Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σου εμφανισε καποια απο τα αρχεια που σου ειχε κανει corrupt? η οχι?

 

οχι δεν μου εμφάνισε τπτ....:(

κατι ακομα την καρτα να την κανω format με το sktools?η καλυτερα απο τον υπολογιστή?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

οχι δεν μου εμφάνισε τπτ....:(

 

οποτε ανθρακες ο θησαυρος:O

 

σωσε οτι υπαρχει τοτε και κανε το φορμαρισμα της καρτας οπως σου ειπα;)

και απλα να ελπιζεις να μην στο ξανακανει,μεχρι να βρεις ποια εφαρμογη στην εκανε την ζημια :!:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, εχω kd power meter, κ ειχα ενα φτιαξει ενα πακετο χρεωσις. μετα το εσβισα, προσπαθησα να φτιαξω ενα αλλο, αλλα αυτο εμενε εκει!!!

εκανα uninstall το kd power meter, εφτιαξα ενα προγραμμα, αλλα δεν μου μετραει τιποτα!!!

καμια λισι ή αλλο προγραμμα???

na zisoun ta giwtompala!!!!!!!!!!!!!! :X
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
οχι δεν μου εμφάνισε τπτ....:(

κατι ακομα την καρτα να την κανω format με το sktools?η καλυτερα απο τον υπολογιστή?

 

Aπό τον υπολογιστή με format FAT32.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

 

http://rapidshare.com/files/134292385/ArtemisSDEnhancement.CAB

 

καντο εγκατασταση στην καρτα σου και επανεκινηση!

 

λογικα κατι θα σωσεις..

κρατησε στον υπολογιστη σου οτι σου εμφανισει(γιατι τα αλλα τα εχασες παει....)

κανε φορματ την karta σου σε fat32 απο τον υπολογιστη και ξαναβαλε μετα στην καρτα, οτι ειχες σωσει στον υπολογιστη σου πριν το φορμαρισμα..;)

 

 

καντο εγκατασταση στην καρτα σου και επανεκινηση!

 

λογικα κατι θα σωσεις..

κρατησε στον υπολογιστη σου οτι σου εμφανισει(γιατι τα αλλα τα εχασες παει....)

κανε φορματ την karta σου σε fat32 απο τον υπολογιστη και ξαναβαλε μετα στην καρτα, οτι ειχες σωσει στον υπολογιστη σου πριν το φορμαρισμα..

 

πληροφοριακα τι καρτα εχεις??

 

zaharakis την μανίσια έχω...το έκανα εγκατασταση αλλα τι πρεπει να δειξει η να κανω τώρα?μου εβγαλε ενα φακελο windows αλλα μεσα δεν εχει τπτ...απλα ενα αρχειο .dll...

 

κατι ακομα την καρτα να την κανω format με το sktools?η καλυτερα απο τον υπολογιστή?

 

να πω οτι δεν στο ειπα??

μου αρεσει που εκανες και παραθεση στο μηνυμα μου και ουτε καν το διαβασες:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γιαννη η 2.2.2 λυνει καποια μικρα εως σοβαρα προβληματα που εχει η προηγουμενη στα τηλ με την αναλυση του hd.:)

δεν εμφανιζε πχ τα υπομενου που επρεπε πατωντας τα να σου βγαλει και τις υπολοιπες επιλογες .

 

Δημήτρη επειδή δεν είμαι σίγουρος εάν λέμε το ίδιο, η απάντηση σου έχει να κάνει με την ερώτηση που σου έκανα γιατί δεν χρησιμοποιείς την τελευταία έκδοση του WkTask Manager; (επειδή δεν υπάρχει 2.2.2 έκδοση) :confused:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη επειδή δεν είμαι σίγουρος εάν λέμε το ίδιο, η απάντηση σου έχει να κάνει με την ερώτηση που σου έκανα γιατί δεν χρησιμοποιείς την τελευταία έκδοση του WkTask Manager; (επειδή δεν υπάρχει 2.2.2 έκδοση) :confused:

 

επειδη εγραφα και για το magic call,νομισα οτι για αυτο με ρωταγες:)

την τελευταια εκδοση χρησιμοποιω..

το θεωρησα δεδομενο οτι δεν θα ρωταγες για το WkTask,μιας και το χρησιμοποιεις και εσυ,οποτε θα ηξερες αν εχει αλλαξει κατι η οχι σε αυτο:happy:

παντως στο WkTask δεν εχω δει κατι διαφορετικο,τουλαχιστον κατι που να κανει την διαφορα..:O

 

edit

Current: WkTASK version 1.2.0.2 with Language Pack (December 12, 2008, GMT+9)

Latest updates

December 12, 2008

version 1.2.0.2

Fixed a bug that 'About' sheet disappears in the settings.

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Τελικά υπάρχει λύση με το magicall v.2.2 όταν έχω απενεργοποιημένο το notification για να μην βλέπω το bubble note όταν με καλεί το νούμερο στο οποίο έχω rule,να μπορώ να βλέπω νούμερο και όνομα απο αυτούς που με καλούν και οι οποίοι δεν ανήκουν στο rule?
Link to comment
Share on other sites

Ξαναποστάρω κάτι παρόμοιο και συγχωρέστε τα greeklish μου :D:ninja::X

 

τι ειναι τουτο ωρε Μιχαλη ??:blink::lol::D

 

 

Τελικά υπάρχει λύση με το magicall v.2.2 όταν έχω απενεργοποιημένο το notification για να μην βλέπω το bubble note όταν με καλεί το νούμερο στο οποίο έχω rule,να μπορώ να βλέπω νούμερο και όνομα απο αυτούς που με καλούν και οι οποίοι δεν ανήκουν στο rule?

