Jump to content

LG KP500


Spidergr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το καλυτερο που μπορείς να κάνεις είναι να στείλεις μύνημα στο 1333 για τα mms και το wap..

Αν σου έρθει μήνυμα ότι δεν μπορούν να ενεργοποιηθούν τότε πάρε τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών...

 

Αυτό έκανα και εγώ...

 

ευχαριστω. Τελικα χρειαστηκε να επικοινωνησω με την εξυπηρετηση πελατων!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά χρησιμοποιείτε τη δόνηση στο κάθε άγγιγμα στο τηλέφωνο ή την έχετε απενεργοποιήσει?

 

Σας κρατάει περισσότερο η μπαταρία του κινητού έτσι?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρησιμοποιείτε τη δόνηση στο κάθε άγγιγμα στο τηλέφωνο ή την έχετε απενεργοποιήσει?

 

Σας κρατάει περισσότερο η μπαταρία του κινητού έτσι?

Eγω το εχω αγορασει ακριβως μια εβδομαδα και η μπαταρια με μετρια χρηση προς πολυ μου κραταει 1-2 μερες.Η δονηση μπορει να απενεργοποιηθει.

 

Ξερει κανεις που θα βρω παιχνιδια και εφαρμογες που χρειαζονται οθονη αφης;Ξαχνω αλλα βρισκω συνεχεια για κανονικα κινητα!:cry:

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις που θα βρω παιχνιδια και εφαρμογες που χρειαζονται οθονη αφης;Ξαχνω αλλα βρισκω συνεχεια για κανονικα κινητα!:cry:

 

Ψαξε στις προηγουμενες σελιδες

Link to comment
Share on other sites

Απέκτησα και εγώ πρόσφατα το γλυκό μπισκοτάκι μου!!!!

Γνωρίζει κανένας πως μπορώ να απενεργοποιήσω τους ήχους από τα πλήκτρα;;;;

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Απέκτησα και εγώ πρόσφατα το γλυκό μπισκοτάκι μου!!!!

Γνωρίζει κανένας πως μπορώ να απενεργοποιήσω τους ήχους από τα πλήκτρα;;;;

:ninja:

 

Ρυθμίσεις>Ρυθμίσεις Αφής> Εφέ Οθόνης Αφής...

 

Εγώ για οικονομία της μπαταρίας + δεν μου αρέσει και πολύ η δόνηση σε κάθε άγγιγμα, έχω απενεργοποιήσει και τη δόνηση πάντως...:confused:

Link to comment
Share on other sites

εγω θα το παρω την Δευτερα.

τελικα αξιζει σαν συσκευη??

Εγω το εχω 3 βδοαδες και μου ειναι Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο:D.Καθολου δεν μου κολαει και η οθονη αφης ειναι παρα πολυ καλη.Το μονο μειον του ειναι πως πρεπει να το φορτιζεις καθε 2 μερες με μετρια χρηση και οταν στελνεις ή παιρνεις αρχεια δεν μπορεις να αναπαραγεις:OΓια τα λεφτα του ειναι το καλυτερο!:DΟσοι το ειδαν τους αρεσε παρα πολυ και ο φιλος μου θα το παρει και αυτος το Πασχα!Ενα ακομα μειον του ειναι οτι βρησκεις δυσκολα παιχνιδια και εφαρμογες java:cry:Πρεπει να ψαξεις πολυ:cry:Τα παιχνιδια που εχει εγκατεστημενα ομως για μενα ειναι φοβερα!ΠΑΡΤΟ!!!Θα ποροθεις απο το πρωτο λεπτο!

Link to comment
Share on other sites

Εγω το εχω 3 βδοαδες και μου ειναι Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο:D.Καθολου δεν μου κολαει και η οθονη αφης ειναι παρα πολυ καλη.Το μονο μειον του ειναι πως πρεπει να το φορτιζεις καθε 2 μερες με μετρια χρηση και οταν στελνεις ή παιρνεις αρχεια δεν μπορεις να αναπαραγεις:OΓια τα λεφτα του ειναι το καλυτερο!:DΟσοι το ειδαν τους αρεσε παρα πολυ και ο φιλος μου θα το παρει και αυτος το Πασχα!Ενα ακομα μειον του ειναι οτι βρησκεις δυσκολα παιχνιδια και εφαρμογες java:cry:Πρεπει να ψαξεις πολυ:cry:Τα παιχνιδια που εχει εγκατεστημενα ομως για μενα ειναι φοβερα!ΠΑΡΤΟ!!!Θα ποροθεις απο το πρωτο λεπτο!

