Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

spb weather 1.7 κατι αν δεν κανω λαθος

 

 

 

http://www.getsmile.com/emoticons/funny-smileys-68129/nono.gif http://www.getsmile.com/emoticons/funny-smileys-68129/see%20no%20evil.gif

 

γιατι στα εχω δωσει ολα http://www.getsmile.com/emoticons/funny-smileys-68129/look%20around.gif http://www.getsmile.com/emoticons/funny-smileys-68129/hush.gif

απλα μου φαινεται οτι πρεπει να διαβασεις και λιγο http://www.getsmile.com/emoticons/funny-smileys-68129/gentleman.gif

 

:cry::cry: καλα σου!!!:cry:

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλησπέρα.

Μου έφεραν απο Αγγλία ένα HTC touch HD της Orange και μου το έχουν ξεκλειδώσει για να δουλεύει με τα Ελληνικά δίκτυα.

Αν κάνω Hard Reset το ξεκλείδωμα θα παραμείνει?

Link to comment
Share on other sites

κωστα αν προλαβαινεις δωσε μας ενα benchmark με φορτωμενη την ρομ,να δουμε διαφορες vs manilla

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Aπο καποιο αλλο forum...!!!

 

http://www.engadget.com/2009/03/31/microsoft-announces-windows-marketplace-partners-tweaked-polici//

 

Finally, Microsoft's issued a clarification regarding upgrades from 6.1 to 6.5: devices that are already out in the marketplace with a minimum of 128MB of RAM and a 400MHz processor or better are theoretically capable of being upgraded -- it's all up to licensees to decide whether they want to go to the trouble of offering the upgrades to their customers. :X

LG G4
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αν κάνω Hard Reset το ξεκλείδωμα θα παραμείνει?

 

Ναι... δεν έχεις πρόβλημα όσα hard reset και να κάνεις, ακόμα και να φλασάρεις όποια ROM θέλεις. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

μπορεισ να φτιαξεις πανω απο 4 λογαριασμουσ μειλ στο κινιτακι μας??

το χει δοκιμασει κανεις???

 

 

Λαμπρο εχω ηδη 2 κ θα βαλω κ της hol οπου να ναι..

με τον yahoo νομιζω υπαρχει καποιο προβλημα αν θυμαμαι καλα..

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Zaharakis για αλλη μια φορα θα ηθελα τη γνωμη σου:

Εχω την v9 του λαυρεντη και ειμαι ικανοποιημενος αλλα σκεφτομαι να αλλαξω παλι και ειμαι αναμεσα σε δυο:

1. Την lite version του onkolog και να βαλω απο την αρχη οτι μου χρειαζεται. Αυτη περιεχει τον καινουριο μανιλα με το καινουριο σταρτ μενου??

ή

2. Την καινουρια του Λαυρεντη ( που ως γνωστον δοκιμαζεις :D )

 

Να προσθεσω οτι η τελευταια του λαυρεντη ειναι απογοητευτικη απο πλευρας αυτονομιας μπαταριας, ( με οποιοδηποτε ραδιο και ειδικα με το τελευταιο!! ) και αυτο ειναι κατι που με ενδιαφερει στις δυο αυτες ρομ που ρωταω!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λαμπρο εχω ηδη 2 κ θα βαλω κ της hol οπου να ναι..

με τον yahoo νομιζω υπαρχει καποιο προβλημα αν θυμαμαι καλα..

 

εχω του πανεπιστημιου, της δουλειας, της hol & του gmail.

το hotmail δεν μπορει να μου μπει με τιποτα...

na zisoun ta giwtompala!!!!!!!!!!!!!! :X
Link to comment
Share on other sites

Zaharakis για αλλη μια φορα θα ηθελα τη γνωμη σου:

Εχω την v9 του λαυρεντη και ειμαι ικανοποιημενος αλλα σκεφτομαι να αλλαξω παλι και ειμαι αναμεσα σε δυο:

1. Την lite version του onkolog και να βαλω απο την αρχη οτι μου χρειαζεται. Αυτη περιεχει τον καινουριο μανιλα με το καινουριο σταρτ μενου??

ή

2. Την καινουρια του Λαυρεντη ( που ως γνωστον δοκιμαζεις :D )

 

Να προσθεσω οτι η τελευταια του λαυρεντη ειναι απογοητευτικη απο πλευρας αυτονομιας μπαταριας, ( με οποιοδηποτε ραδιο και ειδικα με το τελευταιο!! ) και αυτο ειναι κατι που με ενδιαφερει στις δυο αυτες ρομ που ρωταω!

Λοιπόν για αυτονομία

Καλύτερη η παλια superlight του الله (Αλαχ)-Onkolog, δεύτερη η light του ίδιου, αλλα η προτελευταία.

Όλες οι άλλες στα ίδια είναι. Φυσικά για την νέα του Lavrentius δεν ξέρω.

Επίσης καλή διαχειριση εχουν οι ρομ του αλβανού.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για αυτονομία

Καλύτερη η παλια superlight του الله (Αλαχ)-Onkolog, δεύτερη η light του ίδιου, αλλα η προτελευταία.

Όλες οι άλλες στα ίδια είναι. Φυσικά για την νέα του Lavrentius δεν ξέρω.

Επίσης καλή διαχειριση εχουν οι ρομ του αλβανού.

 

Εχεις δοκιμασει τις ρομ του miri?? μπορεις να μου πεις εντυπωσεις??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εχεις δοκιμασει τις ρομ του miri?? μπορεις να μου πεις εντυπωσεις??

