Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το μόνο μου θεματάκι είναι το slide to answer γιατί δε θέλω να απαντάει μόνο του. Η κουρτίνα δε με καίει. Αν και το κουμπι της απάντησης κάτω αριστερά είναι αρκετά μικρό. Θα δω πώς θα πάει και αν διαπιστώσω ότι υπάρχει θέμα με την απάντηση των κλήσεων θα το περάσω. Έτσι όπως το βλέπω όμως και με τη θήκη από πάνω που πήρα δε νομίζω ότι θα χρειαστεί εν τέλει.

 

για μενα μην το βαλεις ;)

 

εγω απανταω παντα με τα hardware buttons ειτε εχω ειτε δεν εχω τον dialer και το phone skin ενεργοποιημενο..δεν με βολεψε ποτε το slide...δεν ειναι iphone :!:

 

edit

 

ασε που με την δονηση στα πληκτρα του dialer ψοφας και την μπαταρια!!

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Για μένα χωρίς να έχω προλάβει να δοκιμάσω την 2.6 του Πάνου, η V3.3 του Dutty δουλευει άψογα σαν official Topaz.

 

Δες και την vanilla του kwbr! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

σορυ για την καθυστερημενη απαντηση,αλλα τωρα το ειδα....:O

 

τρεξε το windows live που ειναι εγκατεστημενο στην συσκευη σου και ακολουθησε τα βηματα της εγκαταστασης εναν ενα...

 

συνδεσου πριν αρχισεις με wifi γιατι θελει συνδεση στο νετ.

 

μην το αφησεις στο προτελευταιο βημα να συγχρονισει τις επαφες σου γιατι θα σου κανει ενα χαλι ολες τις επαφες του τηλ σου με αυτες του hotmail σου!!

 

στο τελευταιο βημα θα κανει συγχρονισμο του hotmail σου και θα σου δημιουργησει νεο λογ/σμο (αυτοματα) στα μηνυματα σου!

απο εκει θα μπορεις ανετα να παιρνεις τα mail του hotmail σου πλεον.;)

 

Φίλε μου το έχω κάνει αυτό που μου είπες.Το θέμα είναι όταν θέλω να δώ κάποια email που έχω αποθηκευμένα σε φακέλους δε μπορώ να τα δώ.Ούτε απο τον Όπερα αλλά ούτε απο το λογαριασμό που έχω φτιάξει για τα email μου.Απο το λογαριασμό μου βλέπω μόνο τα εισερχόμενα και δέχομαι κανονικά email.Μπορώ να δω όλους τους φακέλους μου αλλά όταν τους ανοίγω είναι κενοί παρόλο που όταν μπαίνω απο το pc μου στο hotmail.com τα βλέπω όλα κανονικά.

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Παιδια η καινουια super lite onko απο καταναλωση πως τα παει???

Σκεφτομαι να την περασω για δοκιμη και να βαλω πανω spb mobile shell 3 & inesoft phone! Να δοκιμασω και κατι αλλο εκτος απο TF3D! Με ενδιαφερει ομως πολυ η αυτονομια και μεχρι στιγμης η μονη που με καλυπτει απολυτα ειναι η 2.4 GR του Panosha...

Ανυπομονω για τη γνωμη σας;)

 

Επισης θα ηθελα να μου πειτε αν ξερετε προγραμματα μουσικης (WMP δεν μου αρεσει ), Ημερολογιου και αν το HTC ALbum δουλευει στην sl onko!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Όπως είναι καλά τα πάει μιας και δεν έχει τίποτα μέσα για να "τρώει" μπαταρία. Τώρα εάν του βάλεις διάφορα, αυτό θα αλλάξει φαντάζομαι αισθητά και εξαρτάται από το τι και πόσα θα του βάλεις. Αυτές οι ROM είναι για κάποιον που θέλει να έχει τη συσκευή του λιτή και απέριττη!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

περασα μολις την επισημη καινουρια ρομ 1.56 κλπ τα χρωματα ενα χαλι μαυρο :mad: τι στο δια:Xλο
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όπως είναι καλά τα πάει μιας και δεν έχει τίποτα μέσα για να "τρώει" μπαταρία. Τώρα εάν του βάλεις διάφορα, αυτό θα αλλάξει φαντάζομαι αισθητά και εξαρτάται από το τι και πόσα θα του βάλεις. Αυτές οι ROM είναι για κάποιον που θέλει να έχει τη συσκευή του λιτή και απέριττη!