 

σε ευχαριστω πολυ φιλε για την απαντηση σου.

απλα εγω ρωτησα για εναν απλα λογο.το θελω σαν δευτερη συσκευη μια και σαν πρωτη εχω το diamond.

οσο αφορα την μπαταρια του μια χαρα ειναι οι δυο μερες που λες. το diamond καθε μερα το φορτηζω:lol:

τι εννοεις οτι δεν μπορεις να αναπαραγεις αρχεια??μπορεις να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενος??γιατι πιστευω οτι καποια λυση θα υπαρχει.

τωρα οσο αφορα την πορωση σιγουρα οταν το πρεωτοειδα μου εκανε κατι για να το παρω....αλλα δεν προκειτε να αφησω το diamond.

η χρηση του lg k500 ειναι καθαρα για δευτερη συσκευη(διακοπες,παραλια,ξεσπασμα οταν εχω τα νευρα μου:lol:μπορει δωρο μετα απο κανα μηνα στην "μικρη μου")

σιγουρα στην τιμη του,και ποσο μαλλον στην τιμη που εγω το περνω δωρεαν ειναι μια καλη πιστευω συσκευη.

οσο αφορα το ψαξιμο,πιστεψε με σε σχεση με το diamond,το 9000 και το 3600 που εχω δεν νομιζω οτι θα με ταλαιπωρησει τοσο πολυ

 

οταν το παρω και το λειτουργησω,και πειραματειστω λιγο μαζι του θα γραψω μια αναλυτικη παρουσιαση.

αλλα και παλι σε ευχαριστω για την απαντηση σου.

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις>Ρυθμίσεις Αφής> Εφέ Οθόνης Αφής...

 

Εγώ για οικονομία της μπαταρίας + δεν μου αρέσει και πολύ η δόνηση σε κάθε άγγιγμα, έχω απενεργοποιήσει και τη δόνηση πάντως...:confused:

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ mantsag1 είχε αρχίσει να με εκνευρίζει ο ήχος.

Από τη μεριά μου να πω κι εγώ ότι το κινητό ειναι πολύ καλό για τα λεφτά του!

Και για να κάνω ένα παράπονο, βάλε ρε lg flash στην κάμερα να εισαι super!!!!!

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ φιλε για την απαντηση σου.

απλα εγω ρωτησα για εναν απλα λογο.το θελω σαν δευτερη συσκευη μια και σαν πρωτη εχω το diamond.

οσο αφορα την μπαταρια του μια χαρα ειναι οι δυο μερες που λες. το diamond καθε μερα το φορτηζω:lol:

τι εννοεις οτι δεν μπορεις να αναπαραγεις αρχεια??μπορεις να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενος??γιατι πιστευω οτι καποια λυση θα υπαρχει.

τωρα οσο αφορα την πορωση σιγουρα οταν το πρεωτοειδα μου εκανε κατι για να το παρω....αλλα δεν προκειτε να αφησω το diamond.

η χρηση του lg k500 ειναι καθαρα για δευτερη συσκευη(διακοπες,παραλια,ξεσπασμα οταν εχω τα νευρα μου:lol:μπορει δωρο μετα απο κανα μηνα στην "μικρη μου")

σιγουρα στην τιμη του,και ποσο μαλλον στην τιμη που εγω το περνω δωρεαν ειναι μια καλη πιστευω συσκευη.

οσο αφορα το ψαξιμο,πιστεψε με σε σχεση με το diamond,το 9000 και το 3600 που εχω δεν νομιζω οτι θα με ταλαιπωρησει τοσο πολυ

 

οταν το παρω και το λειτουργησω,και πειραματειστω λιγο μαζι του θα γραψω μια αναλυτικη παρουσιαση.

