Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θα έχει φθορές χτυπήματα κτλ...

 

άλλαξε το μια φορά για το καλό

 

εννοεις να το αλλαξω τωρα ή να περιμενω παραπισω;:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εννοεις να το αλλαξω τωρα ή να περιμενω παραπισω;:rolleyes:

 

εγω στη θέση θα πήγαινα τώρα που είναι και νωρίς και δεν υπάρχει περίπτωση να σου πεί κανένας κάτι...μετά από ένα-ενάμισυ χρόνο δεν ξέρεις...και πάλι η γνώμη μου είναι:)

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Eρωτηση : Τo βραδυ μπορω να σβηνω τελειως τη συσκευη (power off) χωρις το φοβο να χασω δεδομενα; (εχω το touch off του φιλτατου panosha)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αν το παω στον 1-1.5 χρονο για αλλαγη οθονης λογω καμενοθ πιξελ ωστε να το "κανω" καινουριο εμφανισιακα θα μου το αλλαξουν?

 

Δωρεάν μέσα στην εγγύηση; Με τίποτα. Εμένα πάλι γνώμη μου είναι να μην το αφήσεις με το καμένο pixel και να το πας από τώρα για αντικατάσταση οθόνης.

 

Eρωτηση : Τo βραδυ μπορω να σβηνω τελειως τη συσκευη (power off) χωρις το φοβο να χασω δεδομενα; (εχω το touch off του φιλτατου panosha)

 

Άφοβα! :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εννοεις να το αλλαξω τωρα ή να περιμενω παραπισω;:rolleyes:

 

εγώ αναρωτιέμαι, καλυπτόμαστε απο εγγύηση μηδέν πιξελ?

http://www5.picfront.org/picture/ppt2du2p1/img/banner-new-2008-09_WeCapture_YouWatch.jpg

http://www.eikonostoixeio.eu/

Link to comment
Share on other sites

για να κανουμε και καμια δουλιτσα :D

 

λοιπον

ριξτε μια ματια εδω

 

και για οσους δεν καταλαβαινουν απο το βιντεο,ας ριξουν μια ματια στην σελιδα του προγραμματος..

TouchFlo Detacher - Home

 

ειναι μια μικρη και απλη εφαρμογη (αλλα τρομερη θα ελεγα και πανεξυπνη!!) που μας επιτρεπει να εχουμε οσα today plugins θελουμε στην αρχικη οθονη μας και παραλληλα να εχουμε αμεσα οποτε το ζητησουμε και το tf3d :)

ακολουθηστε τις οδηγιες στην αρχικη σελιδα της εφαρμογης,οριστε με ποιο πληκτρο εσας βολευει,να αλλαζετε μεταξυ today screen & tf3d soft reset και ετοιμοι. ;)

 

εμενα μου αρεσει παρα πολυ μιας και μπορω να κλεινω τελειως το tf3d αμεσα με ενα απλο πατημα και οποτε το ξαναχρειαστω παλι,με ενα απλο πατημα και μετα απο μια μικρη καθυστερηση 3-4" να το εχω παλι ενεργο :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

για να κανουμε και καμια δουλιτσα :D

 

λοιπον

ριξτε μια ματια εδω

 

και για οσους δεν καταλαβαινουν απο το βιντεο,ας ριξουν μια ματια στην σελιδα του προγραμματος..

TouchFlo Detacher - Home

 

ειναι μια μικρη και απλη εφαρμογη (αλλα τρομερη θα ελεγα και πανεξυπνη!!) που μας επιτρεπει να εχουμε οσα today plugins θελουμε στην αρχικη οθονη μας και παραλληλα να εχουμε αμεσα οποτε το ζητησουμε και το tf3d :)

ακολουθηστε τις οδηγιες στην αρχικη σελιδα της εφαρμογης,οριστε με ποιο πληκτρο εσας βολευει,να αλλαζετε μεταξυ today screen & tf3d soft reset και ετοιμοι. ;)

 

εμενα μου αρεσει παρα πολυ μιας και μπορω να κλεινω τελειως το tf3d αμεσα με ενα απλο πατημα και οποτε το ξαναχρειαστω παλι,με ενα απλο πατημα και μετα απο μια μικρη καθυστερηση 3-4" να το εχω παλι ενεργο :)

Αυτη η εφαρμογη δεν ηταν που αναμενοταν εδω και 2 χρονια στο ΧDA ?