 

Εάν θέλεις WM6.5 είναι η καλύτερες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εχω του πανεπιστημιου, της δουλειας, της hol & του gmail.

το hotmail δεν μπορει να μου μπει με τιποτα...

 

Κανε login στο windows live και θα δημιουργηθεί αυτόματα.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εάν θέλεις WM6.5 είναι η καλύτερες.

 

Χμ, προτιμω να περιμενω για την τελικη τους εκδοση και μετα να μπουν στο τηλεφωνο μου. απλα ρωτησα... ετσι κουβεντα να γινεται! χεχε!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

νομιζω ειναι οντως η καλυτερη,τρομερη διαχειριση ram .την εχω αλλαξει τωρα αλλα ειναι οτι καλυτερο μπορουν να εχουν τωρα τα 6.5

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

νομιζω ειναι οντως η καλυτερη,τρομερη διαχειριση ram .την εχω αλλαξει τωρα αλλα ειναι οτι καλυτερο μπορουν να εχουν τωρα τα 6.5

 

 

Οσον αφορα τη δαιχειρηση μνημης, ενοεις καλυτερη απο τις υπολοιπες ρομ με WM 6.5, ή ακομα και απο αυτες με 6,1??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1--εχω και χρησιμοποιω τον οπερα μινι.και εχω ρυθμισει το yahoo mail μου να κατεβαινει στο κινητο(οι τιτλοι των email) .οταν ενα mail εχει ενα λινκ και το κλικαρω ομως μου ανοιγει ο explorer!οχι ο οπερα.πως γινεται να κανω default τον οπερα και να ανοιγει αυτος?μιλαω για μαμισια ρομ

 

2--υπαρχει τροπος οταν ανοιγω πχ τον οπερα να συνδεεται μεσω τουπροφιλ της wind για ιντερνετ αλλα οταν μπαινω με τον explorer να μπαινει μεσω του προφιλ wap?γιατι απο τις ρυθμισεις των συνδεσεων εχω βρει μονο να βαζω ΜΙΑ προεπιλογη.

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα τη super lite που έχει ο ζαχαράκης στην υπογραφή του αλλά δε μπορώ να πάρω τηλέφωνο..δεν εμφανίζεται το keypad..
Φιλικά, Θάκης
Link to comment
Share on other sites

κωστα αν προλαβαινεις δωσε μας ενα benchmark με φορτωμενη την ρομ,να δουμε διαφορες vs manilla

 

Αλεξ οι μετρήσεις είναι απογοητευτικές αλλά δεν δείχνουν την πραγματική εικόνα.

Σε καμια από τις 3 δεν πέρασε το 324 με foul programs (70mb προγραμματα στην μνήμη της συσκευής).

Η light εκδοση στημενη μου είχε δώσει 331 αν σ' ενδιαφέρει.

 

@vanzelvoul

Είχα δοκιμάσει κάποια από την σειρά 3.

Αρκετά καλή, αλλά ο σκοπός μου ήταν να αξιοποιήσω την frond page των 6.5 χωρίς μανιλα.

Τα παράτησα γιατί δεν είναι καθόλου παραμετροποιήσιμο και τα μενού (των 6.5) μου φάνηκαν αργά.

 

Πέρασα τη super lite που έχει ο ζαχαράκης στην υπογραφή του αλλά δε μπορώ να πάρω τηλέφωνο..δεν εμφανίζεται το keypad..

 

Εκανες hard reset αμεσως μετά το φλασάρισμα?

Δεν υπάρχει περίπτωση να μην στο εμφανίσει περιεχεται στα windows

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εκανες hard reset αμεσως μετά το φλασάρισμα?

Δεν υπάρχει περίπτωση να μην στο εμφανίσει περιεχεται στα windows

 

Φυσικά έκανα..το δοκιμάζω και μέσα απ τα windows αλλά δεν πιάνει..Οταν λέμε αμέσως μετά το φλασάρισμα,εννοούμε οτι με το που τελειώσει το φόρτωμα της ρομ,βγάζουμε τη μπαταρία ωστε να μην προλάβει να εκκινήσει ή αφου κάνουμε το configuration?

Φιλικά, Θάκης
Link to comment
Share on other sites

vanzelvoul απ οσο θυμαμαι η συσκευη αρχιζε 20-24% και δεν ανεβαινε τρελα πανω,καλη προσπαθεια που οπως λεει και ο κωστας απεχει απο το ειναι daily user friendly.

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά έκανα..το δοκιμάζω και μέσα απ τα windows αλλά δεν πιάνει..Οταν λέμε αμέσως μετά το φλασάρισμα,εννοούμε οτι με το που τελειώσει το φόρτωμα της ρομ,βγάζουμε τη μπαταρία ωστε να μην προλάβει να εκκινήσει ή αφου κάνουμε το configuration?

 

Δεν ειναι απαραίτητο να βγάλεις την μπαταρία. Αυτό για μενα δεν ειναι κανονικό HR.

την αφήνεις φορτώνει και κανεις κανονικό ΗR.

Δηλαδή πατάς το phone και δεν σου εμφανίζεται dialer?

Κάνε ένα ακόμα HR

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

vanzelvoul απ οσο θυμαμαι η συσκευη αρχιζε 20-24% και δεν ανεβαινε τρελα πανω

 

Εντυπωσιακο!!! Να υποθεσω χωρις Μανιλα ετσι?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειχα περασει την εκδοση με το manilla αλλα χωρις να το εχω ενεργο μονο το titanium

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...