Jump to content

Google Chrome


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει εισάγει κανείς σελιδοδείκτες απο τον firefox στον chrome, γιατί έμενα βγάζει στην εισαγωγή σελιδοδεικτών, password, κλπ μόνο τον explorer και επίσης δεν βρήκα πουθενά εισαγωγή σελιδοδεικτών από αρχείο. Αν και μόλις τώρα τον εγκατέστησα.

 

 

 

 

.

 

Δεν το έχει κάνει κάνεις το παραπάνω???? για να βρούμε καμιά λύση ή είναι bug.

 

 

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 475
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οτι θελει κανει η google.

εφερε 2.500υπαλληλους της απο ολο τον κοσμο για το συνεδριο της στη Ροδο(καναν κ ρεκορ γκινες στο.. συρτακι) κ δε πηρε κανεις χαμπαρι. http://www.tanea.gr/default.asp?pid=2&ct=1&artid=85127

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχει κάνει κάνεις το παραπάνω???? για να βρούμε καμιά λύση ή είναι bug.

 

 

 

 

.

Kαι όταν τον εγκαθιστάς σου βγάζει μήνυμα εισαγωγής σελιδοδεικτών αλλά και μετά,στη μπάρα πάνω δεξιά,έχει "Άλλοι σελιδοδείκτες"-"Εισαγωγή από Firefox".

Link to comment
Share on other sites

Kαι όταν τον εγκαθιστάς σου βγάζει μήνυμα εισαγωγής σελιδοδεικτών αλλά και μετά,στη μπάρα πάνω δεξιά,έχει "Άλλοι σελιδοδείκτες"-"Εισαγωγή από Firefox".

 

 

Στον δικό μου υπολογιστή δεν μου δίνει την δυνατότητα εισαγωγής σελιδοδεικτών κλπ από τον firefox ούτε στην εγκατάσταση ούτε μετά. Τον αγνοεί τελείως τον firefox.

 

 

Τι λειτουργικό έχετε, εγώ έχω XP Profesional

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Beta είναι ακόμα.

 

 

Καλός είναι μόνο επειδή είναι γρήγορος. Κατά τα άλλα δεν έχει τίποτα ένα ξερό παράθυρο για μια απλή περιήγηση, ελπίζω να τον βελτιώσουν.

 

 

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

καλος browser και αρκετα γρηγορος..... βεβαια , εμενα τρωει κατι κολληματα οταν μπαινει σε site που θελουν java !!! αλλα ειναι αρκετα νωρις, ειναι δοκιμαστικη εκδοση οποτε καλα τα παει !!!
LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι.Και απο ταχυτητα για εκδοση beta ικανοποιητικη!

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
μιας και ανακαλυψα πριν λιγο τον google chrome,θελω να κανω μια ερωτηση.οταν ανοιγω το hotmail δεν με βαζει στα mail,καθως χρειαζεται λεει αλλος browser.υπαρχει καμια λυση?το αντιμετωπιζει κανεις αλλος αυτο το προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Επειδη κι εγω εβαλα τον google chrome γινεται να μεταφερω με καποιο τροπο τα αγαπημενα απ'τον οπερα στον google chrome..?..μονο του ie7 μεταφερε τα οποια εινα σχετικα παλια..

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Επειδη κι εγω εβαλα τον google chrome γινεται να μεταφερω με καποιο τροπο τα αγαπημενα απ'τον οπερα στον google chrome..?..μονο του ie7 μεταφερε τα οποια εινα σχετικα παλια..

 

Αν διαβασεις λιγο πιο πανω θα δεις οτι και εγω ειχα αυτο το προβλημα και για αυτο τον πεταξα.

 

FIREFOX FIREFOX FIREFOXXXXXXX :yahoo:

 

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Οντως που τον δουλεψα κι εγω λιγο διαπιστωσα οτι δεν προσφερει τιποτε παραπανω..:(...οποτε τον εβγαλα..

Ελπιζω η τελικη εκδοση του google chrome να περιεχει περισσοτερα και πραγματικα τοτε να αξιζει..

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση: πως σβήνουμε όλα τα Favorites απο τον chrome?

η μόνη ενέργεια που μπορώ να κάνω είναι να σβήνω ένα-ένα, ούτε καν ολόκληρο φάκελο δεν μπορώ να σβήσω...

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι ο Google Chrome είναι καλύτερος σε σχέση με τον Mozilla Firefox σε θέμα χώρου γιατί ο Mozilla ''τρώει'' περισσότερο χώρο με την ''Ασφαλή λειτουργία''.:cool:
Link to comment
Share on other sites

Από ότι βλέπω το google chrome αργεί περισσότερο όταν έχω πολλές καρτέλες ανοιχτές από ότι στο mozzila..
.!.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τον έβαλα μόλις σήμερα. Αρκετά γρήγορος και πολύ ελαφρύς!!

Αλλά ρε παιδιά ένα πρόβλημα. Μόλις μπώ σε κάποια site μου βγάζει κάποια παράθυρα που γράφουν πάνω ότι χρειάζεται να γίνει εγκατάσταση κάποιου στοιχείου. Πατά λήψη αλλά μάταια. Μου βγάζει παράθυρο με το εξής μύνημα

The following aplications need to be dosed before the adobe flash player lpugin can be installed. Πατά try again αλλα τίποτα. Ξέρει κανείς τίποτα??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

loipon brika tropo gia ayto pou lete gia to firefox to katebazete sta agklika kai oraia ua sas pei na meteferete ta arxeia sas kai sto firefox (ekei poy lete ston explorer)kai meta ama uelete ellinika patΑΤΕ sto ergaleio πατάτε options και μετά πάτε στην δεύτερή καρτέλα μετα λεει

change language settings and Font και μετα πσαχνετε ελληνικα και ειστε οκ

η αγωνια,η γυμναστκη και ο ερωτας ειναι η ζωη οχι τα λεφτα:)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
exo dyo problimata me to chrome.1) den mporo na do tis kainoyrgies enhmerosis,2) den mporo na riumiso tin selida moy. ti na kano
η αγωνια,η γυμναστκη και ο ερωτας ειναι η ζωη οχι τα λεφτα:)
Link to comment
Share on other sites

για να δεις ενημερωσεις πρεπει να πας στο βοηθεια -> περι chrome ->και εκει θα ελεγξει για ενημερωσεις.το εχεις κανει αυτο;

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...