Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για όσους ενδιαφέρονται για τις ρομ του Onkolog δειτε αυτό

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=3560171&postcount=1263

 

εχεις γινει τελικα και εσυ μεγας φαν του αραβα :lol: ηθελες δεν ηθελες ε Κωστη ?:)

 

Παιδιά μήπως γνωρίζετε ποιός contacts manager μπορεί να μου δώσει την δυνατότητα να μην βλέπω το όνομα και το τηλέφωνο της επαφής που θα του έχω ορίσει όταν αυτή με καλεί?

 

magic call ειναι το απολυτο οπλο για (και για αυτη) αυτη την δουλεια φιλε μου!

θελεις την 2.2.2 εκδοση.;)

μην βαλεις πιο παλια στο HD !!

Με λίγα λόγια δεν θέλω η αγαπημένη μου να βλέπει ποια με καλεί όταν είμαστε μαζί.Υπάρχει τρόπος?

ΕΕΕΕΠΠΠΠΠΠ!!! δεν τα φωναζουνε αυτα :lol:

 

η αγαπημενη σου? πουλααααακι μουυυυυ!

ελα αμεσως εσυ :happy:

 

παιδιά sos έχω μεγαλο προβλημα με τη καρτα μνημης!εκει που δουλευε κανονικά κ έκανα σύνδεση με τον υπολογιστη για να περασω εικονες κτλ μου εμφανισε ολους τους φακέλους τα ονοματα στα αλαμπουρνέζικα κ δεν μου ανοίγει καθόλου τους φακέλους!!!τι να κάνω?????

 

http://rapidshare.com/files/134292385/ArtemisSDEnhancement.CAB

 

καντο εγκατασταση στην καρτα σου και επανεκινηση!

 

λογικα κατι θα σωσεις..

κρατησε στον υπολογιστη σου οτι σου εμφανισει(γιατι τα αλλα τα εχασες παει....)

κανε φορματ την karta σου σε fat32 απο τον υπολογιστη και ξαναβαλε μετα στην καρτα, οτι ειχες σωσει στον υπολογιστη σου πριν το φορμαρισμα..;)

 

πληροφοριακα τι καρτα εχεις??

 

εκει που η συσκευη μου δουλευει κανονικα μετα απο λιγες φορες που δεχομαι και στελνω μηνυματα δεν εχει ηχο!οταν λαμβανω μηνυματα δηλαδη δεν με ειδοποιει ηχητικα!ξερει κανεις τι παιζει?

 

τι μαγικο εχεις κανει παλι εσυ ??:lol:

 

θυμησε μου ποια εφαμογη ειναι αυτη που δειχνει πανω πανω την μπαταρια σε μια μπαρα που εχεις

 

2 εφαρμογες με αυτην την επιλογη(η παρομοια) ειναι μεσα στα add ons μου

 

1. Jimm98y_GreenBatteryFix_TouchPRO που εμφανιζει ποσοστο μπαταριας,ανα μοναδα (99/98/ κλπ)πανω στο εικονιδιακι της μπαταριας

2. WkTaskL_1200a που ειναι freeware

 

και μετα εχεις την επιλογη του ilauncher (δεν ειναι freeware)

;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

2 εφαρμογες με αυτην την επιλογη(η παρομοια) ειναι μεσα στα add ons μου

 

1. Jimm98y_GreenBatteryFix_TouchPRO που εμφανιζει ποσοστο μπαταριας,ανα μοναδα (99/98/ κλπ)πανω στο εικονιδιακι της μπαταριας

2. WkTaskL_1200a που ειναι freeware

 

και μετα εχεις την επιλογη του ilauncher (δεν ειναι freeware)

;)

 

Και τα 2 τα εχεις μεσα ακριβως ετσι.;)

Link to comment
Share on other sites

τι μαγικο εχεις κανει παλι εσυ ??:lol:

 

ειλικρινα δεν του κανα τιποτα!!!και ακου το πιο κουφο καθε που του κανω ρισταρτ λειτουργει παλι φυσιολογικα!δεν παμε καλα λεμε!!!:mad::hypno::hunter:

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

χρειαζεσαι το magicall!!!πολυ χρησιμο για τετοιες περιπτωσεις!:lol:

 

Με έσωσες....σε ευχαριστώ πάρα πολύ,το έχω εγκαταστήσει ήδη.