 

αν διαβασεις λιγο τις επιλογες του προγραμματος..ναι ..υπαρχει ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη με τις παραπάνω ρυθμίσεις όμως που φαίνονται στις φωτο δεν αποφεύγω το bubble note που εμφανίζεται όταν με καλεί νούμερο που του έχω θέσει rule.Εγώ αυτό θέλω να αποφύγω.

 

Τελικά μόλις ανακάλυψα ότι δουλεύει σωστά μόνο στο hung up και όχι στο ignore που το είχα.

Link to comment
Share on other sites

τι ειναι τουτο ωρε Μιχαλη ??:blink::lol::D

 

Δες εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=240843

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη με τις παραπάνω ρυθμίσεις όμως που φαίνονται στις φωτο δεν αποφεύγω το bubble note που εμφανίζεται όταν με καλεί νούμερο που του έχω θέσει rule.Εγώ αυτό θέλω να αποφύγω.

 

Τελικά μόλις ανακάλυψα ότι δουλεύει σωστά μόνο στο hung up και όχι στο ignore που το είχα.

 

μα δεν σου ειπα να βαλεις αυτες τις ρυθμισεις :)

 

απλα σου εδειξα που να κοιταξεις ;)

 

αυτες ειναι οι ρυθμισεις που χρησιμοποιω εγω.

 

 

 

http://www.getsmile.com/emoticons/funny-smileys-68129/gentleman.gif

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

@ zaharakis.

Θα μπορούσες να μου πείς σε παρακαλώ το όνομα του προγράμματος με το οποίο ανεβάζεις την ταχύτητα του επεξεργαστή στα 624?

Φιλικά, Θάκης
Link to comment
Share on other sites

@ zaharakis.

Θα μπορούσες να μου πείς σε παρακαλώ το όνομα του προγράμματος με το οποίο ανεβάζεις την ταχύτητα του επεξεργαστή στα 624?

 

 

HTC Performance.

................................

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που σε περίπτωση εισερχόμενης κλήσης σου διαβάζει από τις επαφές το όνομα του καλούντος; Κάτι τέτοιο έχουν τα NOKIA. Πολύ χρήσιμο ειδικά στο αυτοκίνητο που δεν χρειάζεται να βλέπεις ποιος σε καλεί.

HTC TOUCH HD, HTC P3600, E-TEN Glofiish X500

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

HTC Performance.

 

 

Ειναι ασφαλες η θα το καψουμε το μηχανημα???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

HTC Performance.

 

Ειναι ασφαλες η θα το καψουμε το μηχανημα???

 

αν δεν καψεις κανα -δυο :rolleyes: δεν θα το μαθεις ποτε :lol::p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αφου επιτελους εφτιαξα το HD μου οπως το θελω εφτασε η ωρα να βαλω τη βασικη μου sim (cosmote) μεσα να το δουλεψω και ειδα οτι δεν τη διαβαζει. η αληθεια ειναι οτι την εχω αρκετα χρονια. ηρθε η ωρα να παω για αλλαγη καρτας sim η αντιμετωπιζεται και αλλιως το προβλημα? στο SE K800 μου δουλευει ρολοι παντως.
Link to comment
Share on other sites

αφου επιτελους εφτιαξα το HD μου οπως το θελω εφτασε η ωρα να βαλω τη βασικη μου sim (cosmote) μεσα να το δουλεψω και ειδα οτι δεν τη διαβαζει. η αληθεια ειναι οτι την εχω αρκετα χρονια. ηρθε η ωρα να παω για αλλαγη καρτας sim η αντιμετωπιζεται και αλλιως το προβλημα? στο SE K800 μου δουλευει ρολοι παντως.

 

Όταν λες δεν σου διαβάζει; Δεν εμφανίζει το παράθυρο για να βάλεις το PIN, αν πατήσεις το phone button σου εμφανίζει το παράθυρο; Πριν είχες άλλη κάρτα;

Δεν έχει αναφερθεί κάτι παρόμοιο ξανά από όσο ξέρω, δοκίμασε και ένα soft reset με την κάρτα μέσα.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες δεν σου διαβάζει; Δεν εμφανίζει το παράθυρο για να βάλεις το PIN, αν πατήσεις το phone button σου εμφανίζει το παράθυρο; Πριν είχες άλλη κάρτα;

Δεν έχει αναφερθεί κάτι παρόμοιο ξανά από όσο ξέρω, δοκίμασε και ένα soft reset με την κάρτα μέσα.

 

γραφει εισαγετε καρτα sim. πριν λειτουργουσε με μια sim cosmote 3g ηλικιας ενος μηνα περιπου.

Link to comment
Share on other sites

να πω οτι δεν στο ειπα??

μου αρεσει που εκανες και παραθεση στο μηνυμα μου και ουτε καν το διαβασες:O

 

οχι το διάβασα απλά επείδη έχει και το Sktools επιλογή για αυτό ρώτησα μηπως δεν ύπαρχει πρόβλημα να γίνει κ απο εκεί το format...να μαθαινω όλες τις λεπτομέρειες...:D:p

Link to comment
Share on other sites

αν δεν καψεις κανα -δυο :rolleyes: δεν θα το μαθεις ποτε :lol::p

 

 

Ασε τοτε θα περιοριστω στο ......... καψιμο ρομ!! :lol::lol:

 

Περναω τωρα την lite τη γνωστη και περναω σε εντυπωσεις!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...