Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δηλαδή πιάνει τόσο χώρο? Άλλα πιάνουν μόνο 1-1,5 gb.

Ευχαριστώ πάντως.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δηλαδή πιάνει τόσο χώρο? Άλλα πιάνουν μόνο 1-1,5 gb.

Ευχαριστώ πάντως.

 

δυστυχως ναι...:O

 

εχει χαρτες για ολη σχεδον την ευρωπη :)

εγω δεν το χρησιμοποιησα ουτε καν απο περιεργεια :p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ακριβως ετσι Μιχαλη!:)

 

πλεον το εξωτερικο πληκτρολογιο δεν μου ειναι απαραιτητο και μπορω ανετα να μεινω μαζι του μεχρι να παρουσιαστει/κυκλοφορησει μια πραγματικα πιο δυνατη συσκευη :)

 

Κάτι έρχεται από άλλες μεριές αλλά και η HTC δεν θα αργήσει να απαντήσει. Αποκτάει ενδιαφέρον το άθλημα.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Κάτι έρχεται από άλλες μεριές αλλά και η HTC δεν θα αργήσει να απαντήσει. Αποκτάει ενδιαφέρον το άθλημα.

 

παντα ειχε ενδιαφερον!:happy:

 

απλα ποτε δεν καταφερε καποιος να βγαλει μια ολοκληρωμενη συσκευη:mad:

 

αυτο περιμενουμε και μεταξυ μας.....δεν το βλεπω να ερχεται συντομα....:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και όλες!

 

Έχω τεράστιο πρόβλημα με το iGo 8.3.2!

Ανεξάρτητα από το data.zip (version 9, 10, other) τις μισές φορές και παραπάνω ο υπολογισμός διαδρομής κολλάει και δεν ολοκληρώνεται ποτέ, γεγονός που καθιστά το πρόγραμμα άχρηστο και την πλοήγηση αδύνατη.

 

Εννοείται προφανώς πως ισχύει και εδώ ο νόμος του Murphy και ότι συνήθως κολλάει όταν πραγματικά το χρειάζομαι.

 

Έχω ψάξει για λύση, μα δεν έχω καταφέρει κάτι στα διάφορα φόρουμ.

 

Μήπως μπορεί κανείς να βοηθήσει;

 

Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
πως μπορουμε να κατεβασουμε βιντεο απο το youtobe βρε παιδια????????

Απο μονο του δεν εχει επιλογη. Κατεβασε το GET YTV θα το βρεις πολυ ευκολα με μια αναζητηση στο google, πολυ καλο προγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

kalipera paidia molis proxtes agorasa to HD mou kai egw kai 535 selides ine polles...opote 8elw na sas kourasw ligo me kapies erwthseis wste na boresw meta na emba8inw stis leitourgies tou kinitou....

 

katarxhn pws borw na balw diko mou hxo gia ta sms/mms klp

smilies / emoticons exei? pws ta bazw?

anafora sms alla monimh oxi ka8e fora na to epilegw ginete?

gia na blepei to touch flo 3d tis photo mou kai thn mousikh mou prepei na bazw ta arxeia sta analoga directory mesa sto my documents? den borei na ta blepei apo thn karta?

 

to ndrive 8elei kai sindesh sto internet gia na leitourgisei? kati mou elege na sinde8ei....

kana kalo "ftiagmeno" gps programma pou na mhn 8elei internet gia na doulepsei?

ayta gia twra kai siga siga 8a diavasw kaboses apo tis selides.....

 

an kapios exei orexh as mou stilei mia lista me must have programmatakia ;)

 

 

 

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish». Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.

 

 

Έχετε δίκιο για τα Greeklish δεν είμαι πολύ ενεργό μέλος του forum αλλά το παρακολουθώ και μαθαίνω πάρα πολλά πράγματα…. Απλά λόγο δουλειάς είχα καιρό να μπω και έχω χάσει κάποια επεισόδια…

Αν θέλει κάποιος admin ας σβήσει το post αυτό μιας και ξανακάνω της χαζό - ερωτήσεις μου :P σε νέο Post και στα Ελληνικά αυτή την φορά

HUAWEI NEXUS 6P 32GB GREY

LENOVO MIX 3 10"

NOKIA LUMIA 920 White WIN10 SAMSUNG NEXUS S ANDROID 4.1.2 JELLY BEAN

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 3G ANDROID 4.0.4 ICE CREAM SANDWICH

NOKIA 2700 CLASSIC HTC TOUCH HD, SONY ERICSSON P910I-P900I, SIEMENS SL45,NOKIA 7110-5110

Link to comment
Share on other sites

Απο μονο του δεν εχει επιλογη. Κατεβασε το GET YTV θα το βρεις πολυ ευκολα με μια αναζητηση στο google, πολυ καλο προγραμμα.

