Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

επειδη καθε φορα που αποσυνδεω το κινητο απο το laptop χανεται η ρυθμιση του ηχου κλησης επειδη δεν διαβαζει την καρτα μνημης μαλλον θελω να βαλω τον ηχο στην μνημη του κινητου να μην χανεται παλι καθε φορα.τι μορφης αρχειο πρεπει να ειναι και σε ποιον φακελο θα τον βαλω?

 

αν βαλεις τους ηχους στο φακελο windows πρεπει να εχουν καταληξη wma ,μονο ετσι θα τους δει

(αλλα εχει δικιο ο athanaso77 ,δεν υπαρχει λογος να φορτωνεις αυτο το φακελο)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Η αλήθεια είναι ότι εννοούσα την 3.1.2 :O

 

Την καλύτερη WM6.1 ROM κατά τη γνώμη μου. Την 3.2 δεν την έχω δοκιμάσει, είναι με WM6.5. Τον kwbr όμως τον εμπιστεύομαι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

athanaso77 μήπως εννοείς Topix 3.2? Topix 3.0.2 δε βρήκα .. :/

 

Ευχαριστώ όπως κ να χει!!!

 

 

Αυτή είναι η νεότερη της, δοκίμασε την έχει το My Location να δείχνει τον καιρό στο ρολόι, για λίγο δεν την πρόλαβε ο athanaso77 όταν σου πρότεινε την 3.0.2

Αποστόλης [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ. Θα δοκιμασω κ την 3.1.2 για σίγουρα. Θέλω να το στείσω το μηχανάκι κ να τον δόσω στον αδερφό μου. Δε θέλω να παρουσιάσιε προβλήματα γιατί είναι η πρώτη του επαφή με Windows Mobile κ γιατί δε θέλω εγώ να ζαλίζομαι με τέτοια πλέον. Έχω το HD2 να ασχοληθώ :D

 

ευχαριστώ κ παλι!

 

χμ.. τωρα ειδα το post του apozafeir. .. ειμαι σε δύλημα :D θα δοκιμάσω τελικά την ποιο καινούργια :)

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ. Θα δοκιμασω κ την 3.1.2 για σίγουρα. Θέλω να το στείσω το μηχανάκι κ να τον δόσω στον αδερφό μου. Δε θέλω να παρουσιάσιε προβλήματα γιατί είναι η πρώτη του επαφή με Windows Mobile κ γιατί δε θέλω εγώ να ζαλίζομαι με τέτοια πλέον. Έχω το HD2 να ασχοληθώ :D

 

ευχαριστώ κ παλι!

 

 

Έτσι που το θέτεις μάλλον η 3.1.2 είναι η καλύτερη λύση, σίγουρα θα έχεις το κεφάλι σου ήσυχο :)

Αποστόλης [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρά στο team!

λοιπόν μόλις χτες απέκτησα το HD2 κ ετοιμάζομαι να εγκαταλήψω το HD .. θα μου λείψει αλλά το 2 είναι πολύ εντυπωσιακό! Αυτή την στιγμή φοράω την kwbr topix 3.0 WWE με radio 1.13.25.24

Με την ROM αυτή αντιμετοπίζω ένα πρόβλημα με το bluetooth. Δε μπορούν να μου στείλουν τίποτα ενώ εγώ μπορώ να στείλω. Υπάρχουν κ φορές όμως που δε μπορώ να στείλω, δε με αφήνει.

Επίσης μπορώ να βάλω στο My Location να δείχνει τον καιρό για τις Σέρρες?

 

Αν μπορέσουν να λυθούν τα δύο παραπάνω δεν υπάρχει λόγος να αλλάξω ROM.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

η 3.0.2 ειναι η μοναδικη του kwbr με htc sense (εμφανιζεται δηλαδη στο today και ο καιρος απο το my location )

για καιρο απο διαφορες πολεις πηγαινε εδω

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=15820

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπάρχει κανένα προγραματακι για να ακουμε e-radio στο κινητο μέσω δικτύου???

οτι καλυτερο

http://www.jeyo.com/radio.asp

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπάρχει κανένα προγραματακι για να ακουμε e-radio στο κινητο μέσω δικτύου???

 

Και το Resco Radio είναι πάρα πολύ καλό κατά την άποψή μου......

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
εχουμε κανενα κωδικο για αυτο???

 

Βάση των κανονισμών απαγορεύεται η διακίνηση παράνομου λογισμικού δημόσια στο forum.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να φτιαξω ενα hd φιλου και αντιμετωπιζω προβλημα με το gps δεν βρισκει δορυφορο με τιποτα..ενω στο προγραμματα πλοηγησης δειχνει το δεκτη συνδεμενο,και αν κανεις αυτοματη αναζητηση παλι το βρισκει τιποτα..παιζει να ειναι προβλημα h/w εφοσον το βλεπει?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Με το GPS Test δοκίμασες; Εάν όχι, εγκατέστησε το, βγες σε ανοιχτό ουρανό και άσε το μόνο του να βρει τη θύρα και περίμενε μέχρι να κλειδώσει δορυφόρους.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι το htc gps tool δοκιμασα αλλα δεν κανω δουλεια αποτι βλεπω,και η κεραια ειναι κουμπωμενη στην πανω και κατω πλακετα κανονικα..θα προσπαθησω παλι

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια πωσ αλλαζω μεσω registry το αριστερο softkey στο manila 2.5???

 

softkeymanager1_1_diamond_beta.ARM_WM5.cab

 

Δοκιμασμένο. Αλλάζει και του manila και των windows.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

βρηκε την com,τωρα ειναι gps starting up αλλα οι μπαρες ειναι κατω ακινητες

ps οπως βλεπω δεν κανει run το gps οποτε μαλλον καποιο προβλημα υπαρχει ευχαριστω athanaso77 για το support!!

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

softkeymanager1_1_diamond_beta.ARM_WM5.cab

 

Δοκιμασμένο. Αλλάζει και του manila και των windows.

στην τελευταια energy rom που χρησιμοποιω δεν δουλευει γιαννη...λεσ να φταιει η ρομ??

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
στην τελευταια energy rom που χρησιμοποιω δεν δουλευει γιαννη...λεσ να φταιει η ρομ??

 

Είσαι σίγουρος ότι τίκαρες το τετραγωνάκι μέσα στο πρόγραμμα να σου αλλάξει τα softkeys του TF3D; Soft reset έκανες;

 

βρηκε την com,τωρα ειναι gps starting up αλλα οι μπαρες ειναι κατω ακινητες

ps οπως βλεπω δεν κανει run το gps οποτε μαλλον καποιο προβλημα υπαρχει ευχαριστω athanaso77 για το support!!

 

Hard reset έχεις κάνει; Ποιο radio φοράει η συσκευή;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...