Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω κατεβάσει κι εγώ το ιGO και δουλεύει άψογα εκτός από την έξοδο που μου βγάζει το εξής error:

 

fatal error occured in main thread.

Address: 0x000dd268

Exception: 0xc0000005

 

Το αντιμετωπίζει κανείς άλλος;

 

αυτό συμβαίνει και σε μένα κατά την έξοδο! γιατί??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τα video δηλαδη τα βλεπεις κανονικα χωρις να κανουν νερά σε γρηγορες σκηνες?

 

π.χ μια ταινια? την βλεπεις κανονικότατα?

Παρε το ΟΜΝΙΑ να βρεις την υγεια σου...

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

Παρε το ΟΜΝΙΑ να βρεις την υγεια σου...

 

δλδ ποσο πιο κανονικοτατα να την δει σε μια τοσο μικρη οθονη; εδω σε λαπτοπ βλεπεις ταινια και δεν ευχαριστιεσαι.... αρα απο τη στιγμη που καθεσαι να δεις ταινια σε ενα PPC δεν ειναι κανονικο. Δλδ θα σε πειραξει αν θα κανει 3-4 σπασιματα και δεν θα σε πειραξει που θα κατσεις να δεις ταινια σε 3.8"? Δε νομιζω να δεις πανω απο 2 ταινιες στο PPC σου οσο καιρο θα το εχεις.Και αυτες σε κανενα ταξιδι και αν εχεις φορτιστη μαζι σου. Αντε να δεις κανενα βιντεακι youtube.

Link to comment
Share on other sites

Παρε το ΟΜΝΙΑ να βρεις την υγεια σου...

 

νομίζω ότι δεν θα βοηθήσεις έτσι τον φίλο!

 

δες ρώτησε τη συσκευή να πάρει, απλά αν υπάρχει λύση με τα video που υπάρχει και δεν θα έχει πρόβλημα!!:!:

 

βάλε φίλε μου τον core player και δεν θα έχει κανένα πρόβλημα!!

Link to comment
Share on other sites

Παρε το ΟΜΝΙΑ να βρεις την υγεια σου...

 

βασικα έχει πάρει ο κολλητός μου ΟΜΝΙΑ και σε οτι ανάλυση video Να παιξει κανει framing στις γρηγορες σκηνες! Γι'αυτο ροταω τι παίζει με το HTC HD αν έχει το ίδιο πρόβλημα με τα βιντεακια!

 

Ευχαριστω για την ανταποκριση ολους σας παντως!!

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε παιδια θα τρελαθουμε ???? ποσοι απο εσας βλεπουν ταινιες ολοκληρες σε μια οθονη , 3 η 4 ιντζων ?????? (χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν υπαρχουν λυσεις ) και ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΜΕ ΤΑ OMNIA υμαρτοννννννννννννννννννννννν

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Τα φορουμ ειναι για να πληροφορουν και οχι για να παραπληροφορουν.

Και οποιος υποστηριζει πως το HD ειναι εφαμιλλο στην αναπαραγωγη ταινιων με το ΟΜΝΙΑ...Δυστυχως παραπληροφορει...

Και η εκφραση "δεν θα εχεις προβλημα",εχει διαφορες ερμηνειες...

Η σωστη αποδοση αυτης της εκφρασης ειναι:

"Δε θα εχει προβλημα" το HD να παιξει ολα τα βιντεακια που παιζει και το ΟΜΝΙΑ,αλλα καποια βιντεο με υψηλο bitrate που στο ΟΜΝΙΑ παιζουν αψογα,το HD θα "δυσκολευτει"να το παιξει και ισως δει καποια σπασιματα...(Αυτα ειδικα τα βιντεακια που κανουν το ΟΜΝΙΑ να "κολωνει",στο HD θα ειναι χειροτερα τα πραγματα)

Για εμενα οπως και τη συντριπτικη πλειοψηφια των αγοραστων του HD,το συγκεκριμενο θεμα,μου ειναι εντελως αδιαφορο.

Επειδη ομως ο φιλος ρωταει συνεχεια για την αναπαραγωγη των βιντεο και θελει να αγορασει ενα PPC-Home Cinema,του προτεινα να παρει το ΟΜΝΙΑ,που σε ΑΥΤΟΝ τον τομεα αντικειμενικα ειναι καλυτερο...