 

Θελω να τη δουλεψω με το spb shell3 kai inesoft phone 4!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το MS3 το έχω και το δουλεύω εγώ από χθες. Ασφαλή συμπεράσματα δε μπορώ να βγάλω ακόμα μιας και η συσκευή είναι όλη την ώρα στα χέρια μου και στήνεται. Έχω την εντύπωση πάντως ότι ρουφάει αρκετή μπαταρία ειδικά αν είναι ανοιχτά τα animations. Θα επανέλθω σε 2-3 μέρες με περισσότερα.
Link to comment
Share on other sites

μαλλον βγηκε tilt η συσκευη κολλαει το συμπαν δεν ανταποκρινετε τιποτα το εκανα hard reset ,soft reset το wifi ανοιγει μονο του ετσι γιατι γουσταρει μαζι με το bleutooth.:mad:

 

Πέρασε πρώτα την επίσημη 1.14 και μετά από πάνω την 1.56

ε? μα αφου αυτη δε φορουσε ?:confused:μαλλον?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το MS3 το έχω και το δουλεύω εγώ από χθες. Ασφαλή συμπεράσματα δε μπορώ να βγάλω ακόμα μιας και η συσκευή είναι όλη την ώρα στα χέρια μου και στήνεται. Έχω την εντύπωση πάντως ότι ρουφάει αρκετή μπαταρία ειδικά αν είναι ανοιχτά τα animations. Θα επανέλθω σε 2-3 μέρες με περισσότερα.

 

 

Ok μαλλον θα τα περασω σημερα, πληρη φορτιση μεχρι το πρωι και τεστ αυριο ολη μερα! Dialer τι χρησιμοποιεις????

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ε? μα αφου αυτη δε φορουσε ?:confused:μαλλον?

 

Από την επίσημη 1.14 έβαλες την επίσημη 1.56 και σου χάλασε τα χρώματα;

 

Δεν είναι λογικό. Τι ακριβώς σου κάνει; Ξαναπέρασε τη, κάνε hard reset και πες μας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ok μαλλον θα τα περασω σημερα, πληρη φορτιση μεχρι το πρωι και τεστ αυριο ολη μερα! Dialer τι χρησιμοποιεις????

Τον default των windows. Αν δεις πίσω είχα την ίδια συζήτηση με τον Δημήτρη. Αν είναι να περάσεις κάτι πέρνα καλύτερα τον μαμίσιο και πέρνα αν θες από πάνω και το Canvas από το Topaz για να είναι πιο λειτουργικό. Εγώ προς το παρόν μένω όπως είμαι. Αν δω ότι απαντάει κλήσεις μόνο του τότε θα περάσω dialer. Άλλον δε βάζω.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τον default των windows.

 

Το αντέχεις με τέτοια εμφάνιση; Νομίζω ότι δεν υπάρχει λόγος για να κερδίσεις μερικά ΜΒ RAM πάντως!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Εδώ και λίγες μέρες ειμαι κάτοχος του HD.Θα μπορούσατε να μου πείτε από που θα μπορούσα να κατεβάσω το destinator,χάρτες και γενικότερα να έβλεπα διάφορα προγράμματα για το HD?Πρώτη φορά παίρνω HTC και γενικότερα PDA οπότε καταλαβένετε..
Link to comment
Share on other sites

Το αντέχεις με τέτοια εμφάνιση; Νομίζω ότι δεν υπάρχει λόγος για να κερδίσεις μερικά ΜΒ RAM πάντως!

 

Η αληθεια ειναι οτι ειναι ασχημος! Τι προτηνεις εσυ? Ο Inesoft ειναι βαρης??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1--εγω εχω τον μαμισιο οπερα επανω.εαν θελω να βαλω καποια νεα εκδοση απο πανω γινεται?θελω official πραγματα.ρωταω επειδη ο οπερα δεν ειναι free αλλα επειδη το εχει πανω το κινητο απο την μανα του μηπως ειναι δωρεαν η official αναβαθμιση.?στον μαμισιο οπερα flash πως βαζουμε?

 

2--εχω τον tmcp παιζει μια χαρα τις ταινιες αλλα σε landscsape οι υποτιτλοι μια φαινονται και δεκα οχι.τους εχω κανει enabled απο το μενου

 

3--δοκιμαστε πλιζ αυτο που ειχα ρωτησει παραπανω....γυριστε το κινητο μπρουμητα και με τον δεικτη του αλλου χεριου χτυπηστε στο μαυρο πλαστικο πανω-πανω πανω απο το ασημενιο καλυμμα του φακου.εμενα ακουγεται σαν κατι να ειναι ξεβιδωμενο μεσα!τι να κανω?αν δοκιμασω να το ανοιξω χανω εγγυηση!

sorry που επαναλαμβανομαι γιατι αυριο αν στο 3-- δεν σας το κανει πρεπει να το παω για σερβις!

αν μου απαντησετε και στα1+2 βεβαια θα ημουν ευγνωμων:O

Link to comment
Share on other sites

Το αντέχεις με τέτοια εμφάνιση; Νομίζω ότι δεν υπάρχει λόγος για να κερδίσεις μερικά ΜΒ RAM πάντως!

Γιάννη προς το παρόν δε με ενοχλεί καθόλου. Όταν το βαρεθώ θα βάλω του topaz.

 

sorry που επαναλαμβανομαι γιατι αυριο αν στο 3-- δεν σας το κανει πρεπει να το παω για σερβις!

αν μου απαντησετε και στα1+2 βεβαια θα ημουν ευγνωμων:O

 

Έτσι κάνει και σε μένα. Μάλλον είναι από την υποδοχή για τα ακουστικά. Μην ανησυχείς. Για τους υπότιτλους δεν ξέρω να σου πω. Δεν τους χρησιμοποιώ. Για τον όπερα μην ανησυχείς. Είναι free κανονικά και με το νόμο.

