Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έτοιμο................

 

 

τελευτέες διορθώσεις (να κάνω το silent button να δουλέψει) και να το κάνω cab kai na to anebaso.

 

Επειδή Ελληνες είμαστε, δεν θα ηταν καλύτερα με Ελληνικά?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

οκ θα τα φτιαξω. Αλλα το βραδυ γιατι τωρα ειμαι στο γραφειο.

Αν θες δωσε το cab και μετα το δινουμε σαν Version 2

 

159x120 pixels e?

nai pixels

Link to comment
Share on other sites

Επειδή Ελληνες είμαστε, δεν θα ηταν καλύτερα με Ελληνικά?

enoite kai me ellinika tha iparxei kai me greklish gia emena xxaxaxaxa:lol:

 

 

 

 

να και το ελληνικό.

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμα .

 

Για να δουλέψει το gps κουμπί πρέπει να πάτε εδώ στην registry και να βάλετε στο path την διαδρομή που βρίσκετε το exe του προγράμματος πλοήγησης που χρησιμοποιήτε.

 

HKLM-Software-HTC-Biotouch-Actionscreen-APP_10-Path

and input there without " the path of the .exe of the gps program you have.

 

i.e. \program files\destinator\destinator.exe

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=13251&d=1232363807

Link to comment
Share on other sites

To file explorer πού είναι assigned?

στον μαμά, αλλά με τον ίδιο τρόπο όπως με το gps κουμπί βάζετε όποιον file explorer θέλετε.(προσωπικά έχω τον RESCO)

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο πολύ καλή δουλειά αλλά ένα πρόβλημα. Κατεβάζω το αρχείο .zip που έβαλες. Το ανοίγω και κάνω extract ή φεύγω την κατάληξη .zip ? Χθες που δοκίμασα να φύγω την κατάληξη .zip και να το εγκαταστήσω δεν έκανε εγκατάσταση, ενώ extract να το κάνω στο pc μου βγάζει πρόβλημα.

Ακόμα όποτε μπορείς να μου στειλεις το πρόγραμμα που κάνεις .cab και πως , μιας και εγώ σε βοήθησα μια φορά με το προγραμματάκι με τα .brn αρχεία!! :p :lol: :p

edit: Τελικά κατάφερα να το κάνω extract... Δεν ξέρω αν δουλεύει δεν έχω πια την συσκευή όμως θα πω του φίλου μου να δοκιμάσει!

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

στον μαμά, αλλά με τον ίδιο τρόπο όπως με το gps κουμπί βάζετε όποιον file explorer θέλετε.(προσωπικά έχω τον RESCO)

perfect.. όταν θα έχεις και όρεξη για ακόμα περίσσοτερες custom παραγγελίες όσον αφορά στο ποιά κουμπιά θέλουμε πες το. Π.χ. Εμένα προσωπικά το mms μου είναι άχρηστο ενώ το πιο χρήσιμο (για μένα πάλι) κουμπί είναι ένα που λείπει και αναφέρομαι σε αυτό που ανοίγει και κλείνει το Data Connection όπως στον Comm Manager

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο πολύ καλή δουλειά αλλά ένα πρόβλημα. Κατεβάζω το αρχείο .zip που έβαλες. Το ανοίγω και κάνω extract ή φεύγω την κατάληξη .zip ? Χθες που δοκίμασα να φύγω την κατάληξη .zip και να το εγκαταστήσω δεν έκανε εγκατάσταση, ενώ extract να το κάνω στο pc μου βγάζει πρόβλημα.

Ακόμα όποτε μπορείς να μου στειλεις το πρόγραμμα που κάνεις .cab και πως , μιας και εγώ σε βοήθησα μια φορά με το προγραμματάκι με τα .brn αρχεία!! :p :lol: :p

edit: Τελικά κατάφερα να το κάνω extract... Δεν ξέρω αν δουλεύει δεν έχω πια την συσκευή όμως θα πω του φίλου μου να δοκιμάσει!

xezipareis to zip mou kai mesa tha breis ena cab auto to cab to trexeis apo to kinito

Link to comment
Share on other sites

perfect.. όταν θα έχεις και όρεξη για ακόμα περίσσοτερες custom παραγγελίες όσον αφορά στο ποιά κουμπιά θέλουμε πες το. Π.χ. Εμένα προσωπικά το mms μου είναι άχρηστο ενώ το πιο χρήσιμο (για μένα πάλι) κουμπί είναι ένα που λείπει και αναφέρομαι σε αυτό που ανοίγει και κλείνει το Data Connection όπως στον Comm Manager

ευχαρίστως αμα βρείς το executable που κάνει αυτή την δουλειά.

