Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

KAΝΤΕ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΣΑΣ 'Η ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗΣ ΣΑΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΔΙΠΛΑΣΙΑ .............................

 

Εσυ κατι τετοια εκανες και το εκαψες το HD :lol: :p :lol: :p :lol:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

αυτη ειναι η τελευταια!!

αυτη την εχω βαλη και μου κολαει την 2.9 την ελληνικη λεω να βαλω εχεις καποιο λινκ

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν μπαινεις στο navimania να την κατεβασεις;:confused:

 

δεν την βρισκω πρεπει να την εχει αποσυρη

Link to comment
Share on other sites

αυτη την εχω βαλη και μου κολαει την 2.9 την ελληνικη λεω να βαλω εχεις καποιο λινκ

 

 

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=14190

 

ποστ #3

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

αυτη εχω βαλη και κολαει μολισ πατησω τα εικονιδια στο πανω μερος της μπαρας

Link to comment
Share on other sites

Εσυ κατι τετοια εκανες και το εκαψες το HD :lol: :p :lol: :p :lol:

 

φερε καμια rom να το περασουμε στην συναντηση.καμια καλη εεεε!!μολις το πηρα :D

 

φτουυυυυ παλι μου δειχνει μια γραμμη σημα wifi,αποσταση απο το μοντεμ 4 μετρα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart
Ρε παιδια μπηκΑ στην οθονη bootloader κρατωντας το volume down.Πως βγαινω απο κει τωρα?παταω το power και δεν κανει τιποτα.Να βγαλω τη μπαταρια?Περιμενω την απαντηση σας μην κανω καμια μαμακια.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μπηκΑ στην οθονη bootloader κρατωντας το volume down.Πως βγαινω απο κει τωρα?παταω το power και δεν κανει τιποτα.Να βγαλω τη μπαταρια?Περιμενω την απαντηση σας μην κανω καμια μαμακια.

βγάλε το καπάκι της μπαταρίας και πάτα με το stylus το κόκκινο κουμπάκι για να κάνει επανεκκίνηση

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
φερε καμια rom να το περασουμε στην συναντηση.καμια καλη εεεε!!μολις το πηρα :D

 

φτουυυυυ παλι μου δειχνει μια γραμμη σημα wifi,αποσταση απο το μοντεμ 4 μετρα

εχεις βαλει στις ρυθμισεις του wifi της συσκευης σου να ειναι στην βελτιστη αποδοση;αν και 1 γραμμη ειναι προβλημα αντε με αυτο να παει 2 αλλα δεν ειναι λογικο,μηπως φταιει το ρουτερ σου,δοκιμασες και σε αλλα wifi;
Link to comment
Share on other sites

αυτη εχω βαλη και κολαει μολισ πατησω τα εικονιδια στο πανω μερος της μπαρας

 

Φίλε την V3 την έχουμε βάλει τοσα άτομα και είναι μια χαρά. κάτι άλλο συμβαίνει η δεν την φλάσαρες σωστά.

Εκανες hard reset μετα το φλασάρισμα? Τι εφαρμογές έχεις περάσει?

Πάλεψε το γιατι είναι η καλύτερη μεχρι στιγμής ελληνική ρομ.

 

φερε καμια rom να το περασουμε στην συναντηση.καμια καλη εεεε!!μολις το πηρα :D

 

φτουυυυυ παλι μου δειχνει μια γραμμη σημα wifi,αποσταση απο το μοντεμ 4 μετρα

 

Κώστα ασε να δείχνει μια γραμμή, ιντερνετ έχεις? συνδέεσαι κανονικά και με νορμαλ ταχύτητυτό σ ενδιαφέρει. Κάνε και την ρύθμιση που σου ειπαν παραπάνω.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

παιδια οταν φτιαχνω φακελουσ στα προγραμματα και τα συστηματοποιω π.χ gps,multimedia, system...θελω μετα να εμφανιζεται το εικονιδιο που ριχνω μεσ στο φακελο...πωσ γινεται αυτο ξερετε???????
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

παιδια οταν φτιαχνω φακελουσ στα προγραμματα και τα συστηματοποιω π.χ gps,multimedia, system...θελω μετα να εμφανιζεται το εικονιδιο που ριχνω μεσ στο φακελο...πωσ γινεται αυτο ξερετε???????

Για δες εδώ:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=499403

Link to comment
Share on other sites

Φίλε την V3 την έχουμε βάλει τοσα άτομα και είναι μια χαρά. κάτι άλλο συμβαίνει η δεν την φλάσαρες σωστά.

Εκανες hard reset μετα το φλασάρισμα? Τι εφαρμογές έχεις περάσει?