Μήπως κάνω κάτι λάθος γιατί όταν απενεργοποιώ το notification δεν μου βγάζει τα id απο τα υπόλοιπα νούμερα που με καλούν.

Link to comment
Share on other sites

Με έσωσες....σε ευχαριστώ πάρα πολύ,το έχω εγκαταστήσει ήδη.

Μήπως κάνω κάτι λάθος γιατί όταν απενεργοποιώ το notification δεν μου βγάζει τα id απο τα υπόλοιπα νούμερα που με καλούν.

τι λιστα θες να δημιουργησεις ?black η white?

Link to comment
Share on other sites

magic call ειναι το απολυτο οπλο για (και για αυτη) αυτη την δουλεια φιλε μου!

θελεις την 2.2.2 εκδοση.;)

μην βαλεις πιο παλια στο HD !!

 

ΕΕΕΕΠΠΠΠΠΠ!!! δεν τα φωναζουνε αυτα :lol:

 

''Αδυναμίες'' είναι αυτές φίλε μου....

 

τι λιστα θες να δημιουργησεις ?black η white?

 

black θέλω

Link to comment
Share on other sites

με το WkTaskL γινεται να εμφανιζονται οι χρωματιστες γραμμες στο πανω μερος?

 

http://img511.imageshack.us/img511/5060/screen001t.png

................................

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!Κατέβασα τη ρομ του ονκο (έκδοση 1 απριλίου) και μέσα στο φάκελο υπάρχει μόνο ένα αρχείο με όνομα blacimg.nbh.Οσες εχω κατεβάσει έχουν πάντα 2 αρχεία..Αρκεί μόνο αυτό για να φλασάρω?
Φιλικά, Θάκης
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
2. WkTaskL_1200a που ειναι freeware

 

Δημήτρη γιατί όχι την έκδοση 1.2.0.2; Έχει λύσει κάποια μικρο-bug της 1.2.0.0

 

Καλησπέρα!!Κατέβασα τη ρομ του ονκο (έκδοση 1 απριλίου) και μέσα στο φάκελο υπάρχει μόνο ένα αρχείο με όνομα blacimg.nbh.Οσες εχω κατεβάσει έχουν πάντα 2 αρχεία..Αρκεί μόνο αυτό για να φλασάρω?

 

Ναι και είναι έτοιμη να τη flashάρεις με τη μέθοδο της storage card, είναι πιο αξιόπιστη.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη γιατί όχι την έκδοση 1.2.0.2; Έχει λύσει κάποια μικρο-bug της 1.2.0.0

 

 

 

Ναι και είναι έτοιμη να τη flashάρεις με τη μέθοδο της storage card, είναι πιο αξιόπιστη.

 

Φλάσαρα μέσω της κάρτας,τελείωσε το φόρτωμα,μου γράφει 'update complete UPDATE SUCCESS' αλλά δεν γίνεται τίποτε άλλο..

Τι πρέπει να κάνω τώρα?

Φιλικά, Θάκης
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Φλάσαρα μέσω της κάρτας,τελείωσε το φόρτωμα,μου γράφει 'update complete UPDATE SUCCESS' αλλά δεν γίνεται τίποτε άλλο..

Τι πρέπει να κάνω τώρα?

 

soft reset

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Soft reset και μετά ξανά hard reset. Πάντα hard reset μετά από φλασάρισμα οποιασδήποτε rom.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Soft reset και μετά ξανά hard reset. Πάντα hard reset μετά από φλασάρισμα οποιασδήποτε rom.

 

Αυτό εκανα γιατι βαρέθηκα να περιμένω το κινητό να δω τι θα κάνει!!!Ευχαριστω και τους 2!!!

Φιλικά, Θάκης
Link to comment
Share on other sites

Αυτό εκανα γιατι βαρέθηκα να περιμένω το κινητό να δω τι θα κάνει!!!Ευχαριστω και τους 2!!!