αλλα και παλι σε ευχαριστω για την απαντηση σου.

Παραακαλω.Εννοω πως οταν λαμβανεις ενα αρχειο και πας να πατησεις αναπαραγωγη σε ενα mp3 θα σου λεει δεν εινα ειναι δυνατη η αναπαραγωγη σε αποστολη.. κατι τετοιο.Μεσο bluetooth βεβαια:)Για 2ο κινητο ειναι το καλυτερο:Dαλλα αν στελνεισ πολλα μυνηματα απορριξετο με την μια!:XΣτελνεις παναργα:cry:

Link to comment
Share on other sites

Εγω ημουν έτοιμος να παρω το viewty αλλα ο υπάλληλος στην WIND που πήγα ήταν κατηγορηματικός στο να επιλέξω αυτην, αν και με χαμηλοτερα χαρακτηριστικά, μόνο λόγω τω οτι είναι νεωτερη.

Δεν ξερω τι να κανω

Link to comment
Share on other sites

Παραακαλω.Εννοω πως οταν λαμβανεις ενα αρχειο και πας να πατησεις αναπαραγωγη σε ενα mp3 θα σου λεει δεν εινα ειναι δυνατη η αναπαραγωγη σε αποστολη.. κατι τετοιο.Μεσο bluetooth βεβαια:)Για 2ο κινητο ειναι το καλυτερο:Dαλλα αν στελνεισ πολλα μυνηματα απορριξετο με την μια!:XΣτελνεις παναργα:cry:

 

ευχαριστω φιλε και παλι...

αλλα κατι δεν καταλαβα καλα.

τι εννοεις στελνεις αργα μηνυματα??δηλ??

τι ειδους πληκτρολογιο εχει??

απ'οτι νομιζω πρεπει να εχει αφης,και να γραφεις με το πενακι.

σωστα??

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε και παλι...

αλλα κατι δεν καταλαβα καλα.

τι εννοεις στελνεις αργα μηνυματα??δηλ??

τι ειδους πληκτρολογιο εχει??

απ'οτι νομιζω πρεπει να εχει αφης,και να γραφεις με το πενακι.

σωστα??

Μπορεις να γραξεις με το χερι αλλα δεν ειναι καθολου καλο(δηλ. γραφεις δ με το,χερι με τη πενα,και στο εμφανιζει εκει),με πληκτρολογιο κινητου και αν το γυρισεις στα πλαγια εμφανιζει qwerty!Aλλα κανενας τροπος δεν ειναι βολικος!:cry:Ο πιο βολικος ειναι με το qwerty!Και ετσι δεν γραφεις οσο γρηγορα γραφεις με κανονικο πληκτρολογιο κινητου.Πολυ πιο αργα:cry:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να γραξεις με το χερι αλλα δεν ειναι καθολου καλο(δηλ. γραφεις δ με το,χερι με τη πενα,και στο εμφανιζει εκει),με πληκτρολογιο κινητου και αν το γυρισεις στα πλαγια εμφανιζει qwerty!Aλλα κανενας τροπος δεν ειναι βολικος!:cry:Ο πιο βολικος ειναι με το qwerty!Και ετσι δεν γραφεις οσο γρηγορα γραφεις με κανονικο πληκτρολογιο κινητου.Πολυ πιο αργα:cry:

 

εγω εχω συνηθησει να γραφω με πληκτρολογιο τυπου qwerty λογω και του diamond...και πιστεψε με απλα θελει λιγο εξικοιωση...ευκολο ειναι...

ολα ειναι θεμα συνηθειας

αλλα οταν το παρω θα πω και εγω την αποψη μου γι'αυτο

παντος σε ευχαριστω για τις γρηγορες απαντησεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα τοτε για σενα!Αν θελεις να με ρωτησεις και κατι αλλο ειμαι διαθεσιμος!H καμερα του ειναι ιδια με του diamond(αναλυση).
Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα τοτε για σενα!Αν θελεις να με ρωτησεις και κατι αλλο ειμαι διαθεσιμος!H καμερα του ειναι ιδια με του diamond(αναλυση).