Υ.Γ...Αν ο φιλος σου εχει προβλημα με ΟΛΑ τα βιντεακια στο ΟΜΝΙΑ,κατι περιεργο παιζει..,πες του να κατεβασει και να περασει τη τελευταια απο τις 10αδες ROM που εχει βγαλει μεχρι τωρα η Samsung για το ΟΜΝΙΑ και θα ειναι ΟΚ...

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη αλλα και μονο η εκφραση PPC-Home Cinema ειναι αδοκιμη !!

τοτε γιατι να μην παρει ενα iphone να μετατρεψει την ταινια σε mp4 και να την δει ανετα

το ιδιο βεβαια και στο hd , ολα τα videakia που ειχα μετατρεψει σε mp4 για το iphone παιζουν ΑΨΟΓΑ στο HD

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω οσους ενδιαφερθηκαν και με βοηθησαν λεγοντας την γνωμη τους η' δινοντας τα καταλληλα link!!!Τα καταφερα τελικα!!!Με αρκετες αλχημειες και δοκιμες!!!!!!!:D

 

Κι εγώ το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζω, δεν μας λες πως το κατάφερες;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

συγνωμη αλλα και μονο η εκφραση PPC-Home Cinema ειναι αδοκιμη !!

Φιλε Domal,εχεις δικιο,αλλα πως αλλιως να εκφραστω,οταν υπαρχουν χιλιαδες υποψηφιοι αγοραστες PPC,που ΒΑΣΙΚΗ τους προτεραιοτητα,οσον αφορα την επιλογη,ειναι η αποδοση του στην αναπαραγωγη ταινιων?

Ο καθε αγοραστης εχει τις δικες του αναγκες,(που παροτι εμενα μου φαινονται το λιγοτερο "αδοκιμες" ),ειναι παρα ταυτα ΣΕΒΑΣΤΕΣ...Και σε αυτη τη κατευθυνση,προσπαθω με τις φτωχες μου γνωσεις να βοηθησω...

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο βεβαια και στο hd , ολα τα videakia που ειχα μετατρεψει σε mp4 για το iphone παιζουν ΑΨΟΓΑ στο HD

 

Για πες περισσότερες λεπτομέρειες για τα στοιχεία για την μετατροπή των αρχείων. Χθες δοκίμασα να μετατρέψω ένα video με το Super και δεν ήξερα τι να ακριβώς να επιλέξω.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Τα φορουμ ειναι για να πληροφορουν και οχι για να παραπληροφορουν.

Και οποιος υποστηριζει πως το HD ειναι εφαμιλλο στην αναπαραγωγη ταινιων με το ΟΜΝΙΑ...Δυστυχως παραπληροφορει...

Και η εκφραση "δεν θα εχεις προβλημα",εχει διαφορες ερμηνειες...

Η σωστη αποδοση αυτης της εκφρασης ειναι:

"Δε θα εχει προβλημα" το HD να παιξει ολα τα βιντεακια που παιζει και το ΟΜΝΙΑ,αλλα καποια βιντεο με υψηλο bitrate που στο ΟΜΝΙΑ παιζουν αψογα,το HD θα "δυσκολευτει"να το παιξει και ισως δει καποια σπασιματα...(Αυτα ειδικα τα βιντεακια που κανουν το ΟΜΝΙΑ να "κολωνει",στο HD θα ειναι χειροτερα τα πραγματα)

Για εμενα οπως και τη συντριπτικη πλειοψηφια των αγοραστων του HD,το συγκεκριμενο θεμα,μου ειναι εντελως αδιαφορο.

Επειδη ομως ο φιλος ρωταει συνεχεια για την αναπαραγωγη των βιντεο και θελει να αγορασει ενα PPC-Home Cinema,του προτεινα να παρει το ΟΜΝΙΑ,που σε ΑΥΤΟΝ τον τομεα αντικειμενικα ειναι καλυτερο...

Υ.Γ...Αν ο φιλος σου εχει προβλημα με ΟΛΑ τα βιντεακια στο ΟΜΝΙΑ,κατι περιεργο παιζει..,πες του να κατεβασει και να περασει τη τελευταια απο τις 10αδες ROM που εχει βγαλει μεχρι τωρα η Samsung για το ΟΜΝΙΑ και θα ειναι ΟΚ...

