Jump to content

Google Chrome


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τον απεγκατέστησα και έβαλα την 3.0, αλλά πάλι τα ίδια.

Τί να κάνω ....format; :worry::(

 

Παιδια γυριστε στον Mozilla. Προσωπικα περιμενω να περασει και αλλο ο καιρος πριν κανω το βημα.....:)

Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were f#*ked
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 475
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξέρει κανείς αν υπάρχει ρύθμιση όταν ανοίγεις νέα καρτέλα,

να μην εστιάζεται ο chrome στη νέα, αλλά να παραμένει σε αυτή που βρίσκεται?

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ναι, λάθος μου. Την 3.0.195.27 έχω κι εγώ. Κάθε φορά όμως που πάω να ανοίξω σε μια ιστοσελίδα ένα αρχείο pdf, δεν το ανοίγει...

 

Ούτε εμένα μου ανοίγει .pdf αρχεία.. :down: Προσπαθώ να "ανοίξω" ένα έγγραφο .pdf από μια ιστοσελίδα και το μόνο που κάνει είναι να εμφανίζει μια λευκή σελίδα και δείχνει πως φορτώνει.. Το άφησα 10 λεπτά μπας και γίνει τίποτα, αλλά το αποτέλεσμα ήταν αρνητικό..!! :mad:

 

Πλέον ούτε εμένα ανοίγει pdf αρχεία :( Ελπίζω να το διορθώσουν αυτό το πρόβλημα..

Link to comment
Share on other sites

Πλέον ούτε εμένα ανοίγει pdf αρχεία :( Ελπίζω να το διορθώσουν αυτό το πρόβλημα..

 

 

Κάνε δεξί κλίκ και άνοιγμα σε νέο παράθυρο. Για δοκίμασε...

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Χμμμ.. ανοίγει έτσι!

Θα προτιμούσα βέβαια να ανοίγει κανονικά.. αλλά κάτι είναι κι αυτό από το τίποτα!

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ.. ανοίγει έτσι!

Θα προτιμούσα βέβαια να ανοίγει κανονικά.. αλλά κάτι είναι κι αυτό από το τίποτα!

 

Ευχαριστώ.

 

:lol:

 

Tίποτα. Μου την είχε δώσει και το βρήκα με δοκιμές. Κατά τα άλλα μ' αρέσει ο browser. Ελαφρύς + γρήγορος

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Βγαζω το καπελο στην google. Ο πιο ελαφρης και γρηγορος browser χωρις μπλιμπλικια και αλλα περιττα να σε επιβαρυνουν.

 

Που δεν κάνει τίποτα όμως. Τετοιον browser μπορω αν θέλεις να σου φτιάξω και εγώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Φτιαξε.

ο καθε χρηστης του internet εχει το browser που τον ικανοποιεί με βαση τις αναγκες του.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Να κανω μια ερωτηση.

 

Οι καρτελες στον chrome ειναι απο πανω, μπορούν να κατεβουν κατω απο τους σελιδοδείκτες?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Δεν μου κανει αυτοματη προσθηκη σελιδοδεικτων στον φακελο ''Αλλοι σελιλοδεικτες'' πανω δεξια κατω απο την adress bar...?

 

Yπαρχει τροπος τα tabs να εμφανιζονται κατω απο την adress bar οπως στον firefox?

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου κανει αυτοματη προσθηκη σελιδοδεικτων στον φακελο ''Αλλοι σελιλοδεικτες'' πανω δεξια κατω απο την adress bar...?

 

Yπαρχει τροπος τα tabs να εμφανιζονται κατω απο την adress bar οπως στον firefox?

 

Διαβασε 1 ποστ πιο πανω:p:p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα

Εχω ενα προβληματακι με τον chrome , πολλες φορες δεν μου μπαινει στο facebook , ενω αν ανοιξω π.χ explorer μπαινει κανονικοτατα .

Εχει κανεις αλλος το ιδιο προβλημα;

Ευχαριστω

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα σας.

 

Έχω ένα μικρό προβληματάκι με τη λήψη στο Google Chrome. Κατεβάζω από το πρωί ένα παιχνίδι και πριν από λίγο ήμουν στο 3ο από τα 5 κομμάτια. Μόλις τελείωσε το «κατέβασμα» του 3ου κομματιού ο Chrome έβγαλε μήνυμα «Google Chrome is not responding» και πάτησα το X. Με έκπληξη όμως είδα ότι μόλις ξεκόλλησε ο Chrome που έβγαλε μήνυμα ότι αν τον κλείσω, θα ακυρωθούν οι λήψεις, αλλά εκτός από το κομμάτι που είχε τελειώσει δεν υπήρχε άλλη λήψη. Στο φάκελο «Downloads» υπάρχουν τα κομμάτια και με το μέγεθος που αναγραφόταν στο Megaupload, στο Chrome όμως εμφανίζεται το εξής;

 

«Just.Cause.dvd.rip.part1 Ακυρώθηκε

Just.Cause.dvd.rip.part2 Ακυρώθηκε»

 

Τι να κάνω ?? Να τα γράψω σε DVD ή έχουν πρόβλημα ?? :worry:

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Πες μου πως απενεργοποιώ την of line λειτουργία

 

Μάλλον και σε εμένα το ίδιο συμβαίνει. Δεν ανοίγει καμία σελίδα, σα να ψάχνει συνέχεια :( Βοηθήστε μας να λειτουργήσει ξανά ο super browser!

Link to comment
Share on other sites

Πού το βρίσκουμε αυτό?

 

Δειτε το link

http://www.mydigitallife.info/2009/11/17/turn-off-dns-prefetching-in-google-chrome-to-fix-resolving-host-and-cannot-load-page-error/

Αλλα δεν νομιζω να γινει κατι. Ωραιο browser εφτιαξε η google!!!

 

Γιατι δεν τον κανετε μια απεγκατάσταση και εγκατάσταση

Edited by nikos_kallithea
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...