 

ωχ καταλαβα....απλα προτειμησα το cookie απο το viewty λογο οτι ειναι πιο καινουργιο.....ελπιζω μονο να μην το μετανοιωσω...

παντος δεν ακουω και πολλα αρνητικα σχολια για το τηλεφωνακι:)

Link to comment
Share on other sites

ωχ καταλαβα....απλα προτειμησα το cookie απο το viewty λογο οτι ειναι πιο καινουργιο.....ελπιζω μονο να μην το μετανοιωσω...

παντος δεν ακουω και πολλα αρνητικα σχολεια για το τηλεφωνακι:)

Εγω δεν εχω εντοπισει κανενα συμαντικο μειον του εκτος την καμερα!:DΕνταξει τωρα τι σε πειραζει αφου θα ειναι δευτερο;Για την καμερα το λεω.

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω εντοπισει κανενα συμαντικο μειον του εκτος την καμερα!:DΕνταξει τωρα τι σε πειραζει αφου θα ειναι δευτερο;Για την καμερα το λεω.

 

δεν με πειραζει καθολου...ετσι και αλλιως φωτο απο το κινητο βγαζω σπανια.

απλα στο forum του viewty διαβαζω διαφορα για το cookie...

αλλα δεν με καιει και ιδιαιτερα.

δευτερη συσκευη παντα μιλαμε και την θεωρησα πολυ καλη γιαυτο και την παραγγειλα...

Link to comment
Share on other sites

για ριξε μια ματια εδω http://www.mobilerated.com/lg-kp500-home.html

και πες μας....

 

αυτο φενετε καλυτερο http://www.mylgcookie.com/

Link to comment
Share on other sites

Τhnx.Στην πρωτη σελιδα που μου εστειλες δεν βρικα τιποτα:cry:Την 2η την ξερω.Πρεπει να γραφτεις και το εχω κανει!Δεν εχω βρει και πολλα:cry:
Link to comment
Share on other sites

Τhnx.Στην πρωτη σελιδα που μου εστειλες δεν βρικα τιποτα:cry:Την 2η την ξερω.Πρεπει να γραφτεις και το εχω κανει!Δεν εχω βρει και πολλα:cry:

 

λοιπον απο την Δευτερα που θα το εχω και εγω θα ριξω μια ματια για παιχνιδια και εφαρμογες..

 

φοβαμαι οτι ακομα δεν εχουνε βγαλει πολλα παιχνιδια και εφαρμογες για αυτη την συσκευη.

εχεις προσπαθησει να βαλεις παιχνιδια για αλλη συσκευη??

π.χ του viewty?λογικα πρεπει να δουλευουν.αλλα πριν κανεις οτιδηποτε και πριν περασεις κατι καινουργιο στην συσκευη ριξε μια ματια αν ειναι συμβατο...μην παθεις καμια ζημια...

δεν αξιζει....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα. Ξέρει κανείς πώς μπορώ στην οθόνη αναμονής να βάλω τις ταχείες κλήσεις? Δε θέλω να μπαίνω σε τόσα μενού για να πάρω ένα τηλέφωνο.

 

Το προηγούμενο κινητο μου ήταν sony ericsson. Υπάρχει κάποιος τρόπος να μεταφέρω τις επαφές μου από το myphone explorer στο LG?

 

Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

anastasia αποθήκευσε όλες τις επαφές σου στην μνήμη του sony-ericsson και μετά πολλαπλή αποστολή μέσω bluetooth στο lg. εγώ έτσι το έκανα και σε 1 λεπτό ήμουν όκ...μέσω pc πιστεύω οτι είναι ταλαιπορία.

όσο για ταχεία κλήση έχει μια δεύτερη οθόνη αναμονής αν έχεις δει οπου εκεί τοποθετείς την ταχείες κλήσεις..... ή μπορείς να κάνεισ το κλασσικό να πατάς παρατεταμένα ένα αριθμό και να κάνεις κλήσεις σε μια επαφή που έχεις επιλέξει εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...