Link to comment
Share on other sites

μπορει κάποιος να μου δώσει απευθείας link για την 3.3 του Dutty, γιατί μπερδεύτηκα τι κατεβάζω.. :(

τελικά εγώ χρειάζομαι την 2.4 ή την 2.5 uspl; ευχαριστώ πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη προς το παρόν δε με ενοχλεί καθόλου. Όταν το βαρεθώ θα βάλω του topaz.

 

 

 

Έτσι κάνει και σε μένα. Μάλλον είναι από την υποδοχή για τα ακουστικά. Μην ανησυχείς. Για τους υπότιτλους δεν ξέρω να σου πω. Δεν τους χρησιμοποιώ. Για τον όπερα μην ανησυχείς. Είναι free κανονικά και με το νόμο.

πω πω με εσωσες!!!!!!!!!δεν θα αντεχα να το παω για σερβις τωρα που το πηρα!!!!δηλαδη για τον οπερα μπορω απο πανω να περασω την νεα build του οπερα απο το επισημο σαιτ και θα κατσει κανονικα?

για να βλεπω flash τι να περασω?

σε ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

πω πω με εσωσες!!!!!!!!!δεν θα αντεχα να το παω για σερβις τωρα που το πηρα!!!!δηλαδη για τον οπερα μπορω απο πανω να περασω την νεα build του οπερα απο το επισημο σαιτ και θα κατσει κανονικα?

για να βλεπω flash τι να περασω?

σε ευχαριστω!

Για να μη σε πάρω στο λαιμό μου δεν θα σου απαντήσω στην πρώτη ερώτηση γιατί δεν έχω περάσει ποτέ από πάνω νέο build. Αν και αν πάρεις ένα backup δεν χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις. Για το δεύτερο, δες 2-3 σελίδες πιο πίσω έχει δώσει ο zaharakis ένα rapidshare αρχείο που έχει μέσα ένα build του opera και 2 αρχεία. Εσύ πέρνα τα δύο αρχεία.

Link to comment
Share on other sites

Από την επίσημη 1.14 έβαλες την επίσημη 1.56 και σου χάλασε τα χρώματα;

 

Δεν είναι λογικό. Τι ακριβώς σου κάνει; Ξαναπέρασε τη, κάνε hard reset και πες μας.

ακριβως...κολαει το συμπαν, τα χρωμματα ενα χαλι μαυρο το τατς φλο δεν ανοιγει,πρεπει να πατησω το power button για να εμφανιστει, ειναι μονιμως σε airplane mode και το τηλεφωνο κλειστο οταν προσπαθω να απενεργοποιησω το airplane mode ανοιγει το wifi και το bluetooth μαζι:confused: α πως να το πω..δεχετε μονο ενα πατημα στην οθονη μετα κολλαει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για να μη σε πάρω στο λαιμό μου δεν θα σου απαντήσω στην πρώτη ερώτηση γιατί δεν έχω περάσει ποτέ από πάνω νέο build. Αν και αν πάρεις ένα backup δεν χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις. Για το δεύτερο, δες 2-3 σελίδες πιο πίσω έχει δώσει ο zaharakis ένα rapidshare αρχείο που έχει μέσα ένα build του opera και 2 αρχεία. Εσύ πέρνα τα δύο αρχεία.

καλα το back up τι φοβερο που ειναι!δεν το ειχα ξαναδοκιμασει το εκανα με το spb back up και επανεφερε ακομα και το GARMIN που το installation του ειναι κανονικο!!τελειο!σε ευχαριστω!ειδικα για τον ηχο με εσωσες!!!!(ειμαι λιγο ψυχαναγκαστικος με τους hardware ηχους:ninja: )

Link to comment
Share on other sites

καλα το back up τι φοβερο που ειναι!δεν το ειχα ξαναδοκιμασει το εκανα με το spb back up και επανεφερε ακομα και το GARMIN που το installation του ειναι κανονικο!!τελειο!σε ευχαριστω!ειδικα για τον ηχο με εσωσες!!!!(ειμαι λιγο ψυχαναγκαστικος με τους hardware ηχους:ninja:

Το spb backup δεν το χω δοκιμάσει. Δουλεύω μόνο με το sprite εδώ και πολύ καιρό και με το pimbackup. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ακριβως...κολαει το συμπαν, τα χρωμματα ενα χαλι μαυρο το τατς φλο δεν ανοιγει,πρεπει να πατησω το power button για να εμφανιστει, ειναι μονιμως σε airplane mode και το τηλεφωνο κλειστο οταν προσπαθω να απενεργοποιησω το airplane mode ανοιγει το wifi και το bluetooth μαζι:confused: α πως να το πω..δεχετε μονο ενα πατημα στην οθονη μετα κολλαει

 

Ξαναπέρασες τη ROM; Hard reset έκανες;

 

Η αληθεια ειναι οτι ειναι ασχημος! Τι προτηνεις εσυ? Ο Inesoft ειναι βαρης??

 

Νομίζω ότι αυτός του Topaz είναι μια χαρά!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...