Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχουν γίνει κάποιες προσπάθειες να βάλουν το Android στο HD. Δες εδώ... [Discussion/Testing] Linux on Blackstone

 

θα ηταν μια πολυ περιπτωση αυτη. Αλλά ακόμα και αν το φτιάξουν να δουλευει καλα κάποια στιγμη. ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν θα έχουμε την πληθώρα των εφαρμογών που έχουν τα wm.. :X

http://www5.picfront.org/picture/ppt2du2p1/img/banner-new-2008-09_WeCapture_YouWatch.jpg

http://www.eikonostoixeio.eu/

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
απλα λεω μην ξεκινησω απο τωρα τα φλασαρισματα στο κακομοιρο:Dας περασει κανενα τετραμηνο και το πλακωνω μετα:p
Link to comment
Share on other sites

Έχω αγανακτήσει......:mad:

Κάθε φορά που ανοίγω Opera & Internet με το εικονίδιο Η στην κορυφή και την ένδειξη 3G,μου βγάζει συνέχεια το σφάλμα : Το μόντεμ απάντησης έχει αποσυνδεθεί.Για να ελέγξετε τις ρυθμίσεις σύνδεσης και να τις αλλάξετε αν χρειάζεται,επιλέξτε ''Ρυθμίσεις''.

Την πρώτη φορά που έβαλα την νέα sim στο τηλ.όλα δουλευαν μια χαρά.Μέχρι και hard reset έκανα για να ξαναπάρει τις ρυθμίσεις αλλά δεν θέλει.....

 

Καμια γνώμη μήπως και βοηθήσει κανείς ?

Link to comment
Share on other sites

Χθες εγκατεστησα τη νεα rom του Dutty 2.7, η μεγαλη εκπληξη ηταν οταν συνδεσα το bleutooth i-tech οπου για πρωτη φορα μου αναγνωριζει την κληση ονομαστηκα κατι που δεν εκανε με καμμια rom!Υπαρχει καποιος με το ιδιο bleutooth που να του αναγνωριζε την κληση ονομαστηκα?

αναφερομαι σε αυτο το bleutooth!

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

απλα λεω μην ξεκινησω απο τωρα τα φλασαρισματα στο κακομοιρο:Dας περασει κανενα τετραμηνο και το πλακωνω μετα:p

 

θα χω το λαπτοπ μου στο νησι :rolleyes::lol::p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
θα χω το λαπτοπ μου στο νησι :rolleyes::lol::p
με σκανδαλιζεις δημητρη:lol:θα το εχω και εγω:lol:λες να παμε στο blublu που θα εχουμε και ιντερνετ;χωρις γυναικες φυσικα γιατι θα μας τα ζαλισουν:p
Link to comment
Share on other sites

με σκανδαλιζεις δημητρη:lol:θα το εχω και εγω:lol:λες να παμε στο blublu που θα εχουμε και ιντερνετ;χωρις γυναικες φυσικα γιατι θα μας τα ζαλισουν:p

 

δεν ξερω η δικη σου,αλλα η δικη μου ειναι εκπαιδευμενη :rolleyes:

 

της δινω λεφτα και παει για ψωνια και ειμαι ησυχος :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ωωωωπα,αντε βρηκαμε δουλεια για σημερα:D

 

Υπάρχει ένα μικρό bug με το ελληνικό πληκτρολόγιο. Δεν είναι καθοριστικό αλλά υπάρχει.

 

Μπα!

Η δουλειά είναι οτι ανέβασε ο Panosha την Black Pearl 2.4 ! :D

 

Όποιος έχει ανεβάσει την τελευταία επίσημη, συνιστώ να μην περάσει τη ROM του panosha ή οποιαδήποτε άλλη εάν δεν επανέλθει στην προηγούμενη επίσημη. Αλλιώς εμφανίζονται προβλήματα.

Το πρόβλημα δεν οφείλεται στις προαναφερθέντες ROM αλλά στο 1.15 SPL της τελευταίας επίσημης έκδοσης. Συνίσταται επιστροφή στην προηγούμενη επίσημη ROM (με SPL 1.14) και μετά το φλασάρισμα κανονικά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένα μικρό bug με το ελληνικό πληκτρολόγιο. Δεν είναι καθοριστικό αλλά υπάρχει.

 

Δώσανε την αναβάθμιση των ελληνικών χωρίς να τη δοκιμάσουν πρώτα, ωραίοι είναι λες και πρόκειται για developers και θεωρούν τους πελάτες τους ως testers, συγχαρητήρια!

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Υπάρχει ένα μικρό bug με το ελληνικό πληκτρολόγιο. Δεν είναι καθοριστικό αλλά υπάρχει.

 

 

 

Όποιος έχει ανεβάσει την τελευταία επίσημη, συνιστώ να μην περάσει τη ROM του panosha ή οποιαδήποτε άλλη εάν δεν επανέλθει στην προηγούμενη επίσημη. Αλλιώς εμφανίζονται προβλήματα.

το διαβασα στο φορουμ της ace γιαννη αλλα μολις την ειχα περασει:Oνα σου πω την αληθεια δεν με πολυενδιαφερει γιατι δουλευω με το finger keyboard που μου αρεσει και με εχει βολεψει πολυ
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δεν ξερω η δικη σου,αλλα η δικη μου ειναι εκπαιδευμενη :rolleyes:

 

της δινω λεφτα και παει για ψωνια και ειμαι ησυχος :lol:

το θεμα ειναι να την βγαλουμε τζαμπα δημητρη:lol:πληρωνουμε ενα σωρο λεφτα τις συσκευες μην δινουμε και αλλου:p

 

Υπάρχει ένα μικρό bug με το ελληνικό πληκτρολόγιο. Δεν είναι καθοριστικό αλλά υπάρχει.