Πάλεψε το γιατι είναι η καλύτερη μεχρι στιγμής ελληνική ρομ.

 

λοιπον ακου να δεις .....απο την μαμισια περναω κανονικα και γινεται η εγκατασταση της v3 ......μεχρι εδω κανενα προβλημμα

τωρα .........

οταν παω επανω στην μπαρα στο πανω μεροσ που ειναι τα εικονιδια ,οταν πατησω καποιο απο αυτα τοτε η συσκευη κολαει και δεν ανταποκρινεται.......

δυο τρις φορεσ το εκανα και ρεσετ αλλα μου κολισε και αυτο αρκετεσ φορεσ στην εκκινηση ......απο προγραμματα δεν εχω τιποτα βαλη μονο αυτα που εχει η ρομ

χριαζεται να κανω κατι αλλο πριν την εγκαταστησω ................δεν ξερω...

περιμενω καποια απαντηση ...........

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ακου να δεις .....απο την μαμισια περναω κανονικα και γινεται η εγκατασταση της v3 ......μεχρι εδω κανενα προβλημμα

τωρα .........

οταν παω επανω στην μπαρα στο πανω μεροσ που ειναι τα εικονιδια ,οταν πατησω καποιο απο αυτα τοτε η συσκευη κολαει και δεν ανταποκρινεται.......

δυο τρις φορεσ το εκανα και ρεσετ αλλα μου κολισε και αυτο αρκετεσ φορεσ στην εκκινηση ......απο προγραμματα δεν εχω τιποτα βαλη μονο αυτα που εχει η ρομ

χριαζεται να κανω κατι αλλο πριν την εγκαταστησω ................δεν ξερω...

περιμενω καποια απαντηση ...........

Ένα HARD reset (όχι SOFT) έκανες;

Link to comment
Share on other sites

Ένα HARD reset (όχι SOFT) έκανες;

 

φιλε μου απο κει που εχει μια επαφη και πιεζεισ στο πισω μεροσ της συσκευησ απο κει το ακανα οταν κολουσε η συσκευη

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου απο κει που εχει μια επαφη και πιεζεισ στο πισω μεροσ της συσκευησ απο κει το ακανα οταν κολουσε η συσκευη

Αυτό είναι επανεκκίνηση. Χρειάζεσαι HARD Reset, δηλαδή format. Θα σου σβήσει τα πάντα από μέσα χωρίς να σου αλλάξει rom. Δες εδώ για το πώς γίνεται:

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=12501

 

Ελπίζω να έχεις κάπου ένα backup επαφών, ραντεβού, εργασιών και μηνυμάτων.

Link to comment
Share on other sites

οταν παω επανω στην μπαρα στο πανω μεροσ που ειναι τα εικονιδια ,οταν πατησω καποιο απο αυτα τοτε η συσκευη κολαει και δεν ανταποκρινεται.......

δυο τρις φορεσ το εκανα και ρεσετ αλλα μου κολισε και αυτο αρκετεσ φορεσ στην εκκινηση ......απο προγραμματα δεν εχω τιποτα βαλη μονο αυτα που εχει η ρομ

χριαζεται να κανω κατι αλλο πριν την εγκαταστησω ................δεν ξερω...

περιμενω καποια απαντηση ...........

 

 

Το θεμα με τα εικονιδια λυνετε αν περασεις ξανα το cab απο πανω http://www.navimania.gr/showpost.php?p=189532&postcount=946

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω τα παιδια για τα 2 ποιο πανω ποστ ...........

θα δοκιμασω το απογευματακι να δω αν τα καταφερω

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε πρώτα την πρόταση του Χάρη και αν δε δουλέψει μετά το τελευταίο βήμα είναι το hard reset.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε την V3 την έχουμε βάλει τοσα άτομα και είναι μια χαρά. κάτι άλλο συμβαίνει η δεν την φλάσαρες σωστά.

Εκανες hard reset μετα το φλασάρισμα? Τι εφαρμογές έχεις περάσει?

Πάλεψε το γιατι είναι η καλύτερη μεχρι στιγμής ελληνική ρομ.

 

 

 

Κώστα ασε να δείχνει μια γραμμή, ιντερνετ έχεις? συνδέεσαι κανονικά και με νορμαλ ταχύτητυτό σ ενδιαφέρει. Κάνε και την ρύθμιση που σου ειπαν παραπάνω.

 

μαλλον ειναι θεμα rom,με την παλια μου επιανα δυκτια απο τις απεναντι πολυκατοικιες

η ρυθμιση εξυπακουεται οτι εχει γινει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...