 

κατ'αρχην σε ευχαριστώ για την απάντηση σου...με κατατόπισες πλήρως! Συγνώμη αν σας έπριξα με το θέμα video αλλά ναι βλέπω ταινίες σε κινητό κυρίως σειρές ..αν και μικρή η οθόνη μου αρκέι :happy:

 

όσον αφορά το θέμα νέες rom δεν τις αλλάζει γιατί απ'οτι ξέρω χάνετε η εγγύηση!

συγνωμη αλλα και μονο η εκφραση PPC-Home Cinema ειναι αδοκιμη !!

τοτε γιατι να μην παρει ενα iphone να μετατρεψει την ταινια σε mp4 και να την δει ανετα

το ιδιο βεβαια και στο hd , ολα τα videakia που ειχα μετατρεψει σε mp4 για το iphone παιζουν ΑΨΟΓΑ στο HD

 

 

αδερφέ πολύ καλη η σκέψη σου!! Κατι που θελω να σε ρωτήσω όταν τα κάνεις mp4 μειώνετε η ανάλυση η παραμένει η ίδια! πολυ έξυπνο ... :!:

 

Φιλε Domal,εχεις δικιο,αλλα πως αλλιως να εκφραστω,οταν υπαρχουν χιλιαδες υποψηφιοι αγοραστες PPC,που ΒΑΣΙΚΗ τους προτεραιοτητα,οσον αφορα την επιλογη,ειναι η αποδοση του στην αναπαραγωγη ταινιων?

Ο καθε αγοραστης εχει τις δικες του αναγκες,(που παροτι εμενα μου φαινονται το λιγοτερο "αδοκιμες" ),ειναι παρα ταυτα ΣΕΒΑΣΤΕΣ...Και σε αυτη τη κατευθυνση,προσπαθω με τις φτωχες μου γνωσεις να βοηθησω...

 

Καπως ετσι όπως τα λές είναι αλλά με βαση την δική μου εικόνα η χρήση ενώς Ppc Που με κάνει να το πάρω είναι το gps , video , και internet browsing( το οποιο δεν είναι κ τοσο ευχρηστο απ'οσο έχω κάνει χρήση).

 

Ευχαριστω για τις απαντήσεις σας!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Domal,εχεις δικιο,αλλα πως αλλιως να εκφραστω,οταν υπαρχουν χιλιαδες υποψηφιοι αγοραστες PPC,που ΒΑΣΙΚΗ τους προτεραιοτητα,οσον αφορα την επιλογη,ειναι η αποδοση του στην αναπαραγωγη ταινιων?

Ο καθε αγοραστης εχει τις δικες του αναγκες,(που παροτι εμενα μου φαινονται το λιγοτερο "αδοκιμες" ),ειναι παρα ταυτα ΣΕΒΑΣΤΕΣ...Και σε αυτη τη κατευθυνση,προσπαθω με τις φτωχες μου γνωσεις να βοηθησω...

 

Έχουν αλλάξει οι ανάγκες. Αφού υποστηρίζει η τεχνολογία την αναπαραγωγή video τότε θες, όταν το χρειαστείς να μπορεί να τα παίξει. Φέτος έκανα αρκετά ταξίδια και με το Atom μόνο μουσική μπορούσα να έχω. Τώρα που πήρα το HD βλέπω να μειώνονται τα ταξίδια μου :lol::lol::lol: (επαγγελματικά πάντα).

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

όσον αφορά το θέμα νέες rom δεν τις αλλάζει γιατί απ'οτι ξέρω χάνετε η εγγύηση!

 

Αν προκειται για official ROM,ΔΕΝ χανεται η εγγυηση..

Και δοξα σοι ο θεος (καλα να 'μαστε),το ΟΜΝΙΑ εχει βγαλει αρκετες ηδη...:lol:

Ορεξη να'χεις αν περνας αναβαθμισεις που διορθωνουν bugs της αρχικης εκδοσης!!:lol:

 

Και οσον αφορα το internet browsing...με τετοια οθοναρα..στο HD ειναι πραγματικη "εμπειρια"...!!

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

Αν προκειται για official ROM,ΔΕΝ χανεται η εγγυηση..

Και δοξα σοι ο θεος (καλα να 'μαστε),το ΟΜΝΙΑ εχει βγαλει αρκετες ηδη...:lol:

Ορεξη να'χεις αν περνας αναβαθμισεις που διορθωνουν bugs της αρχικης εκδοσης!!:lol:

 

Και οσον αφορα το internet browsing...με τετοια οθοναρα..στο HD ειναι πραγματικη "εμπειρια"...!!