Link to comment
Share on other sites

για να κανουμε και καμια δουλιτσα :D

 

λοιπον

ριξτε μια ματια εδω

 

και για οσους δεν καταλαβαινουν απο το βιντεο,ας ριξουν μια ματια στην σελιδα του προγραμματος..

TouchFlo Detacher - Home

 

ειναι μια μικρη και απλη εφαρμογη (αλλα τρομερη θα ελεγα και πανεξυπνη!!) που μας επιτρεπει να εχουμε οσα today plugins θελουμε στην αρχικη οθονη μας και παραλληλα να εχουμε αμεσα οποτε το ζητησουμε και το tf3d :)

ακολουθηστε τις οδηγιες στην αρχικη σελιδα της εφαρμογης,οριστε με ποιο πληκτρο εσας βολευει,να αλλαζετε μεταξυ today screen & tf3d soft reset και ετοιμοι. ;)

 

εμενα μου αρεσει παρα πολυ μιας και μπορω να κλεινω τελειως το tf3d αμεσα με ενα απλο πατημα και οποτε το ξαναχρειαστω παλι,με ενα απλο πατημα και μετα απο μια μικρη καθυστερηση 3-4" να το εχω παλι ενεργο :)

 

Θα ήθελα να την δοκιμάσω και εγώ... αλλά επειδή είμαι ψιλοάσχετος και φοβάμαι μήπως κάνω κάποια ...μαμακία, θα μπορούσες να είσαι αναλυτικός στα συγκεκριμένα settings που έβαλες στο configuration για το HD?

Σωτήρης
Link to comment
Share on other sites

Αυτη η εφαρμογη δεν ηταν που αναμενοταν εδω και 2 χρονια στο ΧDA ?

 

για κατι τετοιο συζηταγαν παντα Μπαμπη :)

 

και απο οτι βλεπω στο HD μου,ειναι καλο:)

 

ειναι μια καλη αρχη,θα εχουν τωρα την βαση για να την βελτιωσουν ακομη ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να την δοκιμάσω και εγώ... αλλά επειδή είμαι ψιλοάσχετος και φοβάμαι μήπως κάνω κάποια ...μαμακία, θα μπορούσες να είσαι αναλυτικός στα συγκεκριμένα settings που έβαλες στο configuration για το HD?

 

δεν ειναι τπτ.

ειναι πολυ απλο,η εφαρμογη χρειαζεται να γινει αντιστοιχιση σε ενα πληκτρο(software button ) ωστε να μπορεις να αλλαζεις μεταξυ του tf3d και της today screen με μια κινηση.

 

μπορεις φυσικα να το κανεις απο τον φακελο εγκαταστασης του προγραμματος στα προγραμματα σου,μιας και εχει τις συντομευσεις εκει ,αλλα ειναι χρονοβορο και δυσχρηστο ετσι...

 

δλδ αντιστοιχεις οποιο πληκτρο σε βολευει εσενα ,

βαζεις ενα στην αρχικη οθονη του tf3d και ενα αντιστοιχα στην αρχικη οθονη της today screen.

πατωντας το πληκτρο της αρχικης οθονης στο tf3d κλεινεις(η ελαχιστοποιεις-κρυβεις) το tf3d και επαναφερεις την today screen και πατωντας το αντιστοιχο πληκτρο στην today screen επαναφερεις το tf3d..

 

ειναι αναγκαια αυτη η αντιστοιχιση για να γινεται η εναλλαγη μεταξυ των δυο εφαρμογων αμεσα και να μην χρειαζεται να μπαινεις στα προγραμματα καθε φορα που θελεις να το κανεις .

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Είναι όντως καταπληκτική εφαρμογή,την έβαλα δουλευει τέλεια.

Το μόνο που εχει να κάνεις είναι να αντιστοιχίσεις το soft key που θέλει ο καθένας για να αλλάζεις οθόνες.

