-2 μερεσς αρχισε να κολαει και να γεμιζει η οθονη γραμμες.Το πηγαμε για σερβις και το πηραμε πισω μμε το ιδιο προβλημα να εμφανιζεται μετα απο καποιεσ ωρες λειτουργιας. το ξαναπαμε για σερβισ κανουν αναβαθμιση λογισμικου και παλι τα ιδια. Τριτη φορα στο σερβισ και δε διαπιστονουν λενε κανενα προβλημα.Το παω στο κταστημα αγορασ το στελνουν σε αλλο σερβισ -αλλααγη οθονης τωρα- το παιρνω πισω μετα απο εναμιση μηνα, δουλευει τρεισ μερες- χαρα η κορη οτι επιτελους εφτιαξε-και αλλη μια απο τα ιδια. Ξανα γεμιζει η οθονη μαυρες γραμμες ,ξανα κολλαει. Τηλεφωνο στην lg (υπηρχε επικοινωνια αυτο το καιρο ζητωντας αντικατασταση,που δε γινοταν δεκτη) Και τελικα δεχτηκαν να μας κανουν αντικατασταση συσκευης. Ολα αυτα μετα απο 4.5 μηνες τρεξιματος και ταλαιπωριας. Τωρα πρεπει να παω στη μιντια μαρκ να παρω το νεο τηλ. Δε ξερω αν μπορουμε να παρουμε αλλη μαρκα ή αλλο μοντελο ,παντως η κορη μου ουτε που θελει ν ακουσει παλι για lg. αδικο εχει:

Kαλώς ήρθες.Έπρεπε να είχαν κάνει αντικατάσταση καιρό τώρα, αλλά αφού κάνανε , κάτι είναι και αυτό.Βέβαια, νομικά, η περίπτωσή τους μπάζει, θα μπορούσες π.χ να έχεις πάρει τα λεφτά σου πίσω εδώ και καιρό και να έχεις υπαναχωρήσει.Δε δικαιούσαι άλλη μάρκα συσκευή,συζήτησέ το για άλλο μοντέλο, το ku990 viewty είναι πολύ καλή επιλογή για την κόρη σου και είναι λίγο ακριβότερο.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Σήμερα επέστρεψα το τηλέφωνο με την έγκριση της lg για επιστροφή προϊόντος και με ρώτησαν αν ήθελα επιστροφή χρημάτων ή άλλη συσκευή.Τελικά επιλέξαμε sony ericson w705 με διαφορά 90 ευρουλάκια.Ελπίζω να είμαστε πιο τυχεροί αυτή τη φορά.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια...ειμαι καινουργιος στο φορουμ...θα μπορουσατε να με πειτε τα (+) και τα (-) του cookie γιατι σκεφτομαι να το αγορασω...και να με πειτε λιγο αν ειναι πολυ δυσκολο να γραφεις sms..
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια...ειμαι καινουργιος στο φορουμ...θα μπορουσατε να με πειτε τα (+) και τα (-) του cookie γιατι σκεφτομαι να το αγορασω...και να με πειτε λιγο αν ειναι πολυ δυσκολο να γραφεις sms..

 

Αν σε ενδιαφέρει περισσότερο να γράφεις sms τότε μάλλον δε σου κάνει το cookie. :)

 

 

Καλώς ήλθες. :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια...ειμαι καινουργιος στο φορουμ...θα μπορουσατε να με πειτε τα (+) και τα (-) του cookie γιατι σκεφτομαι να το αγορασω...και να με πειτε λιγο αν ειναι πολυ δυσκολο να γραφεις sms..

 

Με μια μικρή επαφή που έχω με το cookie (το έχει η κοπέλα μου) θα σου πω τι πιστεύω

+ σχεδίαση, οθόνη

- κάμερα

όσο για τα μηνύματα με Τ9 μετά απο τόσο καιρό που το έχει γράφει γρήγορα, θέμα συνήθειας είναι.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

καλύτερα να αγοράσεις καποια αλλη συσκευη. Το τηλεφωνο αυτο εχει στυλ αλλα παρουσιαζει πολλα προβληματα. Διαβασε τι τραβηξα. Τεσσερις φορες πηγε στο σερβισ και δεν εφτιαξε. Απ'οτι μου ειπαν και στο σερβισ που το πηγαινα τους ειχαν παει πολλα για επισκευη. Ασε λοιπον την εμφανιση και διαλεξε κατι πιο αξιοπιστο
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, και εγώ καινούργια στο forum... Το έχω αγοράσει το εν λόγω κινητό... Καλούτσικο φαίνεται... Το μόνο που με απασχολεί είναι ότι από την στιγμή που έβαλα μιά SD κάρτα των 2GB το κινητό σέρνεται. Εν τω μεταξύ, την κάρτα την έχω ψιλο άδεια... Μπορεί κανείς να μου πει γιατί αργεί τόοοοοοοσο πολύ?
Link to comment
Share on other sites

Αν γεμίσει λιγάκι, θα δείς διαφορά και θα είναι οκ δεν θα σέρνεται.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πρέπει να γεμίσει η κάρτα για να πηγαίνει το κινητό πιο γρήγορα??? Sorry αλλά κουλό μου ακούγεται!!! Θα το δοκιμάσω να δω! :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Kαι γω 2άρα έχω, αλλά μόνο στην αρχή σερνόταν, αφού γέμισα την μισή σχεδόν, άρχισε να στρώνει.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...