 

 

Για να μην κάθομε χωρίς να κάνω τίποτα, μέχρι ο tesalat να φτιάξει ωραία εικονίδια πάω να αρχίσω να φτιάχνω ένα shutdown program (full screen kai ayto)

Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορει καποιοσ να μου ανεβασει το αρχειο HTCvolumecontrol.png απο την official rom?????
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορει καποιοσ να μου ανεβασει το αρχειο HTCvolumecontrol.png απο την official rom?????

 

Eδω ειναι :

Link to comment
Share on other sites

@metkosas

Το 3G δεν το εβαλες σε καποιο κουμπι :O

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για οποιον ενδιαφερετε βρίκα στα Saturn βάση για στίρηξη στους αεραγωγούς του αυτοκινήτου. Είναι ΗΑΜΑ γερμανική. Είναι μόνο για στήριξη, έχει τα κλασσικα 4 δοντάκια και προσαρμόζεις βάση για ότι συσκευή θέλεις. Εβαλα τη βάση του HD και είναι πολύ σταθερό. Κοστίζει 10 ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

@metkosas

Το 3G δεν το εβαλες σε καποιο κουμπι :O

Γιατί το θες? Για τη μπαταρία;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το θες? Για τη μπαταρία;

 

Ναι, ετσι κιαλοιως δεν χρησιμοποιω το 3G, γιατι να το εχω ανοιχτο ? :blink:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ετσι κιαλοιως δεν χρησιμοποιω το 3G, γιατι να το εχω ανοιχτο ? :blink:

Αφού δεν το χρησιμοποιείς τότε τι το θες το κουμπί; Γιατί δεν το απενεργοποιείς μια και καλή; :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για οποιον ενδιαφερετε βρίκα στα Saturn βάση για στίρηξη στους αεραγωγούς του αυτοκινήτου. Είναι ΗΑΜΑ γερμανική. Είναι μόνο για στήριξη, έχει τα κλασσικα 4 δοντάκια και προσαρμόζεις βάση για ότι συσκευή θέλεις. Εβαλα τη βάση του HD και είναι πολύ σταθερό. Κοστίζει 10 ευρώ.

 

Την συγκεκριμένη την έχει και το mediamarkt, απ' όπου την προμηθεύτηκα εγώ στην ίδια τιμή 9,99€. Όντως πολύ σταθερή και σε συνδυασμό με την βάση που είχα ποστάρει μερικά μηνύματα πίσω από ebay, μπορώ να πω ότι έχω πλέον ένα άριστο τόσο αισθητικά όσο και εργονομικά αποτέλεσμα, χωρίς τις κακάσχημες βεντούζες.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
κανενα skin για windows media player εχετε???σε ασπρο μαυρο παιζει κατι??

 

http://mylostblog.altervista.org/skins/media-player-skins/original-skins/wmp-skin-005-iphoneipod-touch-wide

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ετσι κιαλοιως δεν χρησιμοποιω το 3G, γιατι να το εχω ανοιχτο ?

Αφού δεν το χρησιμοποιείς τότε τι το θες το κουμπί; Γιατί δεν το απενεργοποιείς μια και καλή;

Σωστά. Εγώ αυτό έκανα στο HD του aelaraole μιας και δεν χρησιμοποιεί το 3G. Αν και καλά είναι να το βάλεις γιατί μάλλον πολλοί το θέλουν

 

edit:

Έχεις και άλλα τέτοια ??

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν το χρησιμοποιείς τότε τι το θες το κουμπί; Γιατί δεν το απενεργοποιείς μια και καλή; :ninja:

 

κακε :lol:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Την συγκεκριμένη την έχει και το mediamarkt, απ' όπου την προμηθεύτηκα εγώ στην ίδια τιμή 9,99€. Όντως πολύ σταθερή και σε συνδυασμό με την βάση που είχα ποστάρει μερικά μηνύματα πίσω από ebay, μπορώ να πω ότι έχω πλέον ένα άριστο τόσο αισθητικά όσο και εργονομικά αποτέλεσμα, χωρίς τις κακάσχημες βεντούζες.

Αγαπητέ φίλε, με ενδιαφέρει και εμένα... δεν θέλω να χρησιμοποιήσω βεντούζες και παρόμοια. Μπορείς να γίνεις περισσότερο συγκεκριμένος στο τι ακριβώς έχεις για στήριξη του HD στους αεραγωγούς?

Σωτήρης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...