 

ευχαριστω θα προσπαθησω:D:D

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανενας καποιο καλο mp3 player που να μπορει να παιζει σε σμικρυνση στο Shell 3? (Το οποιο μου εχει αφησει αριστες εντυπωσεις σε συνδυασμο με την BP V3 και μετα απο 2 μηνες manilla...)
Απλώς....Κωστας
Link to comment
Share on other sites

kalipera paidia molis proxtes agorasa to HD mou kai egw kai 535 selides ine polles...opote 8elw na sas kourasw ligo me kapies erwthseis wste na boresw meta na emba8inw stis leitourgies tou kinitou....

 

katarxhn pws borw na balw diko mou hxo gia ta sms/mms klp

smilies / emoticons exei? pws ta bazw?

anafora sms alla monimh oxi ka8e fora na to epilegw ginete?

gia na blepei to touch flo 3d tis photo mou kai thn mousikh mou prepei na bazw ta arxeia sta analoga directory mesa sto my documents? den borei na ta blepei apo thn karta?

 

to ndrive 8elei kai sindesh sto internet gia na leitourgisei? kati mou elege na sinde8ei....

kana kalo "ftiagmeno" gps programma pou na mhn 8elei internet gia na doulepsei?

ayta gia twra kai siga siga 8a diavasw kaboses apo tis selides.....

 

an kapios exei orexh as mou stilei mia lista me must have programmatakia ;)

 

φιλε μου ορεξη να βοηθησουν εχουν πολλοι.:)

 

αλλα αυτο θα γινοταν πολυ πιο ευκολα αν εγραφες ελληνικα...:O

 

πολλοι δεν θα μπουν καν (οπως και εγω) στον κοπο να προσπαθησουν να διαβασουν το μηνυμα σου ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και όλες!

 

Έχω τεράστιο πρόβλημα με το iGo 8.3.2!

Ανεξάρτητα από το data.zip (version 9, 10, other) τις μισές φορές και παραπάνω ο υπολογισμός διαδρομής κολλάει και δεν ολοκληρώνεται ποτέ, γεγονός που καθιστά το πρόγραμμα άχρηστο και την πλοήγηση αδύνατη.

 

Εννοείται προφανώς πως ισχύει και εδώ ο νόμος του Murphy και ότι συνήθως κολλάει όταν πραγματικά το χρειάζομαι.

 

Έχω ψάξει για λύση, μα δεν έχω καταφέρει κάτι στα διάφορα φόρουμ.

 

Μήπως μπορεί κανείς να βοηθήσει;

Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά

 

Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν φταίει το Igo και η συμβατότητα του με το HD.

Κάτι έχει μπει λάθος. Πολλά μπορεί να φταίνε.

Ειλικρινά είναι δύσκολο να εντοπιστει ένα τέτοιο πρόβλημα αν δεν το έχεις κοντά.

Σαν πρώτη δοκιμή σβύσε τον φάκελο save (μάλλον κράτησε τον κάπου αλλου γιατι θα χρειαστείς το αρχειο favorites αν εχεις προσθέσει δικά σου αγαπημένα σημεία.)

Το πρόγραμμα μετά το πρώτο τρέξιμο θα δημιουργήσει καινούργιο φάκελο save.

Δοκίμασε το και αν σου κάνει τα ίδια, Κατέβασε το ολοκληρομένο από τα γνωστά σημεία (εχεις ΠΜ) και πέρασε το απο την αρχή.

Το δουλευω καθημερινα τόσο σε HD όσο και σε PNA.

 