 

Δώσανε την αναβάθμιση των ελληνικών χωρίς να τη δοκιμάσουν πρώτα, ωραίοι είναι λες και πρόκειται για developers και θεωρούν τους πελάτες τους ως testers, συγχαρητήρια!

πιστευω οτι θα το φτιαξουν αλλα δεν αντεχω να τα ξαναπερασω ολα απο την αρχη!!!εχω κλεισει 3 ωρες μεχρι στιγμης:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Ενημερώσανε και επίσημα ότι υπάρχει πρόβλημα και θα το δούνε το πρωί, αλλά μου δημιουργεί εντύπωση το γεγονός ότι δε δοκίμασαν πριν ανεβάσουν!

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Τα σπασμένα όμως θα πληρώσουν όσοι πέρασαν την αναβάθμιση και χωρίς να φταίνε,

αρά λοιπόν ηθικό δίδαγμα: όταν υπάρχει αναβάθμιση περιμένουμε, διαβάζουμε, ενημερωνόμαστε και μετά προχωράμε!

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Τα σπασμένα όμως θα πληρώσουν όσοι πέρασαν την αναβάθμιση και χωρίς να φταίνε,

αρά λοιπόν ηθικό δίδαγμα: όταν υπάρχει αναβάθμιση περιμένουμε, διαβάζουμε, ενημερωνόμαστε και μετά προχωράμε!

το σωστο αυτο ειναι και η πλακα ειναι οτι το λεω και εγω συνεχεια,αλλα σε αφηνει ο διαβολος;:Oτελος παντων ας ελπισουμε οτι θα δωσουν κανενα cabaki για να φτιαξει γιατι και αλλα ελληνικα να βγαλουν δεν τα περναω τουλαχιστον τωρα,δεν λεει να ξαναφαω 4 ωρες για αυτο:mad:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

@sb68s:

Κοίτα... για να είμαστε ειλικρινείς, το support της ACE Hellas είναι πολύ μπροστά από κάθε άλλη εταιρία σε αυτές τις συσκευές και όχι μόνο και αυτό οφείλουμε να το αναγνωρίσουμε και να το επικροτήσουμε.

 

Δεν πρέπει να περιμένουμε το ατόπημα στη γωνία για να πυροβολήσουμε! Το λάθος είναι στα πλαίσια του αποδεκτού το οποίο θα διορθωθεί άμεσα. Και αν το πάρουμε και αλλιώς... μακάρι τέτοια να ήταν όλα τα λάθη! :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν τους πυροβολεί, σαφώς και θα διορθωθεί αλλά λίγο περισσότερη προσοχή δε θα έβλαπτε τη στιγμή μάλιστα που και οι ίδιοι, σύμφωνα με τις δηλώσεις τους, δεν είχανε μέχρι χτες το αρχείο στα χέρια τους και το περιμένανε, όταν η επίσημη rom έχει κυκλοφορήσει εδώ και μια εβδομάδα και τόσοι καταναλωτές είναι στο περίμενε!

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

το σωστο αυτο ειναι και η πλακα ειναι οτι το λεω και εγω συνεχεια,αλλα σε αφηνει ο διαβολος;:Oτελος παντων ας ελπισουμε οτι θα δωσουν κανενα cabaki για να φτιαξει γιατι και αλλα ελληνικα να βγαλουν δεν τα περναω τουλαχιστον τωρα,δεν λεει να ξαναφαω 4 ωρες για αυτο:mad:

 

Το Finger Κeyb δουλεύει άψογα στα ελληνικά σε όσες rom έχω δοκιμάσει (ελληνικές και αγγλικές) όποτε δεν έχεις πρόβλημα, πρόβλημα ίσως έχουν αυτοί που θέλουν όλα στο κινητό τους να δουλεύουν άψογα και να έχουν σφραγίδα htc :lol:

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Το Finger Κeyb δουλεύει άψογα στα ελληνικά σε όσες rom έχω δοκιμάσει (ελληνικές και αγγλικές) όποτε δεν έχεις πρόβλημα, πρόβλημα ίσως έχουν αυτοί που θέλουν όλα στο κινητό τους να δουλεύουν άψογα και να έχουν σφραγίδα htc :lol:
δυστυχως ειμαι και εγω ετσι,μπορει να δουλευω το Finger Κeyb αλλα θελω να ξερω οτι δουλευουν ολα σωστα και ας μην τα δουλεψω ποτε:O
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως ειμαι και εγω ετσι,μπορει να δουλευω το Finger Κeyb αλλα θελω να ξερω οτι δουλευουν ολα σωστα και ας μην τα δουλεψω ποτε:O

Τότε η λέξη είναι γνωστή: υπομονή

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω,σε συσκευή με την official rom της ACE πώς μπορούμε να περάσουμε μόνο το νέο Radio 1.13.25.24?

Eχω προσπαθήσει με διάφορους τρόπους αλλά δεν......

Γίνεται και αν ναί πώς???

Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει.

Thanks.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω,σε συσκευή με την official rom της ACE πώς μπορούμε να περάσουμε μόνο το νέο Radio 1.13.25.24?

Eχω προσπαθήσει με διάφορους τρόπους αλλά δεν......

Γίνεται και αν ναί πώς???

Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει.

Thanks.

 

Θα βρεις το radio εδώ και θα το περάσεις με τη διαδικασία του USPL (υποθέτω ότι έχεις την αρχική rom που είχε η συσκευή σου), η διαδικασία είναι ίδια, όπως περνάς rom, τι πρόβλημα έχεις?

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...