 

Aυτο δεν το ήξερα!! δηλαδή αν του βάλεις αγγλική RΟΜ δεν χάνετε η εγγύηση?είσαι σίγουρος γι'αυτο? :eek:

 

κατι τελευταιο το HD επειδή είδα videakia στου youtube ο φορτιστής του είναι κανονικός με καλωδιάκι όπως ξέραμε απο τα NOKIA?

Link to comment
Share on other sites

Έχω κατεβάσει κι εγώ το ιGO και δουλεύει άψογα εκτός από την έξοδο που μου βγάζει το εξής error:

 

fatal error occured in main thread.

Address: 0x000dd268

Exception: 0xc0000005

 

Το αντιμετωπίζει κανείς άλλος;

μια από τα ίδια :rolleyes:

 

έχει κανείς λύση ;

Νίκος,

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Aυτο δεν το ήξερα!! δηλαδή αν του βάλεις αγγλική RΟΜ δεν χάνετε η εγγύηση?είσαι σίγουρος γι'αυτο? :eek:

 

κατι τελευταιο το HD επειδή είδα videakia στου youtube ο φορτιστής του είναι κανονικός με καλωδιάκι όπως ξέραμε απο τα NOKIA?

 

Οταν βαλεις ROM της ΙΔΙΑΣ γλωσσας εννοω...

Το HD εχει κανονικο φορτιστη και εισοδο mini USB,που σημαινει οτι με το "κλασικο" καλωδιακι mini USB σε USB (που χρησιμοποιει η συντριπτικη πλειοψηφια των συσκευων σημερα),μπορεις να το φορτισεις οποτε και οπου θες...Ενω το ΟΜΝΙΑ δεν εχει εισοδο mini USB και πρεπει να χρησιμοποιησεις το ΔΙΚΟ του καλωδιακι που κανει ΜΟΝΟ για το ΟΜΝΙΑ...

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

Όντως η οθόνη είναι εμπειρία! Όσοι δεν ξέρετε τι να αγοράσετε, περιμένετε να βγεί στις προθήκες των μαγαζιών και να το περιεργαστείτε. Κυκλοφορεί ήδη σε μερικά μαγαζιά το ελληνικό οπότε δεν θα αργήσει να το δούμε και στους "μεγάλους".

 

Κι εγώ αν δεν το έβλεπα από ένα συνάδελφο που το πήρε πρώτος μάλλον δεν θα το αγόραζα και θα πήγαινα για αλλού.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε παιδια φθανει πια αυτο με το omnia...εμεισ θεlουμε htc hd.....παει κ τελειωσε....εγω ειχα ακουσει τοσα πολλα...κ περιμενα να δω μια πληρη αναφορα πριν το αγορασω...να λοιπον..οτι πιο πληρεσ..http://www.navimania.gr/showthread.php?t=12833..o metre του ειδουσ ειπε την αποψη του κ μετραει...

 

ομορφα...!!

 

Η τιμή του λογικά θα πέσει έτσι?? αν παει κάτω απο τα 600 το χτυπησα...:shifty::shifty:

δεν πιστευω να πεσει συντομα η τιμη του...λογικα το επομενο τριμηνο εκει θα ειναι....

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

δεν πιστευω να πεσει συντομα η τιμη του...λογικα το επομενο τριμηνο εκει θα ειναι....

 

δεν κάνουν εκπτώσεις συνήθως τα Χριστούγεννα :worry::worry::worry:!!Με κρεμάνε...:cry:

Link to comment
Share on other sites

ομορφα...!!

 

Η τιμή του λογικά θα πέσει έτσι?? αν παει κάτω απο τα 600 το χτυπησα...:shifty::shifty:

 

μέχρι να πέσει κάτω από 600 θα έχει βγει κάποιο άλλο.......:lol:

Link to comment
Share on other sites

μέχρι να πέσει κάτω από 600 θα έχει βγει κάποιο άλλο.......:lol:
:lol::lol::lol:

moredread,περιμενε να σου το πουλησει καποιος απο εμας,οταν βγει το καινουριο μοντελο!!!

Ε ρε αρρωστια που εχουμε μερικοι με τα gadget!!(Εγω απο τους πρωτους!!):lol:

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

περιμένω προσφορές!! Ακόμα δεν το βαρεθήκατε ...πφφ :lol::lol::lol::lol:

 

υπομονή!! θα φέρει ο βλάχος το τυρί!!:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...