Για πλήρη ενημέρωση περι IGO μπες στο gpspocketpc.gr

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Έχω σοβαρότατο πρόβλημα! Ενόψει της επίσκεψης στο service της HTC, προσπάθησα να βάλω τη μαμίσια rom (είχα του panosha - BLACK PEARL 2.3 GR, περασμένη με USPL, αλλά έληξε προ 15μερου). Στη σύνδεση του τηλεφώνου - USB (σε υπολογιστή με Windows Vista) η ένδειξη serial δε μετατρέπεται πλέον σε usb με τίποτα!! Έτσι, δεν μπορώ να κάνω τη διαδικασία με το rru.exe!! Παλιότερα δεν είχα αυτό το θέμα, γι'αυτό και είχα καταφέρει να περάσω τη νέα ρομ. Υπάρχει δυνατότητα να βρω το αντίστοιχο αρχείο .nbh , ώστε να το "τρέξω" από την κάρτα μνήμης (η συσκευή δείχνει bootloader 1.14) χωρίς συνδέσεις καλωδίων; Διαφορετικά, υπάρχει λύση στην αποκατάσταση της σύνδεσης; Αν όχι, με βλέπω να πηγαίνω το τηλέφωνο έτσι στο συνεργείο χάνοντας φυσικά την εγγύηση, με όποιο κόστος αυτό συνεπάγεται!! :( Οποιαδήποτε βοήθειά σας είναι ανεκτίμητη!! Σας ευχαριστώ!! :O
jparalias.blogspot.com Περί ανέμων και υδάτων (ενίοτε όμως ανεμοστροβίλων & πλημμυρών)... :p
Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη σκεφτομαι να το αγορασω θελω να ρωτησω απο μπαταρια πως παει το κινητο;Μιλαω για χρηση 5λεπτη ομιλια και γυρω 2-3 ωρες ανοικτο bluetooth.

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη σκεφτομαι να το αγορασω θελω να ρωτησω απο μπαταρια πως παει το κινητο;Μιλαω για χρηση 5λεπτη ομιλια και γυρω 2-3 ωρες ανοικτο bluetooth.

 

H μπαταρία είναι αρκετά καλή με την χρήση που λες συν λίγο σκάλισμα και internet σε βλέπω για 2 μέρες άνετα.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη σκεφτομαι να το αγορασω θελω να ρωτησω απο μπαταρια πως παει το κινητο;Μιλαω για χρηση 5λεπτη ομιλια και γυρω 2-3 ωρες ανοικτο bluetooth.

 

καλημερα :)

αν μεινεις σε αυτην την χρηση:blink:, τοτε προβλεπω να ξεχνας να το φορτιζεις :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

καλημερα :)

αν μεινεις σε αυτην την χρηση:blink:, τοτε προβλεπω να ξεχνας να το φορτιζεις :D

Ωρε γα***το παλι θα τα σκασω :p

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να κανεις επανεκκίνηση τον υπολογιστη σου και μετα να συνδεσεις ppc σε αλλη θυρα usb η προσπαθησε με καποιο αλλο υπολογιστη με windows xp :O
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Από που σκοπεύεις να το πάρεις;

Βασικα εχω δει μια αγγελια που μιλαει για σφραγισμενο (σε αλλο φορουμ).Αλλιως απο τα γνωστα

Πλαισιο,Γερμανος κανενα ηλεκτρονικο καταστημα

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
καλημερα :)

αν μεινεις σε αυτην την χρηση:blink:, τοτε προβλεπω να ξεχνας να το φορτιζεις :D

Αν ομως ασχολειται με αλλα πραγματα (youtube, internet) τον βλεπω να το φορτιζει καθε βραδυ ;)

Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνει και σε εσάς όταν σας καλούνε και απαντάτε να μεσολαβεί κάποια καθυστέρηση μέχρι να σας ακούσει ο συνομιλητής σας?
Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνει και σε εσάς όταν σας καλούνε και απαντάτε να μεσολαβεί κάποια καθυστέρηση μέχρι να σας ακούσει ο συνομιλητής σας?

 

Εμένα μου συμβαίνει το αντίθετο, σε κάθε κλήση υπάρχει μια πολύ μικρή καθυστέρηση 2'' περίπου να ακούσω εγώ το συνομιλητή μου :( φτιάχνει αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Γενικα δοκιμαζω 6.5 ROM και μπορω να πω οτι του Energy ειναι η καλυτερη 6.5 εως τωρα.

Αλλα δεν ξερω αν φταει η ROM η το Radio(13.24.25) αλλα το κινητο ζεματαει!

Και με γενικη χρηση αλλα ειδικα μετα απο κανα 15λεπτο ομιλιας καιει!

Τι φταει? Ο καιρος η το κινητο?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εμενα κολλαει πολλες φορες

καποτε καθως με καλουν παταω απαντηση και δεν κανει

Επισης μου βγαζει κατι για τα windows και παταω dont send

Αλλη φορα εκλεισα το κινητο και η οθονη εμεινε μαυρη και αναγκαστηκα να αφαιρεσω την μπαταρια

Η μπαταρια στις αρχες ηθελε φορτισμα καθε μερα και τωρα τελευταια παει να φτιαξει λιγο...

 

Πως τα βλεπετε ? Το πηρα απο Αγγλια (ecell)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...