Το μόνο που δεν μου αρέσει είναι οτι το πλήκτρο ΗΟME που έχουμε, στην πράξη απενεργοποιείται, και έτσι όταν είμαστε σε ένα tab του manila πατώντας το δεν μας πάει στο Home tab(ρολοι)!!!!!!!!!!!

Κατά τα άλλα είναι super.:):):)

Link to comment
Share on other sites

Είναι όντως καταπληκτική εφαρμογή,την έβαλα δουλευει τέλεια.

Το μόνο που εχει να κάνεις είναι να αντιστοιχίσεις το soft key που θέλει ο καθένας για να αλλάζεις οθόνες.

Το μόνο που δεν μου αρέσει είναι οτι το πλήκτρο ΗΟME που έχουμε, στην πράξη απενεργοποιείται, και έτσι όταν είμαστε σε ένα tab του manila πατώντας το δεν μας πάει στο Home tab(ρολοι)!!!!!!!!!!!

Κατά τα άλλα είναι super.:)

 

κατσε γιατι κατι δεν μου αρεσει...

επιστρεφω με report :O

 

edit

 

δεν δουλευει σωστα παραλληλα με το screenchange :!:

 

εγω το χρησιμοποιω σε καποιες εφαρμογες,αλλα μπερδευεται κατα την αλλαγη απο touchflo σε today screen :O

 

ενω δεν αφηνω το tf3d να κανει rotation αλλ αντιθετα επιτρεπω στην today screen μου να κανει...και εκει ειναι το μπερδεμα...

 

αλλα μεχρι εκει.κατα τα αλλα μια χαρα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παιδια το secondtoday δεν ειναι πιο βολικο???βεβαια απο οτι βλεπω εχει πολλεσ δυνατοτητες...
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

για κατι τετοιο συζηταγαν παντα Μπαμπη :)

 

και απο οτι βλεπω στο HD μου,ειναι καλο:)

 

ειναι μια καλη αρχη,θα εχουν τωρα την βαση για να την βελτιωσουν ακομη ;)

Αυτα τοτε ειναι πολυ ευχαριστα νεα .... ;)

Link to comment
Share on other sites

Σας πάω σε άλλο θέμα, αλλά μόλις ανακάλυψα ένα εξαιρετικό πρόγραμμα για μετατροπή DVD για το HD: DVD Catalyst - http://www.a3vs.com/

Το κατέβασα... το έτρεξα και μετέτρεψα για τέστ σχετικά γρήγορα (30') μία ολόκληρη ταινία σε mp4 μέγεθος περί τα 554 μέγα.

Συγγνώμη άν είναι ήδη γνωστή εφαρμογή.

Σωτήρης
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση.ειχα δει στο youtube ενα βιντεακι που ο τυπος εγραφε sms κ γυρναγε το κινητο πλαγια κ γυρναγε η οθονη κ εγραφε wide.εμενα που το δοκιμασα δεν εγινε.στον οπερα παντως γινεται
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

θελεις ενα απο τα προγραμματα gsen, gyrator κλπ. Αλλα χρειαζονται σωστη ρυθμιση γιατι γινεται χαμος....
Link to comment
Share on other sites

Χρειάζεσαι κάποιο πρόγραμμα όπως gyrator, Gsen ή ChangeScreen για να το κάνεις αυτό αλλά δημιουργούνται προβλήματα με τον καιρό. Υπάρχει και τρόπος να ορίσεις να γυρίζει η οθόνη από το κουμπί answer, από τα settings.
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

changescreen....μεχρι στιγμης δεν εχω προβληματα και εχει και ευκολεσ ρυθμισεισ...
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Όντως το ChangeScreen δεν δημιουργεί τόσα προβλήματα όσο τα άλλα.
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

changescreen....μεχρι στιγμης δεν εχω προβληματα και εχει και ευκολεσ ρυθμισεισ...

 

θα μπορουσες να μου το στειλεις και μενα???

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε παρει βαση αντιστοιχη της brodit

http://www.brodit.com/montering.jsp?anr=853358

εχετε δει προβλημα στο ταμπλο του αυτοκινητου σας; γιατι ετσι οπως το σφινωνει το φοβαμαι...

(εχω golf 5)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...