 

Βασικό όμως να κάνεις και hard reset πριν αρχίσεις να εγκαθιστάς προγράμματα.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πρόβλημα αν κάνω απανωτά φλασαρίσματα ή δεν καταλαβαίνει τίποτα η συσκευή??
Φιλικά, Θάκης
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μπορείς να κάνεις όσα flashαρίσματα θέλεις. Να φανταστείς οι διάφοροι cookers κάνουν και μέχρι 20 την ημέρα!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα!!! Πέρασα αυτή του όνκο αλλά βασικά δεν είχε απολύτως τίποτα μέσα!!!Παραείναι άδεια νομίζω.. Τέλος πάντων,τώρα περνάω την ν5.2 του miri.. Λένε πως είναι αρκετά σταθερή και δε μένει παρά να το διαπιστώσω και εγώ!!
Φιλικά, Θάκης
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Για του onko είναι ξεκάθαρο ότι είναι άδεια από τις συζητήσεις που έχουν κάνει τα παιδιά εδώ που την έχουν δοκιμάσει.

 

Όσον αφορά του miri έχε υπόψιν ότι είναι με τα WM6.5 και για να ενεργοποιήσεις το TF3D πρέπει να απενεργοποιήσεις το Titanium.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Για του onko είναι ξεκάθαρο ότι είναι άδεια από τις συζητήσεις που έχουν κάνει τα παιδιά εδώ που την έχουν δοκιμάσει.

 

Όσον αφορά του miri έχε υπόψιν ότι είναι με τα WM6.5 και για να ενεργοποιήσεις το TF3D πρέπει να απενεργοποιήσεις το Titanium.

 

Δε νομίζω να χρειαστεί το TF3D κάποιος..Σαν πρώτη εντύπωση έχω να πω πως φαίνεται πολύ καλό..Ούτε αργεί,ούτε κολλά και φορτώνει πιο γρήγορα απ τη στιγμή που θα πατήσεις το κουμπί της ενεργοποίησης σε σχέση με πρίν..

 

Τα cab των εφαρμογών για 6.1 λειτουργούν κανονικά στα 6.5?

Φιλικά, Θάκης
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα!!! Πέρασα αυτή του όνκο αλλά βασικά δεν είχε απολύτως τίποτα μέσα!!!Παραείναι άδεια νομίζω.. Τέλος πάντων,τώρα περνάω την ν5.2 του miri.. Λένε πως είναι αρκετά σταθερή και δε μένει παρά να το διαπιστώσω και εγώ!!

 

Εμενα μου αρεσει που ειναι αδεια. Πολλα απο τα προγραμματα δεν τα χρησιμοποιεις οποτε βαζεις οτι χρειαζεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Ναι... :rolleyes:

 

Πάλι καλά!!Μόλις εγκατέστησα μερικά..Για κάποιο λόγο φορτώνουν απίστευτα γρήγορα..Δεν ξέρω τι εχει κάνει το παληκάρι ο μίρι αλλά είναι πολύ μπροστά!!Για μένα είναι η καλύτερη ρομ που έχω περάσει..Και όμορφη και λειτουργική..

Φιλικά, Θάκης
Link to comment
Share on other sites

καντο εγκατασταση στην καρτα σου και επανεκινηση!

 

λογικα κατι θα σωσεις..

κρατησε στον υπολογιστη σου οτι σου εμφανισει(γιατι τα αλλα τα εχασες παει....)

κανε φορματ την karta σου σε fat32 απο τον υπολογιστη και ξαναβαλε μετα στην καρτα, οτι ειχες σωσει στον υπολογιστη σου πριν το φορμαρισμα..

 

πληροφοριακα τι καρτα εχεις??

 

zaharakis την μανίσια έχω...το έκανα εγκατασταση αλλα τι πρεπει να δειξει η να κανω τώρα?μου εβγαλε ενα φακελο windows αλλα μεσα δεν εχει τπτ...απλα ενα αρχειο .dll...

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη γιατί όχι την έκδοση 1.2.0.2; Έχει λύσει κάποια μικρο-bug της 1.2.0.0

 

Γιαννη η 2.2.2 λυνει καποια μικρα εως σοβαρα προβληματα που εχει η προηγουμενη στα τηλ με την αναλυση του hd.:)

δεν εμφανιζε πχ τα υπομενου που επρεπε πατωντας τα να σου βγαλει και τις υπολοιπες επιλογες .

 

 

zaharakis την μανίσια έχω...το έκανα εγκατασταση αλλα τι πρεπει να δειξει η να κανω τώρα?μου εβγαλε ενα φακελο windows αλλα μεσα δεν εχει τπτ...απλα ενα αρχειο .dll...

 

σου εμφανισε καποια απο τα αρχεια που σου ειχε κανει corrupt? η οχι?

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...